Skocz do zawartości

- - - - -

Wilkołak w lasach wąbrzeskich?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Orson_*

Guest_Orson_*
  • Goście

Napisano 05 września 2010 - 00:21

Jak wygląda wąbrzeski "wilkołak"?
Podobno głowę ma świńską, racice sarnie, ale poza tym wygląda jak duży pies.

Toż to prawdziwy wilkołak!:D. Świńska głowa, sarnie racice no i jak pies wygląda. Istny wilk w ludzkiej skórze.
To zastanawiające, że sporo ludzi tutaj obecnych wierzy w kosmitów, czakry, magię i duchy, a jak tylko mowa o wioskowym bajaniu typu strzyga, czy wilkołak, to śmieją się do rozpuku. Tymczasem na wilkołaki i wiedźmy więcej dowodów, niż na kosmitów. Jakie to żałosne, że już nawet człowiek przemieniający się w wilka jest bardziej wiarygodny od szaraka, czy innego ufoka.

#2 Przemek

Przemek

Full Active

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 624 postów

Napisano 05 września 2010 - 11:59

To zastanawiające, że sporo ludzi tutaj obecnych wierzy w kosmitów

Kogo chcesz oszukać? sam jesteś kosmitą, żyjesz w kosmosie na planecie. To po pierwsze po drugie kosmici żyją i mają się dobrze. Nie martw się nie jesteś pępkiem Wszechświata. Są też inni. Zostaw ufologi temat obcych bo widać jest Ci on obcy całkowicie.

Użytkownik Przemek edytował ten post 05 września 2010 - 12:00

#3 Guest_Orson_*

Guest_Orson_*
  • Goście

Napisano 05 września 2010 - 12:56

Kogo chcesz oszukać? sam jesteś kosmitą, żyjesz w kosmosie na planecie. To po pierwsze po drugie kosmici żyją i mają się dobrze. Nie martw się nie jesteś pępkiem Wszechświata. Są też inni. Zostaw ufologi temat obcych bo widać jest Ci on obcy całkowicie.

Przemku, obawiam się, że człowiek taki jak Ty, który twierdzi, że Chris Angel posiada nadnaturalne moce, nie powinien się w ogóle wypowiadać, albo w innym stylu:). Mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Dla Ciebie, z pewnością i Kuba Wojewódzki jest czarnoksiężnikiem, a formacja Behemot to wysłannicy demonów.

Użytkownik Orson edytował ten post 05 września 2010 - 12:57

#4 Przemek

Przemek

Full Active

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 624 postów

Napisano 05 września 2010 - 13:17

Z tego co wiem to nie jesteś potentatem w ufologi. Ba temat jest Ci obcy wiec o czym ta dyskusja. Troche pokory bo żle to wróży Polsce skoro mamy taką młodzież.

#5 Guest_Orson_*

Guest_Orson_*
  • Goście

Napisano 05 września 2010 - 14:31

Z tego co wiem to nie jesteś potentatem w ufologi. Ba temat jest Ci obcy wiec o czym ta dyskusja. Troche pokory bo żle to wróży Polsce skoro mamy taką młodzież.

Potentat ufologii!:D. To Ci się udało:P.
A temat nie jest mi obcy. Nie pasjonuję się nim, świat zainteresowań nie jest czarno-biały. To, że mnie coś nie pasjonuje, nie oznacza, że jest mi obce. Zatem opuść swój świat kosmitów, magów i duchów i zacznij żyć w tym realnym:).
Przemku, rzadko się potykam, bo twardo stąpam po ziemi.

Użytkownik Orson edytował ten post 05 września 2010 - 14:32

#6 Guest_Orson_*

Guest_Orson_*
  • Goście

Napisano 05 września 2010 - 17:56

I tu cały twój paradoks Orson. Z jednej strony sie nie interesuje, z drugiej wszystko wie. Z jednej strony wielku znawca zagadniej wszelakich, z drugiej strony dziecko wikipedii. Z wilkołaka w wąbrzeźnie dobrze się jest śmiać, natomiast wysil się kiedyś o odpowiedzi na bardziej tajemnicze zjawiska. M.in. na to, jak to się dzieje, że przyznajesz, że mało co wiesz, a strugasz eksperta?

Pantanalu, jesteś bardzo małą kulturalną osobą i domagam się od Ryśka, żeby w jakiś sposób się Tobą zajął. Wyrzucają Ciebie drzwiami, wracasz oknem. Jak można być tak namolnym i upierdliwym? Już raz Ci powiedziałem, trzy razy, że z racji na to, że nie umiesz dyskutować i ciągle odwołujesz się do mojego wieku, nie mam zamiaru z Tobą rozmawiać. Tylko osoba wyjątkowo mało inteligentna by tego nie zrozumiała. Raz, zrzuciłem to na Twoje zacietrzewienie, drugi raz, że być może po prostu wyjątkowo Ci się nudzi, nie masz co robić i jest to właśnie tego wynikiem. Idź kozy paść, że tak Ci powiem.
O wikipedii wielokrotnie się wypowiadałem i jest to czysta złośliwość z Twojej strony, że widzisz w niej wyłączne konotacje z Moją osobą. Jedyne, to takie, że od czasu do czasu się przydaje i moderowałem w niej kilka haseł. Proponuję Ci wyjść z domu, kupić kilka książek, pochodzić na jakieś konferencje, a nie siedzieć na tyłku i rozpaczać. To moja rada.
O UFO też się wypowiedziałem- to temat płytki, zatem zbyt dużej wiedzy o nim nie mam BO I NIE DA SIĘ MIEĆ O NIM ZBYT DUŻEJ WIEDZY. Przypadki podobne są do siebie, a ludzie, którzy nazywają się ufologiami mogą jedynie podniecać się zamazanymi zdjęciami, lub tym, że ,,coś widzieli". UFOLOGIA TO PSEUDONAUKA, mniej poważna od nauki języków Śródziemia, czy biologii kikimor.

#7 abby_nivers

abby_nivers

WETERANKA

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisano 07 września 2010 - 10:25

W mojej okolicy sama zostałam raz zaatakowana przez kilka zdiczałych psów i widziałam co potrafią. Wydaje mi się, że w przypadku tego zwierzaka jest podobnie.

PS. Widzę, że określony "temat" to dla części osób powód do nabijania się i wytykania jak słabą wiarą jest wiara innych... ogarnijmy się i nie oceniajmy tylko rozmawiajmy na temat podany w nagłówku!!!

#8 Guest_Orson_*

Guest_Orson_*
  • Goście

Napisano 07 września 2010 - 23:22

To śmieszne, że ciągle wyrzucają nie mnie, a ciebie,

Skąd mnie wyrzucają?:D

Swoją netykietę zachowaj dla siebie, w twoim przypadku chrzanię savoir-vivre.

Jeśli zamierzasz odzywać się w stosunku do mnie w sposób niemerytoryczny i chamski, jak do tej pory, to nie rób tego w ogóle, lub odzywaj się kulturalnie, a nie jak prostak. W przeciwnym razie, myślę, że mógłbyś pożegnać się z forum. Kultura obowiązuje każdego.

#9 Dariusz_INFRA

Dariusz_INFRA

The Weatherman

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 343 postów
  • GG: : ]

Napisano 08 września 2010 - 02:47

Mam małą sugestię dla naszych Panów "Wojowników" nie przesadzajcie zbytnio z prowadzeniem prywatnych wojen i nie odbiegajcie od tematu wątku ;). W każdym razie po woli moja cierpliwość do "Prywaciarzy" kończy się. A jak się skończy to będę bardziej zdecydowanie reagować, ot np ostrzeżeniami. Także jeszcze raz proszę o dyskusje na poziomie i dotyczącą tematu!. Pozdrawiam!

#10 ADAX

ADAX

The King of Madness

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 462 postów
  • GG: --> 11253349 <--

Napisano 05 października 2010 - 20:39

Podobno głowę ma świńską, racice sarnie, ale poza tym wygląda jak duży pies. Inni zaś mówią że to poprostu człowiek który od kilku lat żyje w lesie...

Podobno policja uderzyła radiowozem w wilkołaka. Może i tak lecz wąbrzescy policjanci nic o tym nie wiedzą...

A ludzie wiedzą swoje

Tja, zmutowana, bestyja, którą zabito, ale uciekła, a ludzie nie widzieli, ale wiedzą, jak wygląda. Dobrze, że to nie czupakabras.

Znam myślenie, takich mieszkańców, dla nich borsuk wygląda jak gronostaj, a sarny zjadają zające. Ktoś wymyślił tą bajkę, a ludzie siedzący w domach i znający swojego sąsiada, plotkują o wszystkim, co z prawdą ma wspólnego jak rum z rumakiem.