Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Spotkanie z NPN w Warszawie :)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3642 postów

Napisano 28 sierpień 2011 - 02:03

Hahaha, normalnie co 3 post to potknięcia Mizery, może założymy jeden temat żeby ogólnie to spisać?
Jeżeli już Bzowski o nim gadał to widać że człowiek miał już wtedy przeczucie.

#22 Guest_Kulka_*

Guest_Kulka_*
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 18:08

No ja byłam na tym spotkaniu. Ten co mówil o teoriach spiskwych to nawet jeszcz-jeszcze,ale ten od UFO to albo nie mial o tym zielonego pojecia, albosie za duzo "ArchiwumX" naogladal w dziecinstwie.

#23 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2946 postów

Napisano 03 wrzesień 2011 - 09:55

E tam, idzie do przodu , juz nawet zaczął zamieszcza pod tekstem nazwiska autorów ,to znaczący postęp. :Cool:
Jak tak dalej pójdzie sami czytelnicy ocenią ,co oprócz przedruku zrobił.Po prostu :Cool:
Zreszta natępne spotkanie MM z Warszawiakami odbędzie się 16-09 ,ciekawe czy znajdzie sie ktoś ,kto nie da się zmanipulowac chwilą i zada rzeczowe pytania dotyczące informacji przekazywanych przez MM.
Po prostu przedstawienie słuchaczowi w ciągu 45 minut 60 przypadków obserwacji i spotkań z nieznanym ,skutecznie odmóżdża na tę chwilę ,refleksja przychodzi potem .Chyba ,że ktos jest obeznany z tematem ,tj.sam dokonywał badań ,lub zaliczył obserwacje.Na cos takiego liczę.

#24 RysiekINFRA

RysiekINFRA

Administrator Forum INFRA

• ROOT Admin
  • 4444 postów

Napisano 03 wrzesień 2011 - 11:57

Zreszta natępne spotkanie MM z Warszawiakami odbędzie się 16-09 ,ciekawe czy znajdzie sie ktoś ,kto nie da się zmanipulowac chwilą i zada rzeczowe pytania dotyczące informacji przekazywanych przez MM.
Po prostu przedstawienie słuchaczowi w ciągu 45 minut 60 przypadków obserwacji i spotkań z nieznanym ,skutecznie odmóżdża na tę chwilę ,refleksja przychodzi potem .Chyba ,że ktos jest obeznany z tematem ,tj.sam dokonywał badań ,lub zaliczył obserwacje.Na cos takiego liczę.

Arnold, Roswell, Emilcin, Bzowski, Wylatowo etc. i w ten sposób publiczność pozna prawdę objawioną przez polskiego Foxa Muldera jak sam siebie nazywa.

#25 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • 2946 postów

Napisano 03 wrzesień 2011 - 14:21

Pewnie też przedstawi tajemnicze kręgi w Kobylej Woli ma zdjęcia z kilku poprzednich lat ,ma co pokazać ,nikt też nie przyczepi sie o autorstwo bo wykonał je sam .

#26 Przemekkk666

Przemekkk666

Weteran Infranin

• Moderatorzy globalni
  • 1418 postów

Napisano 03 wrzesień 2011 - 16:54

No i chyba tym razem wybiorę się na to spotkanie, zobaczę wreszcie co to za typ ten MM :Cool:

#27 RysiekINFRA

RysiekINFRA

Administrator Forum INFRA

• ROOT Admin
  • 4444 postów

Napisano 03 wrzesień 2011 - 18:51

No i chyba tym razem wybiorę się na to spotkanie, zobaczę wreszcie co to za typ ten MM :Cool:

To ja poproszę o zdobycie dla mnie autografu :D

#28 Przemekkk666

Przemekkk666

Weteran Infranin

• Moderatorzy globalni
  • 1418 postów

Napisano 03 wrzesień 2011 - 20:19

To ja poproszę o zdobycie dla mnie autografu :D

Nie ma sprawy :)

#29 yos

yos

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 wrzesień 2011 - 17:03

Nie jestem na bieżąco - nabijacie się z tego człowieka, który ma kanał "Paranormalna Polska" na wp.tv?

http://pp.wp.tv/#m402074

Pytam wyłącznie z ciekawości, bo mnie te personalne przytyki (których nota bene jest najwięcej na tym forum) kompletnie nie interesują.

pozdrawiam - yos

#30 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • 2946 postów

Napisano 04 wrzesień 2011 - 21:46

Może czasem dobrze przeczytać co piszą ludzie o kimś . Zwłaszcza ci którzy współpracowali z kimś wiele lat ,nie mówie tu o sobie. Bo MM znam w sumie słabo .Ale z tego co tu przeczytałem nie mam czego żałować. Ale skoro w TV wp mówią ,że jest czołowym badaczem ,to pewnie tak jest :Cool: .
Widać po sposobie badań w Kobylej Woli zarówno w 2010 jak i 2011 .
Ja tu męczę sie z próbkami,mikroskopem ,kamerą ,glajtem a jemu starcza komórka i compakt camera. Cóż dobry jest.

#31 Yan Polskee

Yan Polskee

Homo Infranius Alfa

• ROOT Admin
  • 1530 postów

Napisano 05 wrzesień 2011 - 15:21

Tak Arku. I myślę, że tym miłym akcentem można zakończyć sprawę rozważań nad Marcinem M. Oczywiście wszystko co trzeba zostało tu powiedziane i wyraźnie podkreślone. Choć próbuje on w Internecie pozować na badacza, ma dość słaby pijar i jeśli ktoś ma więcej oleju w głowie, prędzej czy później to zauważy. O jego wiarygodności może świadczyć fakt, że mało kto chce z nim współpracować.

Ogólnie rzecz biorąc, grupy ufologiczne nie zdają egzaminu. Owszem, można utrzymywać propagandę sukcesu i żyć na FB (jak Mizera, który zwykł tam nas permanentnie obrażać), w tzw. realu klepiąc biedę, ale można też robić coś porządnie - bez blichtru, i być dużo bardziej wiarygodnym. Mówię tu o drodzę zajmowania się tym fenomenem, którą wybrał Arek Miazga.

W przypadku koordynatora NPN, wszystko wygląda oczywiście dość plastikowo i groteskowo. Ponadto towarzyszą temu ogromne fanfary ujawniające totalną drzemiącą wewnątrz pustkę. Choć MM tworzy z NPN-u "największą grupę ufologiczną w Polsce", ich liczba jest zaskakująco maleńka a "największe archiwum" (będące de facto w większości rysunkami jednego człowieka - kontaktowca z Puław) mieści się w segregatorze.

Dobrym na to dowodem na to, że wszystko to jest mocno podkoloryzowane jest to, że cały serwis NPN jest zbiorem kopii z polskich serwisów informacyjnych oraz tekstów, które są odświeżane co rok od ponad 5 lat. Jak zapewniał nas kiedyś bliski współpracownik autora, wszystko wzięło się z tego, że "polski Fox Mulder" zatrzymał się w ufologicznym rozwoju, kiedy na topie była historia Boba Lazara...