Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

UFO: Filmy & nagrania

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#21 UFOWORLDNEWS

UFOWORLDNEWS

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 1543 postów

Napisano 30 wrzesień 2009 - 19:49

Jeśli to żart to zrealizwoany naprawde świtnie i wygląda na realne.Choć pewnosci miec nie możemy.

#22 UFOWORLDNEWS

UFOWORLDNEWS

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 1543 postów

Napisano 01 październik 2009 - 20:23

You Tube przyzwyczaja do tego, że można zobaczyć tam wszystko, co się właściwie chce, a jedynym problemem jest tu oczywiście kwestia wiarygodności. Dla mnie materiał jest zbyt sensacyjny i nieco tendencyjny, a znając możliwości dzisiejszych speców, można pewnie trafić na coś lepszego.

Tak oczywiście się z tym zgodze ale pewne elmenty np. wpływ śmigłowca na wode obok łodzi lub słońce odbijające się po prawidłowej stronie są zastanawiające. ;)

#23 Yan Polskee

Yan Polskee

Homo Infranius Alfa

• ROOT Admin
  • 1530 postów

Napisano 06 październik 2009 - 12:35

Jak donosi Inexplicata, do stworzenia filmu przyznała się ekipa telewizji Terra, która w ten sposób chciała "upamiętnić" rocznicę emisji "Wojny Światów". I tak kończy się temat tego spektakularnego nagrania.

#24 UFOWORLDNEWS

UFOWORLDNEWS

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 1543 postów

Napisano 06 październik 2009 - 19:22

Jak donosi Inexplicata, do stworzenia filmu przyznała się ekipa telewizji Terra, która w ten sposób chciała "upamiętnić" rocznicę emisji "Wojny Światów". I tak kończy się temat tego spektakularnego nagrania.

No cóż nie spodziewaliśmy się chyba czegoś więcej.Choć brawa za efekt. ;)

#25 UFOWORLDNEWS

UFOWORLDNEWS

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 1543 postów

Napisano 12 październik 2009 - 18:45

A oto kolejne nagranie UFO w kształcie trójkąta z USA.To nie pierwsza taka obserwacja.W jednej z dawnych relacji można znaleźć podobne wątki:,,... Jeden ze świadków mówi o emitowaniu przez nieruchome UFO dwóch bardzo cienkich i bardzo długi, wysyłanych w przeciwstawnych kierunkach, wiązek czerwonego światał.Dwie wiązki miały najprawdopodobniej związek z możliwością emisji radiowej na na falach ultrakrótkich.-ELF.Te dwie przeciwstawne wiązki stanowiły więc swego rodzaju powstałą w wyniku jonizującej radjacji dwóbiegunową antenę, tworząc plazmę przewodzacą..."Ciekawe bo takie relacje dotyczyły też obserwacji trójkątnych UFO nad Belgią podczas słynnej fali.Poniższe nagranie to marny wzór czy jest prawdziwe to pozostawiam wam do oceny.

Źródło:UFOZONE

#26 UFOWORLDNEWS

UFOWORLDNEWS

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 1543 postów

Napisano 13 październik 2009 - 19:59

Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że wszystko na tym filmie jest nieco zbyt nienaturalne.

Też tak sądzę, oczywiście nie chcę nikogo ogłaszać kłamcą.Ale wydaje mi się, że nagranie było wzorowane na tym co napisałem powyżej :rolleyes:

#27 UFOWORLDNEWS

UFOWORLDNEWS

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 1543 postów

Napisano 16 październik 2009 - 19:15

#28 UFOWORLDNEWS

UFOWORLDNEWS

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 1543 postów

Napisano 01 listopad 2009 - 22:42

Z okazji HALLOWEEN mam dla was dość znany film

Alien Abduction in Lake County

Dla tych co lubią się bać w takie wieczory:)Oczywiście to tylko film.

Watch Alien Abduction in Lake County in Entertainment | View More Free Videos Online at Veoh.com

#29 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3083 postów

Napisano 04 grudzień 2009 - 16:01

Przeglądądają internet i stronę którą mam w ulubionych proponuje Wam zapoznać się z tymi ciekawymi moim zdaniem filmami gdzie przedstawiają bliżej nieokreślone zjawiska świetlne

http://analuisacid.c...=4328#more-4328

http://www.ufocasebo...tepecvideo.html

#30 UFOWORLDNEWS

UFOWORLDNEWS

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 1543 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 18:38

Disclose.tv Crop Circles The Hidden Truth Video

Coś dla entuzjastów piktogramów.Czy aby na pewno?Jakie są dowody na to, że są dziełem ludzi(przynajmniej niektóre albo wszystkie?)..... ;)

#31 RysiekINFRA

RysiekINFRA

Administrator Forum INFRA

• ROOT Admin
  • 4444 postów

Napisano 17 grudzień 2009 - 12:06

Jeszcze raz film, o którym już mówiliśmy, tym razem w wersji ustabilizowanej:

Disclose.tv Stabilized video UFO RELEASES MOVING SPHERES Video

#32 UFOWORLDNEWS

UFOWORLDNEWS

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 1543 postów

Napisano 19 grudzień 2009 - 12:07

Wywiad z Stevenem Spilbergiem na temat UFO z 1977 roku.Poruszane są ciekawe watki jak tzw disclosure.

#33 UFOWORLDNEWS

UFOWORLDNEWS

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 1543 postów

Napisano 02 styczeń 2010 - 15:48

#34 UFOWORLDNEWS

UFOWORLDNEWS

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 1543 postów

Napisano 04 styczeń 2010 - 17:56

Disclose.tv UFO over Argentina moments before blackout Video

#35 UFOWORLDNEWS

UFOWORLDNEWS

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 1543 postów

Napisano 07 styczeń 2010 - 21:35

Dowody materialne na lądowanie UFO?

Disclose.tv Landing Site, UFO, Kansas Video

#36 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 07 styczeń 2010 - 21:58

Ciekawy materiał co prawda go już widziałem ale polecam innym. Zdarzenia gdzie UFO w fizyczny sposób dzała na otoczenia szczególnie mnie w zjawisku UFO interesuje. Film ukazuje rekonstrukcję zdarzenia w Delphos sprawę tą opisałem szczegółowo w najnowszym Nieznanym Świecie oraz na moim blogu. Jest to jedno z kilku ''lądowań UFO'' bardzo dobrze zbadanych i udokumentowancyh na świecie. Szkoda że nie można poznać szczegółowych raportów komisji Akademii Nauk z Moskwy, którzy badali lądowania UFO k/Moskwy i Jarosławia oraz Woroneża.

#37 UFOWORLDNEWS

UFOWORLDNEWS

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 1543 postów

Napisano 24 styczeń 2010 - 16:56

A to z zupełnie innej beczki aż chce się zaśpiewać Złoty Krążek Top One ha ha ha :lol: :lol:

#38 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 24 styczeń 2010 - 17:12

niezła lipa haaa niestety 98 % takich filmó to albo ściema albo cos naturlanego ale są perełki n pten film z Mexyku szkoda ze tak mało szczegółów ale szczególnie polecam uwagę na fakt obiektu ''wykluwającego'' sie z drugiego. Pamiętam człowieka ''kieronika labolatorium'' ktory nie wierzył i kpił w UFO do czasu aż spotkał identyne kule jak te http://analuisacid.c...=4529#more-4529 obiekty były około 300 m na drodze przed samochodem i diametralnie zmieniły jego podejscie do tych spraw teraz juz się nie śmieje. Taka mała lekcja pokory ;)

#39 UFOWORLDNEWS

UFOWORLDNEWS

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 1543 postów

Napisano 31 styczeń 2010 - 15:27

#40 UFOWORLDNEWS

UFOWORLDNEWS

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 1543 postów

Napisano 09 luty 2010 - 20:52