Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Brazylia ujawnia kolejne U.F.O-akta.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 UFOWORLDNEWS

UFOWORLDNEWS

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 1543 postów

Napisano 11 sierpień 2009 - 13:03

Po ujwanieniu znikomej części dokumentów Brazylijski rząd zdecydował się na kolejny krok.Dzięki Brazylijskiemu Komitetowi Badań U.F.O i kampanii na rzecz ujawnienia akt, brazylijscy badacze już niedługo otrzymają dostęp do akt z lat 60,70 i 80.Brawdziwą perełką tych akt jest 500 stron z blisko 2000 stronicowego raportu Operation Prato(Spodek).Co ciekawe ujwanione zostanie ich około 1400 a dostępne będą w narodowym archiwum.

Dołączona grafika
Click(Jeśli chcesz przeczytać artykuł)
Linki do akt ujawnionych w Maju:
May Documents
Dokumenty Operation Prato:
Operacja Spodek

Więcej innych dokumentów na stronie Brasilian U.F.O Community

A dla ciekawskich Video Dokument :excl: :

#2 Guest_edith_*

Guest_edith_*
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2009 - 13:52

No błagam Cię UFOWORLDNEWS... serwujesz nam po portugalsku? To może napisz jakiś rozbudowany komentarz do tego, choćby do tych dokumentów, bo mało to czytelne...

#3 RysiekINFRA

RysiekINFRA

Administrator Forum INFRA

• ROOT Admin
  • 4444 postów

Napisano 11 sierpień 2009 - 14:49

Niebawem pojawi się artykuł na ten temat w serwisie Infra.

#4 RysiekINFRA

RysiekINFRA

Administrator Forum INFRA

• ROOT Admin
  • 4444 postów

Napisano 11 sierpień 2009 - 16:38

Dołączona grafikaKorespondencja z Brazylii. Barwny świat latynoskiej ufologii otrzymał kolejną porcję sensacji i tajemnicy w postaci dokumentów opublikowanych niedawno przez tamtejszy magazyn ufologiczny. To już kolejna porcja materiałów dotyczących UFO, które przez lata zbierały tamtejsze władze.

SZCZEGÓŁY

#5 UFOWORLDNEWS

UFOWORLDNEWS

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 1543 postów

Napisano 11 sierpień 2009 - 19:00

No błagam Cię UFOWORLDNEWS... serwujesz nam po portugalsku? To może napisz jakiś rozbudowany komentarz do tego, choćby do tych dokumentów, bo mało to czytelne...

Wcale nie trzeba czytać można obejrzeć dokument w języku angielskim bez problemu.

#6 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2946 postów

Napisano 11 grudzień 2014 - 22:41

Czekam na odtajnienie sprawy z Virginhy , nie wiem moze juz jest odtajniona a ja jeszcze tego nie odnalazłem. Tam to będą jaja. Ciekawe jak wytłumaczą śmierć tego żołnierza który dotknał obcego. Dokument ogladałem i wyjaśnienie armi było równie naciągane co guma od majtek Kim Kardishan.

#7 charlie2tango

charlie2tango

Zaangażowany Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 344 postów

Napisano 12 grudzień 2014 - 19:35

Czekam na odtajnienie sprawy z Virginhy , nie wiem moze juz jest odtajniona a ja jeszcze tego nie odnalazłem. Tam to będą jaja. Ciekawe jak wytłumaczą śmierć tego żołnierza który dotknał obcego. Dokument ogladałem i wyjaśnienie armi było równie naciągane co guma od majtek Kim Kardishan.

Ten żołnierz został chyba podrapany przez tą istotę? Swoją drogą ciekawe dlaczego właśnie Brazylia jest miejscem tego typu wydarzeń?

#8 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2946 postów

Napisano 14 grudzień 2014 - 06:02

https://www.youtube....h?v=pcc2iq3dedU

Taka sobie dygresja ,wszędzie karły na dodatek rodzące w szpitalach w asyście wojska i policji. A jak już karzeł dodatkowo sponiewierany i upośledzony,  to jest panaceum wyjaśnień .

#9 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3642 postów

Napisano 16 styczeń 2015 - 16:16

130.000 stron "Blue Book"

http://projectbluebo...blackvault.com/

#10 Pan.X

Pan.X

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisano 16 styczeń 2015 - 18:55

Coś mi się przypomniało

Arek 73' - Naturalnie że byłoby łatwiej podać linka  gdzie  taki raport jest już po polsku i tam można by poczytać ale tak nie jest a koleżanki i koledzy są  ciekawi więc jak ugryżć ten problem?

Dziękuje za podzielenie się z własnej woli! :) Tam jest wiele bardzo ważnych rzeczy, które oczywiście nie zbyt poczytam. Ale generalnie chodzi o to, że jest ważne po prostu do przechowania.

Da się to jakoś wziąć naraz albo zarchiwizować na dysku tą stronę, żeby nie zniknęła z tymi Pdfami?
Szkoda by było, jakby ktoś to kiedyś skasował wszystko, a wielokrotnie się tak stało, że pliki na stronie wygasły, a nie daj Bóg jakby cała strona z tym wszystkim.  

#11 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3642 postów

Napisano 17 styczeń 2015 - 01:04

Da się to jakoś wziąć naraz albo zarchiwizować na dysku tą stronę

Tego nie wiem, nie próbowałem.

Ta aktualna forma jest dobra ponieważ można wpisywać hasło  i oprogramowanie samo poszuka tekstu pod podane hasło. To co  do teraz było  do pobrania to były zdjęcia maszynopisu  jako JPG i nie można było szukać przez wpisanie hasła.

Jakby coś  to w necie jest książka Hyneka "The ufo experience" tam autor przytacza  ciekawe przypadki z  "Blue Book"-u

#12 Pan.X

Pan.X

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisano 18 styczeń 2015 - 02:21

Tak, tak. Widziałem właśnie, że mają tam fajnie to rozstrzygnięte, że można sobie coś wyszukać. Oby to kiedyś nigdzie nie zaginęło. 
Czasem mam takie obawy antyutopijne dość , że kiedyś internet zostanie wyłączony na swiecie. Może z jednej strony dobrze, a z drugiej źle. W internecie jest dużo zła,ale też dużo dóbr i korzyści.