Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Podcast Illuminaci i Nowy Porządek Świata.

NWO Illuminati Bohemian Grove WTC Teorie Spiskowe Masoneria

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 TeoretycznyBelkot

TeoretycznyBelkot

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 sierpień 2015 - 15:56

https://www.youtube....h?v=L66h34ofkTw

Podcast poruszający tematy, teori spiskowych. Bohemian Grove, Grupa Bilderberg, ugrupowania masońskie i wiele innych rzeczy. Zapraszam bardzo serdecznie do wysłuchania. Proszę o podejście z dystansem do niektórych monologów. Ewentualnie proszę o poprawienie moich wypowiedzi. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego słuchania.

#2 Ivellios

Ivellios

Full Active

• ROOT Admin
  • 635 postów

Napisano 18 listopad 2015 - 01:42

Dykcja i sposób mówienia prowadzącego zabiły cały urok tego podcastu...

#3 Fanar

Fanar

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 17 październik 2016 - 11:04

Oczywiście sposób mówienia prowadzącego jest masakryczny - osobiście odniosłem wrażenie że "on" nie ma zielonego pojęcia o czym mówi :) Ale co do tematu - to im więcej ludzi w to nie uwierzy tym większa szansa że Iluminaci zdobędą "bydełko" na którym im tak obecnie zależy (oni tak o Ziemianach mówią - tak dla jasności :) "Oni" mówią że obecnie na tej planecie ma zostać tego "bydełka" jakieś 9 milionów inwentarzu :) Ale to ile ludzi pozostanie zależy nie od "nich" lecz od Was! Nakręcą Wam kolejne konflikty zbrojne - a to czy "podniesiecie rękawicę" od Was samych będzie zależało! Ja wierzę w Ziemię choć Ziemia nie jest z mojej "bajki" :)

Użytkownik Fanar edytował ten post 17 październik 2016 - 11:05

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NWO, Illuminati, Bohemian Grove, WTC, Teorie Spiskowe, Masoneria

Szukałam ostatnio porad o tym jak dbać o buty, na tej stronie znalazłam odpowiedź i bardzo praktyczne porady.