Strona 1 z 1
Odwołanie od warna.
: pn sie 17, 2009 9:27 am
autor: Sublimatio
Uważam że treść mojego warna jest niesłuszna, poza tym w temacie napisane jest że za obrazę, a w treści co innego. Uważam też, że za brak argumentacji, warna być nie powinno, ponieważ wyrażam swoją opinię i nie muszę nikogo do niej przekonywać! Chodzi mi o warn Orsona.
Re: Odwołanie od warna.
: pn sie 17, 2009 1:02 pm
autor: Aylinn
Posty przeczytałam i zgadzam się z Orsonem. Rozumiem, że mogłeś napisać zamiast głupcze idioto, ale nie zmienia to faktu, że jedno i drugie jest obraźliwe. Tym samym złamałeś punkt regulaminu i za to między innymi dostałeś ostrzeżenie.
Ale przeżyjesz. Za miesiąc zniknie.
Re: Odwołanie od warna.
: pn sie 17, 2009 2:55 pm
autor: Sublimatio
Ale wiem, chodzi mi o treść warna.
Z resztą, on mi nawet dokończyć nie da- usunął mi połowę postu. (Widocznie chce pozostać nietykalny, i bezbłędny- używając funkcji moderatora.)
@Up
Srry za to u góry chciałem, coś dopisać i użyłem 'wstecz' przez co zrobilło mi drugiego posta, tego u góry może mod skasować.
Re: Odwołanie od warna.
: pt sie 21, 2009 6:04 am
autor: Sublimatio
Przestań kolorować, nie stawiam tezy, tylko jak to znów powtarzam po raz enty- opinię.
(Więc: uważam że A, i ty zacznij rozmyślać czy moje rozważania mogą być błędne lub mogą być prawdą, przecież tematem dyskusji jest księga czarów, więc jak do licha coś udowodnić?)
Deprecjonuję światopogląd innych? Rozbawiłeś mnie
Skandalicznie się zachowuję wobec innych użytkowników forum? Teraz mnie uraziłeś, bowiem cały czas zachowuję kulturalne pismo i wypowiedzi (no, może z wyjątkiem 'głupcze'). Tylko twoje "pieski u nogi" by powiedziały, że masz rację, ponieważ z żadnego mojego posta nie można wyczytać jakiegoś skandalicznego zachowania.
Odmowa argumentacji nie jest czymś złym, co trzeba karać, odmowa taka jest po prostu niechęcią do dzielenia się z innymi wiedzą, bądź czymś innym, jest jakby sprawą osobistą, do której nie trzeba się wtykać.
~Mam nadzieję, że w końcu coś do Ciebie dotarło, Orsonie. Pozdrawiam.
Re: Odwołanie od warna.
: czw sie 27, 2009 2:41 pm
autor: Sublimatio
Trudno, po miesiącu zniknie- szkoda, że forum rządzą snoby
