Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

III WOJNA ŚWIATOWA WG BIBLII

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 matino3

matino3

Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 285 postów
  • GG: 428266

Napisano 13 maja 2009 - 21:46

3* Moja śp babcia mówiła, jak była mała przed WW2, miała na wiosce sybillę(czy jak to się tam nazywa).

Taa, moja babcia opowiadała o tej księdze, miała ją jej babcia, jej babcia miała ją od babci itd...
Strasznie mnie zawsze ta księga ciekawiła, muszę ją kiedyś dorwać.

#2 Aelreda

Aelreda

Weteran Infranin

• Goście
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 163 postów

Napisano 13 maja 2009 - 22:18

Z tymi dwiema ósemkami i dziewiątką przy czytaniu skojarzyła mi się data, 08.08.2009. Tak to by pasowało, chociaż to trochę naciągane.
Iran-Izrael, przecież na tej linii zawsze były jakieś spięcia. Kto wie, może komuś żyłka puści.
A co do klimatu, podobnie twierdził bodajże ojciec Pio bądź inny zakonnik, że klimat się zmieni.

Nie uważacie, że ludzie którzy "powstaną" po tych wszystkich kataklizmach będą lepsi? Że jednak trzeba upaść by odrodzić się na nowo.

#3 matino3

matino3

Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 285 postów
  • GG: 428266

Napisano 13 maja 2009 - 22:38

Nie uważacie, że ludzie którzy "powstaną" po tych wszystkich kataklizmach będą lepsi? Że jednak trzeba upaść by odrodzić się na nowo.

Tak, człowiek nie zrozumie, że czyni źle jeżeli nie dostanie konkretnego dowodu. Jeżeli ma nastąpić kataklizm modlę się, żebym był tą częścią, która zginie ;) Ogólnie za bardzo bojaźliwy jestem na takie akcje :D

#4 Aelreda

Aelreda

Weteran Infranin

• Goście
  • 1 163 postów

Napisano 13 maja 2009 - 22:43

Tak, człowiek nie zrozumie, że czyni źle jeżeli nie dostanie konkretnego dowodu. Jeżeli ma nastąpić kataklizm modlę się, żebym był tą częścią, która zginie ;) Ogólnie za bardzo bojaźliwy jestem na takie akcje :D

Jeśli ta wojna nastąpi i chociaż 50 % tego co jest w przepowiedniach się sprawdzi, to to będzie prawdziwa szkoła życia i przetrwania. Ale o to chodzi, że kształtująca. I tak jak dla mnie powinno się stać.

Wiesz matino3 też bym nie chciała dożyć widząc takie obrazy, ale ponoć umierają ci co nie chcą umrzeć, a żyją ci co chcą odejść z tego świata żywych.

#5 Xion80

Xion80

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisano 14 maja 2009 - 00:30

Jestem przekonany, że będzie jako broń używany złoty, lub biały pył( broń chemiczna ) jestem tego pewien, że tak będzie, widziałem to w swoich wizjach sennych, nie wolno w ten pył wejść, ani koło niego chodzić, bo inaczej do piachu. Myślę, ze Ameryka zaatakuje Iran i to jest pewne, ale go nie zwycięży, takie jest moje zdanie.

Użytkownik Xion80 edytował ten post 14 maja 2009 - 00:31

#6 Xion80

Xion80

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisano 14 maja 2009 - 12:03

Pentanal, ten który nic nie chce zobaczyć, nic nie zobaczy jeśli taka jest jego wola. Co do tego pyłu śmiertelnego, to zastanawiałem się co to może być,
okazało się, że już czegoś takiego użyli, nazywa się to biały fosfor - - >

#7 Aelreda

Aelreda

Weteran Infranin

• Goście
  • 1 163 postów

Napisano 14 maja 2009 - 13:46

Pentanal, ten który nic nie chce zobaczyć, nic nie zobaczy jeśli taka jest jego wola. Co do tego pyłu śmiertelnego, to zastanawiałem się co to może być,
okazało się, że już czegoś takiego użyli, nazywa się to biały fosfor - - >

Tak na prawdę, użycie przez wojsko broni chemicznej, w tym przypadku jakiegokolwiek śmiertelnego pyłu jest, że się tak wyrażę, tanie. Tańsze na pewno od masowego wystrzeliwania ludzi.

#8 Aelreda

Aelreda

Weteran Infranin

• Goście
  • 1 163 postów

Napisano 14 maja 2009 - 15:15

Pantanal uspokój się w końcu!
Xion napisał, że miał takie sny, co nie jest równoznaczne, z tym, że każe nam w nie wierzyć. Każdego indywidualna sprawa. A już od jakiegoś czasu zauważam, że cokolwiek Xion napisze stajesz w kompletnej opozycji.
Jeśli wypowiedzi tego użytkownika Ci nie odpowiadaj to po prostu wyłącz forum i tyle, a jeśli masz zamiar komentować, rób to w sposób nieszkodliwy dla innych a szczególnie dla samego zainteresowanego.

Oficjalnie dostajesz ostrzeżenie. Powtórzy się taka sytuacja to i będą konsekwencje Twoich działań.

#9 RysiekINFRA

RysiekINFRA

Administrator Forum INFRA

• ROOT Admin
  • 4 444 postów

Napisano 14 maja 2009 - 17:25

Bardzo Was proszę o powstrzymanie emocji. Kwintesencją forum jest wymiana poglądów jednak podstawową zasadą jest szacunek dla rozmówcy. Proszę tego się trzymać. Jeśli komuś puszczają nerwy to lepiej przemilczeć temat a wypowiedzieć się w innym :)

#10 MORG

MORG

Nagual

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisano 14 maja 2009 - 19:35

Pantanal ma po części racje...
Xion80 wizje w snach są z innego wymiaru a gdy interpretujemy go wedle naszego wymiaru w którym żyjemy nie będą całkiem trafne... Część tych wizji jest umownie pokazana w takiej formie.
Kiedyś śniło mi się że byłem w jakimś mieście. Na pierwszym planie miałem jego panoramę oraz rzekę płynącą w tle.
Rzeka potem cały czas przez większość snu była na pierwszym planie przez co nie miałem pojęcia dlaczego.
Miesiąc później była powódź we Wrocławiu 1997...
Więc ten rzekomy biały fosfor może być tylko przenośnią a może znaczyć coś innego...

#11 Xion80

Xion80

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisano 14 maja 2009 - 19:47

Najlepiej działa broń biologiczna i chemiczna, ale nadal uważam, że omawianie technik wykorzystywanych w III Wojnie na podstawie snu Xiona jest niezdrowe. A sam Xion, jak widze popada w typową taktykę... "Ten, co nie chce nie zobaczy... Ja wiem lepiej, bo osiągnąłem n-te stadium świadomości".

Ja osobiście, chciałbym zwrócić twoją uwagę Pentanal, że broń chemiczna to przyszłość, jeśli tego nie potrafisz zaakceptować to trudno, ale prawda mówi za siebie. Jakiś czas temu pisałem o tym na nautilusie, że będzie używany biały pył, ale wtedy nie wiedziałem, że to się będzie się nazywało, ale teraz to już wiem. Okazało się, ze wizja senna się potwierdza.

a tak wygląda efekt tego paskudztwa Zdjęcie nr 1
Zdjęcie nr 2

Zdjęcie nr 3

Już nie chciałem dodawać więcej fotek, bo są zbyt straszne. Można to nazwać białą śmiercią.

Użytkownik Xion80 edytował ten post 14 maja 2009 - 19:50

#12 Xion80

Xion80

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisano 14 maja 2009 - 20:40

Pantanal ma po części racje...
Xion80 wizje w snach są z innego wymiaru a gdy interpretujemy go wedle naszego wymiaru w którym żyjemy.

MORG, nie pisał by o tym jeśli by to nie miało żadnego pokrycia, powiem szczerze, obawiam się, że oni mogą z tym fosforem polecieć na większą skalę. Mi osobiście się to kojarzy z Biblii jako pierwszy jeździec Apokalipsy, który jedzie na białym koniu i dano mu łuk wielki aby zwyciężał, oczywiście zaznaczam, że to jest tylko moja interpretacja, żeby potem nie było, tak mi się to po prostu kojarzy.

#13 spacemaster92

spacemaster92

Homo Infranius Plus

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 720 postów

Napisano 14 maja 2009 - 21:19

Ludzie dajcie se siana. Zgadzam się z Xionem może naprawde ma wizje przyszłości? Pożyjemy zobaczymy tak, że wiedz, że jestem z tobą. Każdy ma prawo zamieścić tu swoje zdanie na jakiś temat i nie powinno się tego kwestionować albo powiem inaczej pojeżdzać go od nienormalnych. A propo tematu to nie chciałbym żeby wybuchła IIIWŚ, która jest nieunikniona i najprawdopodobniej wybuchnie, gdy na Ziemi zacznie brakować ropy naftowej. Najpierw był Irak teraz będzie Arabia Saudyjska, a wszysko będzie przez Amerykanów to oni najprawdopodobniej doprowadzą do zagłądy ludzkości. I tak na koniec: Słyszałem z nieoficjalnych źródeł, że Ziemia ma 6 bardzo czułych punktów, w które wypuszczenie bąb wodorowych mogłoby zniszczyć całą planetę czy to prawda?

Użytkownik spacemaster92 edytował ten post 14 maja 2009 - 21:21

#14 Erijah

Erijah

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 czerwca 2009 - 22:10

Słyszałem z nieoficjalnych źródeł, że Ziemia ma 6 bardzo czułych punktów, w które wypuszczenie bąb wodorowych mogłoby zniszczyć całą planetę czy to prawda?

tak, to oczywiste i znane od dawien dawna - nazywamy to czakramami ziemi. wszystkie są w tej chwili w posiadaniu tej paczki popaprańców zwanych Illuminati (czy jakoś tak). wpisz w google czakry ziemi i przełącz sie na grafikę, dostaniesz mapkę :).

#15 Aelreda

Aelreda

Weteran Infranin

• Goście
  • 1 163 postów

Napisano 14 czerwca 2009 - 22:49

wszystkie są w tej chwili w posiadaniu tej paczki popaprańców zwanych Illuminati (czy jakoś tak).

Czemu sądzisz, że Illuminati to paczka popaprańców?? To samo można powiedzieć np o Masonach i innych tym podobnych.

#16 Conspiracy

Conspiracy

Zaangażowany Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 390 postów

Napisano 20 czerwca 2009 - 10:42

Samo kierowanie się tym co jest napisane w Biblii i interpretowanie na siłę z aktualnymi wydarzaniami jest co najmniej nie na miejscu. Księga napisana ponad 2k lat temu i w dodatku do tej pory nie ma jej oryginalnego wydania - są tylko tłumaczenia tłumaczone z innych tłumaczeń przez co sama treść ulega częstej modyfikacji. Wszyscy w Biblii szukają potwierdzenia swojego punktu widzenia a gdy już znajdą strzępki fragmentów choćby minimalnie odnoszące się do ich wizji to robi się naprawdę ciężko ;)