Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Incydent w Nadarzycach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#1 RysiekINFRA

RysiekINFRA

Administrator Forum INFRA

• ROOT Admin
  • 4444 postów

Napisano 19 czerwiec 2009 - 12:18

Dołączona grafikaW październiku 1994 roku na poligonie wojsk lotniczych w Nadarzycach wydarzyło się coś co do dziś dnia spędza sen z oczu badaczom zjawiska UFO. Wojskowi piloci jak też wiele osób cywilnych stało się świadkami pojawienia się ogromnego Niezidentyfikowanego Obiektu Latającego nad terenem poligonu. Przez lata sprawa obrosła w legendy, tym bardziej iż sprawą rzekomo zajęło się wojsko a część materiałów, w tym film nakręcony przez jednego z żołnierzy zostało utajnionych. Gdy do tego przypadku po latach powrócił Mariusz Fryckowski okazało się, że samo zdarzenie było niezwykłe a cała otoczka związana z jego badaniem okazała się fascynująca. Specjalnie dla Serwisu INFRA fragmenty przygotowywanej do publikacji książki „UFO to tylko pretekst”.

CZĘŚĆ I

#2 UFOfan

UFOfan

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • GG: 1669744

Napisano 20 czerwiec 2009 - 01:19

kolejny profesjonalny i wyczerpujący artykuł :) . Sama sprawa ciekawa , chętnie zobaczył bym ten film nakręcony przez wojsko.

#3 Zit

Zit

Mister

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1850 postów
  • GG: 8530728

Napisano 20 czerwiec 2009 - 10:20

Incydent sam w sobie bardzo ciekawy, a smaczku z pewnością dodałby ten film, który podobno wojsko utaiło.
No cóż. Pozostaje nam gdybać na podstawie relacji xD

B.dobry artykuł ;)

#4 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3083 postów

Napisano 21 czerwiec 2009 - 17:08

Świetny artykuł i znakomicie zbadana sprawa ale uważam że jednek nie jest ''perełką polskiej ufologii'' ze wzgledu na znacznie ciekawsze inne zdarzenia nie Emilcin nie Gdynia ale inne prozaiczne ale jakże wymowne.

#5 UFOWORLDNEWS

UFOWORLDNEWS

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 1543 postów

Napisano 21 czerwiec 2009 - 17:23

Tak dzięki Panu MRF poznaliśmy bardzo ciekawą historię wręcz legendarną w Polsce.Świetna sprawa. ;)

#6 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3642 postów

Napisano 24 czerwiec 2009 - 07:05

Artykuł bardzo dobry, pochwalam.
Ale co z tymi filmami? Jest napisane o 2 grupach ludzi którzy powini mieć te materiały, nie chcą się podzielić?

#7 RysiekINFRA

RysiekINFRA

• ROOT Admin
  • 4444 postów

Napisano 24 czerwiec 2009 - 08:12

Ale co z tymi filmami?

Film będzie zaprezentowany wraz z kolejną częścią artykułu.

#8 xedos

xedos

Homo Infranius

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 487 postów

Napisano 24 czerwiec 2009 - 08:14

Jak wiecie nie rzucam słów na wiatr, zobaczycie ten film, dajcie mi tylko trochę czasu, ja jestem już w podróży.

Cierpliwości:)

#9 xedos

xedos

Homo Infranius

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 487 postów

Napisano 27 sierpień 2009 - 22:07

Zwykle dotrzymuję słowa. Miło mi poinformować wszystkich, że materiały dotyczące drugiej części incydentu nadarzyckiego przekazałem redakcji Infry w tym również film. Uprzedzam już dzisiaj - przygotujcie sobie dobre słuchawki i monitory o dobrej rozdzielczości. Proszę o jedno, zanim rozpoczniecie oglądanie siedmiu części filmu koniecznie, powtarzam, koniecznie zapoznajcie się z tekstem, który jest kluczem do zrozumienia całej sprawy z wiązanej z tym materiałem.

Pozdrawiam i żegnam się na dłuższy czas.

#10 RysiekINFRA

RysiekINFRA

• ROOT Admin
  • 4444 postów

Napisano 31 sierpień 2009 - 15:22

Dołączona grafikaJakiś czas temu na łamach naszego serwisu przedstawiliśmy historię jednej z najbardziej kontrowersyjnych polskich spotkań z UFO. Dziś zachęcamy do zapoznania się z unikatowym materiałem filmowym dotyczącym incydentu z Nadarzyc. W 1994 roku pojawił się tam rzekomy niezidentyfikowany obiekt latający. Świadków wydarzenia było wiele, jednak to, co stało się potem w tej sprawie stało się źródłem wielu kontrowersji. Co tak naprawdę obserwowano październikową nocą nad Nadarzycami?

Część II wraz z materiałem filmowym

#11 xedos

xedos

Homo Infranius

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 487 postów

Napisano 02 wrzesień 2009 - 17:01

Bardzo ciekawy materiał! Znakomite uzupełnienie pierwszej częsci. Dziś jednak brak juz takich przypadków...

Mylisz się Pantanalu, są znacznie lepsze, wiarygodniejsze i to wprost z Polski. Nadarzyce mają swoją trzecią odsłonę, tę z którą nie polemizuję. Fakty są jednoznaczne ale o tym już wkrótce przeczytacie w mojej książce, która będzie publikacją darmową i zapewne szokującą. Poznacie drugą stronę nie tylko polskiej ufologii, może właśnie dlatego jest jak jest. Pewne zapowiedzi znajdują się w portalu Bliskich Spotkań Niezależnych (BSN), podobnie jak wiele innych tematów, które jak sądzę w wolnej chwili zredaguję i przekażę INFRZE.

Pozdrawiam

Użytkownik xedos edytował ten post 02 wrzesień 2009 - 17:08

#12 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3642 postów

Napisano 13 wrzesień 2009 - 01:28

Przeczytałem, przesłuchałem, i zapytam.
A więc dla mnie jest tu także sporo wskazówek że nie było to nic innego jak cyrkowe światła, nieraz już obserwowałem takie przeważnie przy dyskotekach puszczają takie, tak, efekt jest znakomity, tym bardziej jak człowiek nie wie z jakiego miejsca to pochodzi. Niby wszystko jasne, ale było to na radarach?. Jeżeli tak to cyrk odpada, są 2 różne wypowiedzi, raz się stwierdza że tak a potem ktoś inny mówi że nie.
Na jednym z filmów policjant dzwoni telefonem, dostaje potwierdzenie od kogoś że ten cyrk miał taki przyrząd, nakrywka z dziurami co pozwala na taki efekt, dyrektor cyrku jak napisano w pierwszej części potwierdza że to ich światła, więc chyba wszystko jasne, ale co tam do cholery z tymi radarami?, było tam jeszcze coś innego ? ale co chciałoby wojsko utaić? inne ufo?

#13 Guest_Van_*

Guest_Van_*
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2010 - 20:29

No gdzie ten film?
"usunięty przez użytkownika" !

Gdzie blog BSN?
"usunięty przez użytkownika"!

Gdzie książka "UFO to tylko pretekst"?
Nie opublikowana przez użytkownika?

Mam bardzo podobne poglądy na całą tą sprawę jak pan Mariusz Fryckowski i tym bardziej się niepokoję :)

#14 RysiekINFRA

RysiekINFRA

• ROOT Admin
  • 4444 postów

Napisano 09 czerwiec 2010 - 21:09

No gdzie ten film?

Gdzie blog BSN?

Postaramy się jak najszybciej udostępnić ponownie te filmy. Jeśli chodzi o blog Mariusza Fryckowskiego to zmienił nazwę i adres na ANOMALNY ŚWIAT Co do książki to mam nadzieję, że się ukaże :)

#15 Guest_Van_*

Guest_Van_*
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2010 - 16:13

Postaramy się jak najszybciej udostępnić ponownie te filmy.

Miesiąc przeleciał a filmów dalej brak. Mój niepokój narasta :)

#16 RysiekINFRA

RysiekINFRA

• ROOT Admin
  • 4444 postów

Napisano 05 lipiec 2010 - 16:45

Miesiąc przeleciał a filmów dalej brak. Mój niepokój narasta :)

Mariusz Fryckowski, autor artykułu i właściciel filmów przebywa obecnie zagranicą. Również czekam z niecierpliwością na jego powrót :)

#17 Guest_Van_*

Guest_Van_*
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 18:49

Mariusz Fryckowski, autor artykułu i właściciel filmów przebywa obecnie zagranicą. Również czekam z niecierpliwością na jego powrót :)

Chyba się już nie doczekam :)

#18 RysiekINFRA

RysiekINFRA

• ROOT Admin
  • 4444 postów

Napisano 05 wrzesień 2010 - 19:26

Chyba się już nie doczekam :)

Naprawdę nam również zależy na publikacji tych materiałów.

#19 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3642 postów

Napisano 06 wrzesień 2010 - 06:17

No gdzie ten film?

Gdzie blog BSN?

Mam bardzo podobne poglądy na całą tą sprawę jak pan Mariusz Fryckowski i tym bardziej się niepokoję

Można bezpośrednio do Mariusza napisać, on na pewno odpowie

#20 Nanashi

Nanashi

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 12 październik 2010 - 20:46

Czy Pan Fryckowski nadal odwiedza forum Infry? Tak żeby moja prośba o udostępnienie filmu nie trafiła w próżnię?

Użytkownik Nanashi edytował ten post 12 październik 2010 - 20:52