Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Strasznie Ciekawe #4 - Ludzie w prawdziwymi super mocami.

strasznie ciekawe super moce prawdziwi ludzie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Strasznieciekawe

Strasznieciekawe

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 02 luty 2016 - 20:22

Witam kolejny raz bardzo serdecznie! :Silly: :Silly:

Udało mi się skleić następny filmik, tym razem mniej straszny ale myślę, że równie ciekawy jak poprzednie

Na filmie staram się przybliżyć wam kilka ciekawych postaci, które znane są na całym świecie za sprawą posiadania umiejętności, o których inni ludzie mogą tylko zazdrośnie marzyć.

Gorąco polecam i zapraszam do oglądania! Wszelkie sugestie oczywiście wskazane!

https://www.youtube....h?v=FSGYnlm0s80

#2 Lilith

Lilith

Zaangażowany Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 03 luty 2016 - 00:18

Niektóre te "super moce" nawet ciekawe inne za to kompletnie do bani jak np.zjadanie metalu i plastiku:)

#3 Ivellios

Ivellios

Full Active

• ROOT Admin
  • 638 postów

Napisano 10 luty 2016 - 21:34

Widzę, że kolega wszystkie fora o tematyce paranormalnej wykorzystuje w charakterze słupów ogłoszeniowych. Ale już niedługo, już niedługo...

#4 Strasznieciekawe

Strasznieciekawe

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 luty 2016 - 18:28

Widzę, że kolega wszystkie fora o tematyce paranormalnej wykorzystuje w charakterze słupów ogłoszeniowych. Ale już niedługo, już niedługo...

Ivellios - nie jako słupy ogłoszeniowe ale jako miejsce gdzie mogę zaprezentować ludziom efekt tygodnia pracy, z czystej frajdy. Nie mam z tego złamanego grosza także nie można powiedzieć, że się ogłaszam oO. Oczywiście, że wrzucam je na fora, które gromadzą takich samych miłośników zjawisk jak ja. Niby gdzie mam je wrzucić?

#5 Janek

Janek

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisano 19 luty 2016 - 11:10

Ot, zwykła ludzka zawiść.

#6 Ivellios

Ivellios

Full Active

• ROOT Admin
  • 638 postów

Napisano 22 luty 2016 - 04:57

Co zawiść, gdzie zawiść, jaka znowu zawiść? Spójrzcie sobie na "dokonania" tego pana na innych forach (Paranormalium, paranormalne.pl, zjawiskaparanormalne.pl itd.). WSZĘDZIE jego aktywność ogranicza się do zakładania tematów z linkami. Jeśli chce on promować swój projekt, to niech sobie zainwestuje w reklamę, zamiast na chama obsrywać fora linkami na potęgę.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: strasznie, ciekawe, super moce, prawdziwi ludzie