Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

K. Jackowski: wizje na listopad 2011


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#21 Arek 1973

Arek 1973

  Homo Infranius Alfa

 • Moderatorzy globalni
 • 3 642 postów

Napisano 20 września 2011 - 05:39

Ja bym tak ogólnie panu jasnowidzowi polecił pozostać przy szukaniu zwłok, tam mu lepiej idzie.

Zamach terrorystyczny ze strony muzułmańskiej
Tak , oczywiście tego się spodziewamy w Europie już od kilku lat.

Rozpad UE
To zależy co pod tym się rozumie, bo jeżeli Grecja ogłosi bankructwo to także wtedy może Jackowski powiedzieć "miałem rację"

Kłopoty zimą
bez komentarza :D

#22 arek

arek

  WETERAN

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2 946 postów

Napisano 20 września 2011 - 07:25

nie ma obiektywnie czegoś takiego jak zło ,jest tylko subiektywne odczucie .

#23 niedźwieć

niedźwieć

  Homo Infranius

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPip
 • 477 postów

Napisano 20 września 2011 - 09:54

Nie trzeba być jasnowidzem, żeby zauważyć zmiany. Społeczne, ekonomiczne, religijne, polityczne, klimatyczne. Wszystko idzie w zajebiście złym kierunku, w zajebiście szybkim tempie. Rozpad Unii, USA i innych federacyjnych kolosów na glinianych nogach to tylko kwestia czasu. Takie wielkie, sztuczne twory mogą istnieć tylko jako dyktatury. W demokracji, moim zdaniem, nie ma na nie miejsca. Obcy sobie etnicznie, kulturowo czy poglądowo ludzie mieszkają razem w wielkich aglomeracjach - to beczki prochu i tylko kwestia czasu, kiedy zacznie się to wymykać spod kontroli wszędobylskich paluchów władzy, a wtedy...

#24 dino_24

dino_24

  Full Active

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 559 postów

Napisano 20 września 2011 - 20:19

valdemar99 - Już napisałem. W zamian będzie "myślę" prawdziwa demokracja opierająca się na miłości braterskiej, t.z wszyscy powinni żyć na poziomie człowieczeństwa i poszanowaniu wszelkich praw. Ale to troszkę potrwa nim osiągnie się apogeum życzliwości z każdej strony.


To co piszesz , to ''pachnie'' rezerwatem ,
a nasza cywilizacja to nie pueblosi Apacze .

Te same myśli nachodziły , wielkiego , małego ''rewolucjonistę'' z Poronina ,
naczytawszy się do bólu Marksów i Engelsów ... wprowadził swoje chore idee w
życie ... dalej znamy historię ... i efekty przemyśleń ''rewolucjonisty'' .


Definicja słowa ''państwo'' jeszcze się nie zmieniła ... dalej panuje twierdzenie , że jest
to aparat nacisku i wyzysku klasy ''panującej'' nad resztą społeczeństwa .
Wypisz , wymaluj ''polska'' .#25 Siwy

Siwy

  Infrańczyk

 • Użytkownicy
 • PipPipPip
 • 109 postów

Napisano 20 września 2011 - 21:09

dino_24 - Czy naprawdę nie chwytasz, ze jak wszystko żyje w harmonii, środowisko i społeczeństwo, to jest naprawdę wspaniale?!! No nie, A hierarchia istnieje wszędzie i we wszystkim. Ten z Poronina odrzucił Boga dlatego komuna trwała tylko 100 lat.

Użytkownik Siwy edytował ten post 20 września 2011 - 21:09


#26 Arek 1973

Arek 1973

  Homo Infranius Alfa

 • Moderatorzy globalni
 • 3 642 postów

Napisano 21 września 2011 - 05:52

Zgadzam się całkowicie z pewnym wyjaśnieniem ze starych sesji chanellingowych pani Jane Roberts.
Mianowicie czyny ludzkie to tylko działanie czy to jest złe czy dobre zależy od punktu widzenia.

Na pewno pamiętacie jak 10 lat temu runęły wieżowce w NY, w naszej tv. pokazywano setki załamanych ludzi, płaczących i wołających o pomstę. A dokładnie w tym samym czasie w strefie Gazy ludzie wylegli na ulicę i tańczyli z radości. Nie zapomnę jak pewna pani wołała do kamery że dziękuje Allahowi za to że następuje sprawiedliwość i w końcu amerykanie zostali ukarani. Na takich przypadkach dobrze widać że to co jednych boli innych cieszy

#27 arek

arek

  WETERAN

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2 946 postów

Napisano 21 września 2011 - 10:45

Czy naprawdę nie chwytasz, ze jak wszystko żyje w harmonii, środowisko i społeczeństwo, to jest naprawdę wspaniale?!!

Rozwój cywilizacji ,zwiększenie populacji jednego gatunku zawsze prowadzi do degradacji środowiska naturalnego.Boskie słowa _ idźcie i czyńcie sobie ziemie poddana -oznacza wyrok smierci na środowisko naturalne, bo najpierw pozbywamy sie drapieżników ,zagrażających ludziom ,potem tych zagrażających naszym polonom , zmieniając srodowisko zabijamy te których życie jest dla nas nieprzydatne.Potem zostajemy tylko my na wyeksploatowanej planecie dusząc sie w oparach CO2 ,cofamy wiec rozwój zycia do poziomu triasu . Więc to natępna bzdura głoszona dumnie i durnie. Zrównowazone życie prowadzili ludzie z neanderthalu ,przez kilkadziesiat tysiecy lat niczego nie zmieniajac w srodowisku .Ale środowisko samo ich wykończyło .Sprowadziło na nich zarazę w postaci uciekiniera kopalnianego Adamusa z rodziną.

#28 Siwy

Siwy

  Infrańczyk

 • Użytkownicy
 • PipPipPip
 • 109 postów

Napisano 21 września 2011 - 11:09

Arek 1973 - Tak! Jednych cieszy, a drugich boli!!!!!!!! I teraz zrozumieć co jest złem a co wspaniale, trzeba przeżyć to na sobie i w ostateczności podjąć decyzje, czy to jest przyjemne, czy zadaje ból, bo myślę ze nikt nie pragnie cierpień. Czy jak Ci poderznę gardło i ja będę się śmiał do rozpuchu z tego, a Ty będziesz się wił z bólu i przeklinał cały świat. to jak myślisz, czy mój czyn będzie cudowny dla Ciebie??.

Zgadzam się całkowicie z pewnym wyjaśnieniem ze starych sesji chanellingowych pani Jane Roberts. Mianowicie czyny ludzkie to tylko działanie czy to jest złe czy dobre zależy od punktu widzenia.

Tak to można zaakceptować, gdy się porusza w pewnych określonych "ramach", bo są decyzje w życiu ze nie wiemy jaka działalność podjąć, i czy słusznie podejmiemy decyzje. Natomiast czyny które przynoszą, ból i rozpacz, jeżeli tego ktoś nie rozumie, to zdradza, na jakim poziomie rozwoju się znajduje, i te negatywne będą udziałem do przeżycia, aby poznać czy te czyny są obiektywne czy subiektywne. Myślę ze to żadna przyjemność być nabijanym na pal tak jak Azja, i później stwierdzić, czy to przynosi radość.

Użytkownik Siwy edytował ten post 21 września 2011 - 11:12


#29 Siwy

Siwy

  Infrańczyk

 • Użytkownicy
 • PipPipPip
 • 109 postów

Napisano 21 września 2011 - 11:21

_ idźcie i czyńcie sobie ziemie poddana -

Jeżeli będziesz agresorem tej Ziemi, to tak to wygląda jak napisałeś. Natomiast jeżeli będziesz miał serce otwarte, to wszyscy mogą żyć w zgodzie, Nawet tygrysy bengalskie są łagodne dla człowieka gdy ten jest boski. Ale to wszystko nie na temat tutejszy.

#30 Arek 1973

Arek 1973

  Homo Infranius Alfa

 • Moderatorzy globalni
 • 3 642 postów

Napisano 22 września 2011 - 06:05

Czy jak Ci poderznę gardło i ja będę się śmiał do rozpuchu z tego, a Ty będziesz się wił z bólu i przeklinał cały świat. to jak myślisz, czy mój czyn będzie cudowny dla Ciebie??.

Oczywiście że nie,ale ci co będą patrzeć na to z boku podzielą się na dwa obozy, jedni będą mi współczuć a inni będą wołać z zadowoleniem "należało się draniowi".
Jesteśmy cząstką natury która jest niemiłosierna, zwierzęta polują na inne żeby coś zjeść. Tak ja wiem że tylko człek zabija dla przyjemności i warto by się zastanowić czy te bezsensowne wojny lub inne "złe czyny" towarzyszyły ludziom już od zawsze czy dopiero sami sobie w nas stworzyliśmy coś co pcha nas do działania "złego".
Jak myślisz Siwy, hasła jak konkurencja i podstęp pasują dobrze do złych czynów?, jeżeli tak to konkurencja i podstęp znana była już ludziom pierwotnym, więc chyba jest to nasz wrodzony defekt?

#31 arek

arek

  WETERAN

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2 946 postów

Napisano 22 września 2011 - 10:25

Jesteśmy cząstką natury która jest niemiłosierna, zwierzęta polują na inne żeby coś zjeść. Tak ja wiem że tylko człek zabija dla przyjemności i warto by się zastanowić czy te bezsensowne wojny lub inne "złe czyny" towarzyszyły ludziom już od zawsze czy dopiero sami sobie w nas stworzyliśmy coś co pcha nas do działania "złego".

Nie tylko człowiek zabija dla zabawy ,popatrzcie na koty ,te łapią ryjówki choć są one trujące i koty ich nie jedzą tylko zabijają, Nawet mysz często musi się nacierpieć koty wcześniej "bawia się nią" ale mysz ma już zadaną śmierć ,bo wcześniej jest przegryziona i wykrwawia sie wewnętrznie .Zwierzęta żyące społecznie ,maja swych ulubieńców w stadzie jak i antagonistów ,te uklasowane wyzej w hierarchi stada pomiatają często wybranymi osobnikami , dołujac je i doprowadzając do usunięcia ich ze społeczności .Zwierzęta tez walczą o terytoria czasem z pozoru bezsensownie ,bo nowy obszar nie jest bardziej zasobny od dotychczasowego. Nie różnimy sie ,w swoich działaniach ,od innych zwierząt .Nie jesteśmy więc koroną stworzenia nasza przewaga nad zwierzętami polega na umiejetności tworzenia i wykorzystywania narzędzi .Pozostaje natomiast zagadką dlaczego hominidy maja tak duże i energochłonne mózgi .Są one nad wyraz rozrośniete i nie zmieniły sie wraz z rozwojem cywilizacji.

#32 Siwy

Siwy

  Infrańczyk

 • Użytkownicy
 • PipPipPip
 • 109 postów

Napisano 22 września 2011 - 11:13

Pantanal. - Widzisz, ze raczej brak zainteresowania P. Jackowskim, bo i brak obrońców. Myślę ze jest On początkującym jasnowidzem, i robi błąd ze się tak reklamuje, bo przez to traci nawet to co już w sobie rozwinął. To tak samo jest jak z tymi uzdrowicielami, gdy nikt o nich nie wie, potrafią leczyć, ale gdy przychodzi okazja zarobić to się zaczyna te właściwości tracić. I słusznie!! Bo jeżeli coś się dostało za darmo to powinno służyć społeczeństwu, a nie robić z tego biznes.
Arek 1973 -

.... Jesteśmy cząstką natury która jest niemiłosierna, zwierzęta polują na inne żeby coś zjeść. Tak ja wiem że tylko człek zabija dla przyjemności i warto by się zastanowić czy te bezsensowne wojny lub inne "złe czyny" towarzyszyły ludziom już od zawsze czy dopiero sami sobie w nas stworzyliśmy coś co pcha nas do działania "złego".
Jak myślisz Siwy, hasła jak konkurencja i podstęp pasują dobrze do złych czynów?, jeżeli tak to konkurencja i podstęp znana była już ludziom pierwotnym, więc chyba jest to nasz wrodzony defekt?

Człowiek ma w sobie 15% cech zwierzęcych, które nabył, gdy się rozwijał w świecie zwierzęcym. Te 15 % ze świata zwierzęcego, rzutują na nasz charakter pewien rys i odczucia w przeróżnych sytuacjach. W królestwie zwierząt dusza rozwijała w sobie wszystkie zmysły, dlatego musiał zaistnieć system pokarmowy, by rozwijać zmysły. Natomiast człowiek jest już plemnikiem materii ożywionej, dlatego ze dostał do dyspozycji inteligencie, musi wyeliminować w sobie te negatywne cechy a rozwijać pozytywne. To cały sens życia na tej Ziemi.
arek -

.Pozostaje natomiast zagadką dlaczego hominidy maja tak duże i energochłonne mózgi .Są one nad wyraz rozrośniete i nie zmieniły sie wraz z rozwojem cywilizacji.

Bo brak im takiego narzędzia jak inteligencja, która jest przywilejem człowieka.

#33 dino_24

dino_24

  Full Active

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 559 postów

Napisano 23 września 2011 - 12:05

Panowie, ale co te dyskusje mają wspólnego z wielkim mistyfikatorem, Jackowskim - jasnowidzem bez wykształcenia, który chce zgrywać profesora. On sam jest dzieckiem swojej propagandy. Wystarczy poprzeglądać jego "dyplomy" od Policji, aby dowiedzieć się, że nie mają one żadnej wartości dowodowej. Powód: są to dyplomy z podziękowaniami za udział w akcji. Nikt nie ocenia w nich stopnia umiejętności Jackowskiego. Gdyby porwał się tym do Randiego zostałby solidnie wyśmiany, jednak "polski Nostradamus" nie jest na tyle inteligentny żeby to zauważyć.


Drogi Pantanal'u , szanuję twoje zdanie lecz
z przykrością muszę stwierdzić , że ... nie masz racji w swoim rozumowaniu .
Współpraca Pana Jackowskiego z Policją jest współpracą ''półjawną'' .
W większości śledztw , to sama Policja występowała do Pana Jackowskiego
o ''pomoc'' .
Były przypadki , że rodzina ''ofiary'' zgłaszała się do jasnowidza człuchowskiego ,
jasnowidz w swoim ''śnie'' zawężał obszar poszukiwań ''ofiary'' o czym informował
lokalną jednostkę Policji .

Jak , już to proponuję ci wystąpić do jakiejkolwiek jednostki Policji z propozycją
pomocy ''śledczej''.
Zobaczymy czy przedstawisz dyplom z podziękowaniem :D :D :D
za skuteczną pomoc .
Czekam z utęsknieniem :(

Miałem możliwość , kilkakrotną , być na spotkaniach z Panem Jackowskim , choć
nie ''profesor'' , lecz ''dusza'' wrażliwa .#34 arek

arek

  WETERAN

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2 946 postów

Napisano 23 września 2011 - 14:07

Widzisz, ze raczej brak zainteresowania P. Jackowskim, bo i brak obrońców. Myślę ze jest On początkującym jasnowidzem, i robi błąd ze się tak reklamuje, bo przez to traci nawet to co już w sobie rozwinął. To tak samo jest jak z tymi uzdrowicielami, gdy nikt o nich nie wie, potrafią leczyć, ale gdy przychodzi okazja zarobić to się zaczyna te właściwości tracić. I słusznie!! Bo jeżeli coś się dostało za darmo to powinno służyć społeczeństwu, a nie robić z tego biznes.

to taki sam talent jak tworzenie muzyki czy pisanie książek dlaczego odmawiasz ludziom wykorzystywana swoich talentów dla dostatniego życia ,skoro ludzie korzystaja z jego usług to znaczy ,że takie zdolności posiada .Prawo podaży gdyby był cienki nikt by o nim nie usłyszał.Dobrobyt nie jest niczym złym a cierpienie wcale nie uszlachetnia . A co bys chciasł "siwy" by jasnowidz żył w ubóstwie wyżerał ze śmietnika ? Trzeba mu przyznac że posiada zdolności paranormalne ,potrafi bowiem zlokalizować zwłoki człowieka bez kontaktu z rodzina zaginionego. Jeśli zaś chodzi o pomyłki to spróbujcie sami zlokalizować cokolwiek na podstawie opisu lub nawet zdjęcia .Przecież w wizji nie widzi stopni długości i szerokości geograficznej .
Natomiast wizje ogólne ,dotyczace świata chyba nikomu nie wychodzą ,to mas media zawsze chcą takiego czegoś zwłaszcza w okresie Nowego Roku

#35 dino_24

dino_24

  Full Active

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 559 postów

Napisano 23 września 2011 - 14:36

to taki sam talent jak tworzenie muzyki czy pisanie książek dlaczego odmawiasz ludziom wykorzystywana swoich talentów dla dostatniego życia ,skoro ludzie korzystaja z jego usług to znaczy ,że takie zdolności posiada .Prawo podaży gdyby był cienki nikt by o nim nie usłyszał.Dobrobyt nie jest niczym złym a cierpienie wcale nie uszlachetnia . A co bys chciasł "siwy" by jasnowidz żył w ubóstwie wyżerał ze śmietnika ? Trzeba mu przyznac że posiada zdolności paranormalne ,potrafi bowiem zlokalizować zwłoki człowieka bez kontaktu z rodzina zaginionego. Jeśli zaś chodzi o pomyłki to spróbujcie sami zlokalizować cokolwiek na podstawie opisu lub nawet zdjęcia .Przecież w wizji nie widzi stopni długości i szerokości geograficznej .
Natomiast wizje ogólne ,dotyczace świata chyba nikomu nie wychodzą ,to mas media zawsze chcą takiego czegoś zwłaszcza w okresie Nowego Roku


Podpisuję się pod tym postem czterema
kończynami + język . To jest prawda i kwintesencja zagadnienia .
A , to , że lemingi nie rozumieją problemu ... to już inna baja .


#36 ADAX

ADAX

  The King of Madness

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1 462 postów
 • GG: --> 11253349 <--

Napisano 23 września 2011 - 16:40

Tak, jesli chodzi o wizje świata i jego przyszłości, to są one ogólne, wywnioskowane z codzienności i z przeszłości. Może zamiast nazwy jasnowidz w tym temacie powinno się znaleźć, analityk.

#37 Siwy

Siwy

  Infrańczyk

 • Użytkownicy
 • PipPipPip
 • 109 postów

Napisano 23 września 2011 - 17:33

arek . Czy się będziesz buntować czy nie to i tak nie zmieni to podstawowych praw. Czy J.. będzie robił biznes czy nie, to jest osobista sprawa, natomiast talent wszelki, traci na znaczeniu gdy w grę wchodzi interes. Nic na to nie poradzimy. Zobacz i rozejrzyj się w wokoło, a przyznasz mi racje. Możesz nawet oprzeć się na historii, jest ogromna tam lektora, gdzie artyści umierali z głodu, a ich dzieła dzisiaj warte są ogromnych fortun. Pozdrawiam.

#38 ADAX

ADAX

  The King of Madness

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1 462 postów
 • GG: --> 11253349 <--

Napisano 23 września 2011 - 18:59

Siwy wiesz dlaczego wielcy tego świata (nie wszyscy oczywiście) prowadzili "nędzne" zycie, a ich owoce pracy są bezcenne ?
Dlatego, że ich tryb zycia opierał się na wielkim zaangazowaniu w to co robili. Ich świat był zamknięty w marzeniach, w niekończącej się strefie snów. Nie zwracali oni uwagi na to co ich otaczało. Wyobraź sobie ile ludzi na świecie nie jest w stanie realizować swoich mażeń, ponieważ, społeczeństwo i cała mechanika świata na Ziemi, ogranicza nas do obowiązku pracy, gdyż inaczej nie dostaniemy wynagrodzenia, potrzebnego do funkcjonowania w takim społeczeństwie. Oczywiście bez tego świat by się nie rozwinął, tak więc coś za coś. To jest właśnie problem.

Dochodzimy do punktu w którym tracimy nasze "dusze" naszą wyobraźnię, wewnętrzną harmonię i to do czego powinnyśmi dążyć, czyli do tworzenia czegoś, co cieszyło by wszystkich, nie tylko nas. Teraz popatrz na przykład na muzyków. Dzielą się oni na tych, którzy tworzą prawdziwe arcydzieła, i na tych którzy tworzą by zarobić, by się dowartościować, podniesc swój prestiż. Podobnie jest we wszystkich dziedzinach. Powoli cała ludzkość idze w stronę prostoty, ogromnej kożyści dla nich samych, zbierając owoce swojej pracy, zostawiając za soba spaloną ziemię, a powinno byc odwrotnie, powinniśmy tworzyć na spalonej ziemi owoce, by kazdy kto przejdzie obok nich mógł je zerwać i zrobic to samo co my zrobilismy dla niego.
Wynagrodzenie za swoją pracę nie jest czyms złym. To dobra i właściwa droga.Lecz podzielenie się z kimś garstką tego co mamy to ogromne dobro.
Jackowski robi dobrze jeśli pomaga odszukać zaginione osoby, jesli ma do tego dar to powinien go jak najlepiej wykożystać. Czy zarabia na tym czy nie, to jego sprawa.

#39 arek

arek

  WETERAN

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2 946 postów

Napisano 23 września 2011 - 20:19

Możesz nawet oprzeć się na historii, jest ogromna tam lektora, gdzie artyści umierali z głodu, a ich dzieła dzisiaj warte są ogromnych fortun. Pozdrawiam.

Leonardo da Vinci ,Michał Anioł Buonarotii ,Rafael ,raczej nie patrzyli czy im starczy do 1 .Fidiasz równierz. muzycy ? tu raczej chulaszczy tryb rzycia Chopin był bawidamkiem i obijał się po salonach ,twórcy lat 60 ubiegłego wieku polubili racze here i lsd . Masz van Gogha ale też masz Picassa. Masz też Elvisa ]:->
To raczej wybór prostego łatwego życia niż gehenna twórczości. Kochanowski przez wiele lat był dworzaninem ,a więc kobiety wino i śpiew ,tak jak we fraszce "o doktorze hiszpanie ".
Zamożność twórców jest zawsze zależna od zamozności społeczeństwa w którym żyją i ilosci ludzi do których ich dzieła docierają .
Nie ma to wpływu na talent i ludzie obdarzeni takimi zdolnościami nie są nic winni społeczeństwu jak i społeczeństwo nie jest im nic winne. Jackowski niewątpliwie ma talent ,nie byłem jego klientem i mam nadzieje ,że nie bedę, ale nie mam nic przeciwko gdyby miał jakąś tam gażę ,nawet powinien miec.

#40 Siwy

Siwy

  Infrańczyk

 • Użytkownicy
 • PipPipPip
 • 109 postów

Napisano 23 września 2011 - 21:13

Ja tylko napisałem jakie są prawa i co z tego wynika. kto ma jakąś pozycje społeczną i t d i rozwija swój talent to jest normalne. Dałem tylko wymowny przykład z uzdrowicielami. I taka jest już rzeczywistość. Mi chodziło tylko i wyłącznie o to, aby bezmyślnie nie marnować talentów, bo szkoda, naprawdę szkoda.