Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Kreskon 2012 - zaproszenie


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 the hell

the hell

    Początkujący

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • GG: 8948209

Napisano 19 kwiecień 2012 - 16:21

Dołączona grafika

Tegoroczny Kreskon to już 7. edycja tomaszowskiego konwentu. Zapraszamy do nas w dniach 10-12 sierpnia :) Atrakcji już teraz jest sporo, ale możecie się przyczynić do wzbogacenia naszego programu przez podesłanie swoich punktów na adres: kreskon.program@gmail.com. Za współtworzenia programu przewidziane są zniżki :)

Już teraz wiadomo, że na Kreskonie pojawią się twórcy gry fabularnej TROM. Będziecie mieli możliwość zagrać w turniejach Jungle Speeda, Carcassonne, Warhammera 40.000 i Umbry Turris, której twórcy sami zaprezentują swoją grę!
Jako gość specjalny pojawi się pisarz bestsellerowych horrorów Stefan Darda!

Będziecie mieli też możliwość zrobić małe zakupy na stoiskach Drobin Czasu, Hinamatsuri i Wydawnictwa Oficynka!

Więcej informacji będzie przeciekać na stronach patronów medialnych, naszym profilu Facebookowym no i stronie internetowej: http://kreskon2012.dl.plUWAGA! Konkurs na hasło promujące Kreskon 2012! Na stronie głównej Kreskonu -> http://kreskon2012.dl.pl/ wybiło 2500 odwiedzin i zgodnie z obietnicą ogłaszamy konkurs. Nie będzie żadnych trudnych pytań ani tworzenia długich opowieści, wystarczy, że wymyślicie krótkie hasło promujące Kreskon i nawiązujące do motywu przewodniego konwentu czyli fantasy. Hasło musi być uniwersalne, oraz ładnie współgrać w zestawieniu KRESKON 7 + (wasze hasło). Swoje propozycje wysyłajcie na adres kreskon.konkurs@gmail.com. Konkurs kończy się 15 maja! Wybierzemy najlepsze hasło, a jego twórca zostanie nagrodzony darmową wejściówką na konwent, zestawem komiksów wydawnictwa Czarna Materia i nagrodą niespodzianką. Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej 20 maja. Nagrody będą do odebrania w czasie konwentu.Dołączona grafikaDodaj odpowiedź