Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

7 GĘSTOŚCI

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ADAX

ADAX

The King of Madness

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów
  • GG: --> 11253349 <--

Napisano 24 czerwiec 2010 - 23:30

Ja chciałbym się dowiedzieć, czy są jakieś dowody na prawdziwość takich teorii ? i dlaczego gęstości jest 7 a nie na przykład 22 ? I o ile kończąc na "3 gęstości" można się nawet zgodzić, to zaczynając od czwartej a kończąc na siódmej to jest po prostu czyste szaleństwo i abstrakcja.

#2 Katarzyna_1

Katarzyna_1

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3243 postów

Napisano 25 czerwiec 2010 - 19:15

a co Ty Adaxie do starych tematów przeskakujesz? Nie bój żaby ze skrzydełkami :rolleyes:

#3 ADAX

ADAX

The King of Madness

• Użytkownicy
  • 1462 postów

Napisano 25 czerwiec 2010 - 23:04

lubię bawić się w archeologa, i jak Indiana szukać artefaktów :D

#4 STRusz

STRusz

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • GG: 6859660

Napisano 27 czerwiec 2010 - 02:39

nie rozumiem, jak miały by wyglądać dowody na świadomość?

#5 ADAX

ADAX

The King of Madness

• Użytkownicy
  • 1462 postów

Napisano 27 czerwiec 2010 - 13:26

Boje się że to niestety obija się o tragizm a nie romantyzm, oraz utopię, która chce wyjść na zewnątrz z głów pomysłodawców.

#6 Katarzyna_1

Katarzyna_1

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • 3243 postów

Napisano 27 czerwiec 2010 - 19:22

bez romantyków, a zwłaszcza niepokornych marzycieli nie byłoby dziś internetu :rolleyes: Wszystko się może zdarzyć.... :rolleyes: gdy nawet ("głupia") głowa pełna marzeń....

#7 Lilith

Lilith

Zaangażowany Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 27 czerwiec 2010 - 20:42

A tym bardziej na przeskok świadomości. W te bajki o gęstościach wierzą idealiści, którzy myślą, że świat nagle stanie się lepszy i po przeskoku wszyscy będą dla siebie bardziej uprzejmi i nikt już nie umrze z głodu.

Jestem romantyczką i idealistką bardzo chcę wierzyć w przeskok po, którym już wszystko będzie super :D
hop siup w lepszy wymiar hym.... superrrrrrr nareszcie ;)

#8 ADAX

ADAX

The King of Madness

• Użytkownicy
  • 1462 postów

Napisano 27 czerwiec 2010 - 20:47

Hmm może jednak tu chodziło o stan naszego umysłu, podatnego na różne zdarzenia. Im większa "gęstość" tym człowiek dostrzega inaczej problem, a także inaczej na niego odpowiada. Nie wiem jak można było by to w racjonalny sposób określić.

Użytkownik ADAX edytował ten post 27 czerwiec 2010 - 20:49

#9 Zbyszek

Zbyszek

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 1541 postów

Napisano 05 sierpień 2010 - 09:46

Oooo dobre teksty, zawile jak cholera ale bardzo ciekawe. Teksty rytmiczen , jak w transie.
Sledze również poziomy swiadomosci i udało mi się potwierdzić sporo szczegółów. Nie ma się co nabijać panowie, gdyz za tymi informacjami skrywa się rzetelna wiedza, ściągnięta z zakamarków kosmosu.
nfo są niezbyt czytelne, gdyż rozpatruje się strukturę wieloswiata wedle własnego kryteria i streszczone az do bólu.
Sporo o ego , jak w encyklopedii. Nie sadze, by się normalny człowiek przez to przedarł. No i jest parę mało istotnych opisów w całości, zaciemniających przejrzystość.
Mam niefizycznego znajomego co mi trochę wyjaśnił te zawiłości, tez wspomina , ze się ciągle coś dzieje i człowiek gna do przodu.
Najważniejszym spostrzeżeniem z tekstów w tym watko to chyba to, ze człowiek istnieje we wszystkich planach wieloswiata jednocześnie i potrafi się do nich dostroić.
Sam zebrałem sporo przykładów na nasza strukturę i udaje mi się surfować po tych obszarach swiadomosci. Ech, poczytam parę razy ten watek, gdyż nie mogę sam spamiętać co tutaj spisane przemyśle, może znajdę parę przykładów w głowie, bardziej trafiających do wyobraźni czytelnika.
Kiedys nawet sam sprawdzałem jak się odczuwa przejście do tej tak zwanej innej gęstości. Ezoterycy mówią, ze gna przez kosmos energia która nas wetknie w inny plan, ale nie wyjasniaja co to może być i jak ma przebiegać, skoro się jeszcze nie zdarzyło.
Powiedziałem do niefizycznego znajomka. To przesuń mnie zdziebko, bo chciałbym to przeżyć już teraz no i miałem zajęcie na parę lat.
Jeżeli byłoby to co znam, to będzie kicha, ale jak to mówią ludzie : nie ma złego co by.....:)

Wkleje rysunek amfiteatru multiswiata, jeszcze nie dopracowany do końca, ale choć coś widać

http://cialka.net/wp...ieTheaTer_02.jp
i animacja holonu fizyka kwantowego:)
http://www.mu6.com/animated_tree.html

Użytkownik Zbyszek edytował ten post 05 sierpień 2010 - 10:16

#10 Guest_Orson_*

Guest_Orson_*
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2010 - 14:04

Amfiteatr multiświata... Już blokada międzygwiezdna Naboo, brzmi rozsądniej.

#11 Zbyszek

Zbyszek

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 1541 postów

Napisano 05 sierpień 2010 - 16:10

brzmi rozsądniej.

po co uszy zdzierać gdy jest do patrzenia

Użytkownik Zbyszek edytował ten post 05 sierpień 2010 - 16:12

#12 Reaper

Reaper

Homo Infranius

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 400 postów

Napisano 06 sierpień 2010 - 21:09

ok nie miałem zamiaru się ujawniać, ale ludzie zaczynają mi tu kwestionować gęstości że to niby nieprawda itd. Otóż to ja jestem świadomością holistyczną i jeśli chcecie jakieś wykłady na temat jak wejść na poziom gurus, to musicie przejść moje szkolenie. Jednak zaznaczam, droga ninja awwg.... droga mistrza duchowego to trudna i kręta ścieżka, pełna wyrzeczeń dla dobra holistycznej świadomości dbającej w każdej milionowej sekundzie aby wszechświat trzymał się kupy, więc słuchajcie mnie bracia i siostry, jest tylko jedna świadomość holistyczna, jestem nią ja, przestań dalej szukać. Dotarłeś/łaś do celu. Nic więcej nie ma ja jestem Alfa i Omega.

Jeśli chcesz dostać się na moje szkolenia musisz działać szybko, na najbliższe w weekend zostały tylko jedno miejsce a już Barack Obama i Dalajlama stoczyli walkę na noże sprężynowe o to miejsce. Musisz się śpieszyć bo jutro zamykam listę gości, więc jeśli chcesz się dostać na ten seminar wyślij teraz PM do mnie z nr twojej karty kredytowej, przyjmuje tylko cały dorobek więc lepiej jak dasz mi swoją kartę z numerem itd tak żebyś mógł spłacić cokolwiek to co kupię. Drogo ? No zastanów się czy naprawdę chcesz wejść na ścieżkę oświeconego i wejść powyżej świat materialny, gdzie już nigdy nie będziesz potrzebować pieniędzy (lub dziewictwa jeśli jesteś kobietą) czy dalej pracować w supermarkecie i czytać o latających wiedźmach w meksyku !

Pamiętaj, gurów jest wielu, za to świadomość holistyczna jest tylko jedna ! Głosuj na mnie w wyborach prezydenckich!

#13 Zbyszek

Zbyszek

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 1541 postów

Napisano 07 sierpień 2010 - 00:13

lol co za odwaga i szczerość intencji, zapisuje się. Masz na myśli pewnie stanowisko prezydenta międzygalaktycznego z eskadry Jezusa oczywiście. Bo te ziemne prezydentury zajęli już reptylianie:)

Użytkownik Zbyszek edytował ten post 07 sierpień 2010 - 00:16

#14 Reaper

Reaper

Homo Infranius

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 400 postów

Napisano 07 sierpień 2010 - 00:59

lol co za odwaga i szczerość intencji, zapisuje się. Masz na myśli pewnie stanowisko prezydenta międzygalaktycznego z eskadry Jezusa oczywiście. Bo te ziemne prezydentury zajęli już reptylianie:)

jezusa ? WTF ?

To jest właśnie typ człowieka który nie ma pojęcia o czym mówi.

#15 Zbyszek

Zbyszek

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 1541 postów

Napisano 07 sierpień 2010 - 18:14

No, zaczekaj, bo się gubię. Tego mylnego , to masz na myśli Jezusa, czy mnie:)
Czy dalsze objaśnienia wymagają przelewu w zlocie? Pytam, gdyż mam również diamenty z Kasjopei bez liku.?

Użytkownik Zbyszek edytował ten post 07 sierpień 2010 - 18:33

#16 soudak

soudak

Weteran Infranin

• Użytkownicy
  • 1346 postów

Napisano 08 sierpień 2010 - 10:29

Czy dalsze objaśnienia wymagają przelewu w zlocie? Pytam, gdyż mam również diamenty z Kasjopei bez liku.?

Tak, to by wszystko wyjaśniało , niedowiarkom raz na zawsze zamknąłeś usta i teraz już wszyscy nie mają wątpliwości, że jesteś kosmitą... Tak coś czułem w kościach... :lol:

#17 Zbyszek

Zbyszek

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 1541 postów

Napisano 08 sierpień 2010 - 11:40

Rzeczywiście, wszystko wyszło, włącznie z kosmiczna słomą z botów. A tak , wie ktoś z forumowiczów, po co światu te rożne gęstości?

Użytkownik Zbyszek edytował ten post 08 sierpień 2010 - 11:48

#18 Gibon

Gibon

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 02 październik 2010 - 21:33

Pewnie po to musimy to wszystko skatalogować i opisać, żeby nas umysł triumfował, bo się boi, że straci wyłączność na postrzeganie rzeczywistości. Ot taka ludzka przypadłość. :rolleyes: To samo dotyczy tej cześci forumowiczów, którzy na wszystko oczekują dowodów i nie uwierzą dopuki nie doświadczą znanymi sobie zmysłami tego, co jest niedoświadczalne tym czym obecnie dysponują. Rozwijajcie się nie tylko intelektualnie, a nie będziecie wątpić w bardziej złożony świat niż sobie jesteście w stanie wyobrazić.

Użytkownik Gibon edytował ten post 02 październik 2010 - 21:59

#19 ADAX

ADAX

The King of Madness

• Użytkownicy
  • 1462 postów

Napisano 04 październik 2010 - 23:29

to tak samo jak z tym, że człowiek nie będzie latać, a anioły istnieją, ale się nie ujawniają bo się obraża, jak ktoś powie, że ich nie ma ?

#20 Zbyszek

Zbyszek

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 1541 postów

Napisano 05 październik 2010 - 09:43

One nie ciupagi, nie obraza się nawet jak nam zionie z gęby

Użytkownik Zbyszek edytował ten post 05 październik 2010 - 09:44