Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Medytacja przed telekinezą

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 damiandcki

damiandcki

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 marzec 2010 - 01:57

Witam, uczę się telekinezy a dokładnie wiatraczka od miesiąca, nie widzę postępów więc chcę zacząć medytować.
Chodzi o medytację z mundrami, widziałem na wikipedii jakie są ale nie wiem jak je wykorzystywać przy medytacji, szukam pomocy, jeśli ktoś jest w stanie to proszę pomóc pisząc na pw lub gg 19146191

Z góry dziękuję

#2 Alyna

Alyna

Weteran Infranin

• Moderatorzy globalni
  • 1161 postów
  • GG: 7528105

Napisano 28 marzec 2010 - 02:38

Dołączona grafika

Ale może ktoś ci pomoże...

#3 Korybut

Korybut

13.0.0.0.0

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisano 28 marzec 2010 - 07:09

http://www.youtube.c...player_embedded

Użyj tej mantry. Mnie pomaga. Po prostu usiądź wygodnie, zamknij oczy i powtarzaj razem z nimi.Skup się tylko i wyłącznie na mantrze

#4 ADAX

ADAX

The King of Madness

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów
  • GG: --> 11253349 <--

Napisano 28 marzec 2010 - 11:28

Hmm nie chce być złośliwy, ale...
...z tego co słyszałem to poruszanie papierowym wiatraczkiem odbywa się za pomocą powietrza ?

Niestety nic nie mogę poradzić z medytacją, ale na osłodę dodam szprytną zabawkę dziadka yodyny
Niech moc będzie z Tobą padawanie ! a i na koniec bym zapomniał, że nauka "telekinezy" jest nie możliwa ?

#5 Korybut

Korybut

13.0.0.0.0

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisano 28 marzec 2010 - 16:43

Poza tym, telekineza i medytacja? Co ma jedno z drugim wspólnego? W Dragon Ballu, Naruto i innych dziwnych bajkach może się naoglądałeś. W rzeczywistości jednak obie rzeczy nic nie łączy.

#6 ADAX

ADAX

The King of Madness

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów
  • GG: --> 11253349 <--

Napisano 28 marzec 2010 - 16:49

http://www.youtube.c...player_embedded

Użyj tej mantry. Mnie pomaga. Po prostu usiądź wygodnie, zamknij oczy i powtarzaj razem z nimi.Skup się tylko i wyłącznie na mantrze

Poza tym, telekineza i medytacja? Co ma jedno z drugim wspólnego? W Dragon Ballu, Naruto i innych dziwnych bajkach może się naoglądałeś. W rzeczywistości jednak obie rzeczy nic nie łączy.

:lol:

#7 Guest_Orson_*

Guest_Orson_*
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 19:21

Po pierwsze wyjaśnijmy sobie kwestię wiatraczka:
Wiatraczek nie ma nic wspólnego z telekinezą. Został wymyślony w latach 60, po to, aby pokazać naiwniakom, iż istnieje coś takiego jak telekineza, aby łatwiej było im ją praktykować. Oczywista głupota, ale rozumiem, że nie każdy interesuje się takimi kwestiami, nie każdy też miał przynajmniej 3 z fizyki w szkole, dlatego też wypadałoby tę sprawę wyjaśnić.
Wiatraczek poruszany jest przez wiele czynników. Najczęściej jest to ciepło oraz mikrodźwięki, a raczej jego dyswaga. W efekcie wystarczy, że w pomieszczeniu pracuje komputer, jest włączony grzejnik, ładowarka, wiatrak, klimatyzacja, aby wiatraczek się poruszał ,,samoistnie". Co więcej, nawet jeśli wyłączymy wszystkie sprzęty, to i tak będzie się poruszał, z racji zderzania się powietrza chłodnego, z ciepłym, co w mniejszej lub większej skali występuje w każdym pomieszczeniu, w szczególności w naszej strefie klimatycznej:). Jest to spowodowane wielką wrażliwością wiatraczka, więc wystarczą bodźce naturalne: oddech, ciepło rąk, itp. Czasem chodzi także o ruchy ideomotoryczne.
Jeśli ktoś ze zwolenników bajki o wiatraczku uważa, że kłamię, proponuję przykryć wiatraczek kloszem izotermicznym, czy zamknąć go w pudełku próżniowym. W warunkach procesu izotermicznego i ewentualnej próżni wiatraczek się nie poruszy. Czasami wystarczy przykryć go nawet cięższą szklanką, żeby się nie ruszył:).
Dlatego skończ z tymi głupotami, przestań marnować na nie czas, idź poczytać jakąś książkę, idź do clubu na imprezę, na koncert, cokolwiek, tylko nie te baśnie dla dużych dzieci.

#8 grengis12

grengis12

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 01 kwiecień 2010 - 12:17

Powodzenia w nauce telekinezy. :lol: Daj znac jak juz cos osiagniesz.

#9 Druan

Druan

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 czerwiec 2015 - 13:00

Minęło 5 lat od ostatniego wpisu. Udało się komuś nauczyć telekinezy?