Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Nawiedzona willa w Babicach Starych (mazowieckie)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yan Polskee

Yan Polskee

Homo Infranius Alfa

• ROOT Admin
  • 1530 postów

Napisano 25 wrzesień 2011 - 22:23

NAWIEDZONA WILLA W BABICACH STARYCH

infra.org.pl

Kilka dni temu otrzymaliśmy zgłoszenie od mieszkanki jednego z mieszkań w budynku w Babicach Starych pod Warszawą, która twierdzi, że miejsce jest nawiedzone. Według niej, świadczą o tym dziwne odgłosy (chrzęsto kluczy i kroki), niemiła i konfliktowa atmosfera a także fakt, że jej mąż kątem oka zobaczył coś, co uznał za zjawę.

"Mieszkaliśmy w piątkę: ja, mój mąż, córka i para naszych znajomych. Jedna osoba juz sie wyprowadzila po wielkiej awanturze. Wszyscy slyszymy w nocy jakieś bieganie po schodach i w ogóle jak jestesmy na dole to dziwne odglosy sa na górze.

Ja któregos razu wstalam nad ranem i slyszalam jak ktoś kluczami otwiera drzwi. Jak pobieglam zobaczyc kto to to nikogo nie bylo. Mój mąż wczoraj widział zjawę na schodach, kątem oka. Wszyscy ze strachu spimy w jednym pokoju.

Gdy wracamy do domu to zastajemy otwarte szafki i powywracane krzesla,ciagle myslimy ze ktos nas obserwuje. Myslelismy z poczatku ze moze ktos wchodzi do domu i nas straszy ale nawet zwierzeta dziwnie sie zachowuja. prosze o pomoc bo jest coraz gorzej."

Po upewnieniu się, że nie jest to żart, sprawę przekazaliśmy Alicji Ziętek, od której spodziewamy się nowych doniesień w tej sprawie.

#2 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3640 postów

Napisano 26 wrzesień 2011 - 08:12

Huh, z niecierpliwością czekam co z tego będzie, Jak pani Alicja coś odpisze to wklejajcie zaraz do tematu.

#3 Guest_media1234_*

Guest_media1234_*
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2011 - 15:38

Może coś zażywa ale nie chciała o tym wspomnieć?,alkohol,LSD nieee....to powoduje halucynacje moze marihuana być może,dzięki niej mogą być urojenia dźwiękowe i optyczne,a naperwno ona nie mieszka w bloku? jak mieszka w bloku to pewnie jakiś mieszkaniec,co do tych drzwi to może bandyci chcieli wejść czy coś.

#4 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3640 postów

Napisano 28 wrzesień 2011 - 06:17

Media.
Myślę że jeżeli inni ludzie także widzą coś dziwnego w tym domu to alkohol, narkotyki itd . odpadają

#5 Pati123

Pati123

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 luty 2017 - 12:38

Witam. To ja mieszkalam razem z rodzina w tym domu.Mamy straszne wspomnienia z tamtego czasu. Niestety pani Alicja nie zdazyla dojechac do nas. Sytuacja stala sie krytyczna gdy cos mieszkajace tam zaczelo czerpac energie z naszej corki.Pani Alicja kazala natychmiast sie wyprowadzic. Zostalismy posadzeni o branie narkotykow przez pania wynajmujaca i straszeni.

#6 Modovero

Modovero

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 10 sierpień 2017 - 12:53

Polecam książkę "Niesamowite historie" tam taka sytuacja jak piszesz jest dokładnie opisane. To mógł być duch karmiący się energią.