Skocz do zawarto軼i

Zdj璚ie
- - - - -

Dwa s這鎍a?

• Zaloguj si, aby doda odpowied
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Anae29

Anae29

Infrzak

• U篡tkownicy
  • PipPip
  • 31 post闚

Napisano 04 grudzie 2013 - 16:31

VY Canis Majoris jest na granicy wybuchu- jeśli wybuchnie to promieniowanie gamma  dojdzie do nas i będzie koniec....

#22 kropka

kropka

Homo Infranius

• U篡tkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 490 post闚

Napisano 11 wrzesie 2016 - 20:39

I mamy już te dwa słońca.

W Argentynie widać je każdego dnia gołym okiem tylko przez ciemną szybkę

https://www.youtube....h?v=braQ9ManJBE

#23 danut

danut

Homo Infranius Alfa

• U篡tkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5150 post闚

Napisano 11 wrzesie 2016 - 20:57

:).W czwartym tygodniu sierpnia tego roku, całkiem niedawno nocą pomiędzy godziną 2 a 3 na polskim niebie można było obejrzec dwa a nawet 27 sierpnia trzy księżyce , a takie wrażenie powodował Mars blisko Ziemi.

#24 Maria

Maria

TU I TERAZ NIE ISTNIEJE

• U篡tkownicy
  • 1828 post闚
  • GG: 11799180

Napisano 11 wrzesie 2016 - 22:37

:).W czwartym tygodniu sierpnia tego roku, całkiem niedawno nocą pomiędzy godziną 2 a 3 na polskim niebie można było obejrzec dwa a nawet 27 sierpnia trzy księżyce , a takie wrażenie powodował Mars blisko Ziemi.

obserwowalam niebo gdy Mars byl blisko Ziemi ale niestety nie mialam szczescia zaobserwowac tego  zjawiska, są jakies zdjecia ?

Odnośnie 2 Słońc...to z tego co ja widzialam we śnie....nie wygladalo to tak jak na filmie.

Jedno z pewnoscia bylo Słońcem ale to 2 tylko tak wygladalo i stad skojarzenie ze są 2....Ja je widzialam ze swej perspektywy/ miejsca zamieszkania/ jedno z lewej --normalne choc tez zachowywalo sie dziwnie bo sprawialo wrazenia zachodzącego....tyle ze to bardziej wschod niz zachod..

Za to drugie to raczej.....duza kometa, meteoryt....szybko się przemieszczal z południa na zachód no i to dziwne zjawisko---cisza i lezacy ludzie. Może coś będzie bardzo blisko przemieszczac sie obok naszej planety.

Być może ta dziwna cisza ma zwiazek takze z polem magnetycznym Ziemi, w kazdum razie nic dobrego wtedy sie nie dzialo.

To takie skojarzenia po czasie, ale niekoniecznie sluszne.

#25 danut

danut

Homo Infranius Alfa

• U篡tkownicy
  • 5150 post闚

Napisano 11 wrzesie 2016 - 23:26

Mario nie robiłam zdjęć jak zwykle, ja nie mam do tego daru tym bardziej nocą. Wychodziłam na balkon w nocy i specjalnie obserwowałam to piękne zjawisko a noce były wtedy u nas bezchmurne. Ale ponoć Mars był widoczny na niebie także w dzień, ktoś gdzieś na pewno to fotografował.

#26 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3640 post闚

Napisano 12 wrzesie 2016 - 16:57

Jakbym sobie sprawił więcej szybek to  byłoby więcej słońc :P , ale mamy przecież tysiące prywatnych hobby-astronomów którzy w dzisiejszych czasach mają superancki sprzęt i chociaż takich filmików i zdjęć są dziesiątki  w necie, to nikt tego nie potwierdził ani porządnym zdjęciem ani innym dowodem

www.beautypartners.pl/podstrona.php?p=22