Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bestia i 666


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dreamer

Dreamer

  Cogitationis poenam nemo patitur

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1702 postów
 • GG: 873095

Napisano 18 maj 2008 - 01:54

Każdy człowiek będzie musiał posiadać Numer Bestii aby móc kupić lub sprzedać
Bestia z Apokalipsy już istnieje i znajduje sie w stolicy Belgii-Brukseli. Jest to gigantyczny komputer zdolny do samoprogramowania się. „Każdy mieszkanieć Ziemi otrzyma swój indywidualny numer składający sie z trzech liczb sześcio-cyfrowych – 666”Apokalipsa św. Jana mówi o dwóch Bestiach: Bestii Morza i Bestii Ziemi, które przygotują przyjście „Antychrysta” przy końcu naszych czasów. Interpretatorzy Apokalipsy uważają, że Bestia wychodząca z morza symbolizuje władzę polityczną – sprzymierzeńca Szatana, a Bestia wychodząca z ziemi symbolizuje władzę pieniądza, władzę finansową.
„…i sprawią, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest (potrzebna) mądrość. Kto ma rozum niech liczbę Bestii przeliczy: Liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: „sześćset sześćdziesiąt sześć” (Św. Jan – Apokalipsa 13:16-18)

A zatem liczba „666” nie jest już dłużej tajemnicą lecz faktem. Wiemy obecnie, że wizja (św. Jana) ta odnosi się do super-komputera, którego zadaniem będzie totalna kontrola wszystkich transakcji (a więc kupna i sprzedaży) dokonywanych przez wszystkich ludzi na ziemi.Tekst poniżej pochodzi z „Moody Magazine” i ujawnia cel do którego zmierza międzynarodowa finansjera i jaki nowy rodzaj zniewolenia przygotowywany jest dla ludzkości.

Gilberte Cote-Mercier

Z Moody Magazine

Dr Hanrick Eldeman, główny analityk Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej z siedzibą w Brukseli, ujawnił, że skomputeryzowany plan „odnowy świata z chaosu” jest już realizowany. Światowy kryzys ekonomiczy na początku 1974r., doprowadził do spotkania przywódców krajów EWG, doradca Eldeman przedstawił „BESTIĘ” (Brussels Eletronical Accounting Surveying Terminal = „BEAST).

W/g. Dr Hanricka Eldemana

„Bestia” to gigantyczny trzy-piętrowej wielkości komputer, ulokowany w administracyjnym budynku siedziby EWG w Brukseli, Belgia.

„Potwór” ten jest samoprogramującycm się komputerem, który będzie w stanie rejestrować i kontrolować wszystkie transakcje na świecie.Planuje się wprowadzenie cyfrowej indentyfikacji wszystkich zamieszkałych na świecie ludzi. Każdy mieszkaniec naszej planety otrzyma numer, który będzie niezbędny dla przeprowadzenia przez niego jakiejkolwiek transakcji. W ten sposób wyeliminuje się „problemy” wiążące się ze stosowaniem niedoskonałych kart kredytowych.Taki numer identyfikacyjny będzie dla ludzkiego oka niewidoczny, „wytatuowany” na stałe za pomocą lasera na czole lub zewnętrznej stronie dłoni człowieka. Będzie możliwy do odczytania tylko poprzez stosujący podczerwień skaner w specjalnych miejscach weryfikacyjnych lub handlowych (w wypadku kupowania lub sprzedaży czegokolwiek).

Liczba „666”

Dr Eldeman podkreśla, że poprzez użycie trzech liczb sześciocyfrowych, każdy mieszkaniec Świata otrzyma swój indywidualny numer identyfikacyjny, a będący jednocześnie jego „kartą kredytową”.

Waluta światowa

Inni przedstawiciele EWG uważają, że źródło obecnego chaosu i nieporządku w świecie jest nieznane, zalecają potrzebę wprowadzenia waluty światowej, która w efekcie położyłaby kres narodowym banknotom i monetom. Ich miejsce zajęłyby tzw. Ogólnoświatowe banknoty kredytowe wymieniane poprzez banki.Dyrektorzy EWG są przekonani, że porządek świata i utrzymanie pokoju wymagają nowego światowego systemu finansowo-handlowego i wprowadzenia numerów identyfikacyjnych dla całej ludzkości. Każdy człowiek będzie miał swój numer, bez którego nie będzie mógł nic kupić ani nic sprzedać. Taki numer identyfikacyjny może być stosowany w warunkach pokojowych, lecz może stać się łatwo narzędziem totalitarnej władzy i kontroli. Niektórzy przywódcy EWG pytani – co się stanie, jeżeli ktoś nie podporządkuje się nowemu systemowi lub odmówi przyjęcia swojego „numeru” – odpowiedzieli bez ogródek: „Będziemy musieli uciec się do siły, aby taki osobnik lub osobnicy spełnili nowe wymagania”.Henryk Spaak, jeden z twórców EWG i Generalny Sekretarz NATO powiedział kiedyś w jednym ze swoich przemówień:
„Nie potrzebujemy kolejnych komitetów i organizacji, my je wszystkie już mamy. To czego nam trzeba, to człowieka takiego formatu, że będzie w stanie uzyskać posłuszeństwo polityków i pokój oraz wydostanie nas z tego ekonomicznego chaosu, w którym wszyscy toniemy. Dajcie nam takiego człowieka i wszystko jedno czy to będzie bóg czy demon – my go powitamy!”.

Bankierzy: Najwyżsi Władcy…. Życia i śmierci

Poprzez kontrolę ekonomiczną, bankierzy przygotowują nam dziś absolutną kontrolę nad polityką światową. Będą rządzić na całym świecie totalnie, kontrolując wszelką władzę polityczną i ekonomiczną. Europejska Wspólnota Gospodarcza (EWG) wydaje sie być pierwszym krokiem w kierunku rządu światowego. Gigantyczny, samoprogramujący się komputer będzie „…Człowiekiem takiego formatu…”, który może rozkazywać, pilnować, rejestrować, sprawdzać, cenzurować i karać każdego człowieka wszystkich narodów na ziemi. Taki komputer będzie czymś „więcej” niż człowiekiem, będzie bezdusznym lewiatanem z diaboliczną inteligencją.

…i najwięksi kłamcy

Międzynarodowi finansiści, którzy mają całkowitą kontrolę nad światowym obiegiem pieniądza, mają jeszcze czelność mówić o niewyjaśnionych i tajemniczych przyczynach obecnego chaosu i nieporządku ekonomicznego na świecie. Chcą, aby wierzono, że starają się znaleźć środki, aby zaradzić ekonomicznym nieszczęściom, w których ludzkość tonie. A przecież to oni właśnie – bankierzy i finansiści – tworzą podziały ekonomiczne świata i chaos, poprzez kontrolę i odpowiednie stymulowanie obiegu pieniądza, która wstrząsa gospodarkami państw i narodów.Zmiany i regulacje procesów ekonomicznych, wahania koniunktury itd., są to zaplanowane gry międzynarodowych bankierów, spekulantów finansowych, gry oszustów. Naszą tragedią jest fakt, że są to gry kontrolujące także ludzkie życia, gry o dyktatorską jakże często totalitarną władzę. Najwięksi bankierzy od długiego już czasu ukrywają swój prawdziwy cel tych gier i stymulacji finansowych, podsuwając nam kłamstwa, które nieświadome społeczeństwa uznają za prawdę.Dzięki poznaniu idei Kredytu Społecznego (Narodowego) i mechanizmu kreowania tzw., „pieniądza bankowego”, możemy jasno dostrzec ich szatańskie manipulacje, prowadzące ludzkość do ogromnego zniewolenia, nieznanego z historii.Zaufajmy naszemu Przedwiecznemu Ojcu, Wszechpotężnemu Bogu i prośmy Go, aby uwolnił nasz świat z sideł Szatana. Wierzmy w Boga i odmawiajmy Różaniec do Niepokalanej. Światło Kredytu Społecznego (Narodowego) otworzy nam drzwi do wiary, a apostolstwo „Michael Journal” da nam siłę i moc przetrwania wszystkiego tak długo, jak długo mamy nadzieję.

Gilberte Cote-Mercier„Bio-chip” Znakiem Bestii?”

Wyznania Dr Sanders – Twórcy Bio-chipu (mikro-uładu elektronicznego) :

Przedstawiamy wyjątki z artykułu opublikowanego z czasopiśmie NEXUS (Australia), czerwiec-lipiec 1994r. Są to cytaty z oświadczeń dr Carla W. Sandersa, który był odpowiedzialny za stworzenie „bio-chipa (mikro układu elektronicznego) Dr Sanders jest inżynierem elektronikiem, wynalazcą, członkiem i konsultantem wielu rządowych organizacji. Pracuje też dla IBM, General Electric, Honeywell i Teledyne. „Trzydzieści dwa lata mojego życia spędziłem na pracy w dziedzinie elektroniki, projektując „mikro-chipy” dla potrzeb bio-medycznych. W 1968 r., zostałem zaangażowany prawie przypadkowo do badań nad rozwojem projektu dotyczącego leczenia złamanego kręgosłupa u młodej kobiety.

Był to projekt, w trakcie pracy nad którym wszyscy byliśmy podekscytowani. Byłem naczelnym inżynierem, odpowiedzialnym za pracę stu naukowców, jak również za wyniki badań. Kulminacyjnym punktem tych doświadczeń był „Bio-chip”, który według mnie jest „Znakiem Bestii!” (Szatana). „Bio-chip” jest ładowany dzięki zmianom temperatury ciała, co wyklucza częste zmiany baterii zasilającej. Wydano ponad 1,5 miliona dolarów na badania dotyczące znalezienia dwóch miejsc na ludzkim ciele, gdzie zmiany temperatury występują najgwałtowniej. Pierwszym miejscem jest czoło w okolicach linii włosów, a drugim zewnętrzna część dłoni. Pracując nad „mikrochipem” nie mieliśmy pojęcia, że może być on użyty jako procesor do indentyfikacji ludzi. Patrzyliśmy na nasze dzieło jako na bardzo humanitarną rzecz. Kiedy praca nad „bio-chipem” była już zaawansowana, nasi pracodawcy oświadczyli, że wobec nieopłacalności użycia „bio-chipu” do leczenia kręgosłupa, istnieje potrzeba innego, bardziej lukratywniejszego jego zastosowania. W trakcie dalszych badań zauważyliśmy, że częstotliwość, na której pracuje „bio-chip” ma duży wpływ na zachowanie się człowieka. Polecono nam wówczas zbadać możliwości manipulacji ludzkimi zachowaniami przy pomocy „bio-chipu”… Okazało się, że to jes możliwe. Wykazano np., że przy pomocy „bio-chipu” można powodować wzrost stężenia adrenaliny we krwi. Tego rodzaju „Mikrochip” nazywaliśmy „RAMBO”.

W „bio-chipie” znajduje się 250 tysięcy komponentów, włączając maleńką baterię litową. Byłem przeciwny użyciu litu jako źródła zasilania baterii, lecz w tym czasie NASA używała litu do wielu rzeczy. Rozmawiałem z lekarzem Bostońskiego Centrum Medycznego na temat wpływu skoncentrowanego litu na ludzkie ciało. Według niego w przypadku uszkodzenia „bio-chipu”, może dojść poparzenia lub ciężkich owrzodzeń.
Wycofałem się z prac nad tym projektem, wiele razy jednak byłem konsultantem. Brałem również udział w wielu konferencjach jako ekspert w dziedzinie programowania „mikro-chipów”. Na jednej z takich konferencji omawiana była kwestii kontroli ludności i jej indentyfikacji. W tego typu konferencjach udział brali też między innymi Henry Kissinger i pracownicy CIA. W miarę postępu prac nad rozwojem „bio-chipu”, najważniejszym punktem badań stało się jego zastosowanie przy identyfikacji ludzi. Skupiono się nad problemem załadowania w „bio-chipie” danych takich jak: nazwisko, wizerunek osoby, (zdjęcie twarzy), „Social Insurance Number” (Numer Identyfikacyjny), odciski palców, fizyczyn opis osoby, historia rodziny, adres, zawód, informacje o rozliczeniach podatkowych, (Income Tax) przynależność religijna i kryminalna przeszłość. W chwili obecnej do Kongresu USA został skierowany projekt ustawy mówiący o możliwości WSZCZEPIENIA „bio-chipu” w ciało niemowlęcia bezpośrednio po urodzeniu w celu identyfikacji. Prezydent USA, Bill Clinton na podstawie „Emigration Control Act of 1986 Section 100” (Ustawa Kontrolująca Przybyszów z 1986r sekcja 100) może wprowadzić według własnego uznania różne typy i sposoby identyfikacji ludzi – może to być niewidzialny tatuaż albo elektroniczny nadajnik-odbiornik wszczepiony pod skórę.Zastanówmy się i przyjrzyjmy się tym wszystkim faktom. To co nadchodzi, nie przyjdzie od razu jako wielki szok. Scieżka prowadząca do tych zmian – została już wyznaczona o wiele wcześniej”!

„Bio-chip” pod skórą człowieka …

Miniaturowe elektroniczne nadawczo-odbiorcze urządzenie radiowe, wszczepiane w nasze ciała nie jest wyłącznie pomysłem z książek fantastyczno-naukowych, ale jak najbardziej realnym faktem, stwierdza Edward Cornish – Dyrektor World Future Society (Dyrektor Przyszłej Światowej Społeczności).Szereg dostępnych obecnie technologii lub technologii będących jeszcze w fazie doświadczalnej, umożliwi firmom elektronicznym wyprodukowanie wszczepialnego w ciało elektronicznego urządzenia służącego do identyfikacji i lokalizacji ludzi na całej kuli ziemskiej. Takie wszczepialne radio-lokatory natychmiast przywołują wizję Orwellowskiego „Wielkiego Brata (Big Brother) i pozbawionych skrupułów naukowców umożliwiających wykorzystywanie podobnych technologii do totalitarnej kontroli ludzi. Jednakże badacze, których prace stworzyły podstawy dla tego rodzaju technologii, tworzyli je z myślą o dobru ludzkości, a nie jako narzędzie totalitarnego ujarzmienia, zniewolenia i całkowitej likwidacji prywatności. Obecnie pracuje szereg systemów radio-lokacyjnych dających potencjalne możliwości lokalizacji ludzi posługujących się sygnałami radiowymi. Jednym z najbardziej znanych jest GPS - (Global Positioning Satellite – Globalna Lokalizacja Satelitarna) – pierwotnie stosowany tylko w siłach zbrojnych, aktualnie dostępny dla celów cywilnych. Pozwala on zlokalizować człowieka z wielką precyzją w dowolnej infrastrukturze. Niektóre firmy samochodowe wyposażają swoje pojazdy w tego rodzaju urządzenia (GPS) pomagające kierowcom w oriętacji. Innym systemem umożliwiającym lokalizację ludzi, jest sieć telefonicznej łączności komórkowej (cellular phone).

Socjolog z Northwest (Północno-Zachodniego) University (Uniwersytetu), Bernard Beck, stwierdził: „Ludzie zaakceptują rozwijające się systemy komunikacyjne, czyniące życie łatwiejszym i wygodniejszym, ale jednocześnie będzie to znaczyło, że nie będzie już na ziemi miejsca, aby się ukryć. Posiadając wszczepiony elektroniczny identyfikator, będzie można operować kontem bankowym na całym świecie, bez lęku o utratę karty kredytowej, jak również swojej numerycznej 24-godzinnie kontrolowanej tożsamości. A takie rzeczy są dziś dla ludzi atrakcyjne. Jednakże, utrata prywatności będzie dużym problemem. Każdy będzie chciał od czasu do czasu „zniknąć z ekranu monitora”. Edward Cornish przewiduje, że przynajmniej na początku wszczepianie elektronicznych „identyfikatorów (szpiegów) będzie wykonywane tylko na życzenie potencjalnych klientów. Ale stwierdza on również: „To co dzisiaj jest dobrowolne, jutro zazwyczaj staje się obowiązkowe…”

(John Van, „ Chicago Tribune”, 7 maj 1996r)

Komentarz „Michael Journal”

Wielu konsumentów uważa, że nowe karty elektroniczne ułatwią nam życie: - umożliwią łatwiejsze zakupy i nie będą wymagały często uciążliwego używania gotówki. Statystyki pokazują, że na 8 na 10 respondentów preferuje użycie takich kart zamiast pieniędzy. Niestety, nie dostrzega się innego aspektu tego systemu: - karty elektroniczne mogą stać się instrumentem absolutnej kontroli nad człowiekiem, znacznie ograniczając jego wolność i prywatność. Bankierzy twierdzą, że pieniądze zostaną w krótkim czasie zupełnie wyeliminowane i zastąpione przez tzw., „pieniądze elektroniczne”, czyli istniejące jedynie w postaci zapisów danych na komputerze w banku. Trzeba mieć jednak pełną świadomość, iż każdy użytkownik „Smart Card” podlega pełnej kontroli rejestrowania wszelkich dokonywanych transakcji finansowych.

Zgubienie elektronicznej karty bankowej umożliwia komukolwiek dostęp do danego konta bankowego. Jedną z idei zabezpieczenia konta, jest podskórne wszczepienie mikroprocesora (BIO-CHIP-u), który będzie odczytywany przez skanery, lub wytatuowanie na skórze, niewidzialnych gołym okiem, trzech sześciocyfrowych numerów (przypomnijmy tu, iż znak „Bestii z Apokalipsy” – to właśnie liczba 666 – znak Szatana). Nasza roztropność może uchronić nas przed totalitarną kontrolą wszystkch naszych transakcji finansowych – zachowanie wolności, a więc i decyzji osobistych, jeśli powiemy głośno NIE – wszelkim elektronicznym kartom.

za: thelinked.pl


Copyright © 2008 Dreamer

#2 Maria

Maria

  TU I TERAZ NIE ISTNIEJE

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1834 postów
 • GG: 11799180

Napisano 18 maj 2008 - 08:08

Dobrze, że Hunzowie zyja z dala od tzw cywilizacji i są szczęśliwi . Nie potrzebują tego całego sztucznego tworu, który powoduje tylko i wyłącznie upadek ludzi. Może lepiej się wzorować na dobrych przykładach, póki jeszcze można, żeby póżniej nie żałować tego co się utraciło ? Niestety ludżmi łatwo manipulować, nawet tymi tzw mądrymi, ktorzy nieświadowie wdrażaja te zniewalalające plany . Plan powoli zbliża sie do realizacji ! :angry :niewiem

#3 Johnny Cash

Johnny Cash

  Ekspert

 • Użytkownicy
 • PipPipPip
 • 123 postów

Napisano 18 maj 2008 - 08:39

Jeśli chodzi o bęstię Ziemi i bestię Morza to śmiało można powiedziec, że istnieją one od wielu stuleci. Dla studiujących prawo jest to dobrze znane: Prawo Morskie i Prawo Lądowe. Pierwsze wiąże się z systemem sądowniczym i cywilnym - proszę zwrócic uwagę na podobieństwa terminów morskich, portowych do terminów sądowych ( szczególnie w językach pochodzących z Łaciny ). Prawo Lądowe to jest to, któe dotyczy min ekonomii i ogólnie pojętej gospodarki. W obszerny sposób zwrócil nam na to uwagę Jordan Maxwell i kontynuatorzy.

#4 Kleju

Kleju

  Infrzak

 • Użytkownicy
 • PipPip
 • 59 postów
 • GG: 1678819

Napisano 29 maj 2008 - 19:49

Liczba 666 jest dość problematycznym zagadnieniem, ponieważ według numerologii około 5% ludzi ma nazwisko i imię odpowiadające tej liczbie ;). A "Apokalipsa" św. Jana odnosiła sie do cesarza Nerona...
Z drugiej strony judajski Sorat, byt nie będący ani Aniołem ani Demonem, ma 666 skrzydeł i włada Słoncem oraz Kosmicznym Chaosem, a to daje do myslenia...

#5 Guest_Margo_*

Guest_Margo_*
 • Goście

Napisano 30 maj 2008 - 10:17

totalna ingiwilacja, kontrola i zniewolenie ludzkości ? - i BARDZO DOBRZE !, w końcu sami wyraziliśmy na to zgodę poprzez wyścig szczurów za kasą...
Ogladając tą "skrzynkę idiotów" jaką jest TV sami, dobrowolnie poddajemy sie indoktrynacji i zniewoleniu, gdzie w idiotycznych filmach i reklamach nie mówi się o niczym innym jak o zabijaniu i kupowaniu coraz to bardziej wymyślnych przedmiotów, od których ludzie są dzisiaj tak bardzo uzależnieni, że nie potrafią zauważyć ŚWIATA wokół i ŻYCIA bez nich...
Spójrzcie dzisiaj na młode dziewczęta i chłopców, czym większość z nich się zajmuje -i co większości imponuje - moda, samochody. mp4 itd, itp..., można by bez końca wymieniać rzeczy, które zupełnie nie są nam potrzebne do współżycia w zgodzie z bliźnimi...; jeśli ktoś jest biedniejszy od nas - traktujemy go z pogardą i poliotowaniem - dlaczego ?, przecież to taki sam człowiek jak my !!! - a ta kwestia nie dotyczy niestety tylko młodzieży...
Każdego dnia, o każdej porze dokonujemy wyborów, od nas tylko zależy jak się zachowamy i jakimi uczuciami bedziemy się kierowac w stosunku do innych ludzi, zwierząt, świata itd.. i co będzie dla nas priorytetem w naszym życiu ! i tyle..., a może AŻ tyle....
WYBÓR NALEŻY DO NAS !, nie dziwmy się więc, że jeśli w wyniku dokonania złych wyborów - poniesiemy odpowiednie do tego konsekwencje .
Pozdrawiam Wszystkich ciepło ...

Załączone pliki#6 Erhion

Erhion

  Full Active

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 558 postów

Napisano 29 styczeń 2009 - 15:29

jeśli powiemy głośno NIE


I myślicie, że kogoś to będzie obchodziło?

My już nie mamy możliwości wyboru. Ba nigdy nie mieliśmy. Śmieszne hasła by nie dać sobą manipulować można włożyć między bajki.

#7 UFOWORLDNEWS

UFOWORLDNEWS

  Homo Infranius Alfa

 • Moderatorzy globalni
 • 1543 postów

Napisano 29 styczeń 2009 - 19:51

I właśnie tu zachodzi pytanie czy mamy jeszcze coś do powiedzenia w obliczu tego New World Order?Bo dla mnie już nie :excl: Co nie znaczy, że nie możemy z tym walczyć.

#8 Erhion

Erhion

  Full Active

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 558 postów

Napisano 30 styczeń 2009 - 13:06

Nie, nie mamy.

A powiedz na czym miała by polegać ta walka?

#9 Fanar

Fanar

  Infrzak

 • Użytkownicy
 • PipPip
 • 34 postów

Napisano 19 marzec 2018 - 09:11

W biblii stoi czarno na białym, że Ziemia należy od zawsze do Satany ! A ten Satan nie był sam w trakcie tegoż swojego buntu - to myśmy wyparli prawdę bo zaczęła być dla nas niewygodna :)

Każdy kto żyje na Ziemi siedzi tu za karę - za wsparcie tegoż jegomościa i pokazanie środkowego palca swemu stwórcy :)))))#10 Maria

Maria

  TU I TERAZ NIE ISTNIEJE

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1834 postów
 • GG: 11799180

Napisano 20 marzec 2018 - 23:28

Każdy kto żyje na Ziemi siedzi tu za karę - za wsparcie tegoż jegomościa i pokazanie środkowego palca swemu stwórcy :)))))

 

Pisz za siebie, ja jestem tu dla Żartu a nie jakiejś wydumanej kary


www.rusowicz.pl