Strona 1 z 1

Iran zbudował UFO

: ndz mar 20, 2011 9:42 pm
autor: Newsman
IRAN ZBUDOWAŁ SOBIE LATAJĄCY SPODEK



onet.pl



Iran pochwalił się dzisiaj, że jako pierwszy kraj na świecie wybudował latający spodek [Ahmadineżad nie czytał Witkowskiego? Nie wie, co Niemce pierwsze UFO zbudowali! - przyp. YW]. Statek o nazwie "Saturn" został skonstruowany do wykonywania zdjęć ziemi, ale może też uczestniczyć w innych różnorodnych misjach - donosi serwis dailymail.co.uk.



Wynalazek został ujawniony w dniu, w którym Iran przyznał, że wystrzelił na orbitę testową kapsułę, w której będzie mogła znajdować się małpa.



Prezydent Iranu Mahmoud Ahmadineżad twierdzi, że wynalazki demonstrują zdolność kraju do kontynuowania jego rozwoju naukowego, mimo międzynarodowych sankcji na irański program nuklearny.



Nie wiadomo jak wygląda irański latający spodek, jednak prawdopodobnie nie jest duży, ponieważ według ujawnionych dokumentów może on wlatywać do pomieszczeń.



Wyposażony jest w autopilota, GPS, stabilizator i kamerę filmującą w jakości HD.



Iranowi, który chlubi się tradycjami sięgającymi 2500 lat historii, bardzo zależy na pokazaniu światu, że jest w czołówce jeśli idzie o naukę i nowe technologie - czytamy na stronach dailymail.co.uk.

Re: Iran zbudował UFO

: pn mar 21, 2011 5:17 am
autor: Arek 1973
A może nie zbudował a tylko kupił w Media Markcie za 250 łełro ;)

http://www.youtube.com/watch?v=FTFVf3E9L-I

Re: Iran zbudował UFO

: pn mar 21, 2011 3:36 pm
autor: UFOWORLDNEWS
Skoro wiemy co to jest to nie jest już UFO-em.Mimo wszystko dowodzi tego , że gdzieś w umysłach ludzi kłębi się ten skrót podświadomie wiedzą o realności tych wydarzeń na równi uważając go za fałszywy i śmieszny.Niestety mając niewiele wiedzy na ten temat nie dostrzegają ewentualnych korzyści jakie mogą płynąć z badań nad tymi obiektami.Wielu uważa je za pojazdy kosmitów być może niesłusznie ośmieszając sprawę bo staje się zarazem ona odległa jak te inne światy latających spodków.Niech ludzie pomyślą sobie jeśli to fenomen pogodowy który stanowi podpowiedź w niektórych dziedzinach naukowych badań, jak wiele może to zmienić.Myślę , że poważnie może zainteresuje się tym ktoś w razie jakiegoś światowego kryzysu np. energetycznego gdzie ludzie mogą chwytać się wszystkich teorii.

Re: Iran zbudował UFO

: pn mar 21, 2011 7:46 pm
autor: Pszebżydły ófok
He he,ciekawe z czego.Pewnie z tektury.No chyba,że chodzi mu o latający dywan.

Re: Iran zbudował UFO

: pn mar 21, 2011 9:48 pm
autor: Ogrzyslaw

Re: Iran zbudował UFO

: pn mar 21, 2011 10:27 pm
autor: Pszebżydły ófok
[quote name='Ogrzyslaw' post='82889' date='21 marzec 2011 - 23:48']Może chodzi im o te cacuszka :D[/quote]





Fajne urządzonka :D I biją na głowę te irańskie spodki.Następnym celem Ahmadineżada będzie pewnie Gwiazda Śmierci.Osobiście wcale nie przejmuję się irańskim programem atomowym :)