Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

2012: Przepowiednie i refleksje


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#41 Asef

Asef

  Infrzak

 • Użytkownicy
 • PipPip
 • 88 postów
 • GG: 6850066

Napisano 11 lutego 2012 - 20:22

Jeśli w 2012 roku będzie wybrany nowy papież i jeśli już będzie panował w lipcu 2012, no to chyba będzie to znaczyło nawet dla sceptyków, że jednak coś może się stać 21.12.2012 roku. Myślę, że to dopiero by był dla wielu szok.


Co do papieża, to ostatnio są wiadomości:
Oskarżają papieża o zbrodnie przeciwko ludzkości
TRYBUNAŁ: PODEJMIEMY DECYZJĘ W STOSOWNYM TERMINIE
http://www.tvn24.pl/...,wiadomosc.html

Może przez to będzie musiał on "abdykować" i wybiorą nowego ?W ostatnim tygodniku Angory już na pierwszej stronie dużymi literami pisze "Papież abdykuje 16 kwietnia" - piszą, że jest bardzo schorowany, chodzi o kulach a spekulują o tym watykaniści. Pogłoski podsyca publicysta Antonio Socci i dziennikarze z Francji. Czyli wychodzi, że może abdykować, ale ze względu na stan zdrowia, a nie przez to, że go oskarżają.


Watykan obawia się zamachu na Papieża

Pojawiły się doniesienia o możliwym spisku, którego celem może być zabójstwo urzędującego Papieża Benedykta XVI. Sensacyjne pogłoski zapoczątkowały stwierdzenia rzekomo wygłoszone przez kardynała Paolo Romeo z Palermo na Sycylii.

Więcej: http://zmianynaziemi...zamachu-papieza

Włochy huczą: Spisek na życie Benedykta XVI! Umrze w ciągu roku! Watykan: Brednie, szaleństwo...

W Watykanie krążą listy o spisku na życie papieża, wysuwane są hipotezy, że Benedykt XVI umrze w ciągu roku, i dochodzi do intryg na szczytach hierarchii - pisze cała sobotnia włoska prasa. Watykan nazwał te doniesienia "bredniami" i "szaleństwem".

Więcej: http://fakty.interia...ciagu,1758528,4


Najpierw piszą, że może abydkować teraz mówią o zamachu. Ale i tak prawdopodobnie wyjdzie na to, że w lipcu 2012 roku będzie nowy papież.

#42 arek

arek

  WETERAN

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2 946 postów

Napisano 11 lutego 2012 - 21:03

Dla mnie to nie stanowi ,ale skoro istnieje przeświadczenie ,że na następce św.Piotra, Bóg wybiera nie ludzie ,to czy On może być omylny, jak przyjdzie czas powoła go do nieba sam .Dlatego Papieże nie abdykują ,nawet złożeni chorobą .
Istnieje mozliwość zamachu ,ale na wiosnę rozpocznie się wojna w Iranie i Syrii więc raczej będą inne problemy niż strzelanie czy trucie Papieża.