Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Nazi - UFO


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
120 odpowiedzi w tym temacie

#1 LEMARI

LEMARI

  Full Active

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 609 postów

Napisano 10 lipca 2009 - 17:10

24 lipca 1945 roku trwały prace nad pojazdami anty grawitacyjnymi, następnie na polecenie połączonej grupy Vril/Thule przeniesiono produkcję do innych ośrodków poza Europą, owszem zarówno Rosjanie jak i amerykański wywiad wojskowy przejął część personelu i szczątkowa dokumentację choć bardziej interesowano się pracami technologii międzykontynentalnych pocisków balistycznych. Na dzień 24 lipca 1945 roku najbardziej zaawansowany pojazd osiągał prędkość ponad 20 000 km/h choć wcześniej już osiągano większe prędkości (1943-1944), Następne lata to kontynuacja budowy tzw latających spodków( w sumie do 1958 roku wyprodukowano 76 jednostek , w tym w stałym w użyciu 39.

Użytkownik Aelreda edytował ten post 11 lipca 2009 - 10:38


#2 Arek 1973

Arek 1973

  Homo Infranius Alfa

 • Moderatorzy globalni
 • 3 642 postów

Napisano 11 lipca 2009 - 00:55

LEMARI
Czy można poznać źródło tego co napisane?, artykuł lub link? będę wdzięczny

#3 Reaper

Reaper

  Homo Infranius

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPip
 • 400 postów

Napisano 11 lipca 2009 - 11:53

w chwili obecnej nie ma żadnych dowodów na istnienie haunebów ani vrilów ani nawet v-7. Wszystkie te nazwy wyszły od gerda burdego który jest zwykłym ufologiem który tak zarabia na życie- żadni inni ufolodzy zajmujący się nazistowskimi ufo w latach np 50tych nie używali ani takich nazw ani takiej terminologii a zasadę działania określili jako konwencjlonalną. Tak samo też Schriever ani inni którzy przetrwali wojnę nie mówili o żadnych innych projektach. To samo Andreas Epp który jest chyba jedynym żyjącym jeszcze domniemanym konstruktorem/projektantem nazistowskich dysków.

Historie o okultyźmie i dyskach też są wyjęte z ... czegośtam... dlaczego ? Prosta logika - Gerd Burde który jak wyczytacie na wikipedii zajmuje się okultyzmem podpiął historie vimany i autentycznych podróży na daleki wschód pod dyski schrievera i innych. Nie ma choćby jednego autora historii o nazi ufo z czasów przedburdeowskich który by wspomniał coś o okultyźmie. Po prostu z tej racji że był fanem okultyzmu niemieckiego i latających dysków stworzył taką właśnie historyjkę. Z tej racji że miał najwyraźniej sporą wiedzę o okultyźmie i ufologii mógł łatwo wymyślić niezły ściem który łatwo by się sprzedał.

Na dzień obecny nie ma też dowodów dzwonów ani innych podobnych "konwerterów tachionowych". Wszystko to wyrosło z widzimi się Burdego i Witkowskiego, ten pierwszy w dodatku zfałszował dokumentacje tym samym podważając swoją wiarygodność. Z kolei Witkowski wycofał się z ogromnej większości tego co napisał na temat broni antygrawitacyjnych trzymając się tylko dzwonu który jak to określił w supertajnych części drugiej dzwon był tylko hipotetycznym projektem autorstwa witkowskiego a nie żadnym potwierdzonym źródłem zasilania czegokolwiek.

"muchołapka" okazała się być zwykłym zbiornikiem z urwaną górą (o czym świadczy aż za dużo dowodów) które niemal identyczne można spotkać w innych miejscach polski.

Fotografie faktycznie są przekonujące i ze sporą częścią trudno się wykłócić że mogą być falsyfikatem (w przeciwieństwie do pozostałych które wyglądają jawnie jak fotomontaże i mistyfikacje np te z doczepioną wieżą pantery). Był też pewien autor podobny do burdego który sfałszował już podobne fotografie. I on też jak na ironię miał swój "produkt" o nazi ufo który można oglądać na youtubie.

I do wszystkich chcących polemizować z tym w zazwyczaj zabawny sposób - fakty proszę a nie marnowanie bitów ;P na gajenie historyjkami z "tajnych źródeł"

#4 Andrzej 58

Andrzej 58

  Homo Infranius Alfa

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1 978 postów

Napisano 11 lipca 2009 - 18:32

Reaper-Epp od kilku lat już nie żyje .Czy widziałeś muchołapkę na własne oczy?O jakich dowodach mówisz(chodzi mi o
te ,których jest aż za dużo).Czy widziałeś kiedyś zbiornik tak ażurowy o takim jak w Ludwkowicach Kłodzkich wymiarach
i takim stopniu zbrojenia żelbetu.Nawet na tynku od wewnątrz zachowała się częściowo farba-pytanie gdzie znikła reszta konstrukcji?.Co ze śladami zbirnika zewnętrzego i pozostałością konstrukcji wewnętrznej-zapewnie "zbiornik" zbudowano,żeby przechowywać w nim betonowy cokół .następnie otoczono go betonową fosą(cokołu Bedziemy bronić jak niepodległości)i dla pewności podłączono go bezpośrednio z elektrownią kablami zamaskowanymi w kanałach.
Pewnie prąd do elektrownii przywożono pociągiem bo łapka stoi przy bocznicy kolejowej.Jednego możemy być pewni -łapki nie zbudował Witkowski-za młody.Co do używanych nazw ,toVrill pochodzi od hitlerowskiego stowarzyszenia podobnego do Thule ,Haunebu-to określenie stanowiące zbitkę trzech wyrażen,a mianowicie:
HAUen- bić,smagać
NEBen-napęd
Uber(z umlautem)-nad
Ten rysunek ,nad którym tyle zastanawialiście się-to poglądowa ilustracja klasycznego spodka z napędem odrzutowym.
Moim zdaniem,konstrukcja w Ludwikowicach to kamuflaż(dla zwiadu lotniczego-zbiornik w budowie na stacji rozładunkowej). Problem w tym ,że maskowanie musiało wytrzymać ogromne naprężenia związane zprowadzonymi tam doświdczeniami z ogromnymi polami elektromanetycznymi,których ślad pozostał w zbrojeniu konstrukcji .

#5 aabb

aabb

  Infrańczyk

 • Użytkownicy
 • PipPipPip
 • 179 postów

Napisano 11 lipca 2009 - 19:40

...następnie otoczono go betonową fosą(cokołu Bedziemy bronić jak niepodległości)

Wtrącę swoje trzy grosze. Zbiorniki otacza się fosą lub wałem, żeby w razie uszkodzenia zbiornika jego zawartość nie rozlała się po okolicy. Szkoda żeby się zmarnowało i/lub zapaskudziło okolicę.

Użytkownik aabb edytował ten post 11 lipca 2009 - 19:41


#6 Reaper

Reaper

  Homo Infranius

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPip
 • 400 postów

Napisano 11 lipca 2009 - 20:45

polemizujcie z tym lol

http://www.ioh.pl/fo...5f859618cf9826b

Kawał dobrej roboty im przyznam i no sorry ale polemizowanie z tym to już powoli będzie pogrążanie się. Uwierzyłbym jakby istniały jakiekolwiek argumenty za jak to bywa w wiekszości historri o ufo jak np barneya i betty hillów czy coś ale muchołapka to największe widzimisię trzepnięte na oślep jakie można było zmyślić.

Jeszcze zabawne jest to że łączył katastrofę ufo w gdyni , wymyślonych wenusjan czy tam nordyków adamskiego ...

Aha właśnie jeszcze jedno o HAUNEBU czy jak mu tam !
Haunebu którego obrazki pojawiły się na dokumentacjach z 1993 roku bodajże w filmie burdego są niczym innym jak kopią dysku adamskiego.Oba są IDENTYCZNE Nie byłoby w tym nic złego gdyby nie fakt że ... Adamski przyznał że zrobił ten statek z LAMPY i kilku piłeczek ping pongowych !!! No tak haunebu istnieje , możliwe że nawet wisi w powietrzu w niektórych amerykańskich domach nadal.

Oto proszę Adamski :
http://www.treurniet...i&coniston2.jpg

I haunebu :
http://www.bibliotec...oaleman8_02.gif

Nadal chcecie brnąć w te czarną dziurę o której wam cały czas mówię ?

Użytkownik Reaper edytował ten post 11 lipca 2009 - 20:50


#7 Andrzej 58

Andrzej 58

  Homo Infranius Alfa

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1 978 postów

Napisano 11 lipca 2009 - 21:12

Tak aabb-zbiorniki tak się zabezpiecza.Tylko dlaczego zabezpieczono niedokończony zbiornik.Dlaczego pomalowano niedokończoną konstrukcję.Ci Niemcy to jakieś fajtułapy,robotę wykonywali nie w kolejności .No i szabrownicy(to chyba oni rozebrali wszystko dookoła i wewnątrz)-po co komu taka kupa pokruszonego betonu.przecież nie wywieżli tego elementu w całości.
Reasumując:pozostawiono to ,co ma nas przekonać ze był to zbiornik(ciekawe dlaczego jeszcze złomiarze nie dobrali się do tej masy prętów zbrojeniowych).widać kamulaż ma dalej działać,prznajmniej na Raepera.

#8 Reaper

Reaper

  Homo Infranius

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPip
 • 400 postów

Napisano 11 lipca 2009 - 21:52

Chłodnia, nie zbiornik. Drobna pomyłka. Wszystko można wyczytać pod danymi linkami i nie trzeba dodawać więcej niż tam było napisane bo w zasadzie wszystko jest już wyjaśnione w tej kwestii.

#9 aabb

aabb

  Infrańczyk

 • Użytkownicy
 • PipPipPip
 • 179 postów

Napisano 11 lipca 2009 - 22:51

@ Reaper
Naprawdę wielkie dzięki za link. Ta chłodnia kominowa ma sens.

Tylko dlaczego zabezpieczono niedokończony zbiornik

Rozumiem, że chodzi o tą wybudowaną "fosę-zabezpieczenie". Daj jakiś link do zdjęcia tej fosy. Podejrzewam, że chodzi Tobie o kanały pod tą konstrukcją?
Chłodnia kominowa to komin w którym jest "natrysk". Woda jest pompowana na górę i rozdeszczowywana. Ta fosa to pewnie kanał zbiorczy dla opadłej wody.
Konstrukcje zaczyna się od fundamentów i do dzisiaj tylko żelbetowe fundamenty zostały.

.Dlaczego pomalowano niedokończoną konstrukcję.

Fundamenty wybudowano i pomalowano. Może nawet i resztę wybudowano. W linku od Reapera są zdjęcia podobnych, późniejszych konstrukcji. Nad fundamentem jest już konstrukcja metalowa, nawet jak byłaby wybudowana to nie dotrwałaby do naszych czasów :)

Reasumując:pozostawiono to ,co ma nas przekonać ze był to zbiornik

Nie zbiornik a chłodnia kominowa, duży walec z blach, został tylko fundament.

ciekawe dlaczego jeszcze złomiarze nie dobrali się do tej masy prętów zbrojeniowych

Hehe... a próbowałeś kiedyś wyciągać pręty z betonu? Więcej pracy i kasy poszłoby na sprzęt do kruszenia betonu niż ten złom warty.

PS Jak kupowałem książkę Witkowskiego (nawet dwie) to pomyślałem: tyle samo kosztuje fantastyka na półce obok, w sumie kasa ta sama i albo się czegoś dowiem albo będzie fajna rozrywka. Dobrze, że miałem takie podejście :)

Użytkownik aabb edytował ten post 11 lipca 2009 - 23:06


#10 Andrzej 58

Andrzej 58

  Homo Infranius Alfa

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1 978 postów

Napisano 11 lipca 2009 - 22:59

Reaper- musisz się zdecydować zbiornik,czy schładzalnik przegrzanej pary (chłodnia),bo raz dla ciebie to pierwsze raz to drugie.Czy w którymkolwiek moim poście pada czyjeś nazwisko.oprócz tych,które wnoszą coś sensownego do tematu .Kompletnie nie interesują mnie cytowane przez ciebie opracowania i wiedz ,że niczego nie udowadniają.Choć raz nie cytuj opracowań tobie odpowiadających
i sam pomyśl.Zadam ci pytanie natury techniczej.Jak wysoki musi być schładzalnik pary ,żeby spełnił swoją funkcję.
Co powinno wystawać z konstrukcji filarów ,żeby mógł być to zbiornik(bez dna)?.Na koniec prztoczę proste stwierdzenie Ericha Denikena"jeśli myślisz ,że rozwiązesz jakąkolwiek zagadkę czytając Denikena ,to jesteś w głębokim błędzie"-i myślę ,że ta maksyma pasuje do ciebie jak ulał-Ty wierzysz.

#11 Reaper

Reaper

  Homo Infranius

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPip
 • 400 postów

Napisano 11 lipca 2009 - 23:28

Reaper- musisz się zdecydować zbiornik,czy schładzalnik przegrzanej pary (chłodnia),bo raz dla ciebie to pierwsze raz to drugie.Czy w którymkolwiek moim poście pada czyjeś nazwisko.oprócz tych,które wnoszą coś sensownego do tematu .Kompletnie nie interesują mnie cytowane przez ciebie opracowania i wiedz ,że niczego nie udowadniają.Choć raz nie cytuj opracowań tobie odpowiadających
i sam pomyśl.Zadam ci pytanie natury techniczej.Jak wysoki musi być schładzalnik pary ,żeby spełnił swoją funkcję.
Co powinno wystawać z konstrukcji filarów ,żeby mógł być to zbiornik(bez dna)?.Na koniec prztoczę proste stwierdzenie Ericha Denikena"jeśli myślisz ,że rozwiązesz jakąkolwiek zagadkę czytając Denikena ,to jesteś w głębokim błędzie"-i myślę ,że ta maksyma pasuje do ciebie jak ulał-Ty wierzysz.hahahah najzabawniejsze jest to że właśnie te odpowiedzi znajdziesz pod linkiem który dostarczyłem.

Daniken wiem tylko że pisze bajki i to mi wystarczy lol

#12 LEMARI

LEMARI

  Full Active

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 609 postów

Napisano 13 lipca 2009 - 09:06

LEMARI
Czy można poznać źródło tego co napisane?, artykuł lub link? będę wdzięczny

Ustawa FOIA z 1999 roku, i dokumenty Archiwum Narodowego USA, ponadto dokumenty niemieckiego BND, dane techniczne przekazane tzw. Komitetowi 300, to co nie obejmuje FOIA jest utajnoione do 2043 roku z opcja przedłużenia na kolejne 70 lat.

#13 LEMARI

LEMARI

  Full Active

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 609 postów

Napisano 13 lipca 2009 - 09:11

Ustawa FOIA z 1999 roku, i dokumenty Archiwum Narodowego USA, ponadto dokumenty niemieckiego BND, dane techniczne przekazane tzw. Komitetowi 300, to co nie obejmuje FOIA jest utajnione do 2043 roku z opcja przedłużenia na kolejne 70 lati, i w końcu, i w końcu zeznania ostatnich uczestników będących członkami załóg jednostek Haunebu zmarłych lub zlikwidowanych w latach 1946-1980.#14 Reaper

Reaper

  Homo Infranius

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPip
 • 400 postów

Napisano 13 lipca 2009 - 09:56

Ustawa FOIA z 1999 roku, i dokumenty Archiwum Narodowego USA, ponadto dokumenty niemieckiego BND, dane techniczne przekazane tzw. Komitetowi 300, to co nie obejmuje FOIA jest utajnoione do 2043 roku z opcja przedłużenia na kolejne 70 lat.Jeśli to jest utajnione to skąd o tym wiecie ???

Bo gdyby ktoś ujawnił to już roiło by się od agentów dezinformacyjnych. A takowych narazie niet

#15 LEMARI

LEMARI

  Full Active

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 609 postów

Napisano 13 lipca 2009 - 17:57

To proste zyją potomkowie tych którzy już nic nie powiedzą. Nie zawsze tajne znaczy niedostępne :).

#16 Reaper

Reaper

  Homo Infranius

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPip
 • 400 postów

Napisano 13 lipca 2009 - 18:34

Ok lemari skoro dla ciebie to informacje dostępne to napisz dokładnie jaki dokument i co jest w nim takiego potwierdzone, do tego przedstaw skąd masz te raporty "załóg haunebu".

Niech zgadnę "wiem ale nie powiem". To się tyczy wszystkich zwolenników nazi ufo. Znają najtajniejsze dokumenty informacje od prezydentów wszystkich pracowników baz ale wskazać skąd to już nie potrafią. To samo nie potrafią ich potwierdzić a szczegóły ich historii są ogólne w stylu "wiadomo jest że tego i tego niemcy posiadali 300 spodków" ale nie powiedzą skąd mają te informacje ani tym bardziej jak je potwierdzić. Przyciśnięci odpowiadają że "od znajomego z wywiadu" albo podobne bzdury. Z kolei ludzie którzy rozpracowują mity przedstawiają 10 razy wiarygodniejsze i nieporównywalnie precyzyjniejsze dane.

Lemari nawarzyłeś niesamowicie dużo piwa, twierdzisz że wiesz co jest w najtajniejszych dokumentach usa, mimo że nie wie tego prawdopodobnie nikt z całej elity ufologicznej z Friedmanem na czele i całym mufonem :rolleyes: ciekawe jak to udowodnisz.Jeden chłopiec z polski zna najtajniejsze sekrety usa... Bo jeśli tego nie udowodnisz wyjdzie na to że pleciesz swoje widzimisię , czyli wyjdzie na to że lamujesz. Proszę udowodnij mi że się mylę albo sie wycofaj bo takich historii nie wymyślił sam bob lazar czy omega files... no nie omega files to już prawdopodobne

Zastanawia mnie wogóle fakt czy widziałeś chociaż JEDEN dokument usa.


Kolejne info :
http://ufocon.blogsp...y-bragalia.html
jak nie umie ktoś po angielsku to niech szuka translatora w google jest chyba darmowy.

http://www.forteanti.../nazi_ufos.html

No i proszę notka o zundelu (jednym z pierwszych autorów książek o nazi ufo i antarktydzie) :

According to Frank Miele, a member of the Skeptics Society in the United States, Zündel told him that his book 'UFOs: Nazi Secret Weapon?' (which became an underground bestseller, going through several printings) was nothing more than a ploy to attract readers, a deliberate hoax to build publicity for Samisdat. Said Zündel in a telephone conversation with Miele:

"I realized that North Americans were not interested in being educated. They want to be entertained. The book was for fun. With a picture of the Führer on the cover and flying saucers coming out of Antarctica it was a chance to get on radio and TV talk shows. For about 15 minutes of an hour program I'd talk about that esoteric stuff. Then I would start talking about all those Jewish scientists in concentration camps, working on these secret weapons. And that was my chance to talk about what I wanted to talk about." "In that case," I asked him, "do you still stand by what you wrote in the UFO book?" "Look," he replied, "it has a question mark at the end of the title." [26][27][28]


Nawiasem równierz zundel jest w źródłach witkowskiego i autorem sporawej części mitu o v-7.

Użytkownik Reaper edytował ten post 13 lipca 2009 - 19:11


#17 Andrzej 58

Andrzej 58

  Homo Infranius Alfa

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1 978 postów

Napisano 14 lipca 2009 - 00:56

Powrócę do kwestii postawionych przez aabb.Nie bardzo zrozumiałeś moje inntencje.
Postawiłem tezę ,że nie był to ani zbiornik ani też chłodnia kominowa.Wersja z o fosie pochodzi od autora ,który tak irytująco wpływa na Reapera. Sęk w tym ,że nie ma tam śladu po zbiorniku a powinien być,jeśli miała by to być chłodnia kominowa wody obiegowej.Inną sprawą jest cokół..Proponuję obejrzeć widok z góry goglach ziemia-ciekawe co to jest po dwóch stonach przy konstrukcji i ma kształt litery C. ponad to chłodnie w środu nie były puste i zawierały kilka warstw kolumn kodensacyjnych.Jeśli chodzi podawane przykłady chłodni ( Wałbrzych) ,to tak się sklada ,ze mieszkam w Wałbrzychu , a nawet pracowałem w zakładzie, gdzie był zamknięty obieg wody.Sama(była elektrownia wałbrzyska) w szczytowym swoim okresie miała cztery chłodnie.
Złomiarze-im przypisuje się wyciecie w jednej z kolumn częsci uzbrojenia(nie wygląda to na robotę nie fachową).
Jeśli postawiłem kwestię wysokości chłodni ,to tylko dlatego ,żeby zwrócic uwagę na obciązenie konstrukcji nośnej, a co za tym idzie sposobu wykonania kolumn.Czy nie dziwne jest to,ze zbrojenie wykonano bez stężeń poziomych,zastępując zasady sztuki budowlanej ilością prętów równoległych do siebie.ciekawe gdzie zniknął wieniec(przynajmnie z jednej strony powinien zostać).

#18 Arek 1973

Arek 1973

  Homo Infranius Alfa

 • Moderatorzy globalni
 • 3 642 postów

Napisano 14 lipca 2009 - 06:15

Dzięki Lemari,

#19 LEMARI

LEMARI

  Full Active

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 609 postów

Napisano 14 lipca 2009 - 13:06

Bawi mnie nastawienie wiekęszośći z was, a już szczególnie jak ktoś pisze o elicie ufologicznej, i jakiejś tam organizacji zajmującej sie tym tematem, wobec tego napiszę tyle że zarówno MUFON jak i czołowi tzw ufolodzy amerykańscy od dawna byli wodzeni za nos, byli potrzebni aby rozpętać istna krucjatę z iście naiwnym przeświadczeniem że ich rząd coś tam ukrywa, i rzecz jasna musiały to być zielone ludziki, co jak co ale mocarstwo o skali światowej musiało ukrywać wszystko co tyczyło się jego bezpieczeństwa i prestiżu. Dziś po niemal 80 latach trudno by było uwierzyć milionom, ba miliardom ludzi na tym globie że rzecz miała sie zgoła inaczej, co do dostępności dokumentów o które pyta użytkownik Reaper - widocznie szuka się ich nie tam gdzie trzeba, skoro dla was to takie ważne zacznijcie ich szukać, nawet polskie służby przyczyniły sie do tego aby na swoim terenie nieźle pogmatwać sprawę , i efekt jest taki że ogólnodostępne media w tym kraju bawią sie tym tematem , od czasu do czasu ponawiając nieaktualne od dawna tematy, w zasadzie jesteśmy pewni ze żadna z krajowych grup badawczych tzw zjawisk anomalnych , nie wie co tak naprawdę się dzieje na własnym terenie, a co dopiero mówiąc o rozmiarach globalnych.

#20 Reaper

Reaper

  Homo Infranius

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPip
 • 400 postów

Napisano 14 lipca 2009 - 17:23

Bawi mnie nastawienie wiekęszośći z was, a już szczególnie jak ktoś pisze o elicie ufologicznej, i jakiejś tam organizacji zajmującej sie tym tematem, wobec tego napiszę tyle że zarówno MUFON jak i czołowi tzw ufolodzy amerykańscy od dawna byli wodzeni za nos, byli potrzebni aby rozpętać istna krucjatę z iście naiwnym przeświadczeniem że ich rząd coś tam ukrywa, i rzecz jasna musiały to być zielone ludziki, co jak co ale mocarstwo o skali światowej musiało ukrywać wszystko co tyczyło się jego bezpieczeństwa i prestiżu. Dziś po niemal 80 latach trudno by było uwierzyć milionom, ba miliardom ludzi na tym globie że rzecz miała sie zgoła inaczej, co do dostępności dokumentów o które pyta użytkownik Reaper - widocznie szuka się ich nie tam gdzie trzeba, skoro dla was to takie ważne zacznijcie ich szukać, nawet polskie służby przyczyniły sie do tego aby na swoim terenie nieźle pogmatwać sprawę , i efekt jest taki że ogólnodostępne media w tym kraju bawią sie tym tematem , od czasu do czasu ponawiając nieaktualne od dawna tematy, w zasadzie jesteśmy pewni ze żadna z krajowych grup badawczych tzw zjawisk anomalnych , nie wie co tak naprawdę się dzieje na własnym terenie, a co dopiero mówiąc o rozmiarach globalnych.ahahahah czyli nie masz absolutnie nic. Gdybyś miał już dawno byś powiedział. A o tej ustawie rzuciłeś najwyraźniej na oślep bo gdybyś wiedział coś więcej nie lał byś wody jak teraz.

Rozkminianie się nad tak drobnymi różnicami w chłodniach kominowych to jak rozkminianie się czy mustang z mniejszym silnikiem 210 km to nadal mustang lol. Różnice muszą być istotne a z tego co czytam to szczegóły typu tata a marcin powiedział że jego chłodnia ma inne wejście. Radzę jeżeli już szukać różnic u podstawy faktów i źródeł. I bez kompromitacji w stylu leppera że niby jest w ustawach i archiwach bla bla bla itd. ale jak przychodzi co do czego to nie potrafi wskazać NIC i wycofuje się do "dziecko dziecka świadka słyszało że ojciec słyszał od dziadka pogłoskę że na antarktydzie wylądowało ufo".... a przed chwilą jeszcze były dowody w archiwach lol !!!

Oh Terziski. Ten który wymyślił te całą otoczkę wjątkowo prawdziwie brzmiących specyfikacji napędów antygrawitacyjnych. Terziski mimo że uchodzi za autorytet w dziedzinie badań nad antygrawitacją niestety nie ma tej renomy jeśli chodzi o badanie nazi ufo. Głównie dlatego że ten właśnie inteligent stwierdził w swojej książce że niemcy latali tymi spodkami na marsa....

FOIA:
drobna uwaga - żaden dokument nie mówi o haunebu ani o vrilu... a tym bardziej o dzwonie i co mogę się mylić ale również żaden nie mówi o napędzie antygrawitacyjnym

-raport cia nr 00-w-27452
Wszystko byłoby ok... gdyby nie fakt że to tylko i wyłącznie teorie Georga Kleina a nie raport cia na temat latających spodków. To tylko raport z BIAŁEGO WYWIADU. Czyli raport sporządzony na podstawie artykułu Georga Kleina w Welt am Sonntag z 1953 roku (Na podstawie sprostowania fałszu witkowskiego przez Rdułtowskiego w syndrom v-7). Takie same raporty mogą być np na temat twierdzeń witkowskiego czy fantastów na miarę billiego meyera który też miał swój produkt o nazi ufo.
-memo fbi z 7 list 1957 - fakt raport polaka który brzmi bardzo przekonywująco... z jednym szczegółem że obiekt który widział miał śmigło !
-8 czerwca 1967 raport niby domniemanego pilota oblatywacza... wszystko super mówi jednak o dysku najwyraźniej schrievera (Flugkreisel który ponoć de fakto nie istniał a znajdował się tylko na deskach kreślarskich) a nie haunebu.

Użytkownik Reaper edytował ten post 14 lipca 2009 - 17:55