Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Rok 2012: Przepowiednie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Erhion

Erhion

Full Active

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 558 postów

Napisano 15 lutego 2009 - 19:53

Niebo długo czeka i ostrzega, ale ludzie się tym nie przejmują. gdy będzie za późno, wyłoni się duży głaz z nocnej mgły.

Kojarzy mi się to zdanie z przylotem Nibiru.

#2 Guest_Daroises_*

Guest_Daroises_*
  • Goście

Napisano 15 lutego 2009 - 22:10

Co to jest to Niburu. Wiem że to jakaś planeta czy asteroida.
Sceptyczny za to jestem do pobożnych życzeń wysnuwanych przez niektórych.
Jako niby jacyś ufoludkowie z Niburu mieli by ratować ludzi.

#3 Erhion

Erhion

Full Active

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 558 postów

Napisano 15 lutego 2009 - 22:26

Daro na forum jest cały dział o Nibiru-poczytaj.

Co do ratowania nas przez ufo - ja skłonny jestem wierzyć raczej w to, że w piramidach lub zatopoionym labiryncie naprawdę znajduje się ogromna wiedza i to ona nas uratuje.

#4 Guest_Grzegorz Tarczyński_*

Guest_Grzegorz Tarczyński_*
  • Goście

Napisano 16 lutego 2009 - 09:12

Ostatnio do apokalipsy nie doszło, gdy zaczynało się trzecie tysiąclecie. Nowy deadline dla świata to 21 grudnia 2012, ostatni dzień kalendarza Majów. Popkultura już nie może się doczekać.

Hollywood tym razem trochę przegapiło sprawę. Dopiero w listopadzie na ekrany kin ma wejść superprodukcja mistrza ekranowego kataklizmu Rolanda Emmericha (autora m.in. "Dnia niepodległości" i "Pojutrze"). Film nazywa się po prostu "2012" i pokazuje, jaką prawdę ukrywają przed nami nasze rządy.

One już zostały poinformowane przez naukowców, że w 2012 czeka nas seria trzęsień ziemi i erupcji wulkanów, która doprowadzi do zapadnięcia się całych kontynentów pod wodę. Nic na to nie można poradzić, więc ci, którzy znają sekret, nie dzielą się z nim z resztą ludzkości, żeby uniknąć paniki.
Więcej

#5 Guest_Daroises_*

Guest_Daroises_*
  • Goście

Napisano 10 marca 2009 - 00:14

Daro na forum jest cały dział o Nibiru-poczytaj.

Co do ratowania nas przez ufo - ja skłonny jestem wierzyć raczej w to, że w piramidach lub zatopoionym labiryncie naprawdę znajduje się ogromna wiedza i to ona nas uratuje.

Bloodwin żadna wiedza nas nie uratuje.
Zniszczy prędzej. Więc niech będzie nie odkryta! Jeśli cokolwiek warta jest.
Za dużo złych ludzi rządzi światem, patrzących tylko na własny interes.
Sadzisz że gdyby była odkryta ktoś by Ci dał ją spożytkować ?

#6 Guest_Grzegorz Tarczyński_*

• Goście

Napisano 19 marca 2009 - 14:37

"O co tutaj chodzi"
Koniec świata za trzy lata?
Czyżby powoli nas przygotowywano...

21 grudnia 2012 roku skończy się świat jaki znamy. Tego dnia nastąpi zmiana biegunów magnetycznych Ziemi. Ruch obrotowy naszej planety gwałtownie zwolni, a następnie zmieni kierunek. Trzęsienia ziemi o niespotykanej sile i ogromne fale zniszczą naszą cywilizację. Całe kontynenty znikną z powierzchni globu. Zginą miliardy ludzi. Resztki Europy i Ameryki Północnej zostaną pokryte lodowcem.

CZYTAJ

#7 N0rth

N0rth

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • GG: 3324083

Napisano 19 marca 2009 - 15:08

Patrzę, że już i onet straszy ;)

#8 Sasquatch

Sasquatch

-

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 182 postów

Napisano 19 marca 2009 - 23:05

Coraz częściej będą straszyć. Kolejne filmy o 2012 zapowiadają się katastroficznie. Musimy się już do tego przyzwyczaić.

#9 Niekwestionowany96

Niekwestionowany96

Full Active

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 505 postów
  • GG: 10161210

Napisano 20 marca 2009 - 11:14

Od 27 marca na ekrany kin wchodzi film pod tytułem "ZAPOWIEDŹ" :D

Załączone pliki

#10 Guest_Grzegorz Tarczyński_*

• Goście

Napisano 20 marca 2009 - 11:26

W poniedziałek 23 marca 2009 o godz. 18.00 gościem programu Lajfczat na Lookr.tv będzie Marcin Popek (Dreamer)

ZAPRASZAMY

#11 Sasquatch

Sasquatch

-

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 182 postów

Napisano 20 marca 2009 - 17:59

Zapowiedź niezły film, tak sądzę po obejrzeniu trailerów. Może się wybiorę.

#12 Robson101

Robson101

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 39 postów
  • GG: 2160587

Napisano 04 sierpnia 2010 - 18:55

Zainteresowało mnie to, że większość z podanych tu przepowiedni, mówi mniej więcej to samo. Ale to chyba tylko tyle. Jakoś nie wierzę żadnym jasnowidzom i ich przepowiedniom.

#13 soudak

soudak

Weteran Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 346 postów

Napisano 04 sierpnia 2010 - 19:27

Zainteresowało mnie to, że większość z podanych tu przepowiedni, mówi mniej więcej to samo. Ale to chyba tylko tyle. Jakoś nie wierzę żadnym jasnowidzom i ich przepowiedniom.

Krzysztof Jackowski, trafnie znalazł kilkaset osób, ale teraz się często myli, co do przepowiadania przyszłości. Być może te jego błędy wynikają z nie do końca zrozumieniu, czym jest ten dar. On nie rozumie, że jeżeli otrzymał dar jasnowidzenia, który jest darem duchowym, nie związanym ze światem materialnym, to zapłata za ten dar, nie są pieniądze, które pobiera często od biednych ludzi, którzy nieraz się na ten cel zapożyczają. Przez to stoi w miejscu i się myli, nie rozwija się. Te pomyłki narażają go na śmieszność, co bezpośrednio wpływa na jego siły witalne, a to na stan zdrowia. On zrobił jeden podstawowy błąd. W jakimś celu wyprosił o swój dar, ale nie wyprosił o mądrość, która powinna iść w parze z tym darem.
Niezaprzeczalne jest jednak, że ma potwierdzenia na to, że znalazł tak wiele osób, z wielu komend i komisariatów policji.
Jeśli chodzi o ten rozdział jego działalności, można zweryfikować swoje poglądy i przemienić wiarę w wiedzę na ten temat... ;)

#14 RysiekINFRA

RysiekINFRA

Administrator Forum INFRA

• ROOT Admin
  • 4 444 postów

Napisano 04 sierpnia 2010 - 19:33

Krzysztof Jackowski, trafnie znalazł kilkaset osób, ale teraz się często myli, co do przepowiadania przyszłości. Być może te jego błędy wynikają z nie do końca zrozumieniu, czym jest ten dar.

Pisałem o tym wiele razy w innych tematach powołując się na znanych polskich badaczy fenomenu psychometrii. Nawet słynny Ossowiecki mylił się próbując przepowiadać przyszłość. Swoją drogą pan Jackowski zawitał właśnie do Trójmiasta w poszukiwaniach Iwony i miał "wizję".

- LINK -

Jakie doświadczenia macie z jasnowidzami w innych sprawach?

- W tych, które znam, nigdy żaden jasnowidz, w tym pan Jackowski nie wniósł żadnych istotnych informacji. To są na ogół stwierdzenia bardzo ogólnikowe. Tereny zielone? W odludnych miejscach na ogół jest jakaś roślinność. Woda? W Polsce zawsze jest blisko do jakieś rzeki, jeziora czy choćby strumienia.

#15 soudak

soudak

Weteran Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 346 postów

Napisano 04 sierpnia 2010 - 19:43

- Związałem się z tą sprawą emocjonalnie - podkreśla. - Nie rozumiem, dlaczego jest taki kłopot z wyjaśnieniem tego zaginięcia. Sam chcę się przekonać. Na początku czułem, że ona żyje, gdzieś jest przetrzymywana pod wpływem środków odurzających. Teraz już mam złe skojarzenia

Pewien znajomy policjant z Brzegu woj. Opolskie, opowiadał, że był u nich 3 razy w ciągu kilku lat. Nigdy konkretnie nie wskazał miejsca. Zawsze wskazał na pewien obszar i powiedział, że to gdzieś tutaj. On był wtedy technikiem policyjnym. Mówił, że brali wtedy mapę terenu i rysowali cyrklem koło o średnicy na mapie odpowiadającej 1,5 km. Wtedy w tym obszarze dokładnie wszystko szukali. Te trzy razy, były poszukiwaniami z pozytywnym skutkiem. Te mało konkretne jego wskazania, świadczą o tym, że jego dar nie rozwinął się jeszcze w pełni...

#16 Robson101

Robson101

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 04 sierpnia 2010 - 19:58

soudak - słyszałem to, że trafiał z niezłą skutecznością jeżeli chodzi o znalezienie ofiar, ale jakoś nie dane było mi przeczytać przepowiedni na temat 'końca świata' jeśli taka w ogóle była.

#17 Guest_Orson_*

Guest_Orson_*
  • Goście

Napisano 05 sierpnia 2010 - 14:11

Zwolennicy psioników, spirytualistów, mediów, wróżek i jasnowidzów zawsze znają jakieś wytłumaczenie. ,,No czego chcecie? Przecież jeszcze nie rozwinął swojego daru?"; ,,No czego chcecie? Przecież to był przenik"; ,,No czego chcecie? Przecież nie połączył się z duszą, to nie takie proste, a i tak tego nie zrozumiecie, ignoranci"; ,, No czego chcecie? Przecież podał dokładne miejsce: jakiś las, przy jakimś drzewie, niedaleko jakiejś drogi"; ,,No czego chcecie? Przecież kiedyś mu się coś tam udało".
Jackowski dostawał podziękowania za pomoc policji- ale to, czy jego pomoc była owocna, czy nie, to inna sprawa, jak powiedział komendant. To są ogólne informacje, typowe i przewidywalne, w dodatku, jest wiele okoliczności uproszczających: jeśli mamy 10 miejsc podejrzanych, a 6 z nich to stawy, z czego wchodzimy kiedy 4 zostały przeszukane, to zostaje nam 6 miejsc, z których powiedzmy 4 to stawy, dwa to nie. Czyli mamy prościej, bo jest mniej miejsc podejrzanych, a dwa, możemy śmiało powiedzieć, że chodzi o jakiś staw i go enigmatycznie opisać, lub, jak tam byliśmy, dosyć szczegółowo. Jak się nie uda, idziemy do innego. W końcu, najprawdopodobniej się uda. Jak się uda, to jasnowidzowi się udało, a jak się nie udało to mówi się trudno i wierzy się w to dalej.
To jest kwestia wiary, przekonań i umagiczniania swojego świata. Niektórzy tego potrzebują, z różnych powodów, inni na tym zyskują. To trochę jak z polityką:P.

#18 Robson101

Robson101

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 05 sierpnia 2010 - 14:46

Komercha :)