Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Program o UFO w ''Świat się kręci'' 27.01.2015 godz. 18:30

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3083 postów

Napisano 26 styczeń 2015 - 13:39

Dzwonił do mnie w piątek z TVP 1 Pan Grzegorz Łabędziewski z zaproszeniem do programu ''Świat się kręci'' w którym będzie mowa o zjawisku UFO.  Jak wielu mnie zna odmówiłem udziału w programie na żywo, chociaż Grzegorz to naprawdę bardzo sympatyczny i przyjemny człowiek i być może kiedyś zrobi specjalny program o ufo ze znanymi ufologami. Emisja programu we wtorek 18:30 w TVP1. Będzie mowa o katastrofie UFO w Gdyni, oraz jakieś relacje świadków UFO m.in pokażą  krótko wywiad świadka z Nockowej, który uczestniczył w CE-3 9 sierpnia 1988 roku, jaki znajduje się na moim kanale youtube, które to zdarzenie dokumentowałem a na Panu Łabędziewskim zrobiło tak duże wrażenie jak wywiad z Wolskim. Być może zareklamują też mojego bloga o co prosiłem ;)

#2 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 26 styczeń 2015 - 14:23

Ten człowiek szukał ufologa, który faktycznie para się  w terenie i zbiera informacje  podałem mu namiary na inne znane mi osoby.  Karolek mógłby być i jakiś doby ufolog bo tamten nie ma żadnej wiedzy o UFO i szybko zgaśnie. Jak będzie zobaczmy ?

#3 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 26 styczeń 2015 - 14:32

O tych osobach już nie mówię, bo ręce opadają, jak oni mają być tam ''ekspertami'' to będzie niezły ubaw ;) Sam jestem ciekawy czy je podadzą, choć tak zaznaczyłem sobie.

#4 Przemekkk666

Przemekkk666

Weteran Infranin

• Moderatorzy globalni
  • 1418 postów

Napisano 26 styczeń 2015 - 14:45

Grzegorz to naprawdę bardzo sympatyczny i przyjemny człowiek i być może kiedyś zrobi specjalny program o ufo ze znanymi ufologami. 

Ma takie plany?? Dobrze byłoby zobaczyć w takim programie ludzi, którzy mają jakieś pojęcie jak Ty czy Piotrek na przykład. No ale nawet jeżeli ten pan bardzo by chciał to i tak wątpię, że dostanie odgórną zgodę. Przecież to głupi temat dla oszołomów...

#5 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • 2942 postów

Napisano 26 styczeń 2015 - 15:57

Będzie w necie ?

#6 Klayton

Klayton

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 26 styczeń 2015 - 17:10

Mam nadzieję że nie będzie programu prowadził Pan Kurzajewski, któremu często przed nazwiskiem dodaje się literkę W  :D

Często zadaje głupie pytania i wcina się w odpowiedzi gości.

Na bank ktoś będzie z ich stałych "ekspertów" którzy znają się na wszystkim  :/

Trzeba będzie oglądać.

#7 Przemekkk666

Przemekkk666

Weteran Infranin

• Moderatorzy globalni
  • 1418 postów

Napisano 26 styczeń 2015 - 17:26

Na bank ktoś będzie z ich stałych "ekspertów" którzy znają się na wszystkim  :/

I to jest właśnie powód, dla którego ktoś z "wyjadaczy" powinien się tam znaleść. Ażeby uciszyć wszelkich ignoranto - idiotów. Piotr Cielebiaś sprawdziłby się znakomicie.

#8 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 26 styczeń 2015 - 18:47

Dzwonili też do Damiana Treli, ale zrezygnował bo koliduje to z jego pracą - sądzę, że gdyby to do niego pierw zadzwoniono, jutro by tam był. Z tego co rozmawiałem z nim miałby ochotę, ale nie zdąży dojechać. Trzeba się nastawić na głupią krytykę, tylko jak sądzę Ci ich goście zapewne nie mają za grosz pojęcia o ufologii i jej historii a słowo UFO dla nich równa się zielonym kosmitą.

#9 Przemekkk666

Przemekkk666

Weteran Infranin

• Moderatorzy globalni
  • 1418 postów

Napisano 26 styczeń 2015 - 23:36

No tak, ale pomyśl, jak w 5 minut, jakie dadzą na wypowiedź przekonać ludzi, co to tak naprawdę jest UFO?? 

Ja bym próbował otworzyć ludzi na inne hipotezy niż ETH, które jest wpajane od lat. Ale w kontekście Roswell to ciężko by było... Na Boga po co znów wałkować taki temat... Tak to jest, jak biorą się za to ludzie, którzy nie wiedzą nic o tym.

Dlatego tym bardziej takie spotkanie w gronie specjalistów jest potrzebne.

#10 Pan.X

Pan.X

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisano 27 styczeń 2015 - 00:46

Postaram się to oglądać tylko się trochę obawiam jak zwykle pytań ze strony redaktora/ów. Być może to sympatyczny gość, ale w telewizji zazwyczaj oni muszą tacy być, a szczególnie w programach gdzie rozmawiają z ludźmi w jakimś temacie.

Zawsze mi się przypomina rozmowa co Panie Arku M. wrzuciłeś o wywiadzie z Bzowskim. Do tamtego prowadzącego nic nie przemawiało bo po co, przecież go nic nie przekona bo on wie najwięcej, a ludziom i tak będziemy się kojarzyć, że nie mamy lepszego zajęcia tylko zajmujemy się pierdołami.

Przemek - Ja bym próbował otworzyć ludzi na inne hipotezy niż ETH, które jest wpajane od lat

Ja to bym w ogóle nic nie emitował ani nic nawet ludziom nie mówił. Być może to brzmi dość "Masońsko" ale bardziej chodzi tu o "nas", nie chce znów upokorzeń. Lepsza jest grupa "podziemia", a kto będzie chciał się dowiedzieć na ten temat ma internet, książki i nie widzę problemu. Trudno też jakbym miał gadać z kimś kto się nie zna, albo kłócić się z jakimś półgłówkiem twardym sceptykiem i mu wszystko tłumaczyć jak nic nie przeczytał, nie obejrzał i tylko będzie usilnie stał przy swoim.

Zresztą przecież wiecie, że prawie każdego, tematyka paranormalna interesuje od "dziecka", a nie później starości gdzie włączy telewizję i powie "o  fajne, interesuje mnie to".

Takich programów nie powinno się pokazywać dla masy. Jedni to wezmą za ciekawostkę, a reszta i tak się będzie z tego smiała i takie rzeczy przełączy. Być może kogoś to bardziej zafascynuje jeśli przyjmie to godnie. 

Zresztą czym przypadek jest opisany bardziej niezwykle tym będzie gorzej odebrany. 

A my i tak będziemy się kojarzyć z latającym spodkiem porywającym krowy i zielonym marsjanem strzelającym laserem

Przemek - Tak to jest, jak biorą się za to ludzie, którzy nie wiedzą nic o tym.

Przemek też to dobrze wspomniał.

Lista pytań które pojawia się najczęściej w takich programach :
-" Jeśli są dlaczego nam się nie ujawnią?"
-" Czemu dużo  zdjęć jest rozmazanych?"
-" Czy to czasem nie ptak albo samolot?"
-" Czy to nie jest przypadkiem fotomontaż?"

Oni pytają znawców o coś jakby to sami robili lub wiedzieli na 100 procent... 

Użytkownik Pan.X edytował ten post 27 styczeń 2015 - 00:53

#11 Przemekkk666

Przemekkk666

Weteran Infranin

• Moderatorzy globalni
  • 1418 postów

Napisano 27 styczeń 2015 - 09:59

Panie X, akurat Bzowski zajął się tematem dopiero na emeryturze albo tuż przed :) A zaczął się interesować chyba w czasie wojny, gdy był już w AK.

#12 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • 2942 postów

Napisano 27 styczeń 2015 - 16:30

Może nie będzie tak źle. Skoro dotarli do Arka to, ktoś chciał przedstawić sprawę od środka z pierwszej ręki.Bez sensu byłoby próbować ośmieszać temat.Moze nie tyle chodzi o przekonanie kogokolwiek przez owe 5 minut co, wzbudzenie zainteresowania, a potem to już blogi, infra, debaty :)

#13 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 27 styczeń 2015 - 18:51

Z tego co wiem program przeniesiony na przyszły tydzień, jak to w TV bywa kombinacja ;)

#14 Ciekawski Jasiu

Ciekawski Jasiu

Zaangażowany Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 344 postów

Napisano 27 styczeń 2015 - 19:27

Nie znaleźli komentatora, specjalisty od ufoludków :D

Piszecie, że programy o UFO są nastawione na kosmitów. Nie wiem jak w TV bo nie oglądam ale w RDC całkiem niedawno słuchałem człowieka, to wcale nie był nastawiony na kosmitów. Czasem wkurza mnie lewacka propaganda w tym radio ale programy mają ciekawe i zapraszają ciekawych ludzi.  Człowiek, nie pomnę nazwiska, totalnie był nastawiony na Ziemskie pochodzenie fenomenu i dobitnie odwodził od kojarzenia UFO z zielonymi ludkami.  Coś się zmienia!

#15 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 27 styczeń 2015 - 20:04

Doszły mnie słuchy, że za tydzień w programie ma być  Damian Trela - jeżeli tak to bardzo dobry wybór, tylko nie wiem czy wtedy pokażą moje  materiały ?

#16 Ciekawski Jasiu

Ciekawski Jasiu

Zaangażowany Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 344 postów

Napisano 27 styczeń 2015 - 21:09

Jeśli ktoś twierdzi, że zna pochodzenie wszystkich obiektów UFO, to sorry, ale nie zapoznał się z tematem i raczej robi z siebie błazna niż eksperta...

Ja nie napisałem, że twierdził, że zna pochodzenie wszystkich UFO.  Ten człowiek zwracał uwagę, by bardziej przyjrzeć sie alternatywnym wyjasnieniom niż tylko zielone ludziki. Że są inne teorie bardziej ziemskie jak chociazby niemieckie próby z antygrawitacją. Nic z tych rzeczy, że podawał się za kogoś kto zna i wytłumaczy wszystkie NOLe. Nic z tych rzeczy, raczej podkreślał złożoność zjawiska.  Wg mnie dużo się zmienia w podejściu do tematu ale w ogóle kto słucha RDC wie, że to zupełnie inne radio, chociaż lewackie.

Użytkownik Ciekawski Jasiu edytował ten post 27 styczeń 2015 - 21:10

#17 Guest_ciekawski Jasiu_*

Guest_ciekawski Jasiu_*
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 09:47

Dla mne "niemieckie próby z antygrawitacją" to większa bajka niż Zdany, ale to nie temat na ten wątek. Swoją droga, fajne wyjaśnienie, tłumaczyć jedno niewyjaśnione drugim.

Wg mnie Niemcom się udało, chociaż to prawdopodobnie nie jedyne NOLe jakie latają to jednak wg mnie Niemcy rozkumali tę technologię.

Jest wiele poszlak, które wskazują, że Niemcy grzebali przy rozkumaniu napędu Vimany, musieli wg mnie to rozkumać skoro zaczęli doświadczenia i próby, ale to zupełnie inny temat :D

#18 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • 2942 postów

Napisano 28 styczeń 2015 - 15:23

Dla mne "niemieckie próby z antygrawitacją" to większa bajka niż Zdany

Z pozoru tak to wyglada ale, byl taki gość Schauberger, Ebb, Byli bracia Horten, Lipisch . oni wszyscy odkrywali nowe kierunki techniki ,na podstawie ich planów państwa zachodnie rozwinęly technologie ale kilkanaście lat po nich.O wielu wynalazkach pewnie sie nie dowiemy , Ale porównując nawet V-1 z jej japońskim odpowiednikiem - kamikadze to jest chyba różnica. Amerykanie planowali bombę nietoperzową, niemcy mieli oprusz bomb kierowanych trzy rodzaje rakiet. O tym co się działo w Górach Sowich nawet nie wiemy, nie wiemy nawet co robili w zakladach Skody w Pradze. Mieli wszystko plus brak skrupułów .

Program budowy rakiet na kilka lat przerwał sam Adolf ,bo uważał że, to przestarzała broń. A Kamlera nigdy nie odnaleziono + dokumentacja z Riese.

#19 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 28 styczeń 2015 - 18:04

Nie można całkowicie negować tego iż Niemcy faktycznie pracowali nad czymś co mogło przypominać UFO bo Viktor Schauberger jest tego świetnym przykładem a jego ''bączki'' bardzo zainteresowały jankesów. 

Wracając do programu z tego co Damian mówił ma być w poniedziałek o 18:30, ale kto tam będzie nie mam pojęcia.

#20 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3640 postów

Napisano 29 styczeń 2015 - 17:23

Będzie to program gdzie ktoś opowiada  o konkretnych przypadkach?,  albo ogólne poruszenie tematu  czym jest  ufo , co tu  chce itd?

Dodaj odpowiedź