Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Fundacja Pomost - przykra konstatacja


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Przemekkk666

Przemekkk666

  Weteran Infranin

 • Moderatorzy globalni
 • 1418 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 15:37

Bardzo zafascynowany badaniami pana Marka Szwedowskiego (oraz po odsłuchu audycji w Radiu Paranormalium) postanowiłem zwrócić się do niego z prośbą o dokonanie kontaktu z kimś, kogo znałem, a kto odszedł. Niestety odpisał mi jego asystent Grzegorz Wójcicki (ale mniejsza z tym), podając nr konta, na które miałbym wysłać 150zł. Nie ukrywam, było to dla mnie spore zaskoczenie, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że pan Marek w audycji wspominał, że bierze od chętnych co łaska (widać 150zł to próg tej łaski) bo jest to jego misją, aby pomagać innym. Może się mylę, ale to świadczy o tym, że ta misja powoli przestaje nią być, a bardziej zaczyna stawać się pomysłem na biznes, bo jak inaczej nazwać to, że nie pomoże się komuś (dajmy na to osoba niekonieczne dobrze sytuowana) bo nie ma tych 150zł skąd wygospodarować? Ja akurat mógłbym tyle zapłacić ale gdyby nie? Czy padła by wówczas propozycja mniejszej kwoty? Nie sądzę.

Co ciekawe pan "asystent" odpisał, że "jestem kolejną osobą, która próbuje zrobić z pana Marka dziada", co oczywiście nie jest prawdą, bo bardzo cenię to, co robi, a więc i jego osobę, więc życzę mu jak najlepiej. Ale jak się okazuje takich osób jak ja jest więcej, więc może coś w tym jest?

Jak się dowiedziałem, jest to jedyne zródło jego utrzymania, o czym wiedzieć wcześniej nie mogłem. Także jak najbardziej rozumiem, że taka usługa musi kosztować, co jednak nie tłumaczy moim zdaniem sztywnej granicy kwoty za taką usługę no i mimo wszystko kłóci się z pojęciem misji.

Na koniec asystent powiedział, że "upokorzyłem pana Marka i żebym więcej się z nimi nie kontaktował".

No cóż, nie wydaje mi się, aby to było dobre podejście. Chciałem się tym z kimś podzielić, jeśli ktoś uważa inaczej, proszę pisać, może to ja jestem w błędzie?#2 azor

azor

  King of Podkarpacie

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3083 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 15:46

To co podałeś Przemku jest wprost oburzające a ten pseudo asystent to jakiś mało kulturalny człowiek. Rozumiem, że nikomu się nie przelewa, można nie mieć pracy, kiepskie mieszkanie/dom, ale nie jest to powodem aby zarabiać na osobach, które szukają pomocy to nie uczciwe moim zdaniem.  Dla mnie osoby, które pobierają profity i to w tak kosmicznej cenie, są nie wiarygodne niestety. Szkoda, myślałem, że Pan Marek działa od serca no ale....#3 s_virus

s_virus

  Infrańczyk

 • Użytkownicy
 • PipPipPip
 • 164 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 21:41

Koszmarnie drogo. Matka mojego kolegi regularnie zaprasza taką specjalistkę i kasuje ona równowartość 0,7l przyzwoitego trunku.  #4 Arek 1973

Arek 1973

  Homo Infranius Alfa

 • Moderatorzy globalni
 • 3640 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 23:55

To tylko potwierdza  że  tego  rodzaju  ludzie  to  zwykłe dranie  które chcą  zarobić na innych,,, i  jeszcze  pomagerów potrzebują , to już  całkiem śmierdzi  sektą albo   całoetatowym wróżycielem  z kart.

Przykro mi  tylko  Przemku  że twoje nadzieje zostały zawiedzione,,,,,,,ja bym też tyle kasy nie dał#5 Wujek

Wujek

  Początkujący

 • Użytkownicy
 • Pip
 • 10 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 18:42

Przemku, pan Marek posługuje się sprzętem RTV z czasów komuny, jaki nie trudno zdobyć na allegro czy bazarze ze starociami za grosze i samemu spróbować nagrywać dźwięki z rozstrojonego radia i obrabiać je w audacity.

 

Myślę że należało by samodzielnie szukać naukowych podstaw powstawania tych "przekazów" w celu lepszego ich zrozumienia.

 

Ja myślę że może tu chodzić o tzw. efekt obserwatora znany z mechaniki kwantowej.

 

Robert Monroe w którejś z książek coś wspominał że do roku 2025 będzie popularne niczym telefony komórkowe - urządzenie wielkości kieszonkowego radia, które pozwoli na skuteczny kontakt z zaświatami.

 

Być może takie odkrycie wyniknie z prac nad komputerem kwantowym?

 

Co do kontaktu z tymi którzy odeszli to myślę że może być on w formie snu i być zainicjowany z tamtej strony.


Użytkownik Wujek edytował ten post 13 styczeń 2016 - 18:49

pl.takemore.net/buty/adidas/meskie segmenty wawer