Skocz do zawartości

- - - - -

Czakry nie istnieją

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_voltar_*

Guest_voltar_*
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2008 - 15:14

czakry nie istnieją :] wiec to co tu piszesz to bajeczki dla naiwnych :]

#2 rysiojur

rysiojur

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 71 postów
  • GG: 2104441

Napisano 13 kwiecień 2008 - 15:46

Zapowiadała się niezła zabawa. Jednak mimo tego ,że czakry nie istnieją byłbym zainteresowany diagnozą.

#3 Maria

Maria

TU I TERAZ NIE ISTNIEJE

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1831 postów
  • GG: 11799180

Napisano 13 kwiecień 2008 - 16:14

voltar wiele rzeczy golym okiem nie dostrzerzesz, a jednak istnieja . Nie będę sie z toba spierał, bo ta dyskusja jest bez sensu. O wielu rzeczach i tak sie sam przekonasz , jeszcze nie jedna bajeczka Cie zadziwi - poczekaj !!!

#4 Sasquatch

Sasquatch

-

• Użytkownicy
  • 2182 postów

Napisano 13 kwiecień 2008 - 16:51

Większość diagnoz mnie nie zaskoczyła. Intuicyjnie wiedziałem że jesteście/śmy na dobrej drodze :)

Robert - nigdy nie doświadczysz zjawisk paranormalnych dopóki twój umysł będzie szczelny jak bunkier atomowy. Ale wierzę że kiedyś się ockniesz :)

#5 Guest_voltar_*

Guest_voltar_*
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2008 - 17:54

i dzięki bogu obym ich nigdy nie doświadczył :)

a moze jest tak ze doświadczam tylko ja umiem je wyjaśnić racjonalnie :)

Użytkownik voltar edytował ten post 13 kwiecień 2008 - 17:57

#6 Maria

Maria

TU I TERAZ NIE ISTNIEJE

• Użytkownicy
  • 1831 postów
  • GG: 11799180

Napisano 13 kwiecień 2008 - 18:28

voltar, jesteś pewien tego co piszesz?

#7 hoo

hoo

The Forum Ranger

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 721 postów

Napisano 13 kwiecień 2008 - 18:39

szkoda tu robić w offtopic, voltar piszesz takie gadanki o racjonalności, opierasz się głównie na wiedzy szkolnej z gimnazjum i szkoły średniej, a wierzysz w takie byty irracjonalne jak 'Bóg"????
Zauważ, że te czakry nie wzięły się tak z d... i Ty sobie napiszesz "czakry nie istnieją" bez żadnych argumentów, w ostatnich latach ekipa rosyjskich ekspertów odnosi coraz większe sukcesy w badaniu budowy ludzkiej energii.
Nie twierdzę oczywiście , że te badania na odległość użytkownika critical strike są wogóle skuteczne , czy po prostu wzoruje się na psychice człowieka poprzez pisane jego posty.
Zresztą chyba nie rozumiesz pojęcia racjonalność:

"Prawdziwa racjonalność jest otwarta na dialog ze stawiającą opór rzeczywistością. Ruchem wahadłowym funkcjonuje ona nieustannie między logiką a doświadczeniem empirycznym; jest owocem uargumentowanej debaty, a nie właściwością systemu idei. Rozum ignorujący istnienia, subiektywność uczuciowość, życie - jest irracjonalny. Trzeba zdawać sobie sprawę z wagi mitu, uczucia, miłości, skruchy, które powinno się traktować racjonalnie." Edgar Morin

Więc to co piszesz świadczy tylko i wyłącznie o twojej ograniczonej wiedzy a nie o racjonalności.

Użytkownik hoo edytował ten post 14 kwiecień 2008 - 04:08

#8 dresiu

dresiu

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów
  • GG: 1652687

Napisano 13 kwiecień 2008 - 18:49

W sumie jak można tak od tak poprosić o diagnozę, to byłbym także zainteresowany... ;)

#9 Guest_voltar_*

Guest_voltar_*
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2008 - 00:17

hoo nie masz prawa kwestionować mojej wiedzy gdyż mnie nie znasz i ani razu ze mną nie rozmawiałeś. Inną sprawą jest takie debilne podejście z cyklu "udowodnij mi rzecz oczywistą" istnienie czakr i innych głupot nie jest potwierdzone przez żadnego liczącego sie naukowca i to raczej nie ja powinienem udowadniać ze to gusła tylko wy ze gusłami owe czakry nie są

#10 hoo

hoo

The Forum Ranger

• Użytkownicy
  • 721 postów

Napisano 14 kwiecień 2008 - 00:29

skoro ja nie mogę kwestionować twojej wiedzy to dlaczego Ty kwestionujesz wiedzę innych z góry zakładając, że coś nie istnieje przy tym nie argumentując tego. To tak jakbyśmy byli w XV wieku i byś stanowczo zaprzeczał, że Ziemia nie obraca się dookoła słońca, po prostu nauka nie zaprzecza takich zjawisk jak czakry, tylko jeszcze nie udowodniła ich istnienia. Więc nie ma tu jakichś oczywistych argumentów zaprzeczających istnieniu czakr.
Dla mnie istnienie czakr nie jest rzeczą oczywistą , ale nie jest powiedziane, że nie istnieją.

#11 Guest_voltar_*

Guest_voltar_*
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2008 - 00:33

czego nie potwierdza nauka istnieje tylko w sferze domysłów nie licząc przypadków losowych

#12 hoo

hoo

The Forum Ranger

• Użytkownicy
  • 721 postów

Napisano 14 kwiecień 2008 - 01:10

czego nie potwierdza nauka istnieje tylko w sferze domysłów nie licząc przypadków losowych

Gdyby ludzie nigdy nie snuli żadnych domysłów to mielibyśmy dalej wieki ciemne(średniowiecze), a o tym co czytać decydowałyby np. takie instytucje jak KK ;'

#13 Guest_voltar_*

Guest_voltar_*
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2008 - 01:31

hoo snuj domysły jednak wiedza ezoteryczna nie daje nam nic - nie polecimy szybciej w kosmos nie będziemy mieli przez to tańszej energii. Z drugiej strony ciekawi mnie co by wyszło na takim diagramie u mnie :) więc prosiłbym o sporządzenie takowego jeśli można - choć jestem przekonany o wynikach :)

Użytkownik voltar edytował ten post 14 kwiecień 2008 - 01:33

#14 critical strike

critical strike

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 67 postów

Napisano 14 kwiecień 2008 - 03:05

Proszę o usunięcie postów Voltar'a oraz reszty off-topica.

Powodów jest kilka - dwa główne to : off-topic (Voltar pisze nie na temat, żaden z jego postów nie ma związku z tematem rozmów) oraz dyskryminacja poglądów/przekonań i doświadczeń innych ludzi.

Proszę nie oczekiwać ode mnie wdawania się w rozmowy z osobami które zacięcie bronią wiedzy naukowej samemu nie posiadając tytułu naukowego - bądźmy poważni - nie brak ludzi którzy z poziomu własnego ego dyskryminują poglądy/przekonania innych ludzi tłumacząc to 'słusznością swoich racji', czy też tego że 'nas jest więcej'.

Chętnie wdam się w rozmowę na temat diagnoz, jednak z osobą kompetentną do wymiany przekonań i argumentów (to jednak na priv, tutaj rozmawiamy o poprawności diagnoz) - osoby niezdolne do dyskusji, atakujące na poglądy, przekonania i doświadczenia innych nazywając je np. 'ciemnotą, zabobonem, pierdołą, bajeczką, głupotą' itd. wyraźnie do poprowadzenia rozmowy kompetentne nie są i takie rozmowy nie będą prowadzone. Przynajmniej nie w tym temacie.

Pozdrawiam i proszę o oczyszczenie tego tematu z off-topa =)

Użytkownik critical strike edytował ten post 14 kwiecień 2008 - 03:07

#15 Guest_Nefryt_*

Guest_Nefryt_*
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2008 - 07:16

OT cd..

dyskryminacja poglądów/przekonań i doświadczeń innych ludzi.

Voltar również wypowiada własne zdanie i nie musi być ono zbieżne z Twoim critical strike.

Proszę nie oczekiwać ode mnie wdawania się w rozmowy z osobami które zacięcie bronią wiedzy naukowej samemu nie posiadając tytułu naukowego

Po pierwsze nikt nie wymaga od Ciebie wdawania się w dyskusje z Voltarem, możesz go ignorować. Po drugie, czy tylko posiadaczom tytułów naukowych dajesz prawo do wyrażania opinii?
Po trzecie czy sam takowy posiadasz, albo jakiś dyplom chociażby, który upoważniałby Cię do stawiania diagnoz takich jak tutaj?
Czy dlatego właśnie, że go nie posiadasz zdecydowałeś się na pozostawienie tego tematu w Luźnych Rozmowach, żeby móc się asekurować?
Na razie, Panie critical strike.

#16 Guest_Grzegorz Tarczyński_*

Guest_Grzegorz Tarczyński_*
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2008 - 07:39

Oficjalnie jestem również za prośbą wykasowania postów Voltara, bo nie wie o czym mówi , critical strike mi bardzo pomógł i dziękuję mu z całego serca.

#17 Guest_Nefryt_*

Guest_Nefryt_*
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2008 - 07:43

Każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania. Voltar robi to tylko w bardziej napastliwym tonie.

#18 RysiekINFRA

RysiekINFRA

Administrator Forum INFRA

• ROOT Admin
  • 4444 postów

Napisano 14 kwiecień 2008 - 08:16

Proszę zaprzestać offtopowania, ten temat poświęcony jest diagnozom i ocenie ich poprawności przez samych zainteresowanych, dyskusję o czakrach proszę prowadzić w osobnym temacie jeśli macie taką potrzebę.

#19 hoo

hoo

The Forum Ranger

• Użytkownicy
  • 721 postów

Napisano 14 kwiecień 2008 - 14:54

Przeniosłem wszystkie posty i stworzyłem nowy temat , żeby nie robić offtopu w tamtym temacie.

#20 Munin

Munin

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów
  • GG: 13145465

Napisano 02 styczeń 2011 - 12:57

czakry nie istnieją :] wiec to co tu piszesz to bajeczki dla naiwnych :]

czakry istnieją :] wiec to co tu piszesz to bajeczki dla naiwnych :]

Kultura logiczna domaga się podania dowodów w przypadku wnioskowania dedukcyjnego. Moja wypowiedź wynika z doświadczenia.

Polecam gorąco dwie książeczki:
Uzdrawianie dźwiękiem w tradycji tybetańskiej http://www.czarymary...product_info.ph ... anner_id=1
Czakry dla początkujących http://www.czarymary...product_info.ph ... anner_id=1

Osobiście pracuję metodami tybetańskimi, jestem bardzo zadowolony...