Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Chris Angel

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#41 Zit

Zit

Mister

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 850 postów
  • GG: 8530728

Napisano 17 stycznia 2009 - 19:00

Chwilami myślę, że Ty jesteś aż tak bardzo sceptyczny, że się cofasz.

NIE WSZYSTKO MOŻESZ ZANEGOWAC.

Nie ma rzeczy niemożliwych.

#42 hanna

hanna

Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 281 postów
  • GG: 7175517

Napisano 17 stycznia 2009 - 19:48

Grafik jest sceptyczny ale takie wypowiedzi raczej świadcza o dużej dozie wyobrazni :rolleyes:

#43 Grafik

Grafik

Czerwona kartka

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 200 postów
  • GG: Lubię jeść wymiociny. Mogę trochę?

Napisano 17 stycznia 2009 - 20:10

popkultura dała nam gwiezde wojny star trek'a i pottera - każdy z nas chciałby latać w kosmosie mieć w domu robota lub choćby lewitować ale niestety narazie nie jest to możliwe, jednak niektórzy ludzie chcą wierzyć żeby ubarwić swoją rzeczywistość. Ja pisze wam wypowiedzi "na anty" i nie chodzi mi zeby zabrać wam z życia radość fantazje i marzenia - nie jestem grinchem :D chodzi oto że patrząc trzeźwo i stąpając twardo po ziemi też można odnaleźdź w życiu ten pierwistek którego szukacie miedzy innymi TU - czlowiek to potężna istota - potężna dzięki swojemu intelektowi, wytworom techniki, jeszcze za naszego życia czeka nas przełom, i nie bedzie to przełom związany ja 2012 kosmitami innymi pierdołami - osigniemy go MY własnymi rękoma bez czarów magii etc i w tą stronę skierujcie swój wzrok

#44 Lazy

Lazy

TYLKO CZASEM

• Użytkownicy
  • 1 984 postów
  • GG: 663186

Napisano 17 stycznia 2009 - 22:52

Zit

Lazy, Copperfield to iluzjonista, a Chris Angel.. hmm.. myślę, że iluzjonistą nie jest. smile.gif

Tak Zituś,wiem kim jest Copperfield,dlatego to napisałem :)

#45 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3 642 postów

Napisano 18 stycznia 2009 - 04:56

Jeżeli przyjmiemy że to co widzimy niby przypadkowo na ulicy nagrane,,,,hmmmm pomyślmy tak sobie że to nie jest tak przypadkowo tam nagrane że to tylko scenariusz tego nagrania, i ci przypadkowi ludzie należą do ekipy Crissa i wszystko jest nagrywane tak żeby przypadkowo wyglądało to przedstawienie naprawdę się (za każdym razem) udało.
Nie jestem zwolennikiem wypowiedzi Grafika, ale iluzja to główny cel wszystkich magów, a Criss jest najlepszym jak na razie......

Pozdrawiam

#46 Ariadna

Ariadna

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • GG: 4842571

Napisano 18 stycznia 2009 - 12:41

Obejrzalam jeszcze raz filmik z przepolowiona babka, i moze ona urodzila sie z jaks choroba, bez nog, ale stwierdzmy jedno. Ta kobieta konczyla sie powyzej bioder, a nogi w calej swojej dlugosci jakie zostawila przy lawce, byly prawdziwe.

Gdyby kobiete bez nog trzymal karzel, to nogi wygladaly by jak u dwuletniego dziecka. Spodnica nie ma nic do tego, kiedy kobieta podchodzi do lawki jej ruchy sa naturalne, nie ma mowy o sztucznych konczynach.

#47 dresiu

dresiu

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów
  • GG: 1652687

Napisano 18 stycznia 2009 - 13:16

Nie wiem jak on to wszystko robi, ale fakt, że część jego pokazów jest tylko iluzją, czy też ludzie są podstawieni dyskredytuje go w moich oczach z opinii "magika". Gdyby był obdarzony takimi nadnaturalnymi zdolnościami to nie musiałby przecież "udawać" i robić to wszystko "na pokaz".

#48 Przemek

Przemek

Full Active

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 624 postów

Napisano 20 stycznia 2009 - 10:37

Własnie na tym to polega. Są numery, które sam pokazuje jak robi po ich wykonaniu. Gdyby takich prostych trików nie wyjaśniał to zainsteresowanie jego osobą by spadło. Ludzie chcą wiedzieć jak sie robi niektóre rzeczy. Jest uważany za iluzjoniste i dla niego jest to wygodne. Bo faktycznie pokazuje numery, które są iluzją, ale nie wszystkie. Iluzjonistą, magikiem nie każdy może byc. Wielu zgineło, nie mieli predyspozycji? a może nie mieli zdolności nadprzyrodzonych? Powiedziałem już obejrzyj kilkadziesiąt pokazów Grafiku i wtedy inaczej spojrzysz na Crissa Angela. Nie wszędzie jest podstawiona publika, na niektórych pokazach jest po kilkaset osób. Myślisz, że gdyby ludzie wiedzieli co Criss zaraz zrobi, albo że oni wszyscy wiedzą jak się mają zachowywać to nie znalazłaby się choć jedna osoba, która by potem gdzieś w TV powiedziała. Tak to zniknięcie kobiety było zrobione tak i tak. Nie ma takiej opcji. A może wszyscy są opłacani? tyle setek tysiące dolarów tylko po to, zeby lansować jednego goscia, który bawi się ludzkimi umysłami i pokazuje ukartowane rzeczy.

#49 Lazy

Lazy

TYLKO CZASEM

• Użytkownicy
  • 1 984 postów

Napisano 21 stycznia 2009 - 01:34

Przemek
Copperfield jest iluzjonistą,możesz mi powiedzieć jak "wyciął"numer ze zniknięciem Statuy Wolności,Boeinga czy chociażby Orient Expresu?
Chris Angel przy Copperfieldzie to dzieciuch :)

#50 Przemek

Przemek

Full Active

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 624 postów

Napisano 21 stycznia 2009 - 10:31

Criss wyciął zniknięcie słonia. Mały to on nie był. Więc poradził by sobie i z innymi rzeczami. Jest zdecydowanie lepszy. Oglądnij wszystkie z nim sezony. Zobacz w jakich miejscach prezentuje to co potrafi, a potem pisz. Bo Coper swoje pokazy głownie robi na scenie, gdzie dużą rolę gra świateł odgrywa.

#51 Lazy

Lazy

TYLKO CZASEM

• Użytkownicy
  • 1 984 postów

Napisano 21 stycznia 2009 - 21:19

Przemek numer ze słoniem tłumaczono w filmie o którym wspominał Sas.

Coper swoje pokazy głownie robi na scenie, gdzie dużą rolę gra świateł odgrywa.

Z tego co wiem (mogę się mylić) Statua Wolności raczej na scenie nie stoi :) Numer z Boeingiem oglądałem w telewizorni,też nie stał na scenie,była to płyta lotniska.

#52 Wiedźma_INFRA

Wiedźma_INFRA

Szefowa

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 86 postów
  • GG: tylko PW :)

Napisano 22 stycznia 2009 - 06:51

moje zdanie jest takie, że to iluzja. tak samo jeśli chodzi o połknięcie monety to moim zdaniem widać, że na ręce to co przecina to nie jest jego prawdziwa skóra tylko jakiś sztuczny materiał.

#53 Przemek

Przemek

Full Active

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 624 postów

Napisano 22 stycznia 2009 - 12:25

Oglądałem wszystkie 3 sezony z udziałem Crissa. Oczywiście, że to iluzja i powtarzam to poraz któryś, lecz nie wszystkie numery są iluzją. Criss ma bardzo wytrenowane ciało. Kiedy chodził po kolcach, to już nie było iluzją, przy ostatnim prawie sie nadział, wziął go ambulans. Kolce były prawdziwe i takie, że gdyby zwykły śmiertlenik na takiego chciał stanąć to od razu w kolanie szpic by się mu zatrzymał. Jest wiele numerów, takich które wykonuje dzięki swoim zdolnościom swojego umysłu i ciała, a nie iluzji. Naprawdę warto obejrzeć te wszystkie odcinki. Na Youtube są tylko wyrywki, nawet nie są pokazane całe numery.

#54 Ogrzyslaw

Ogrzyslaw

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisano 23 stycznia 2009 - 21:31

Ludzie dajcie mi kamere 500 000 zl i zrobie wam doslownie kazdy z trikow jakie zrobi ten gostek.
Jesli to wielki mag to po jaka cholere robi triki iluzjonistyczne?? Dla zabawy (ta jasne). Tri z samolotem i słoniem tez jest prosty (wystarczy pomyslec). Kiedys sie zastanawialem dlaczego ludzie w dawnych czasach wiezyli w tak liczne zabobony, teraz juz wuiem ze niektórzy tutaj sa spokrewnieni z takimi. Powiem wam to co mowil nam moj wykladowca fizyki "Jezeli nie rozumiesz czegos to nie znaczy ze jest to nie wytlumaczalne, lecz jest za trodne dla ciebie i potrzebujesz pomocy w zrozumieniu.
Aha laleczka voodoo jest trikiem typu mentalisty
Znikniecie statuly zabawa z lustrami
Trick z moneta no sorki ale jesli kazdy czlowiek w ty miejscu ma skure tej grubosci to znaczy ze jestem hmm kosmita, aniolem, ucielesnieniem kriszny jezusa, jimiego hendixa i czarliego czeplina wjednym.
Kobieta w dwoch czesciach tez zostala wytlomaczona (w jakiejs ksiazce ale nie pamietam nazwy)
Jesli macie jakies klopoty ze switem rzeczywistym i twierdzicie ze gosc ma nadnaturalne zdolnosci to z kontaktujcie sie lekarzem lub farmaceuta przed uzyciem waszego muzgu.
A tak pozatym to udowodnijcie mi ze to nie jest iluzja, gostki tam nie sa podstawieni nie bylo nigdy dubli i ze takich efektow nie da sie zrobic za odpowiednia kase.
Ciemnota ludzi nie zna granic a wystarczy knot zapalic i wszystko stanie sie jasne

#55 Przemek

Przemek

Full Active

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 624 postów

Napisano 24 stycznia 2009 - 00:05

Współczuje tylko temu wykładowcy od fizyki. No ale zdarza się jeśli nie zna się innej fizyki niż ogólnie przyjęta. To jest dopiero ciemnota. Potrzeba czasu, żeby całą fizykę opisać na nowo. Zacznijmy od podstawowej rzeczy czyli budowy Atomu. Proszę poczytać trochę o Ś.p Michale Gryżinskim.Proponuje przeanalizować wszystkie 3 sezony z udziałem Crissa Angela. To naprawdę wiele nie kosztuje, poza odrobiną czasu. A potem wypowiadanie się w stylu. Dajcie mi kamere i 500 tys zł. Dam Ci i co z tego? zrobisz może z 3 triki, które sam Angel wyjaśnia.

#56 Ogrzyslaw

Ogrzyslaw

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisano 24 stycznia 2009 - 01:48

Widze ze nie zrozumiales chyba tego zdania Przemek i wspolczuje tobie (to takie przykre, niech ci ktos to przetlumaczy bo mi sie nie chce) wiec nie bede sie klocil jak to mowi stare powiedzenie: "Nie kluc sie z glupcem ludzie moga nie dostrzec roznicy" a poza tym kolejny cytat tym razem z wladcow much "Apokalipsa" no i na koniec "CIemnota ogarnia lten swiat, juz nie ewoluje lecz cofamy sie a wira w mity znow zaczyna triumfowac"

KONIEC

P.S.
Nie mialem na celu zranienia kogo kolwiek moimitekstami no ale niewiem jak mam to inaczej ujac. I nie twierdze ze nie istnieja zjawiska PARA (wieze w nie i doswiadczylem je na wlasnej skurze) ale ten gostek jest jedynie iluzjonista i nic po za ty a jezeli on sam twierdzi ze jest mesjaszem czy czyms w tym guscie no to sorki ale w kaftan i do swirow niech lepiej sie nie rozmnaza bo zarazi spaczeniem kolejne pokolenia (aha no i ludzie w którzy w to wierzą lepiej tez żeby się nie rozmnażali)