Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Nazi - UFO

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
159 odpowiedzi w tym temacie

#1 Agnieszka

Agnieszka

Homo Infranius Plus

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 992 postów

Napisano 14 maj 2007 - 12:19

Zapewne każdy z Was słyszał o tajnych broniach Hitlera. Supertajnych pojazdach, które były budowane w znakomicie ukrytych hangarach i przy których pracowali najbardziej wybitni naukowcy z różnych dziedzin.
Pojawia się pytanie: skąd Niemcy znali i posiadali wiedzę o takich latających pojazdach? Czy możliwe jest, aby przejęli ją od Obcej Cywilizacji?

#2 zibi123-88

zibi123-88

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisano 14 maj 2007 - 14:18

Aj te szkopskie ufo. Pewnie je mieli ale napewno nie na naped antygrawitacyjny. Znajac zamilowanie hitlera do dziwnych rzeczy, to napewno finansowal cos takiego. Ja slyszalem bodaj ze na discovery ze ruscy na podstawie planow nazistowskich zbudowali podobny pojazd ale okazal sie totalna klapa i natychmist zaniechali projekt. Ale nie bujcie sie za 10 lat mniej wiecej pojawia sie pierwsz pojazdy przypominajace ufo beda bez zalogowe beda osiagaly zawrotne predkoscia ale jeszcze nie beda dzialaly na naped antygrawitacyjny.

#3 Zit

Zit

Mister

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1850 postów
  • GG: 8530728

Napisano 14 maj 2007 - 15:55

Zibi z tym Rosyjskim projektem - coś chyba było lecz pewny nie jestem. Wiem że oni też pracowali nad czymś....

To były prototypy. Jak na tamte czasy to i tak nieźle im szło... wiem głupio to zabrzmi ale naprawdę ciekawie by było gdyby nadal nad nimi pracowali. Takie doświadczenie może być bardzo pomocne w pzryszłości i być może poznania tajenicy NOL-i.... lecz do tego ppotrzeba pieniędzy a gwarancji jako takich nie ma że się uda...

#4 Agnieszka

Agnieszka

Homo Infranius Plus

• Użytkownicy
  • 992 postów

Napisano 14 maj 2007 - 16:05

Prawdopodobne jest, ze Rosjanie mogli przejąć plany budowy takich latających pojazdów. Mogli wejść i prawdopodobnie weszli także w posiadanie samych pojazdów, nie tylko tych, ktore się gdzieś tam rozbiły, ale także sądzę, że i po wojnie mogli małe co nieco przejąć.
Czy testują je do dziś? To mozliwe. Podobnie jak Ameryka, tak i Rosja posiada swoje "Strefy 51", czyli supertajne bazy, których próżno szukać na mapach.
Być może tam nadal trwają prace i testy nad tymi pojazdami. :roll:

#5 Sasquatch

Sasquatch

-

• Użytkownicy
  • 2182 postów

Napisano 14 maj 2007 - 16:23

Rosyjskich projektów nie znam, za to wiem doskonale że USAF pracuje nad tego typu pojazdem od 50 lat. Nazistowskie V7 o ile mi wiadomo było napędzane tręcią a tutaj zastąpiono ją antygrawitacją. Co prawda pojazd jeszcze nie przeszedł wszystkich testów ale to tylko kwestia czasu.

#6 Zit

Zit

Mister

• Użytkownicy
  • 1850 postów

Napisano 14 maj 2007 - 16:49

No w sumie racja. Dalej mogą je testować ale o tym nic nie wiemy.
Może trwają, może nie... ciężko stwierdzić. Na razie się nie dowiemy co mają w zamiarze. Szkoda że nic o tym nie wiemy... hmm.... ale nie tylko Rosja i Ameryka mogą przecież je testować... jest jeszcze wiele innych krajów np. Niemcy moga kontynuować, Korea itp.... takie państwa niepozorne ale kto wie..... :scratch:

Ojj nie moge się doczekać informacji :)

#7 Agnieszka

Agnieszka

Homo Infranius Plus

• Użytkownicy
  • 992 postów

Napisano 14 maj 2007 - 16:57

Prawdopodobnie wiele z niemieckich pojazdów - w tym i takie, które wyglądały jak spodki - trafiło w rece Amerykanów i Argentyńczyków, ale co do tego, to nie mam zbyt dobrych informacji i wiem niewiele.

#8 Zit

Zit

Mister

• Użytkownicy
  • 1850 postów

Napisano 14 maj 2007 - 17:03

Ajj no włeśnie.. o Argentynie zpomniałem....

Jednak nawet gdyby je mieli, to nic jeszcze o tym nie wiemy. Może testują je już (to mogłoby wyjaśnić skąd tyle obserwacji w Meksyku (<--- taka mała teoria)....

#9 Agnieszka

Agnieszka

Homo Infranius Plus

• Użytkownicy
  • 992 postów

Napisano 19 maj 2007 - 21:47

A jakie jest Wasze zdanie dotyczące wywozu niektórych obiektów na Antarktydę?
Istnieją hipotezy mówiące o tym, że Niemcy jeszcze przed końcem II wojny zaczęli budować tajne bazy na terenie Antarktydy i tam dalej prowadzić swoje badania i eksperymenty z tajnymi pojazdami przypominającymi spodki.
Dokładniej chodzi tu o tajne niemieckie bazy zbudowane pod Antarktydą.

#10 zibi123-88

zibi123-88

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisano 20 maj 2007 - 17:05

Te bazy na antarktydzie to raczej bajka. Za duzo roboty by bylo z budowa i utrzymaniem tej bazy w tak nieprzyjaznym miejscu.

#11 Agnieszka

Agnieszka

Homo Infranius Plus

• Użytkownicy
  • 992 postów

Napisano 20 maj 2007 - 17:15

Z pewnością pracy byłoby mnostwo, ale nie wydaje mi się ta hipoteza aż tak bardzo niewiarygodna, gdyż Niemcy już nie raz udowodnili, ze dla swoich osiągnięć i racji zrobią niemal wszystko (nie bez powodu Hitler uważany jest za szaleńca). Zrobili by wszystko, aby ich plany i dotychczasowe badania nie wpadły w obce ręce.
Dalej: do budowy baz wykorzystywani byli oczywiście więźniowie, tak więc sami Niemcy nawet rąk sobie nie pobrudzili...
Wszyscy po ukończeniu prac budowlanych zostali zamordowani. Grożono także naukowcom, którzy mieli tam pracować czy też nawet pracowali.
Problematykę tajnych niemieckich baz na Antarktydzie, jak i próbę zgłębienia tej hipotezy podejmuje Gary Hyland w swojej książce, pt. "Zaginione Tajemnice Technologii III Rzeszy". Polecam

#12 mcnolek

mcnolek

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 64 postów

Napisano 04 czerwiec 2007 - 08:40

no to mam pewien plan stworzony przez nazistów. Link do obrazka:
http://img483.images...2740/ufoqu3.jpg
Nie umiem niemieckiego, więc nie przetłumaczę tego - jak ktoś zna niemiecki niech odczyta.
Jeżeli ktoś nie będzie umiał się doczytać do tych napisów, to to odczytam.

Wiadomo, że został TYM wykonany jeden lot w kwietniu 1945 roku.
Więcej na www.naziufos.com (ten, kto znajdzie tam ciekawe informacje niech pisze).

Pozdrawiam

#13 Zit

Zit

Mister

• Użytkownicy
  • 1850 postów

Napisano 04 czerwiec 2007 - 09:14

:D ja Ci mogę powiedzieć na razie tyle że wiem gdzie jest kabina :D później Ci przetłumaczę reszte :)

No i jeszcze zdajemisię stateczniki czy stery w ppionie i poziomie... ale qrcze później Ci to dokladnie przetłumaczę...

#14 Agnieszka

Agnieszka

Homo Infranius Plus

• Użytkownicy
  • 992 postów

Napisano 04 czerwiec 2007 - 10:49

Całkiem ciekawe. Sądzę, że właśnie tak też wyglądały nazistowskie UFO, a podobnych planów z wnętrza pojazdów, jak i z zewnątrz można trochę znaleźć.

#15 Zit

Zit

Mister

• Użytkownicy
  • 1850 postów

Napisano 04 czerwiec 2007 - 15:03

Tak. Trzeba tylko to przetłumaczyć za co zaraz się wezmę :)

#16 Agnieszka

Agnieszka

Homo Infranius Plus

• Użytkownicy
  • 992 postów

Napisano 04 czerwiec 2007 - 15:16

Ale cóż to za filozofia..."z grubsza" wiadomo o co chodzi.

#17 mcnolek

mcnolek

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 64 postów

Napisano 04 czerwiec 2007 - 15:43

No tak, można się domyśleć co to wszystko znaczy :-)

#18 Zit

Zit

Mister

• Użytkownicy
  • 1850 postów

Napisano 04 czerwiec 2007 - 15:43

No taak... ale warto wiedziec :)

#19 zibi123-88

zibi123-88

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisano 05 czerwiec 2007 - 20:14

Eee.... To jest troche do tak zwanego chrzanu. To w ogle nie przypomina zadnej dokumentacji technicznej jaka w zyciu widzialem jeden wymiar podany i pierdoly typu gdzie kabina i tp. Co to ma byc nawet jako taki zarys ogolny to dosc dziwne to bez sensu bo po cholere ten wymiar. NO chyba ze to poprostu jakas notatka osbista to juz sie zamykam :tongue:

#20 Agnieszka

Agnieszka

Homo Infranius Plus

• Użytkownicy
  • 992 postów

Napisano 05 czerwiec 2007 - 20:25

Właśnie sądzę, że to tylko jakiś szkic do wglądu dla "wtajemniczonych". Większość dokumentów Niemców była robiona jako szkice, które notabene nie miały w żadnym wypadku wpaść w ręce wroga.
Dlatego też wygląda to tak, jak wygląda.
Ale i oczywiście fałszerstwa wykluczyć nie można i być może ta notka wcale nie pochodzi z "archiwów" niemieckich.