Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Chris Angel

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hotaru13

Hotaru13

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów
  • GG: 13792569

Napisano 12 stycznia 2009 - 20:38

Nie wiem czy dobry dział wybrałam, ale ten uznałam za najlepszy. W wyszukiwarce nie znalazłam takiego tematu więc zaczynam:
Chris Angel - człowiek, który nie boi się niczego i ma nad przyrodzone zdolności.
Kolega mi dał linki do filmików z jego udziałem, pytając "Czy wierysz w anioły?".
Jako, że wierzę w życie po śmierci to wierzę też w anioły, ale te filmiki mnie zaciekawiły.
Linki do niektórych:
http://pl.youtube.co...feature=related
http://pl.youtube.co...h?v=ZJYz7B1ONjk
http://pl.youtube.co...h?v=ZEXTN3aBCPs
http://pl.youtube.co...feature=related

Jest ich tam więcej, ale to tylko niektóre z nich.
Co o tym sądzicie? Anioł? Diabeł? Jezus? A może jeszcze ktoś inny?
Wygląda to na magię, ale to jest dla mnie zbyt doskonałe na wyuczoną magię. Czekam na wasze odpowiedzi.
Pozdrawiam

#2 Grafik

Grafik

Czerwona kartka

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 200 postów
  • GG: Lubię jeść wymiociny. Mogę trochę?

Napisano 12 stycznia 2009 - 20:45

zwykły iluzjonista widziałem cała jego serie. Tylko co w tym niezwykłego ?

#3 Przemek

Przemek

Full Active

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 624 postów

Napisano 12 stycznia 2009 - 22:35

Może okulary załóż jak nie widzisz w tym nic niezwykłego. Spoko, koleś połyka momete po czym przesuwa mu się ona po ręce, ręke rozcina monete wyciaga krew się leje, ludzie przy nim stoją na to patrzą. I dla Ciebie to zwykła iluzja? kużwa faktycznie na tym swiecie są ludzie, którzy na krowe powiedzą baran i nie wybijesz im tego z głowy. Dramat

#4 Infinity

Infinity

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisano 13 stycznia 2009 - 00:04

Nie wiem czy koleś jest iluzjonistą czy jakimś magiem ale ogólnie fajnie sie ogląda te sztuczki

#5 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3 642 postów

Napisano 13 stycznia 2009 - 07:50

Tak , to naprawdę wow!
I wiecie co?. Na świecie jest tyle iluzjonistów, ale Criss bije ich wszystkich o głowę, żadnego innego nie można do niego przyrównać

Użytkownik Arek 1973 edytował ten post 13 stycznia 2009 - 08:07

#6 Zit

Zit

Mister

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 850 postów
  • GG: 8530728

Napisano 13 stycznia 2009 - 17:50

zwykły iluzjonista widziałem cała jego serie. Tylko co w tym niezwykłego ?

Grafciu, czy Ty naprawdę ślepy jesteś? :)

W takim razie spróbuj go "podważyc"

#7 Przemek

Przemek

Full Active

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 624 postów

Napisano 13 stycznia 2009 - 19:57

Troche poszperałem w sieci na temat Crissa i niektóre numery faktycznie są iluzją, nawet pokazuje jak się to robi. Ale jak sam mówi część rzeczy jest iluzją część dzieje się naprawdę. Bo nie każdy numer da się przygotować, są takie rzeczy, że zastanowic się można czy on napewno jest do konca człowiekiem czy kim? no własnie. Jeden z jego numerów to wsadzenie do trumny obwiązanej łancuchami i zasypanie dołu przez spych. Criss po 2 godzinach wychodzi z ziemi. Inni magicy, którzy próbowali to zrobić zgineli. Ten facet potrafi czytać ludzkie myśli i niektóre numery o to też opiera.

#8 Grafik

Grafik

Czerwona kartka

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 200 postów

Napisano 13 stycznia 2009 - 21:54

BRAK MI SŁÓW KUR**A - na co tu piszecie. To jest zwykły czlowiek który umie was oszukać wasze zmysły, a trick z moneta heh jest banalny naiwniacy :)przypatrzcie sie prosze skórze na reku i opasce na przegubie

#9 Maria

Maria

TU I TERAZ NIE ISTNIEJE

• Użytkownicy
  • 1 839 postów
  • GG: 11799180

Napisano 13 stycznia 2009 - 21:57

Sztuczki..jak sztuczki...tysiace..jeśli sie na tym zna.
Mnie natomiast..iluzjionista najbardziej się podoba ..tez dobra sztuka....haha :rolleyes:

#10 Sasquatch

Sasquatch

-

• Użytkownicy
  • 2 182 postów

Napisano 13 stycznia 2009 - 23:11

Ludzie uwierzą we wszystko i widzą to co chcą widzieć. Trzeba jedynie "TO" przedstawić w odpowiedni sposób. Był kiedyś na Polsacie program w którym iluzjonista skryty za maską pokazywał w jaki sposób tworzony jest dany numer.

#11 Bardock

Bardock

Blanket of Fear

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 667 postów

Napisano 14 stycznia 2009 - 14:32

Wg mnie jest po prostu dobrym iluzjonistą, ale jego sztuczki ze sprawami para nie mają nic wspólnego.

#12 Przemek

Przemek

Full Active

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 624 postów

Napisano 14 stycznia 2009 - 16:26

Nie wszystkie numery są sztuczkami, są takie które dzieją się naprawdę i taka jest prawda.

#13 Grafik

Grafik

Czerwona kartka

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 200 postów

Napisano 14 stycznia 2009 - 16:42

przemek masz jakies dowody ? bo takie ogólniki to wiesz

#14 Przemek

Przemek

Full Active

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 624 postów

Napisano 14 stycznia 2009 - 19:23

Jednym z dowodów może być ten. Criss na zarzut, że zawsze ma publike podstawioną zaczął przeciwdziałać takim stwierdzeniom. Numery, które nie są sztuczkami tylko dzieją się naprawdę, postronna osoba ma możliwość kamerowania go z każdej strony i jak się podoba. Może w każdej chwili go zdemaskować jeśli to trik. Obecnie sciągam jego wszystkie pokazy w wysokiej rozdzielczość. Jeden wczoraj już oglądałem. Budynek zaminowany, Criss przypięty kajdankami do barierki balkonu. Musi przebyć droge na dach tam czeka na niego helikopter. Całkowity czas 3:20 sekund. Oczywiscie są zamontowane kamery przez całą trasę jaką musi przebyć Criss na dach. Udaje mu się dostać do luftu, przez który znalazłby się na dachu, lecz nie udaje mu się go otworzyć. Czas mija, Budek wielkości polskiego wierzowca zostaje wysadzony. Gruz, dym, tysiące ludzi patrzy na dramat magika. Po chwili Criss pojawia się cały z tynku, ledwo idzie. Uff przeżył. To wszystko leci LIVE. Tak wiem co powiesz Grafiku, efekty specjalne i tak dalej. Ochrona tez niepotrzebnie używa kamer bo tak naprawdę nie wiadomo czy to co widzą to naprawdę własnie jest to. Nie jesteś wstanie udowodnić żadnego oszustwa poza tymi numerami, które sam Criss pokazuje jak robi. W jednym z programów telewizyjnych podczas pokazywania pewnego numeru, zostało mu zadane pytanie czy to magia? Criss odpowiedział Jeśli to dzieje się naprawdę to nie może to byc magią.

#15 Zit

Zit

Mister

• Użytkownicy
  • 1 850 postów
  • GG: 8530728

Napisano 14 stycznia 2009 - 19:44

Własnie.

Kiedyś widziałem jego numer z teleportacją. To właśnie on rozwiał wszelkie moje wątpliwości co do tego, że nie jest zwykłym iluzjonistą.

Sceptyku - Chrisa bardzo ciężko Ci będzie "podważyc". Lepsi próbowali - z mizernym skutkiem.

#16 Grafik

Grafik

Czerwona kartka

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 200 postów

Napisano 14 stycznia 2009 - 22:17

a wiecie że w piwnicy kamiennicy na krzywym kole był bazyliszek ?

...naprwde był

słów mi brak na was

#17 Przemek

Przemek

Full Active

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 624 postów

Napisano 14 stycznia 2009 - 22:20

Sciągłem kilkadziesiąt odcinków. Powiem tak, niektóre numery są takie, że po ich zakonczeniu ludzie sprawdzają czy czasem gdzieś Criss nie jest schowany. Kiedy znika pod kocem którego konce trzymają stopami dwie kobiety. Pomyślałem, pewnie w ziemi była ukryta dziura. Błąd, ludzie zaczeli w tym miejscu skakać nie zapadło się nic a nic. Crissa nie było. Gdzie mógł być skoro do okoła otwarta przestrzeń. Oglądałem też numer w dobrej jakości kiedy na stole stoi i też znika, w wyjaśnieniu tego numeru na youtube jest pokazane, że chowa się pod stołem jest tam specjalne prześcierdało. G..wno prawda. Nic tam nie ma dokładnie jest pokazane, że nic nie ma pod stołem oprócz nóg tegoż stołu. Ktoś naciągnął wyjaśnienie tego pokazu, żeby wyjaśnic Crissa. Owszem na początku światło słoneczne odbija się tak, że daje złudzenie, że jednak coś tam jest pod stołem przeżroczystego, ale kiedy kamera pokazuje z bliska to widać, że jest to złudzenie.

#18 Grafik

Grafik

Czerwona kartka

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 200 postów

Napisano 14 stycznia 2009 - 22:25

i to jest iluzja przemku :)

#19 Przemek

Przemek

Full Active

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 624 postów

Napisano 14 stycznia 2009 - 23:29

To już nie jest iluzja. To jest prawdziwa magia. Ale do Ciebie nie dociera i wiem to także nie ma co się produkować. Ale wiem przynajmniej jaki masz podstawowy argument dot. np. UFO. Iluzja to już wiem, że żaden racjonalny argument nie przekona Cie również do tego. Mówiłem już wcześniej widzisz krowe mówisz baran i nie ma siły i bata, zebym Cie przekonał, ze to jednak krowa.

#20 Grafik

Grafik

Czerwona kartka

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 200 postów

Napisano 15 stycznia 2009 - 00:53

tu nie chodzi oto ze ja widze krowe i mówie że to baran - chodzi oto ze jak widze hydraulika który grzebie w rurach to nie widze zamachowca robiacego bombe