Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Zabaw się w jasnowidza! Przepowiednie na 2011 rok

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yan Polskee

Yan Polskee

Homo Infranius Alfa

• ROOT Admin
  • 1 530 postów

Napisano 17 grudnia 2010 - 14:22

ZABAW SIĘ W JASNOWIDZA - czyli przepowiednie na 2011 rok

Z racji zbliżającego się końca roku, proponujemy naszym użytkownikom zabawę polegającą na zabawieniu się w jasnowidza i przewidzeniu wydarzeń z kraju i świata, które będą miały miejsce w roku 2011.

Przypominamy, że używać można zarówno dedukcji, jak i paranormalnych zdolności.

Można też nadzwyczajniej strzelać. Skoro może tak robić Krzysztof Jackowski, to możesz i ty!

Wśród autorów najciekawszych przepowiedni oraz tych najbardziej trafnych rozlosujemy nagrody. Ale dopiero za rok...

Zapraszamy!

#2 danut

danut

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 157 postów

Napisano 17 grudnia 2010 - 15:13

Gdy od stycznia juz zimy, śniegu i mrozu nie będzie to juz trafiłam..:) Jakis czas temu przepowiedziałam tylko miesiąc silnych oznak zimy, w poczcie u dołu..Cóż jeszcze rok będzie dziwny, trochu się poprawi, bezrobocie spadnie, ale na podwyżki płac nie ma co liczyc. Nic nowego, trochu niepokojów, jakis zamach terrorystyczny, pewnie w Ameryce, w Polsce znowu wichury i małe powodzie..(jeszcze zima lub na wiosnę), niedługo znowu napiszą o bezdomnym na dworcu w Paryzu..A jak mi cos jeszcze wpadnie to dopiszę...:)

#3 kamkot

kamkot

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 58 postów

Napisano 18 grudnia 2010 - 09:38

Unia Europejska osiągnie apogeum konfliktów, za czasu rezydencji Polski w tej jakże światłej organizacji, nastąpi albo początek rozkładu, albostruktura zostanie znacznie wzmocniona, ale pierwsza opcja ma pierwszeństwo.Początek roku nie będzie najgorszym dla gospodarek światowych, ale potem nastąpi seppuku. Nikt już nie wytłumaczy z jakich powodów. Globalizacja okaże się chyba najgorszym zjawiskiem naszych czasów, jak się wali to wszystko naraz. Coraz więcej ludzi z niepokojem bedzie oczekiwać nadchodzącego roku 2012. Będzie to pożywką dla wszelkiej maści oszustów, chcących wykorzystać naiwność prostych ludzi. Paradoksalnie grono kościoła się nie powiększy, a wręcz odwrotnie, nasili się zjawisko sekt i innych mniejszych ugrupowań, często radykalnych. Odradzanie ruchów nacjonalistycznych, które póżniej przyjmą formę faszyzmu...

#4 hm0

hm0

Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 18 grudnia 2010 - 11:05

To poczekaj do listopada 2012r. - zacznie się szaleństwo zakupów desek do pływania i kasków strażackich. :)

Zamiast przewidywać katastrofy i inne bzdury, zostawcie te sprawy profesjonalistom (hihi) a sami ulepszajcie ten świat ucząc siebie (lub innych) od razu albo w przyszłym roku czegoś pożytecznego dla wszystkich - np. język obcy, savoir vivre. Tylko tak można zmienić świat - poprzez siebie. Przecież ogólnie wiadomym jest, jaka jest najlepsza metoda przewidywania przyszłości.

#5 Xrdaxas

Xrdaxas

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 91 postów

Napisano 18 grudnia 2010 - 15:05

Ha ha ha ha - strzał w dziesiątkę. Tylko taka różnica, że Jackowski bawi się za pieniądze!

Jak dla mnie w 2011:
- umrze znany aktor!
- Unia Europejska znowu będzie mieć problem!
- dojdzie do rozruchów Grecji,
- będzie trzęsienie ziemi w rejonie aktywnym sejsmicznie,
- będzie powódź późną wiosną

Pantanal - jak to się sprawdzi to możesz zacząć prowadzić kursy jasnowidzenia tak jak K.J.

#6 Pszebżydły ófok

Pszebżydły ófok

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisano 18 grudnia 2010 - 16:53

Miałem widzenie przed chwilą.W przyszłym roku Jarosław Kaczyński zostanie królem Polski a kot Alik premierem.Oboje poprowadzą nas do zwycięskiej wojny z Rosją.W 2012 Polska wygra ME a w grudniu prawdziwi Polacy prowadzeni przez naszego władcę wejdą w 4 gęstość.I szczęsliwość wielka zapanuje między nimi... Na razie koniec przepowiedni bo mi wieszcze duchy pouciekały :lol:

#7 kropka

kropka

Homo Infranius

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 490 postów

Napisano 18 grudnia 2010 - 16:57

Czy się sprawdzi i kiedy... nie wiem
wczoraj nad ranem chwilę przed obudzeniem się usłyszałam dosłownie dwa słowa z których pierwsze dotyczące sprawców wydarzeń się zamazało choć było dosłowne
Wkażdym razie dotyczy to ludzi nie będących Europejczykami tylko ludzi o ciemnieszej karnacji. Umownie nazwę ich muzułmanie... choć nie jestem tego s,łowa pewna bo uleciało. Brzmiało to tak ,, muzułmanie... ogień" Towarzyszyło mi uczucie grozy i niespodziewanego zagrożenia, zrozumienie jak bardzo wielki ten ,,ogień" Obudziłam się przerażona. Ale sen mara Bóg wiara...

#8 Guest_Orson_*

Guest_Orson_*
  • Goście

Napisano 18 grudnia 2010 - 16:59

- PO wygra wybory, które z resztą będę wcześniejsze
- PJN i Ruch Poparcia nie wejdą do sejmu
- Będziemy mieli powódź na wiosnę, w miejscowości na literę P
- W marcu będzie ogromna burza, dużo ludzi zginie
- Będzie zamach na znanego hiszpańskiego polityka

#9 Xrdaxas

Xrdaxas

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 91 postów

Napisano 18 grudnia 2010 - 19:22

Nie ma wątpliwości że tego typu przepowiednie, mają bardzo duże prawdopodobieństwo sprawdzalności. Równie tak samo jak te, które podaje pan Jackowski.

#10 Niekwestionowany96

Niekwestionowany96

Full Active

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 505 postów
  • GG: 10161210

Napisano 21 grudnia 2010 - 13:50

Kraj - wzrośnie dług publiczny :D
Świat - Tu też pieniędzy nie będzie :P

Użytkownik Niekwestionowany96 edytował ten post 21 grudnia 2010 - 13:50

#11 szymon88

szymon88

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 22 grudnia 2010 - 00:13

zima zaskoczy drogowców

#12 Katarzyna_1

Katarzyna_1

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • 3 243 postów

Napisano 22 grudnia 2010 - 22:48

W 2011 roku dojdzie do teleportacji ożywionej materii. Przynajmniej ja, na miotle będę sie teleportowac. Głównie zimą do ciepłych krajów. Przypuszczam, że w ślad za mną smigac będzie żeńskie grono tego forum. Nie będę wymieniac. Nie chcę którejś z Pań pominąc. Dopisujcie się Dziewczyny... :D

#13 kropka

kropka

Homo Infranius

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 490 postów

Napisano 22 grudnia 2010 - 23:01

Kasiu a mogłabyś polecić mi jakiś dobry nowoczesny model miotły?
Ta stara ostatnio mi się zacina :rolleyes:

#14 ADAX

ADAX

The King of Madness

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 462 postów
  • GG: --> 11253349 <--

Napisano 23 grudnia 2010 - 01:49

Polska zdąży na Euro 2012 ze stadionami, a resztą zajmą sie zwijacze asfaltów oraz autostrad.

Kolejne afery w rządzie zaleja kraj, a na tvpInfo będa o tym mówić cały tydzień bez przerwy.

Kaczyński, dalej będzie obwiniał rząd o katastrofę, nawet gdy będzie chodzić o to, że Jasio z Wąchocka nie odrobił zadania z matmy.

Przypłyną kolejne powodzie i znów ludzie nad rzekami będa sie dziwić dlaczego ich zalało(Kaczyński obwini wtedy rząd o to że katastrofa to ich wina, gdy reporterzy spytają go o wały przeciwpowodziowe).

Ktoś wywróci się na świecie i będzie go bolało.

Pojawi się ku radości fanów kolejny odcinek Mody na Sukces, jednak z marnym sukcesem dla przeciwników.

Spadnie śnieg w grudniu.

31 grudnia będzie sylwester, a później nowy rok.

Użytkownik ADAX edytował ten post 23 grudnia 2010 - 01:51

#15 ADAX

ADAX

The King of Madness

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 462 postów
  • GG: --> 11253349 <--

Napisano 27 lipca 2011 - 12:45

Moje przepowiednie się sprawdzają ! BIADA NAM, czy WAM !

Polska zdąży na Euro 2012 ze stadionami, a resztą zajmą sie zwijacze asfaltów oraz autostrad.

A2 niezbudowana ! A stadionu już prawie gotowe !

BIADA NAM, czy WAM !

Kolejne afery w rządzie zaleja kraj, a na tvpInfo będa o tym mówić cały tydzień bez przerwy.

Kaczyński i Ziobro pod trybunał stanu !

BIADA NAM, czy WAM !

Kaczyński, dalej będzie obwiniał rząd o katastrofę, nawet gdy będzie chodzić o to, że Jasio z Wąchocka nie odrobił zadania z matmy.

Całkiem możliwe !

BIADA NAM I JEMU !

Przypłyną kolejne powodzie i znów ludzie nad rzekami będa sie dziwić dlaczego ich zalało...

Sandomierz itp. !

BIADA IM I NAM !

Ktoś wywróci się na świecie i będzie go bolało.

no kto się nie wywrócił hę !? u mnie sąsiad !

BIADA JEMU I WAM !

Pojawi się ku radości fanów kolejny odcinek Mody na Sukces, jednak z marnym sukcesem dla przeciwników.

Możliwe, w końcu leci to tyle lat na tvp1 :Surprised: ?!

BIADA CZEKAJĄCYM NA KONIEC !

TO JUŻ SIĘ SPRAWDZIŁO !

ciekawe czy Jackowski trafił z przepowiedniami ?

#16 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • 2 946 postów

Napisano 30 lipca 2011 - 10:54

tylko około 15 sierpnia dędzie ładna pogoda ,poem tylko sloty, PO wygra wybory ale zwycięscą będzie nowa partia nie wiem czy nie Palikota ,i to ona będzie mieszac w sejmie ,PIS ok 14% Palikot (lub to coś nowego)18%-20% SLD 12% PSL 7- 9%
prace na higweyach staną z braku kasy lub wody
na stadionie w wawie zawali się częśc środkowa trybuny (narodowy albo legii)
natanek stworzy swój kościół
na połudnowym zachodzie Polski spadnie duży meteor ,
w sierpniu okolo 20 wygram w lotto główna wygraną

#17 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • 2 946 postów

Napisano 10 października 2011 - 23:39

No proszę ,fajnie przeczytać xD :D xD

#18 niedźwieć

niedźwieć

Homo Infranius

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 477 postów

Napisano 11 października 2011 - 19:05

Statystyki trafień masz prawie, jak Jackowski :)

#19 RysiekINFRA

RysiekINFRA

Administrator Forum INFRA

• ROOT Admin
  • 4 444 postów

Napisano 11 października 2011 - 19:08

Arku prawdziwy z Ciebie wizjoner :D Ciekawe jak z tym totkiem będzie ;)

#20 PASTOR

PASTOR

Grisza z Ossona

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 228 postów

Napisano 12 października 2011 - 07:06

Arku dobre, dobre :D