Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * - - - 2 głosy

Reptilianie - kim sa?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Orson_*

Guest_Orson_*
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 17:29

Ja mam tylko jedno pytanie: kto z was wierzy w Reptalian?
Proszę się przyznać;D.
A co z Rodianami? A Massassowie? Huttowie?

#2 MORG

MORG

Nagual

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisano 04 wrzesień 2009 - 18:10

Kto nie widział to nie wierzy...

#3 asiatko31

asiatko31

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1939 postów

Napisano 04 wrzesień 2009 - 18:44

Kto nie widział to nie wierzy...

Dokładnie kto nie widział i dotkną ten nie wierzy. Nawet opowiadania... ,przykłady nic tu nie dadzą......

#4 spacemaster92

spacemaster92

Homo Infranius Plus

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 720 postów

Napisano 04 wrzesień 2009 - 18:45

A co z Rodianami? A Massassowie? Huttowie?

I kto jeszcze wierzy, że jest coś takiego jak Moc?? To jest tylko fantazja i wymysł pana Lucasa na potrzeby filmu. Oczywiście wierzę w kosmitów bo w pewnym sęsie sami nimi jesteśmy, ale nie wierze koniecznie, że musi być coś takiego jak szarak albo jaszczury.

#5 Guest_Orson_*

Guest_Orson_*
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 21:25

Z dużym przekonaniem mogę powiedzieć, że faktycznie, znam wielu kosmitów: Nagham, Piotrka, Kamila, James'a, Michała, Małgorzatę...
Znam naprawdę wielu kosmitów np: siebie;)

#6 asiatko31

asiatko31

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1939 postów

Napisano 04 wrzesień 2009 - 21:38

Znam naprawdę wielu kosmitów np: siebie;)

Tak drogi kosmito. Ty jesteś rozpoznawalny po śliczniej malinowej chuście ;) :P

#7 Guest_Orson_*

Guest_Orson_*
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2009 - 02:22

Haha, ale to też jest kosmiczna chusta, droga Asiu:P.

#8 Guest_Orson_*

Guest_Orson_*
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2009 - 18:25

I jak powtarzam pytanie: Co z Huttami? Czy to oni odpowiadają za założenie Pizzy Hut?

#9 UFOWORLDNEWS

UFOWORLDNEWS

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 1543 postów

Napisano 16 wrzesień 2009 - 20:04

Jeśli istnieją to najmądrzejsze gady we wszechświecie.Tylko czy jaszczurki były by zdolne budować latające talerze?A może chodzi nam o ukrycie pewnych grup ludzi pod nazwą Reptalianie.Może to taki symbol zasłona dymna dla nie umiejących czytać od A do Z :rolleyes: :lol:

#10 spacemaster92

spacemaster92

Homo Infranius Plus

• Użytkownicy
  • 720 postów

Napisano 16 wrzesień 2009 - 21:57

Może poprostu żeby każdy wiedział z kąd są z jakiego systemu :P No ale skoro żekomi reptalienie, szaraki, jaszczury istnieją w swoich systemach czemu one nie sa wzięte najbardziej pod lupę??

#11 spacemaster92

spacemaster92

Homo Infranius Plus

• Użytkownicy
  • 720 postów

Napisano 16 wrzesień 2009 - 23:06

Wiem że tak jest my se tak wymyślamy i nazywamy ich po naszemu i z tego raczej wynika, że wszyscy kontaktowcy zmyślają.

PS: Mam wielką prośbę. Jeżeli ma ktoś link z reklamą Ikei o astronaucie towarziszu kaszlowie ale oryginalną co leci w telewizji to bardzo proszę o padanie. Z góry dzięki dam plusika.

#12 lamictal

lamictal

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 27 wrzesień 2009 - 15:04

Wiem że tak jest my se tak wymyślamy i nazywamy ich po naszemu i z tego raczej wynika, że wszyscy kontaktowcy zmyślają.

PS: Mam wielką prośbę. Jeżeli ma ktoś link z reklamą Ikei o astronaucie towarziszu kaszlowie ale oryginalną co leci w telewizji to bardzo proszę o padanie. Z góry dzięki dam plusika.

Ta reklama jest zrobiona na podstawie filmu w 3d gdzie by go obejżeć trzeba mieć okularki 3D

#13 Yan Polskee

Yan Polskee

Homo Infranius Alfa

• ROOT Admin
  • 1530 postów

Napisano 27 wrzesień 2009 - 16:42

Polecam inny temat, który zyskał niewiele uwagi:

Czy gdyby dinozaury dotrwały do naszych czasów, to powstałyby z nich istoty inteligentne przypominające ludzi? Poszukując odpowiedzi na to trudne, jak i niezmiernie ciekawe pytanie Dale Russel zwrócił uwagę na fakt, że mózgi niektórych dinozaurów zdały się powiększać z biegiem ewolucji. Tak powstała idea dinozauroida ? istoty przypominającej krzyżówkę człowieka z gadem. Czy jeśli dinozaury przetrwałyby, to czy ich potomkowie zbudowaliby podobną do ludzkiej cywilizację?

Przejdź do artykułu / Zobacz ten temat na FORUM

#14 UFOWORLDNEWS

UFOWORLDNEWS

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 1543 postów

Napisano 28 wrzesień 2009 - 20:03

...gdyby przez mały zbieg okolicznosci nie doszło do pojawienia się na niej przodków człowieka....

Faktycznie przez taki mały zbieg okoliczności możemy przestać istnieć:).Sami tworząc broń nuklearną możemy zmarnować miliony lat ewolucji doprowadzając do samounicestwienia.

#15 spacemaster92

spacemaster92

Homo Infranius Plus

• Użytkownicy
  • 720 postów

Napisano 28 wrzesień 2009 - 21:58

A wszystko dzięki komu?? Oczywiście Amerykanom. Ja powtarzam zawsze że to oi doprowadzą do unicestwienia naszego gatunku.

#16 Erhion

Erhion

Full Active

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 558 postów

Napisano 29 wrzesień 2009 - 19:37

Faktycznie przez taki mały zbieg okoliczności możemy przestać istnieć:).Sami tworząc broń nuklearną możemy zmarnować miliony lat ewolucji doprowadzając do samounicestwienia.

Jakoś mnie by to nie zmartwiło.

#17 UFOWORLDNEWS

UFOWORLDNEWS

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 1543 postów

Napisano 29 wrzesień 2009 - 19:42

Jakoś mnie by to nie zmartwiło.

Faktycznie wcześniej czy później i tak wylądujesz w piachu co masz do stracenia....

#18 Lilith

Lilith

Zaangażowany Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 30 listopad 2009 - 17:44

Zastanawiałam się czy można znaleźć jakieś potwierdzenie mitów sumeryjskich,a dokładne tego ,że En-ki grzebał ,że się tak brzydko wyrażę :) przy naszym DNA.Jak mawiała moja prof.od anatomii(kompletnie nie świadoma opowieści o Reptilanach)"10% ludzi pochodzi od Boga a pozostałe 90%od małpy" ;) Chodziło jej bowiem o brak w krwi u tych 10%czynnika Rh(ujemny) Wszystkie naczelne na naszej planecie posiadają ów czynnik zwany Rh+(Rhesus)jeżeli czlowiek byłby produktem ewolucji naczelnych to wszyscy ludzie bez wyjątku powinni taki czynnik posiadać w swojej krwi.Przeszukując internet natknęłam się na teorię,że ludzie bez tego czynnika(Rh-) posiadają więcej gadoidalnych cech :) oraz ,że brak tego czynnika ewidentnie świadczy o tym iż w przeszłości ktoś znieniał ludzkie DNA.

a ja uważam , że Jezus byl kosmitą :) a nas zasiała inna rasa.

może racja bo krew na całunie to ABrh- ;)

#19 Lilith

Lilith

Zaangażowany Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 30 listopad 2009 - 22:18

Jaką przewagę nad innymi posiadaliby przedstawiciele ów 10%?

Nie traktowałabym tego w kategorii przewagi .Jak na razie to u wielu kobiet z Rh ujemnych dochodzi do wytwarzania przeciwciał przeciw własnemu płodowi w przypadku ojca Rh dodatniego.

#20 Lilith

Lilith

Zaangażowany Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 01 grudzień 2009 - 11:22

Z tą jak to nazywasz mutacją to jest dziwnie bo z jednej strony występują konflikty serologiczne jak pisałam wyżej ,a z drugiej ludzie o grupie O rh- są uniwersalnymi dawcami.Znaczy to ,że taką krew można przetoczyć każdemu bez sprawdzania uprzednio zgodności.Naukowcy od dawna usiłują stworzyć syntetyczny odpowiednik O Rh- ale jak na razie nie bardzo im się to udaje.Jest tak ,że Rh- podobno nie daje się klonować.Wyjaśnienia naukowe co do pochodzenia mutacji są dość mgliste ,bo w zasadzie wogóle powinno jej nie być.Jak można wyczytać w necie niestety głównie na anglojęzycznych stronach jest wielu zwolenników teorii,że czynnki ten pochodzi z poza naszego gatunku,więc faktycznie wszystko sprowdza się do ingerencji obcoli :D w nasz rozwój.