Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Koniec świata już dziś (21 maja 2011)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#21 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3 642 postów

Napisano 26 maja 2011 - 07:10

Dałby sobie spokój z tym zamiast się ośmieszać na starość

#22 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 946 postów

Napisano 26 maja 2011 - 07:37

No cóż, powiem ,że jestem od niego lepszy,napisałem że wybuchnie w czerwcu wulkan ,co prawda pisałem że Wezuwiusz ,ale wszystko się sprawdziło jest wybuch ,nawet kilka dni wcześniej ,, no może i nie we Włoszech a na Isladii ,ale w sumie to ta sama płyta tektoniczna ,kurcze sam nie mogę się sobie nadziwic jaki wspaniały jestem,chyba stworzę kościół bedę jeździć dużym białym mercedesem-kamperem i będę głosić inne nowiny.:):):)

czy czasem ktoś już tak nie robi ?

zadziwiające ilu ludzi wierzy w takie bzdury

Użytkownik arek edytował ten post 26 maja 2011 - 07:40

#23 Sandra

Sandra

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 534 postów

Napisano 26 maja 2011 - 13:51

Tak patrząc z drugiej strony na ludzi , którzy oczekują końca świata, to trochę ich rozumię, bo w sumie wszyscy mamy już dość tego wszystkiego i chcielibyśmy żeby to wszystko pierdykło raz a porządnie, ale niestety tak się nie da, za proste.

A ci prorocy to chyba niezłą kasę robią, także arek nieźle kombinujesz. :rolleyes:

#24 Katarzyna_1

Katarzyna_1

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • 3 243 postów

Napisano 16 października 2011 - 21:51

Dziadek "prorok" przeniósł koniec świata z maja na październik ;)
http://wiadomosci.on...,wiadomosc.html

#25 spacemaster92

spacemaster92

Homo Infranius Plus

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 720 postów

Napisano 17 października 2011 - 10:24

Dziadek dąłby se spokój w końcu. Normalnie masakra z nim. To ja wam powiem, że koniec świata nastąpi już jutro tylko, że będzie on bardzo niezauważalny. W ogóle go nie zauważymy. Tak widzę te przepowiednie.

#26 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • 2 946 postów

Napisano 17 października 2011 - 16:57

więc teraz to 21 październik ,to chyba ostateczna data .
ciekawe czy teraz da sobie spokój ,jak znam życie ,to jesli dziatek nie popełni se ku ku , to powinien jechac do Texasu i krowy paśc ,a będzie glosił nową nowinę. :Cry:

#27 spacemaster92

spacemaster92

Homo Infranius Plus

• Użytkownicy
  • 720 postów

Napisano 17 października 2011 - 22:14

Dziadek naoglądał się TV widzi co się dzieje we Włoszech, Londynie, Nowym Yorku i se robi historyjki że to się rozwinie i będzie Armageddon. Czemu takich nie zamykają od razu w psychiatryku?

#28 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • 2 946 postów

Napisano 18 października 2011 - 13:24

W sumie dobrze ,że jest taki Camping .Głosi jednoznacznie i niepodważalnie ,że będzie tego a tego koniec swiata i juz,dlatego że tak napisano jednoznacznie w Biblii a ona nigdy nie kłamie ,niemalże jak taxometr (akademia policyjna cz 2). I teraz dnia 22 października okaże sie że to tylko ksiązka.Pewnie wpadnie na genialny pomysł ze zmiana kalendarza z gregoriańskiego na Julański lub odwrotnie ale to przesunie jego klęske o miesiac .Jestem ciekaw czy wystąpi i powie -"Opowieści biblijne to niestety tylko opowieści".

#29 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • 2 946 postów

Napisano 21 października 2011 - 13:59

Witam wszystkich w ostatnim dniu końca cywilizacji ziemskiej ,glęboko wierzac ,zarówno w teresci przekazu Biblii jak i jej wiernego , jedynie wlasciwie odczytujacego słowa proroków ,pastora Campinga ,pozdrawiam was serdecznie w ostatnim dniu .Ginacy w straszliwych meczarniach powinniscie cieszyc sie bo niebawem wszystko sie skończy i bedziecie mogli , nie wiem co ale bedziecie szczęśliwi.A im dluzej bedziecie tu na ziemi tym wieksze przechodzic bedziecie katusze .
]:-> ]:-> ]:-> ]:-> :Devil: :Devil: :Devil: ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:->

Oczywiście żartuje .

#30 UFOWORLDNEWS

UFOWORLDNEWS

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 1 543 postów

Napisano 21 października 2011 - 18:21

Godzina 18 minęła i nic się nie stało a miał być KONIEC ŚWIATA...Czekamy na kolejną datę i godzinę KOŃCA KOŃCÓW itd itp..... :D :Cry:

#31 spacemaster92

spacemaster92

Homo Infranius Plus

• Użytkownicy
  • 720 postów

Napisano 21 października 2011 - 18:27

Wychodzi na to, że jesteśmy niewinni i dlatego przeżyliśmy :D Przeżyliśmy już kilkanaście końców świata i wojen światowych. Czekam na kolejne haha

#32 ADAX

ADAX

The King of Madness

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 462 postów
  • GG: --> 11253349 <--

Napisano 21 października 2011 - 18:30

U mnie nie ma jescze 18 czyli, że jeszcze pożyję ? :D

#33 UFOWORLDNEWS

UFOWORLDNEWS

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 1 543 postów

Napisano 21 października 2011 - 18:33

U mnie nie ma jescze 18 czyli, że jeszcze pożyję ? :D

Dobre pytanie czy to się stanie kiedy u wszystkich będzie godzina 18 przecież to niemożliwe ha ha ha ha ha :Cry: :Cool:

#34 ADAX

ADAX

The King of Madness

• Użytkownicy
  • 1 462 postów

Napisano 21 października 2011 - 18:42

Może to jest według jakiegoś zegara słonecznego, ew. kosmicznego ? :D

#35 Sandra

Sandra

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 534 postów

Napisano 21 października 2011 - 19:26

Oni nas wykończą sami przepowiedniami końca świata, jak tak dalej będą przepowiadać co miesiąc. :D

#36 niedźwieć

niedźwieć

Homo Infranius

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 477 postów

Napisano 22 października 2011 - 08:23

To w końcu już był, czy nie? Chyba znowu przegapiłem :(

#37 ADAX

ADAX

The King of Madness

• Użytkownicy
  • 1 462 postów

Napisano 23 października 2011 - 15:20

Pantanal, nawet we Włoszech jest coś takiego jak czarna wołga :D Więc jeszcze nie jest u nas tak źle ;) Chciałbym zobaczyć miny ludzi którzy święcie wierzą w koniec świata, gdy on nie nastąpi 2012 roku. Jednak trudno będzie, ponieważ już podobno ma on nastąpić w 2013, a później zapewne i 2015,16... . Tak można bez końca, do tego jakieś kiblowe przepowiednie i znaki na niebie.

#38 Shadow Hunter

Shadow Hunter

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 09 kwietnia 2012 - 14:24

O matko, to miał być koniec świata, a ja nic nie wiedziałam i jeszcze go po chamsku przeżyłam...?
No ja nie wiem jak to tak można...
Ale bez problemu - w tym roku też jest koniec świata, może teraz go nie prześpię. A jeśli jednak zapomnę to będzie jeszcze w 2016 roku. Można sobie wybrać dogodną datę zagłady, żeby zdążyć przygotować piwnicę. :D

III WŚ też być miała, ale najwidoczniej Baba Vanga nawaliła cóś z obliczeniami, chociaż to dobrze, bo nie chciałabym konfliktu zbrojnego na taką skalę.

Morał? Na wszystkie przepowiednie bierz ogromną poprawkę i patrz sceptycznym okiem. I tak nie mamy wpływu na ew. koniec świata.

#39 ADAX

ADAX

The King of Madness

• Użytkownicy
  • 1 462 postów

Napisano 10 kwietnia 2012 - 01:06

W sumie może upaść, jak tak dalej posprzedadzą co się da. Może już godło sprzedali ! :Nomnomnom:

W końcu czymś ZUS i KRUS napełnić muszą ;)