Skocz do zawarto軼i

Zdj璚ie
- - - - -

Nostradamus w czterowierszu III - 1 zapowiada s這wa od Boga

• Zaloguj si, aby doda odpowied
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Asef

Asef

Infrzak

• U篡tkownicy
  • PipPip
  • 88 post闚
  • GG: 6850066

Napisano 13 wrze郾ia 2009 - 10:58

Nostradamus w czterowierszu III - 1 zapowiada s這wa od Boga

Wed逝g Nostradamusa B鏬 w czasach ostatecznych przeka瞠 w s這wach Jego syna ca陰 wiedz potrzebn cz這wiekowi.

Nostradamus III -1.

„Boskie s這wo b璠zie materialnie dane Niebo, Ziemia, tak瞠 okultyzm i mistyka b璠 zrozumiane, Cia這, Dusza, Duch, zapanuj nad wszystkimi si豉mi Maj one tak wiele drogi, gdy od nieba oddalone s.”

Syn Boga, 篡j帷y w ciele fizycznym na Ziemi przeka瞠 w s這wach zasady Boga dla cz這wieka. Wyja郾i zasady istnienia Nieba, 篡cia cz這wieka na Ziemi, zasady i prawa 鈍iata duchowego jak r闚nie relacje: cz這wiek – b鏀twa. Posta cz這wieka zjednoczona w ciele, duszy i duchu zapanuje nad otaczaj帷ym go 鈍iatem. Zjednoczenie postaci jest bardzo trudne kiedy cz這wiek jest pozbawiony kontaktu z Niebem.

Informacje zawarte w podtek軼ie czterowiersza III – 1

„Boskie s這wo b璠zie materialnie dane”

W tych s這wach s wskazane dwie sprawy. Pierwsza dowodzi fizycznego 篡cia Syna Boga na Ziemi, bo tylko On mo瞠 s這wo Boga przekaza cz這wiekowi. Materialnie przekazywa mo積a tylko i wy陰cznie 篡j帷 w postaci materialnej (w rozumieniu cz這wieka – fizycznej).

Drug spraw jest przekazanie s這wa Boga. B璠zie to zbi鏎 informacji dotycz帷ych Nieba i cz這wieka oraz duchowo軼i.

„Boskie s這wo b璠zie materialnie dane Niebo”

Ludzie poznaj informacje, kt鏎e przekazywane w s這wach Syna Boga b璠 鈍iadczy造 o istnieniu realnego Nieba. Istniej帷e Niebo, kt鏎e jest 鈔odowiskiem 篡cia Boga b璠zie przedstawione zar闚no z punktu widzenia materii jak i cywilizacji.

„Boskie s這wo b璠zie materialnie dane Niebo, Ziemia,”

Nast瘼ny zbi鏎 informacji z Nieba b璠zie dotyczy Ziemi i cz這wieka. W klimacie informacji przekazywanych z Nieba zwrot „Ziemia” - musi ujmowa w swym zakresie r闚nie cz這wieka, tak jak zwrot „Niebo” ujmuje Boga. Wnioskowa nale篡, 瞠 Syn Boga b璠zie przekazywa te wszystkie informacje w spos鏏, kt鏎y uka瞠 cz這wiekowi pe軟y i zgodny z istot materii i 篡cia zas鏏 wiedzy.

„Boskie s這wo b璠zie materialnie dane Niebo, Ziemia, tak瞠 okultyzm i mistyka b璠 zrozumiane,”

Zwrot: „tak瞠 okultyzm i mistyka b璠 zrozumiane,” kt鏎y jest uj皻y w tym zbiorze s堯w, przedstawiony w kontek軼ie do informacji o Niebie i Ziemi ukazuje sprawy wa積e dla cz這wieka, jednak瞠 sprawy drugiego rz璠u.
Drugorz璠na warto嗆 okultyzmu (ezoteryki) i mistyki, jest wskazana s這wem „tak瞠”, kt鏎e rozdziela tematy: Nieba, Boga, Ziemi i cz這wieka od temat闚 okultyzmu i mistyki. Takie wskazanie na istnienie okultyzmu i mistyki jest wskazaniem swego rodzaju jednego z plan闚 (aspekt闚), 篡cia cz這wieka. W poj璚iu, kt鏎e ukazuje zwrot: „Cia這, Dusza, Duch,” aspekt okultyzmu i mistyki mie軼i si w s這wie „Duch”. Jest on trzecim aspektem w ca這kszta販ie postaci fizyczno – duchowej cz這wieka. St康 ta drugorz璠no嗆 tego tematu, obecnie w spo貫czno軼i cz這wieka tak silnie akcentowanego.

Te wszystkie sprawy b璠 „zrozumiane”, to znaczy, 瞠 b璠 przedstawione s這wami i w taki spos鏏, kt鏎y zapewnia zrozumienie. Gdyby by造 ukazane w spos鏏 objawienia lub w jaki inny spos鏏 duchowy, by造by przez ludzi przyj皻e, a nie zrozumia貫.

„Cia這, Dusza, Duch,”

Miejsce zapisania tego zwrotu w tek軼ie czterowiersza „Boskie s這wo b璠zie materialnie dane Niebo, Ziemia, tak瞠 okultyzm i mistyka b璠 zrozumiane, Cia這, Dusza, Duch, zapanuj nad wszystkimi si豉mi” - jest tak wybrane, by m鏬 on po陰czy i ukaza trzy r騜ne grupy informacji.

Pierwsza grupa informacji uj皻a w odczytanym powy瞠j zbiorze s堯w:
„Boskie s這wo b璠zie materialnie dane Niebo, Ziemia, tak瞠 okultyzm i mistyka b璠 zrozumiane,” m闚i o s這wach od Boga, kt鏎e opisuj Niebo, cz這wieka na Ziemi i jego klimat 篡cia.

Druga grupa informacji, „Cia這, Dusza, Duch,” to wskazanie na ca這kszta速 fizyczno – duchowej postaci cz這wieka. Ta grupa informacji w ca這kszta販ie pisowni jednorodnie 陰czy grupy - pierwsz i trzeci.

W trzeciej grupie informacji zwrot: „zapanuj nad wszystkimi si豉mi”, m闚i o mo磧iwo軼i wp造wu cz這wieka na swoje otoczenie. Wskazanie aspekt闚 cz這wieka w postaci liczby mnogiej jest ukazaniem odr瑿no軼i ka盥ego z nich, a zarazem mo磧iwo軼i wp造wu cz這wieka na r騜nych poziomach istnienia, kt鏎e s zwi您ane z tymi aspektami.
Ostatni zwrot: „Maj one tak wiele drogi, gdy od nieba oddalone s”, to s這wa, kt鏎e posiadaj najg喚biej ukryt informacj w stosunku do pozosta造ch zwrot闚 tego czterowiersza. Bezpo鈔ednio odnosz si one do zwrotu, „Cia這, Dusza, Duch,” kt鏎y m闚i o postaci cz這wieka. W tym kontek軼ie dalek drog do Nieba ma tylko Dusza. Zwrot: „Maj one tak wiele drogi,” dotyczy wskazania jak wiele pracy ma cz這wiek do zjednoczenia swojej postaci fizyczno – duchowej. Zjednoczenia jej w taki spos鏏, by ta posta by豉 zgodna z potrzeb Boga. By taki zjednoczony cz這wiek m鏬 wykona wy瞠j wskazane, zapanowanie nad wszystkimi si豉mi.

A te si造 to wszelkie przeciwno軼i na drodze 篡cia, sytuacje, kt鏎e s przyczynami negatywnych emocji. Wzorce my郵enia i dzia豉nia wynikaj帷e z iluzji, kt鏎a zmieni豉 rzeczywisty obraz Boga i Nieba. Z iluzji, kt鏎a zmieni豉 obraz mo磧iwo軼i cz這wieka jako postaci r闚nej Bogu.

© GRYF144
Publikuj artyku za zgod autora.
Kopiowanie i rozpowszechnianie wy陰cznie za zgod autora.

Informacje zawarte w tym artykule wg mnie s godne polecenia, by si z nimi zaznajomi. Postaram si odpowiedzie na ewentualne pytania i przed這篡 autorowi te, kt鏎ych zakres i trudno嗆 wykracza poza moj wiedz w temacie.

#2 Andrzej 58

Andrzej 58

Homo Infranius Alfa

• U篡tkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1978 post闚

Napisano 14 grudnia 2012 - 18:47

III 1

A Pres combat & bataille nauale, 
Le grand Neptun à son plus haut beffroy.
Rouge aduersaire de peur deuiendra pasle
Mettât le grâd Ocean en effroy.

I tłumaczenie-

III/1 Po bitwie walki marynarki wojennej.

Wielcy synowie Neptuna w jego strażniczej wieży.

Czerwony będzie przeciwnikiem- będą bladzi ze strachu.

Zapanuje wielki ocean strachu.

Pewnie chodziło autorowi o ten czterowiersz-

III/2 Słowo Boże starają się utrzymać.

Czasów nieba i ziemi,czyli mistyczne ciało ,dusza i umysł dają całą moc.

Łuk bardzo natrętny przychodzi oblegać ten porządek.

Ale tu też nic nie pasuje z opracowaniem.

#3 danut

danut

Homo Infranius Alfa

• U篡tkownicy
  • 5157 post闚

Napisano 02 sierpnia 2015 - 23:10

A wiecie co? A to z innej beczki. Nostradamus żył w czasach, w których magią okultyzmem i przepowiedniami trudniły się całe rzesze - to były ciemne okrutne wieki - wojny i zaraza.. strach i powszechne spodziewanie się końca świata. Mało z tego pisał on o swoich czasach, a nie jakichś odległych, bo to już jest propaganda późniejszych nawiedzonych ludzi.

Tak dla przykładu podam czterowiersz, który ma dotyczyć księżnej Diany i jej porzuceniu przez księcia Karola, o którym w naszych czasach tak wiele się mówiło :)  Fajnie, ale to właśnie Katarzyna Medycejska, której był powiernikiem  w swoich czasach nie była kochana przez męża Henryka de Valois, a i ona sama lubiła rozwiązłość wszelakie zabawy i krew.. utrzymała jednak władzę mocną ręką i dla trzech tysięcy siedemdziesięciu ludzi ściągniętych podstępnie na ślub jej córki śmierć była pewna "Ta która została odrzucona, powróci do władzy, jej wrogowie znajdą się pomiędzy spiskowcami, z większą chwałą niż przedtem powróci, z trzema i siedemdziesięcioma śmierć jest pewna. "

Zatem moda na dopasowywanie do naszych czasów jego przepowiedni i ciągnięcie tego mitu o jego ponadczasowości niechże odejdzie w zapomnienie.  Przypisywanie historiom, które istotnie jak nie raz pisałam na przestrzeni wieków układają się dla różnych wydarzeń, spraw i ludzi podobnie niechże już  wreszcie minie. Bo to proceder i zwykłe bajki.

#4 Andrzej 58

Andrzej 58

Homo Infranius Alfa

• U篡tkownicy
  • 1978 post闚

Napisano 02 sierpnia 2015 - 23:18

A wiecie co? A to z innej beczki. Nostradamus żył w czasach, w których magią okultyzmem i przepowiedniami trudniły się całe rzesze - to były ciemne okrutne wieki - wojny i zaraza.. strach i powszechne spodziewanie się końca świata. Mało z tego pisał on o swoich czasach, a nie jakichś odległych, bo to już jest propaganda późniejszych nawiedzonych ludzi.

Tak dla przykładu podam czterowiersz, który ma dotyczyć księżnej Diany i jej porzuceniu przez księcia Karola, o którym w naszych czasach tak wiele się mówiło :)  Fajnie, ale to właśnie Katarzyna Medycejska, której był powiernikiem  w swoich czasach nie była kochana przez męża Henryka de Valois, a i ona sama lubiła rozwiązłość wszelakie zabawy i krew.. utrzymała jednak władzę mocną ręką i dla trzech tysięcy siedemdziesięciu ludzi ściągniętych podstępnie na ślub jej córki śmierć była pewna "Ta która została odrzucona, powróci do władzy, jej wrogowie znajdą się pomiędzy spiskowcami, z większą chwałą niż przedtem powróci, z trzema i siedemdziesięcioma śmierć jest pewna. "

Zatem moda na dopasowywanie do naszych czasów jego przepowiedni i ciągnięcie tego mitu o jego ponadczasowości niechże odejdzie w zapomnienie.  Przypisywanie historiom, które istotnie jak nie raz pisałam na przestrzeni wieków układają się dla różnych wydarzeń, spraw i ludzi podobnie niechże już  wreszcie minie. Bo to proceder i zwykłe bajki.

Możesz Danusiu podać numer centurii i czterowiersz z którego pochodzi to tłumaczenie?

#5 danut

danut

Homo Infranius Alfa

• U篡tkownicy
  • 5157 post闚

Napisano 02 sierpnia 2015 - 23:20

Ja znalazłam ją w Wikipedii pod hasłem Nostradamus, a więc tłumaczenie chyba jest poprawne..

czterowiersz 74 centuria VI

U篡tkownik danut edytowa ten post 02 sierpnia 2015 - 23:24

#6 Andrzej 58

Andrzej 58

Homo Infranius Alfa

• U篡tkownicy
  • 1978 post闚

Napisano 02 sierpnia 2015 - 23:34

Ja znalazłam ją w Wikipedii pod hasłem Nostradamus, a więc tłumaczenie chyba jest poprawne..

czterowiersz 74 centuria VI

Là dechassée au regne tournera,
Ses ennemis trouuez des coniurez :
Plus que iamais son temps triomphera.
Trois & septante à mort trop asseurez.

She chased out will return to the realm,
Her enemies found to be conspirators:
More than ever her time will triumph,
Three and seventy to death very sure.

To wersji oryginalnej i angielskiej Poniżej tłumacz automatyczny:

Nie dechassée do świata, 
znaleźć Jej wrogowie się spiskowcy: 
Bardziej niż kiedykolwiek jej czas zwycięży. 
trzy i siedemdziesiąt do śmierci bardzo pewny.

Goniła się wróci do świata, 
znaleźć Jej wrogowie być spiskowcy: 
Bardziej niż kiedykolwiek jej czas zwycięży, 
trzy i siedemdziesiąt do śmierci bardzo pewny.

A to tekst zdekodowany według zasad z samych centurii:

VI/74 Polowanie władcy przybierze inny obrót.

Ci wrogowie znajdą osądzonych ,którzy nigdy więcej nie będą mieli głosu.

Czas zwycięży. Trzeci siódmemu śmierć zanadto przeznaczy.

#7 danut

danut

Homo Infranius Alfa

• U篡tkownicy
  • 5157 post闚

Napisano 02 sierpnia 2015 - 23:45

Ciśnie mi się takie brzydkie hasło - S.ały muszki będzie wiosna, będzie lepiej trawka rosła ;) Andrzeju przyznaj się szczerze skąd ci się to bierze? Jej krwawej Mery ma  czas zwyciężyć, purpurowej damie z kielichem obrzydliwości z Biblii - ojej zaczynam poszczać wodze fantazji, ale nie wchodzę w to, a pokazuje tylko szybciutko jak można to czynić i bujać, bujać w obłokach bez końca.

#8 Andrzej 58

Andrzej 58

Homo Infranius Alfa

• U篡tkownicy
  • 1978 post闚

Napisano 03 sierpnia 2015 - 00:00

Ciśnie mi się takie brzydkie hasło - S.ały muszki będzie wiosna, będzie lepiej trawka rosła ;) Andrzeju przyznaj się szczerze skąd ci się to bierze? Jej krwawej Mery ma  czas zwyciężyć, purpurowej damie z kielichem obrzydliwości z Biblii - ojej zaczynam poszczać wodze fantazji, ale nie wchodzę w to, a pokazuje tylko szybciutko jak można to czynić i bujać, bujać w obłokach bez końca.

Zasada prosta.Stosować należało tekst oryginalny w wersji podwójnej a czasem potrójnej.Tak zostało to podane z oryginału.Potem zastosować zmienność według zasady DTR.i słownik z pojęciami pojawiającymi się czasowo.Dlatego siedemdziesiąt wtedy tłumacz wyrzucał jako siedem.Zasada pisania liczb według zasad niemieckich.Ważne dla przyszłości ponieważ z Niemiec miała pochodzić pomoc.Ta sama zasada jest w Wojniczu..Zasada odczytu potwierdzona jest w zapisie Pennistona.Połączenie czterdzieści i cztery z Dziadów  Mickiewicza zachowuje normę.Mors , DTR , Omega,  slang skrótów i znajomość konkretnych zdarzeń i alfabetów pozwala odczytywać wszystkie tajemne treści stare i współczesne.

#9 Janek

Janek

Infra鎍zyk

• U篡tkownicy
  • PipPipPip
  • 166 post闚

Napisano 03 sierpnia 2015 - 22:18

To nie do końca tak że opisywał tylko własne czasy, chociaż bez wątpienia przepowiednie dotyczące osób z jego czasów były najtrafniejsze. Proroctwa Nostradamusa bardzo często noszą miano "Janusowych". Oznacza to że wydarzenia które rozegrały się w przeszłości, będą miec miejsce równiez w przyszłości. Jak wiadomo Nostradamus był astrologiem, i własnie układom gwiazd i planet przypisywał siłę sprawczą, uważał że skoro dane ustawienie dawało w przeszłości okreslone skutki, to w przyszłości da zbliżone. I o tym pisał w swoich centuriach. Astrologia jest ciekawą dziedziną ezoteryki, jak dla mnie jedyna przydatna rzecz z tego całego misz-maszu.

#10 danut

danut

Homo Infranius Alfa

• U篡tkownicy
  • 5157 post闚

Napisano 03 sierpnia 2015 - 22:34

Janek wiesz przeczytałam wczoraj o nim własnie to co napisałeś - zainteresowało mnie, bo sama kładę nacisk na powtarzalność historii, to da się zauważyć na przestrzeni wieków. Zaraz odszukam zdania, które mi chodziły mi po głowie : "stosuję teorię obiegów planet do przeszłych, teraźniejszych i przyszłych przyczyn" ,."W oparciu o boskie nadnaturalne natchnienie wyodrębniam pojedyncze miejsca według ich specyfiki. Potem łączę owe miejsca z niebiańskimi " - To jest intrygujące! Nie przeczę, a nawet nie mając tych wiadomości o Nostradamusie widzę, że jego filozofia gdzieś krążyła z moją w tych samych strefach .. Patrz nawet nie mogę określić, ze jest to zbieg okoliczności ale w wielu postach pisałam o powtarzalności zdarzeń, ze już nie wspomnę o ciągłych myślach o innych rzeczywistościach kierujących, współgrających z naszą( innych światach pozaziemskich?) i nagle ni w pięć ni dziewięć wskoczyłam do tematu o Nostradamusie. Patrz zacytuje namiastkę siebie z 1 sierpnia tu :Aby utworzyła się linia czasu i rzeczywistość ta nasza twarda musi zgrać się ze sobą wręcz z matematyczną dokładnością wiele składowych, wiele innych rzeczywistości w których ten czas zupełnie inaczej płynie. Deja vu tak przez wielu ludzi doświadczane i inne uznawane za nadprzyrodzone zjawiska tylko wskazują nam ten kierunek, gdzie najważniejszym wektorem jest to że nie tylko oddziałuje i ma swoja rolę w akcie tworzenia linia od przeszłości do przyszłości, ale ta kierująca się z przeciwnego kierunku - że i przyszłość wkracza w naszą obecną chwilę i ma na nią ogromny wpływ. Zwróć po tym uwagę na jego słowa o przyczynach w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości - to ważne.. Tylko co do tego co wyprawia Andrzej z tymi centuriami już nie chce mi się nawet komentować i nie tylko on przez wieki wielu ludzi - ten mix to wymyślanie podpisywanie jest najgorsze w tym wszystkim.

U篡tkownik danut edytowa ten post 03 sierpnia 2015 - 22:50

#11 Janek

Janek

Infra鎍zyk

• U篡tkownicy
  • PipPipPip
  • 166 post闚

Napisano 03 sierpnia 2015 - 23:09

Janek wiesz przeczytałam wczoraj o nim własnie to co napisałeś - zainteresowało mnie, bo sama kładę nacisk na powtarzalność historii, to da się zauważyć na przestrzeni wieków. Zaraz odszukam zdania, które mi chodziły mi po głowie : "stosuję teorię obiegów planet do przeszłych, teraźniejszych i przyszłych przyczyn" ,."W oparciu o boskie nadnaturalne natchnienie wyodrębniam pojedyncze miejsca według ich specyfiki. Potem łączę owe miejsca z niebiańskimi " - To jest intrygujące!

To jest Astrologia. Chociaż w tej dziedzinie tak jak w całej ezoteryce równiez można natknąć się na całą mase szarlatanów, także ostrożnie. Jeśli chcesz się tym zainteresować to zapoznaj się np. z postacią  Leszka Szumana, to chyba najlepszy Polski astrolog:

Astrologię właściwie należałoby zaliczyć do rodziny nauk psychologicznych. Ma ona tu i tam nieco nadszarpniętą opinię z winy licznych wróżbiarzy, którzy liznąwszy nieco tej wiedzy, wykorzystują swe skąpe wiadomości w sposób niepoważny, choć niezwykle dochodowy. Ale i na to są przecież sposoby. Przed wojną istniał oficjalnie w Niemczech uznany związek astrologów, którzy tępili na każdym kroku wszelką szarlatanerię i ostrzegali klientów w prasie przed różnego rodzaju oszustami. Czy i dziś nie można wprowadzić tej praktyki?” – pisał, przewidując słusznie rozwój wypadków w artykule „Co myśleć o astrologii?

Astrologia jest odgałęzieniem psychologii (tak mówił zresztą sam profesor Jung). Wierzyć można w życie pozagrobowe, a na astrologii trzeba się znać. Wymaga to wielu lat ciężkiej i żmudnej pracy. Niektórzy ludzie nie chcą znać swojego horoskopu i przypominają kapitana, który wypływając z portu wyrzuca mapy za burtę i woła: Panie Boże prowadź mnie, bo ty wiesz lepiej..” *

Polecam równiez jego książkę "Życie po śmierci"

#12 Andrzej 58

Andrzej 58

Homo Infranius Alfa

• U篡tkownicy
  • 1978 post闚

Napisano 03 sierpnia 2015 - 23:19

Tylko co do tego co wyprawia Andrzej z tymi centuriami już nie chce mi się nawet komentować i nie tylko on przez wieki wielu ludzi - ten mix to wymyślanie podpisywanie jest najgorsze w tym wszystkim.

Andrzej ma tekst dekodowany według zasad wskazanych przez samego Nostradamusa.Z oryginalnego zapisu pisanego ręką Michela.Klucz według Niego znajduje się w słowie ; "Nostradamus".W listach podaje źródło swojej wiedzy.Wszystkie elementy wspomniane przeze mnie znajdują się w centuriach.Łącznie z "MORSEM".Tzw ostrzeżenie po szóstej centurii jasno mówi ,że tylko jeden człowiek będzie to mógł odczytać i nie będzie to astrolog.Dlaczego?- bo z astrologią i nadprzyrodzonością nie ma to nic wspólnego.To jeden z wielu elementów określonych jako :"ŁAŃCUCH WIADOMOŚCI"w wersji współczesnej - ketten brief( łańcuch listów).

#13 danut

danut

Homo Infranius Alfa

• U篡tkownicy
  • 5157 post闚

Napisano 03 sierpnia 2015 - 23:32

Andrzej 58 - Tylko na nielogiczne przekręcanie zawartości jego dzieła na pewno by nie pozwolił. 

Janku - może masz rację i Andrzej 58 pisząc też ze nie będzie to astrolog- w naszych czasach być może kosmologia zajmie się rozwiązywaniem tych spraw i przybliży ludziom wiedzę, na tamte warunki byli astrologowie dziś nauka ma szersze możliwości dojrzeć coś więcej może poza naszą sferę, gdy tylko zechce wziąć i duchowość pod uwagę..

A serio, wszelkiej maści szarlatanów to dziś w odwecie sama bym skazała na stos :) w tym autor z Twojego cytatu na pewno ma rację, ile fałszu i zakłamania natłukli ludziom do głów przez te wieki aż do dzisiaj?

U篡tkownik danut edytowa ten post 03 sierpnia 2015 - 23:32

#14 Andrzej 58

Andrzej 58

Homo Infranius Alfa

• U篡tkownicy
  • 1978 post闚

Napisano 04 sierpnia 2015 - 14:03

Andrzej 58 - Tylko na nielogiczne przekręcanie zawartości jego dzieła na pewno by nie pozwolił. 

Co nielogicznego jest np w takim zapisie:

" VI/94 Przeciw królowi śmiech będzie -takie brednie.

Gdy nakaz  w uprzęży wojny.

Trucizna tajemnicy słodkiej za pomocą słabości

przez wodę umarła- śmierć będzie mocno grać." 

Zapis taki jak używają Francuzi.

Człowiek do , którego skierowane są te słowa , był kiedyś królem.Jego odrodzenie i w konkretnym czasie i treści jakie przekaże wywołają śmiech i ocenione zostaną jako brednie.Gdy dostanie rozkaz będzie żołnierzem na wojnie.Słodka tajemnica jest trucizną i korzysta z ludzkich słabości..Z powodu zagrożenia zalania wodą trująca tajemnica umrze(zostanie zlikwidowana) spadnie zasłona opisywana jako apokalipsa..Pod presją zagrożenia śmiercią (likwidacji zapisu) gra wojenna będzie mocno oddziaływać.

Co do pozwalania , to takie pozwolenie jest i nie jest to nielogiczne przekręcanie .

#15 danut

danut

Homo Infranius Alfa

• U篡tkownicy
  • 5157 post闚

Napisano 04 sierpnia 2015 - 14:17

To może Andrzeju ujmę to dobitniej- nie jako nielogiczne przekręcanie a - celowe i perfidne zmienianie sensu zdań po nadawanie im całkowicie odwrotnego znaczenia, niż ten jaki miał na myśli autor i robienie tego w celu wysłużenia się nim przez manipulacje jego słowami dla uzyskania przez powoływanie się na znaną osobę posłuchu dla własnego wymysłu, którego nic rzeczowego nie może poprzeć.. :)

U篡tkownik danut edytowa ten post 04 sierpnia 2015 - 14:26

#16 Katarzyna_1

Katarzyna_1

Dobroczy鎍a

• U篡tkownicy
  • 3243 post闚

Napisano 06 sierpnia 2015 - 13:12

Przepowiednia sprzed 40 lat :Oh:

https://www.youtube....h?v=BRwDNwEpKwc