Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Program o UFO w ''Świat się kręci'' 27.01.2015 godz. 18:30

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Przemekkk666

Przemekkk666

Weteran Infranin

• Moderatorzy globalni
  • 1418 postów

Napisano 29 styczeń 2015 - 23:58

Dowiedziałem się od Damiana Treli, że program jest przesunięty o 2 tygodnie, więc wychodzi, że 9 lub 10 lutego dopiero.

Będzie to program gdzie ktoś opowiada  o konkretnych przypadkach?,  albo ogólne poruszenie tematu  czym jest  ufo , co tu  chce itd?

Tak będzie coś o Roswell (o zgrozo) i coś tam jeszcze. Pewnie na początku będzie jakiś wstęp, nie mający zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością no i ogólnie wiele to się tam człowiek z tego nie dowie, program o wszystkim i o niczym. Jedyna nadzieja, że może Damianowi uda się wtrącić coś wartościowego i ewentualnie wyprowadzi z błędu prowadzących i "ekspertów".

#22 Klayton

Klayton

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 15 luty 2015 - 13:47

Był już ten program ? 

A może znowu przesunęli.. 

#23 Przemekkk666

Przemekkk666

Weteran Infranin

• Moderatorzy globalni
  • 1418 postów

Napisano 15 luty 2015 - 15:11

Był już ten program ? 

A może znowu przesunęli.. 

Damian Trela mi napisał, że temat najprawdopodobniej umarł i pewnie program się nie odbędzie ale nie wiadomo tego jeszcze na 100%...

To tak samo jak z niejaką Justyną Bąkowską z tvn, która pisała do mnie na FB, że chcą robić jakiś "projekt" związany z ufo, podałem jej mój nr i się już nie odezwała... Na moje pytania nawet nie raczyła odpowiedzieć, ręce opadają, taka amatorszczyzna i wręcz brak szacunku.

#24 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3083 postów

Napisano 15 luty 2015 - 15:41

Szkoda, ale cóż po raz kolejny potwierdza to amatorszczyznę mediów w tym temacie, pewno znów przebudzą się i zaczną do nas telefonować jak będzie dzień UFO żałosne !

#25 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • 2939 postów

Napisano 16 luty 2015 - 14:14

Nie wiem dlaczego ale mnie to nie martwi , jeśli temat ma być w stylu - ob ha ha patrzcie wierzą w zielone ludziki to lepiej by go nie było. Bo dobra będzie np. azor i postawią jako oponenta kogoś z obserwatorium astronomicznego i on zapyta jeśli tak to gdzie oni mieszkają i co powiesz ? I zapytają jakie ma pan wykształcenie  w dziedzinie astronomii, astrofizyki ,fizyki teoretycznej, czy antropologii .A przecież profesor mówi że, to niemożliwe .

I nikt nigdy nie wpomni że, Lipisz nie był nawet inżynierem co nie przeszkodziło mu wymyślić skrzydło umożliwiające przekroczenie prędkości dźwięku :)

To jak z Denikenem, pierwszy zarzut  wobec niego to - jest hotelarzem . Nikt nie zastanawia się jakim cudem w okolicy Machu Picchu udało się ułożyć 150 t głaz na skale gdy nawet my z XXIw nie jesteśmy w stanie tego tam zrobić. A teorię o rampie umożliwiającej wzniesienie  Wielkiej Piramidy można w ogóle zapomnieć.Bo przewyższenie 146m i 14m/100 m długości to 1 km ?rampy ? więc większa od piramidy czyli w ciagu 25 lat nie jedna a co najmniej dwie wielkie budowle ,kubatury nie chce mi się liczyć. Ale dla profesorów jest o'k ? :) :) :) skoro jedna osoba pociągnie głaz o wadze 1t po mokrym piasku to zapewne 30 pociągną 30 t :) :)

I taka to by była dyskusyja .

Widziałem metaliczny lecący na 30 m spodek , ale ja panu mówię że do najbliższej Słońcu gwiazdy jest 4,2 lat świetlnych ,więc jadąc rowerem.....

#26 Przemekkk666

Przemekkk666

Weteran Infranin

• Moderatorzy globalni
  • 1418 postów

Napisano 16 luty 2015 - 14:28

Ale mnie to również zupełnie nie martwi, bo i tak nigdy nie wziąłbym w żadnym programie tv udziału. Chodzi tylko o ten brak jakiejkolwiek powagi ze strony, np. ludzi z tvn, którzy najpierw piszą jakby coś chcieli, a pózniej cisza i nawet na pytanie taka nie raczy odpowiedzieć...

Oczywiście wiem, że oczekiwanie profesjonalizmu ze strony tvnu jest dość naiwne... :)

#27 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • 2939 postów

Napisano 17 luty 2015 - 23:45

na razie jest tyle bieżących spraw że , temat sezonu ogórkowego wypadł i chyba szybko nie wróci, zawsze lepiej zrobić wywiad z koleżanką Karoliną i jest super bo nowa fundacja pomocy dzieciom itp. niż brnąć w temat gdzie trzeba trochę poszperać douczyć się ... A i Ufolog może odpowiedzieć na proste pytanie dlaczego się nie komunikują ? dajcie  1 rok bez wojny a skontaktują się na 100% :) :) :)

#28 Marcin_Adk

Marcin_Adk

Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 249 postów

Napisano 21 luty 2015 - 10:50

Damian Trela mi napisał, że temat najprawdopodobniej umarł i pewnie program się nie odbędzie ale nie wiadomo tego jeszcze na 100%...

To tak samo jak z niejaką Justyną Bąkowską z tvn, która pisała do mnie na FB, że chcą robić jakiś "projekt" związany z ufo, podałem jej mój nr i się już nie odezwała... Na moje pytania nawet nie raczyła odpowiedzieć, ręce opadają, taka amatorszczyzna i wręcz brak szacunku.

Nie ma co się dziwić, dzisiejsze dziennikarstwo bazuje na szybkich newsach które da sie w odpowiedni sposób sprzedać, poza tym poziom samych dziennikarzy pozostawia niestety wiele do życzenia, co widać na co dzień zresztą. To taki istny wyścig szczurów, aby jak najszybciej, najwięcej choćby nie wiem jak było to absurdalne.

Użytkownik Marcin_Adk edytował ten post 21 luty 2015 - 10:53

#29 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 21 luty 2015 - 13:26

Szkoda oglądać bo trują tylko Komorowskim  i Ukrainą, takie są nasze ''demokratyczne'' media

#30 ADAX

ADAX

The King of Madness

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów
  • GG: --> 11253349 <--

Napisano 03 marzec 2015 - 01:14

''Świat się kręci''... nie napisze o poziomie tego programu i o tym, że ten program to zapchaj dziura i stołek dla prowadzącej. Natomiast mogę napisać, że czasami porusza sie tam ciekawy temat, ale formuła programu sama w sobie niszczy ten temat. W sumie patrząc z innej strony, to jest też pewna forma trafienia do ludzi, tych siedzących przed telewizorem (80% lemingów), tylko pytanie, czy po tym programie, uwierzą w zjawisko UFO, czy raczej utwierdzą sie w przekonaniu, że to bujdy na resorach ? Do takich programów w takich telewizjach, które nastawione są na zysk i manipulowanie faktami, trzeba być dobrze przygotowanym. Czyli nie dac się wciągnąć w kłótnie, nie dac się wciągnąc w dyskusję, która wyprowadzi gościa w pole i zrobi z niego głąba. Jeśli ustali się jeszcze na początku tor rozmowy, to już nie ma o czym pisać, bo nie ważne co się powie i tak na końcu podsumuje to prowadzący, na swoją korzyść.

#31 Ivellios

Ivellios

Full Active

• ROOT Admin
  • 635 postów

Napisano 21 styczeń 2016 - 18:32

Jeśli zdarza Wam się od czasu do czasu rzucić okiem na media mainstreamowe i włączyć TVP 1, to zachęcamy do oglądania dziś od 18:30 - jednym z gości programu "Świat się kręci" będzie Adam Borowski, jeden z uczestników naszych Debat Ufologicznych Online, który opowie o gdyńskim UFO.

Dodaj odpowiedź