Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * - - - 2 głosy

Reptilianie - kim sa?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
247 odpowiedzi w tym temacie

#1 LeguŚ_

LeguŚ_

Słoneczko forumowe ^^^

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1549 postów
  • GG: 7127364

Napisano 25 luty 2008 - 00:03

Hey...!
Mam pytanie: Czy ktoś mi może wytłumaczyć co to są [size=2]Reptalianie?
[size=1]Z góry dziekuje za info ;]

Dostałam adres: http://en.wikipedia....tilian_humanoid , ale niestety jestem cienka z angola i nie dam rady nic tłumaczyć;/

Prosze o pomoc!

#2 Sasquatch

Sasquatch

-

• Użytkownicy
  • 2182 postów

Napisano 25 luty 2008 - 00:30

Reptilianie to istoty które rzekomo od wielu tysięcy lat zamieszkują Ziemię. Indianie Hopi uważają ich za "Gwiezdnych Braci". To istoty które żyją wokół nas, są hybrydami ludzi i gadów. Od 100% ludzi wyróżnia ich gadopodobna głowa. Są inteligentniejsi, lepiej dostosowują się do wymagań obecnej cywilizacji. Według doniesień, channelingów i przepowiedni to uśpione istoty które obudzą się w odpowiednim czasie...

To taki skrótowy opis. W sieci jest o nich sporo napisane, wystarczy poszukać.

#3 LeguŚ_

LeguŚ_

Słoneczko forumowe ^^^

• Użytkownicy
  • 1549 postów

Napisano 25 luty 2008 - 08:19

Właśnie szukałam, ale pojawiały mi sie zdania wyrywane z kontekstu. Nigdzie nie mogłam znaleśc definicji

#4 zeus13

zeus13

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 188 postów

Napisano 25 luty 2008 - 13:33

http://astro.eco.pl/lizards.html zobacz tutaj

#5 LeguŚ_

LeguŚ_

Słoneczko forumowe ^^^

• Użytkownicy
  • 1549 postów

Napisano 26 luty 2008 - 15:09

Świetna stronka dzieki! A teraz moje osobiste pytanie: Czy ktś z Was w to wierzy?

#6 Sasquatch

Sasquatch

-

• Użytkownicy
  • 2182 postów

Napisano 26 luty 2008 - 15:15

Wzięcia, implanty, doniesienia o dziwnych płodach i kontakty obcych z dziećmi. Może coś w tym jest.

#7 koszalin123

koszalin123

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 26 luty 2008 - 19:31

David Icke - ten koleś tym się zajmuje. Co do tego tematu to mam sporo zastrzeżeń, ale wiadomo, że we wszystkim jest ziarno prawdy. Nie pamiętam linku do strony, ale kiedyś był o tym dość ciekawy film na google video. Chodziło o to, że pewien człowiek prowadził dochodzenie w sprawie śmierci swojego kolegi. Ponoć wpadł na trop jaszczurów. W jednej scenie łapie go jakiś ochroniarz, którego oczy przez pewien czas są zielone jak u jaszczurki i wykonują jakieś dziwne ruchy. W innej scenie siedzi w jakiś podziemiach i nagrywa jakiś obrzęd jaszczurów. Nie pamiętam jednak jak się ten film nazywał.

#8 M4K

M4K

M4K the Head Paladin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • GG: 8378425

Napisano 26 luty 2008 - 21:30

Właśnie szukałam, ale pojawiały mi sie zdania wyrywane z kontekstu. Nigdzie nie mogłam znaleśc definicji

Przeczytałem artykuł i pełno w nim bzdur, autor mówi iż ludzie pochłonięci są innymi czynnościami niż szukanie prawdy. Że osoby inteligentne chcą zdobywać tytuły doktorskie, że oglądamy sport. Nie szukają odpowiedzi czym jest życie.

A co mają robić, ja jestem szczęśliwy podczas ligi mistrzów, czuję euforię z meczów. Lubię przebywać w pięknych miejscach. i co ***** mam się zadręczać że "jesteśmy rządzeni" przez jaszczurów. A i tak nie wiem czy nie jest to prawdą. A może ja sam jestem bogiem i mam doświadczyć życia na Ziemi, wszystko jest ze sobą połączone. Wszechświat istnieje aby doświadczyć sam siebie. Będzie mi koleś gadał czy jestem szczęśliwy czy nie jestem.

#9 LeguŚ_

LeguŚ_

Słoneczko forumowe ^^^

• Użytkownicy
  • 1549 postów

Napisano 06 marzec 2008 - 08:15

Załóżmy że jaszczury to prawda. I własnie One Tobą tak kierują, że byś był "szczęśliwy podczas ligi mistrzów" itp. ;p

#10 Goodwill

Goodwill

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisano 06 marzec 2008 - 10:34

jaszczury sa cwane :> czesto w poniedzialki na TV4 leci program z wywiadami z jaszczurami (przypatrzcie sie ich oczom) program o korporacjach i niszczeniu ziemi - ich wypowiedzi na temat tego ze niszcza ziemie - smieja sie ....
Ale zobaczymy kto sie bedzie smial ostatni. Co do jaszczurow w bibli byl cytat kiedy pradawny-waz skusil Ewe - Bog pozbawil go nog i rak - zaczal pelzac :> cos w tym jest

#11 Alyna

Alyna

Weteran Infranin

• Moderatorzy globalni
  • 1161 postów
  • GG: 7528105

Napisano 06 marzec 2008 - 10:49

Ale to wąż był a nie jaszczur. Jaszczury mają łapki :). Nie wierzę w żadnych reptalian. Kiedyś na youtube jakiś koleś próbował udowodnić, że jakaś laska jest reptalianem po tym jak niby traciła swój wygląd człowieka na krótkie chwile i można było zobaczyć zieloną skórę, łuski, wypustki itp. Problem w tym, że ten film był jedną wielką pikselozą i tam każdy piksel robił za łuskę.
A czy wiecie, że seryjna zabójczyni Aileen Wournos była reptalianem? Dziwne, że dała sie złapać i zabić i do tego prowadziła takie, a nie inne życie skoro ponoć reptalianie są tacy sprytni.
Reptalianie to bajka wymyślona na potrzeby science-fiction tak jak Jedi aczkolwiek są tacy, którzy wyznają wiarę Jedi :D

#12 Yedyny

Yedyny

Homo Infranius

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 06 marzec 2008 - 11:44

Tez mysle, ze to bajeczka.Zastanawiam sie kto i po co wymysla takie historyjki, chyba zeby na starosc smiac sie z calego swiata, ktory łyka wszystko, co pojawia sie w sieci i ksiazkach :/

#13 Maria

Maria

TU I TERAZ NIE ISTNIEJE

• Użytkownicy
  • 1834 postów
  • GG: 11799180

Napisano 06 marzec 2008 - 12:19

Jest takie zdanie ; ten sie smieje, kto sie smieje ostatni. To ze czegos nie widzimy, wcale nie oznacza ze nie istnieje. Dlaczego ludzie tak teraz zaczeli wytrwale poszukiwac ducha, czy nie szukaja swoich korzeni - ktore przez wieki utracili ? Jesli nie znamy przeciwnika, moze on z latwoscia atakowac / bo przeciez nie istnieje /, sluchajcie ludzi Afryki, Aborygenów, Indian - maja wiecej madrosci niz nam sie wydaje !!!

#14 zeus13

zeus13

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 188 postów

Napisano 06 marzec 2008 - 12:39

Moim zdaniem nieważne jak sie nazywają , zwróćmy uwagę na to że już starożytni przedstawiali rysunki z istotami w zielonym kolorze i z głową jaszczurów (lub coś w tym stylu). I nie zwracajmy uwagi na wymysły dzisiejszych reżyserów przecież to czysta fikcja.

#15 Sasquatch

Sasquatch

-

• Użytkownicy
  • 2182 postów

Napisano 06 marzec 2008 - 18:02

Nazwy są nie istotne. Obcych możemy nazywać Chitauli lub wampirami. Zakładając z góry że Jaszczury nie istnieją popełniamy ogromny błąd. Zamiast zagłębić się w poruszany temat i zweryfikować informacje, śmiejemy się. Czy podobnie nie postępowaliśmy w średniowieczu? Nic nie wiemy o dawnych ludach więc nie możemy bezmyślnie odrzucać ich przekazów. W każdej legendzie tkwi ziarno prawdy.

#16 Bardock

Bardock

Blanket of Fear

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 667 postów

Napisano 06 marzec 2008 - 18:24

Zakładając z góry że Jaszczury nie istnieją popełniamy ogromny błąd.

Pewnie tak, ale nie mamy wystarczających dowodów, aby wierzyć w to, że istnieją.

Zamiast zagłębić się w poruszany temat i zweryfikować informacje, śmiejemy się.

Wiesz, ja zagłębiłem się w temat i dalej sądzę, że to bajka.
Oczywiście nie wyśmiewam się z tego tak jak inni, bo to faktycznie błąd.

W każdej legendzie tkwi ziarno prawdy.

Tak, niewykluczone :)

#17 Dresden_89

Dresden_89

The Wizard

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 502 postów

Napisano 06 marzec 2008 - 23:23

Ja osobiście znam inną teorię dotyczącą jaszczuroludzi, czy jak ich tam nazwać. Została ona przekazana nam przez istoty z 6-tej gęstości, przez przekaz channelingowy, podczas eksperymentu kasjopea.

Według tej teorii, jaszczuroludzie to istoty z 4-tego poziomu gęstości, reprezentujące Siły Służące Sobie (SSS). Dla niewtajemniczonych Wszechświat dzieli się właśnie na Siły Służące Sobie i Siły Służące Innym (SSI). O ile dobrze pamiętam, rasa ta posiada swoje imperium w gwiazdozbiorze Oriona. Jaszczuroludzie, jako SSS, odżywiają się żerując na istotach niższego poziomu. Ich pokarm stanowi negatywna energia. Znaleźli oni planetę Ziemię, zamieszkaną przez ludzi, czyli istoty 3-ciej gęstości, i postanowili żerować także na nas (nie jesteśmy ich jedynym pokarmem). Problemem była tylko odległość, a mianowicie, zbyt duże straty cennej ludzkiej energii przesyłanej bezpośrednio na ich planetę. Więc wymyślili sprytny plan. Stworzyli oni "rasę", na pograniczu 3-ciego i 4-tego poziomu. Zgadnijcie co to za "rasa"? Odpowiedź brzmi: Szaraki, tak "te szaraki". Słowo rasa celowo umieściłem w cudzysłowiu, ponieważ nie są to "żywe" istoty, a biogenetyczne maszyny pozbawione dusz, których jedynym celem jest służenie jaszczurom. Szaraki, zbierają naszą negatywną energię, magazynują ją i przesyłają na rodzimą planetę jaszczurek. Zajmują się też porywaniem ludzi, wszczepianiem implantów, prowadzeniem badań, etc. Wszystko po to, aby "wycisnąć" z nas jak najwięcej negatywnej energii. Manipulują nami, dlatego obecny świat wygląda jak wygląda, dlatego jest tyle zła na Ziemi. Znajdują się oni "częściowo" w 4-tej gęstości, dlatego nie widzimy ich i ich technologii, oczywiście możemy ich zobaczyć, ale tylko wtedy, jeśli oni nam na to pozwolą.
To tylko nędzne streszczenie pisane w pośpiechu. Jeśli kogoś bardziej zainteresował ten temat, proponuję poczytać transkrypty z sesji kasjopea (niestety większość w języku angielskim).

Pozdrawiam

Matt

#18 Yedyny

Yedyny

Homo Infranius

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 06 marzec 2008 - 23:47

Dresden, skoro pochodza z innej gestosci i posiadaja wiedze, o ktorej mozemy tylko marzyc, to po co im cialo i technologia? Przeciez stojac na takim poziomie rozwoju posiadaja wladze nad materia, energia i na pewno nie tworzyliby tak ograniczajacych cial, jak jaszczurze (no, chyba ze palce z pazurami pomagaja przy tworzeniu nowych wynalazkow badz operowania juz istniejacymi urzadzeniami ;) Poza tym język jak u węża tez nie pomaga w zywieniu (chyba, ze w sssmakowaniu), a jesli zywia sie enegria, to do czego potrzebuja zębów? I dlaczego, u licha, nie stworza sobie generatora negatywnego pokarmu?
A juz zwalanie winy na jaszczury za zlo tego swiata to lekka przesada - inni za to samo obwiniaja boga, nastepna grupa wini plamy na sloncu, a inna telewizje i gry komputerowe.

Zastanawiam sie kto pierwszy odebral "przekaz" -pewnie channelingowy- dotyczacy jaszczurow, tzn.w ktorym roku napisano na ten temat artykul i jak szybko inni zaczeli o tym pisac, tzn. podlapali temat.Wierze w wiele rzeczy i zjawisk, ale teoria o jaszczurach mnie nie przekonuje.

"Skoro szaraki sie juz ludziom znudzily, to poraz na raptilian/reptalian/rep......" A co potem, antymeterianie?

#19 Dresden_89

Dresden_89

The Wizard

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 502 postów

Napisano 07 marzec 2008 - 00:05

Według tej teorii ciało i technologia istnieją jeszcze na poziomie 4-tej gęstości. Poziom, całkowicie niematerialny, to dopiero poziom 5-ty. Tak czy siak, jaszczuroludzie są istotami bioenergetycznymi i na swojej rodzimej planecie wcale nie muszą wyglądać jak jaszczurki. Przyjęli takie ciała przylatując na Ziemię, w starożytnych czasach, aby wzbudzić grozę w tamtych ludziach (musieli chyba "obadać" plantację ;) ). Widać 4-ty poziom posiada ograniczenia w związku z pełnym panowaniem nad materią i energią, dlatego chyba nie wytworzyli sobie generatora, który produkował by im jedzonko. My jako istoty 3-ciej gęstości nie mamy wyboru, możemy odżywiać się tylko i wyłącznie istotami z niższych poziomów. Istoty z 4-tego poziomu mają wybór. Mogą odżywiać się kosztem niższych istot i wtedy hamują proces rozwoju swej świadomości, bądź wybrać trudniejszą ścieżkę i dążyć do awansu na 5-ty poziom. Jednak na 5-tym poziomie nie ma już technologii i ciał, co nie podoba się niektórym rasom, które wolą zostać sobie na 4-tym skoro im tam dobrze :P

#20 Ignor

Ignor

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 07 marzec 2008 - 00:19

ciężka teoria , ciężka czytałem o niej nieco niektore rzeczy moga zastanawiać jaszczury maja być stworzone genetycznie zastanawiam mnie czemu w ostanim czasie tak ucichło o tej pamietnej owiece doli ;) wszytko nagle utajniło sie jakby albo ja za malo Tv oglodam ostanio <_<