Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Niepokojący sen.

Koblencja Koncert Rock Zamach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 charlie2tango

charlie2tango

Zaangażowany Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 340 postów

Napisano 04 marzec 2017 - 11:10

Witam

Mam nadzieję, że umieszczam ten post w dobrym dziale, jeśli nie, prosiłbym forumowych Magów o przeniesienie go i zedytowanie. Ale do rzeczy.

Jak niektórzy z Was wiedzą, raz czy dwa razy, podzieliłem się z Wami, grubo po fakcie, czymś co z grubsza wyglądało jak proroczy sen. Cóż, dzisiejszej nocy, w z zasadzie dzisiejszego ranka przydarzyło, przyśniło mi się coś, co być może jest takim snem. Ma to u mnie zazwyczaj formę krótkiej migawki, przedstawiającej jakiś drobny urywek rzeczywistości (?), przyszłości (?) zazwyczaj niespecjalnie przydatny ze względu na lakoniczną formę. Podobnie było dzisiaj, z tą różnicą, że śniło mi się, że mam przed sobą gazetę, jakiś tabloid, przedstawiający informację o tym, że w Koblencji (opisane we śnie jako Koblenz) zginęło 155 osób w wyniku zamachu (jak sądzę) terrorystycznego. Do tego tabloidowym stylem dołączone było zdjęcie przedstawiające miejsce wybuchu czegoś (bomba/IED?). Miejscem tym było otwarte, wypalone, zwęglone pole z jakimiś ledwo widocznymi kawałkami zwęglonych, czarnych śmieci, plastiku itp. Wszystko co było przedstawione na tym zdjęciu sprawiało na mnie wrażenie jakiegoś plenerowego koncertu, stąd takie a nie inne tagi załączone do tego postu. 

Użytkownik charlie2tango edytował ten post 04 marzec 2017 - 11:10

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Koblencja, Koncert, Rock, Zamach

http://cursor.pl/oferta-2/wsparcie-sprzedazy/