Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Spotkanie z NPN w Warszawie :)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Przemekkk666

Przemekkk666

Weteran Infranin

• Moderatorzy globalni
  • 1418 postów

Napisano 13 sierpień 2011 - 20:39

Jak w temacie http://www.npn.org.pl/?p=3887 :D
Może anonimowo się tam zjawimy jakoś co? :Cool: :NotDoneCare:

#2 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2946 postów

Napisano 13 sierpień 2011 - 20:46

]:->
Widzialem zdjecia z Kobylej Woli ,badanie piktogramu na sposób M.M. powinno byc opatentowane. :Cool:
Ciekawe co powie podczas ewentualnej prelekcji ? Dzień dobry ?
Niech mu się wiedzie na szczeblach kariery dziennikarskiej.

#3 Yan Polskee

Yan Polskee

Homo Infranius Alfa

• ROOT Admin
  • 1530 postów

Napisano 13 sierpień 2011 - 20:49

Eeee... Jak nam mówił kiedyś nasz znajomy, Kuba, ufologiczna świadomość Mizery zatrzymała się na epoce Boba Lazara. Nie ma co w kółko pieprzyć o tym samym, ani w ogóle przejmować się Mizerą. Jeśli ktoś zna go w realu, nie chce mieć z nim nic wspólnego. Nazwisko natomiast pasuje do niego jak ulał.

#4 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 13 sierpień 2011 - 21:19

Dokładnie szkoda czasu na Mizernych i jemu podobnych mamy naprawdę inne sprawy niż bicie piany przed mikrofonem to zostawmy Mizerze a raportu jak nie było tak nie ma z Kobylej Woli, no cóż Mizera pobił już znanych nam ''emerytów'' raporty robi na miejscu przed kamerami do czego to juz doszło xD

#5 Yan Polskee

Yan Polskee

Homo Infranius Alfa

• ROOT Admin
  • 1530 postów

Napisano 13 sierpień 2011 - 21:25

Swoją drogą, ciekawe co wyjdzie z tego przypadku co ma Przemek... To byłaby już druga anomalia uchwycona na fotografii w Warszawie. Zastanawiam się, czy nie wrzucić tych zdjęć na Forum...

A co do Mizerniaka: niestety to jak zwykle przewaga formy nad treścią. Niestety, człowiek po podstawowym wykształceniu nie nabroi w telewizji i gwiazdą nie zostanie. Jeśli Mizera chce zrobić karierę, to do Big Brothera. Ale można też sypać całą garścią anegdot związanych z ufologicznymi przygodami Marcina M., np. o tym jak zgubił ekpię w Emilcinie, jak udawał, że zna angielski, jak "miał na wszystkich majle", jak pisał sobie UFO-relacj i robił wywiady sam ze sobą, jak ścigali go dłużnicy, jak kradł teksty i wiele innych historii pozostałych po naszym krótkim okresie znajomości. I nie ma w tym przesady.

Ale najlepsze było i tak, jak wpisywał ludzi na listy członkostwa w swej organizacji bez ich wiedzy, za co grożono mu sądem. Obawiam się, że rzeczywistość innych UFO-grup jest podobna...

#6 Przemekkk666

Przemekkk666

Weteran Infranin

• Moderatorzy globalni
  • 1418 postów

Napisano 13 sierpień 2011 - 22:34

No póki co gość się do mnie nie odezwał... Coś nie mam szczęścia
Na mój obecny stan wiedzy jestem skłonny przypuszczać, że to nie były lampiony, przynajmniej z opisu świadka bo napisał, że obiekty zmieniły jakby szyk z takiego trójkątnego do szeregowego, jednocześnie zmieniając kierunek o 90 stopni

#7 Yan Polskee

Yan Polskee

Homo Infranius Alfa

• ROOT Admin
  • 1530 postów

Napisano 14 sierpień 2011 - 00:36

Alternatywnie skrót NPN można rozszyfrować jako: "Niezbytlotna Papka Nadprzyrodzona", ale lepszą nazwą byłoby OMP czyli "Odwieczne międlenie pierdół". OMP lepiej opisuje wewnątrzną naturę szołmena imć Mizery. Ale tak samo, jak Doda jest tylko jedna, tak i Bernatowicz jest tylko jeden i jakby się Mizera starał nie zostanie jego bratem bliźniakiem.

Kiedyś ktoś powiedział na temat Michała Korybuta Wiśniowieckiego, że choć król zna kilka języków, to w żadnym z nich nie ma nic do powiedzenia. MM zna ledwie tylko jeden, ale gdziekolwiek by nie mówił, sytuacja jest analogiczna... i chyba nie warta dalszych komentarzy.

#8 Yan Polskee

Yan Polskee

Homo Infranius Alfa

• ROOT Admin
  • 1530 postów

Napisano 16 sierpień 2011 - 16:57

Eh, biedny on...
Na dłuższą metę komentowanie działalności MM nie ma większego sensu, bo w kółko mówi on o tym samym. Ponadto tworzenie z siebie ofiary "złych ludzi", "Facetów w czerni" i Bóg wie kogo jeszcze, to tylko element jego "pijaru", notabene bardzo słabego. Ale tak to jest, jak człowiek się naogląda "Z archiwum X". Wszyscy uwzięli się na "Foxa" a on przecież walczy o "prawdę".

Zasadniczo, jeśli chce się organizować wykłady i spotkania, oprócz czasu i chęci, trzeba mieć coś do powiedzenia. Niestety, jakakolwiek myśląca istota, która to widzi, słucha i analizuje co mówią osobniki typu MM najwyżej pomyśli, że to UFO to jednak szwindel.

#9 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • 2946 postów

Napisano 18 sierpień 2011 - 08:34

Niestety to nie jest tak ,jesli na spotkanie przyjdzie około 50-100 osób i wysluchają tego że MM prowadził badania kręgów,rozmawia ze świadkami spotkań i obserwacji ,że to tylko fragment archiwum oraz to że inne małe organizacje podpinaja sie pod niego lub zwalczają go czerpiąc z tego ogromne korzysci majatkowe .To jak myslisz pomyśla ,że że jest odwrotnie ?
Gościa pokazują w tv , jest w WP ,ma własna strone internetową ,udziela wywiadów gazetom ,prowadził radio w puławach .
Skoro tak jest a facet mówi o tym więc tak jest !
Jak myslisz ile osób pomysli że badaniem kompasem w komórce nic nie stwierdzi na temat kręgu.
Chcąc zasiegnac więcej informacji wpisze w google ufo - relacje świadków tam trafi na innego palanta .I wtedy nawet obejrzenie czwartego stopnia i wspólnoty nie rozjasni.
Widac MM pnie sie i rozwija . :Cool: Dobrze .Ja mam z czego sie posmiac a w moich badaniach mi to nie przeszkadza.Człek uczy sie całe życie.

#10 RysiekINFRA

RysiekINFRA

Administrator Forum INFRA

• ROOT Admin
  • 4444 postów

Napisano 18 sierpień 2011 - 11:12

Obawiam się, że właściciele owego UFO po prelekcji M.M. zrażą się do samej nazwy i szybko ją zmienią ;) Jak słusznie napisał Piotrek, facet pojęcia nie ma o czym mówi co wielokrotnie pokazał w rozmowach prywatnych. Co ciekawe nie czytał większości artykułów na starym NPN'ie i tak samo pewnie jest na obecnym, przecież wystarczy zrobić ctrl+c i ctrl+v i dodać parę obrazków a później lansować się w Superstacji czy innym Super Expressie na badacza. Zresztą "badania" według MM to pojechanie autem kolegi na miejsce zdarzenia, zrobienie 2-3 zdjęć i filmu z biegania po krzakach. Żenada.

#11 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • 2946 postów

Napisano 18 sierpień 2011 - 11:30

Nie przeszkadza mi jego kariera z dwóch powodów.
- wierzę w prawo przyczyny i skutku ,więc skoro ja nikomu źle nie życzę nic złego i mnie nie spotka
- po drugie jestem pewny ,że predzej czy później na jego prelekcji pojawi sie oczytany 10 latek który szybko zagoni go w kozi róg.
Brakiem wiedzy błysnął juz podczas wywiadu w "naszej stacji" gdzie nie potrafił powiedziec jakie promieniowanie ma zamiar badac w kręgach .
Swego czasu oprowadzałem wycieczki ,i wierzcie mi ,są mali goscie tak obcykani że ho ho ,miałem takiego jednego który był zainteresowany ewolucją dinozaurów w ptaki ,poparciem jego teorii była budowa kośca ,zwłaszcza różnorodnośc w ilości kregów szyjnych ptaków ,a były to wycieczki z prywatnych szkół z Wa-wy .Całe moje szczęscie że kocham wszystko co lata i nie tylko i nie bylo wtopy .(a bylo to około 10 lat temu)
Ale w konfrontacji z takim malcem MM podejrzewam szybko poprosi o zmiane pytań xD
Gorzej jak ch-17 tam trafii ]:->

#12 RysiekINFRA

RysiekINFRA

• ROOT Admin
  • 4444 postów

Napisano 20 sierpień 2011 - 15:56

http://www.se.pl/wyd...rki_200944.html

Hahaha :D

#13 Guest_Redaktor_*

Guest_Redaktor_*
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2011 - 11:34

Artykuł z Gazety Stołecznej. Autor: Andrzej Guzowski

Ciągle zadaję sobie pytanie: "Czy jesteśmy sami w kosmosie?". Wciąż nie znam odpowiedzi, więc w poniedziałkowy wieczór ochoczo pobiegłem na wykład nt. istot pozaziemskich w sezonowym klubie UFO przy pl. Na Rozdrożu. W pośpiechu zdążyłem zabrać rodzinę. Niech oni też poznają prawdę.

Wykład miał zacząć się o 19.30, ale przesunięto go o blisko godzinę. - Poczekajmy, aż się ściemni - tłumaczyli organizatorzy, członkowie projektu "Na progu nieznanego". Na miejscu było 30-40 osób. Mężczyzna siedzący obok przedstawił się jako "Mikado". - Istnienie UFO to nie kwestia wiary, tylko obserwacji - stwierdził i pochwalił się, że w 2004 roku widział niezidentyfikowany obiekt latający. Szczęściarz. Ja od lat wpatruję się w niebo i nic.

Podszedłem do dziewczyn Joanny i Oli. - Przyszłyśmy tu przypadkiem, ale posiedzimy, aż nam się piwo skończy - mówiły wyraźnie rozbawione.

Zdenerwowałem się. Jak można tak niefrasobliwie podchodzić do poważnego tematu?

- Może zaczną wystąpienie motywem muzycznym z "Archiwum X"? - śmiał się głośno mężczyzna z papierosem i piwem. Kolejny niedowiarek.

Wreszcie zaczął się wykład. Sporo się dowiedziałem. W 1942 roku w Los Angeles amerykańskie wojsko stoczyło bitwę z kosmitami. Pięć lat później w Roswell rozbił się kosmiczny talerz. W 1978 roku w Emilcinie na Lubelszczyźnie rolnik został przebadany przez obce istoty. W Wylatowie pojawiały się piktogramy zbożowe. Zupełnie blisko zaś, bo koło elektrociepłowni Siekierki i wokół Jeziorka Czerniakowskiego, co chwila dochodzi do niezwykłych wydarzeń. Organizatorzy przygotowali dziesiątki slajdów. Migały co kilka sekund. - Za dużo tych slajdów, to się robi nudne - narzekała pani Anna. Po co ona tam w ogóle przyszła?

Wykład nt. UFO trwał blisko dwie godziny. Moja ciekawość została w znacznym stopniu zaspokojona, ale postanowiłem zostać na drugiej części spotkania o "nowym porządku świata". Inny członek "Na progu nieznanego" pan Adam zapowiedział, że jego wystąpienie dotyczyć będzie tajnych organizacji kontrolujących świat. Jednak opowiadał głównie o historii hitlerowskiego kompleksu "Olbrzym" w Górach Sowich. - Co ma ten kompleks do tajnych stowarzyszeń? - spytał jeden z widzów, gdy przyszedł czas na dyskusję.

Cóż za głupie pytanie - żachnąłem się. Już chciałem mu odpalić, gdy pan Adam mnie wyręczył. - Eeee... cóż..., a to dobre pytanie. Bezpośredniego związku tu nie ma, ale cała ideologia Hitlera zmierzała do stworzenia nowego porządku świata - powiedział.

Spotkanie skończyło się po godz. 23. Wytrwali tylko nieliczni. Ech, ciężko jest szerzyć prawdę, gdy ludzie nie chcą słuchać.
-------------------------------

#14 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 26 sierpień 2011 - 15:56

Wow Mizera koło Siekierek od kiedy tak bardzo zainteresowała go Bernardyńska ?

A to już są niezłe jaja :D

''Wraz z Projektem NPN zbadaliśmy i udokumentowaliśmy tysiące niezwykłych zjawisk - mówi.''

Tysiące ? Zatem może on ma większe archiwum od archiwum Rzepeckiego tam też były tysiące obserwacji ;) Takie kłamstwa wciskać to już zenada ale to jedynie Mizera potrafi.

#15 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • 2946 postów

Napisano 26 sierpień 2011 - 17:08

Bez przesady miażdżącej krytyki w tym artykule nie było .Szkoda Pantanalu ,że nie pofatygował sie tam twój osobisty "przyjaciel" ch-17 (zezik) ;) xD to by było spotkanie.A ile MM miałby nowych zdjęć do kolekcji xD xD :D
Wcześniej czy później ktoś mu zacznie zadawać pytania .
Nawet na takiej imprezie zjawił sie ktoś kto słucha widać po tym artykule zamieszczonym przez "Redaktora" co ma to wspólnego z NWO - w sumie nic xD :D xD
zainteresować ludzi przez 2 godziny jednym tematem jest naprawdę trudno trzeba mieć charyzmę .

#16 RysiekINFRA

RysiekINFRA

• ROOT Admin
  • 4444 postów

Napisano 26 sierpień 2011 - 17:22

Faktem jest, że relacja pana dziennikarza drastycznie odbiega od opisu lansowanego przez MM. Tam 300 osób tu 35, tam entuzjazm i setki pytań a tu raczej naśmiewanie się itd. :D

Poza tym zobaczcie jakie on tematy podnosi, wałkuje to samo od wielu lat, no ile można?

#17 UFOWORLDNEWS

UFOWORLDNEWS

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 1543 postów

Napisano 26 sierpień 2011 - 18:08

,,...PS. ale oczywiście przecież Ci co tak głośno szczekają uważają, że mogliby to zrobić lepiej. Tylko dlaczego nie robią?! Proszę bardzo! Możecie się przecież wykazać czymś więcej niż opluwaniem, oczernianiem i pomawianiem ludzi tylko dlatego, że są od Was lepsi. Ale Wy przecież jesteście jedynie śmieciarskimi nickami w necie i wszystko co potraficie, to... wrzeszczeć. Zakłamane, internetowe szuje... Czas zamknie Wam mordy...."- Marcin Mizera

A więc Pan Mizera myśli , że ktoś lubuje się w publicznym podcieraniu ,,sprawą" UFO robiąc z tego SHOW.Toż to propaganda dezinformacyjna ubrana w nędzne łachmany pseudo aktywistycznej hucpy nazywanej ,,badaniami.Tak się kończy parcie na szkło przez siadanie na butelce.A tak swoją drogą oczywiście wszyscy się tu radujemy bo każdy z nas tu wie, że w dawnym jak i obecnym NPN-nie najważniejszy był wizerunek co, w badaniu czegokolwiek nie pomaga.Może podpowiem , że nie warto zaczynać od tyłka strony. ]:-> ]:-> ]:-> trzymamy kciuki za kolejne sukcesy NPN-u.Nie wspominając już o ograniczeniu umysłowym autora powyższego cytatu gdzie ,,ufologia" sięga rynsztoka.

#18 Guest_ArKi_*

Guest_ArKi_*
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2011 - 20:00

Pamiętam wylatowo i badania Marcina przy pomocy kompasu. To może i dobry człowiek, ale kompletnie nie nadaje się do spraw, w których trzeba powiedzieć coś konkretnego.

#19 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • 2946 postów

Napisano 27 sierpień 2011 - 09:28

Gdyby Autor arykułu napisał ,że był na spotkaniu i w sumie nic się nie dowiedział bo prowadzący przedstawił jedynie montaż kilkuset zdjec ściągniętych z netu ,a prowadzący spotkanie nie potrafił zainteresowac tym skad inąd ciekawym tematem ,słuchaczy - to byłaby miażdżąca krytyka .

a tak jest ecie pecie

#20 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 27 sierpień 2011 - 10:36

Pamiętam jeszcze jak żył K.Bzowski ostrzegał mnie przed Bernatowiczem i Mizerą jako osoby nie nadające siew ufologii i robiące tanią sensacje to tak dla Waszej ciekawości.