Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Ufo Wegorzewo

Ufo Polska ufo paranormalne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 carcharodon

carcharodon

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 02:29

Duza aktywnosc ufo w Polsce i nie tylko,link do filmu z Wegorzewa z dn 12.06.2016.

https://www.youtube....?v=UMeuAWmoK-Q 

#2 carcharodon

carcharodon

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 22:58

Tu podaje link do filmu na ktorym nagrane sa obiekty ktore niestety nie sa widoczne gołym okiem,poniewaz lataja z ogromnymi predkosciami 

https://www.youtube....h?v=Khgehlix_QQ

film nie jest przyspieszany nałozony został tylko filtr

#3 CursedAkira

CursedAkira

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 28 czerwiec 2016 - 11:55

Ciężko mi powiedzieć co to jest. Może jakiś dron, albo świetlik, a może nawet coś bardziej niezidentyfikowanego. Jedno wymaga pochwalenia, mianowicie jakość nagrania. Bardzo dobry materiał, który można analizować, a nie to co zazwyczaj się ogląda, czyli filmiki nagrywane kawałkiem płyty chodnikowej..

#4 Ronin

Ronin

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 448 postów

Napisano 10 lipiec 2016 - 03:13

Ciężko mi powiedzieć co to jest. Może jakiś dron, albo świetlik, a może nawet coś bardziej niezidentyfikowanego. Jedno wymaga pochwalenia, mianowicie jakość nagrania. Bardzo dobry materiał, który można analizować, a nie to co zazwyczaj się ogląda, czyli filmiki nagrywane kawałkiem płyty chodnikowej..

Zawsze sam sobie odpisujesz ? I następne pytanie co jest niezwykłego w sfilmowanym w dużym zbliżeniu kawałku obdrapanej ściany ?

#5 carcharodon

carcharodon

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 11 lipiec 2016 - 14:44

Zawsze sam sobie odpisujesz ? I następne pytanie co jest niezwykłego w sfilmowanym w dużym zbliżeniu kawałku obdrapanej ściany ?

Wszystko ok?,bo nie za bardzo wiem o co Ci chodzi :)

Użytkownik carcharodon edytował ten post 11 lipiec 2016 - 16:30

#6 Ronin

Ronin

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 448 postów

Napisano 23 lipiec 2016 - 04:02

Wszystko ok?,bo nie za bardzo wiem o co Ci chodzi :)

Głównie to chodzi mi o ten Twój link z filmikiem pokazującym w dużym zbliżeniu obdrapaną ścianę i przesuwający się szybko kursor po ekranie komputera... Ale jak Ty nie dostrzegasz tego typu rzeczy w proponowanych przez siebie "niezwykłościach" to ja nie mam pytań :)

#7 carcharodon

carcharodon

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 24 lipiec 2016 - 16:44

Głównie to chodzi mi o ten Twój link z filmikiem pokazującym w dużym zbliżeniu obdrapaną ścianę i przesuwający się szybko kursor po ekranie komputera... Ale jak Ty nie dostrzegasz tego typu rzeczy w proponowanych przez siebie "niezwykłościach" to ja nie mam pytań :)

Dla Twojej wiadomosci

Film nie ma zblizenia.Ta odrapana sciana to filtr.Ten kwadracik nie duzy wiesz tam na dole w lewym rogu :) to wycinek bez filtra,i gdzie masz tam kursor,uzyj głowki troche ."Jak nie dostrzegasz tego typu rzeczy "to nie zadawjaj juz głupich pytan:)

Użytkownik carcharodon edytował ten post 24 lipiec 2016 - 17:08

#8 Ronin

Ronin

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 448 postów

Napisano 05 sierpień 2016 - 22:43

Dla Twojej wiadomosci

Film nie ma zblizenia.Ta odrapana sciana to filtr.Ten kwadracik nie duzy wiesz tam na dole w lewym rogu :) to wycinek bez filtra,i gdzie masz tam kursor,uzyj głowki troche ."Jak nie dostrzegasz tego typu rzeczy "to nie zadawjaj juz głupich pytan:)

A jak  "filtr" to spoko, to wszystko tłumaczy :) Jeszcze tylko jedno naiwne pytanie... czemu obraz z tego małego kwadracika, nie pokrywa się z obrazem "przefiltrowanym" ?

#9 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2946 postów

Napisano 09 sierpień 2016 - 07:12

to owady ,prawdopodobnie mucha domowa . To nie filtr tylko zastosowanie efektu uwypuklenia  w obróbce komputerowej . Mniejsza o to czy  w programie  zewnętrznym czy takie możliwości ma kamera . Nie jest to filtr.

#10 Ronin

Ronin

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 448 postów

Napisano 11 sierpień 2016 - 03:25

to owady ,prawdopodobnie mucha domowa . To nie filtr tylko zastosowanie efektu uwypuklenia  w obróbce komputerowej . Mniejsza o to czy  w programie  zewnętrznym czy takie możliwości ma kamera . Nie jest to filtr.

Arek kolejny raz brawo Ty :) Także zauważyłem, pewne "nieścisłości", ale skoro interlokutor się upiera... To chciałem poznać szczegóły odkrycia :) Nawet wziąłem słowo filtr w cudzysłów :)

#11 carcharodon

carcharodon

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 17:31

Brawo arek Brawo Ronin choc dodał bym przed twoim nickiem,, Po, brzmiało by lepiej.Wystawiłem filmy abyscie zobaczyli dziwne zjawisko a nie komentowali co to moze byc lub jest .Filmy sa sprawdzone profesjonalnie wiec nie piszcie głupot o jakis scianach owadach itd.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Ufo Polska, ufo, paranormalne

http://najlepszydziennik.pl/nauka/czy-szkola-da-sie-lubic/