Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Obsesja: Z Osobistych Pamiętników Andrzeja Maciejewskiego


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 RysiekINFRA

RysiekINFRA

  Administrator Forum INFRA

 • ROOT Admin
 • 4444 postów

Napisano 01 maj 2012 - 13:29

Prezentuję tekst wysłany na adres infra@epoczta.pl:

Nazywam się Andrzej Maciejewski. Jestem najbardziej znanym badaczem zjawisk niewyjaśnionych w Polsce. To jest fakt - a z faktami się nie dyskutuje! Moje archiwum jest ogromne, po prostu nie ma sobie równych w naszym kraju nad Wisłą. Ba, nawet miejsce mi trudno znaleźć na to wszystko! A wiesz, że ja mam wielu wrogów przez to, że jestem taki wspaniały? Tak! Te zakompleksione gnoje tylko siedzą i piszą w tym Internecie na mój temat. No do szewskiej pasji mnie to doprowadza! Czasem machnę jakiegoś e-maila do stacji radiowej, co to puszcza pomówienia na mój temat, postraszę sądem, wyjaśnię im, że w mojej organizacji są wpływowi ludzie! Ale to rzadko, bo ja nie tracę czasu na takie pierdoły. Jestem poważnym człowiekiem, a UFO to tylko hobby. Tak naprawdę jestem osobą znaną na Lubelszczyźnie:-)

Niech wiedzą gnoje, czym ryzykują, kiedy porywają się na krytykę mojej osoby. Ale przeciwko ACTA oczywiście protestuję, no bo wiecie.. co innego jacyś tam Anonimowi, a co innego, jak ktoś mnie obraża. Tak, każda krytyka mojej osoby uderza w moje dobre imię, a na to zgody być nie może. Na wszystko inne - ok! Ale nie na atakowanie Andrzeja Maciejewskiego, mesjasza prawdy. Co, myślisz, że ja sobie żartuję? Otóż nie! Jestem APOSTOŁEM PRAWDY! Jak pierwsi Chrześcijanie, przecieram szlaki nowej rzeczywistości! A te wszystkie nikczemne gnoje? To nikt inny, jak tacy nędzni Judasze, takie systemowe pionki, które chcą mnie powstrzymać! Ale ja się nie dam - bo do prawdy dążyć trzeba, nie bacząc na konsekwencje! Bardzo dobrze, że się tym nie przejmujesz, Andrzeju, im bliżej prawdy, tym większe gromy na Ciebie będą leciały:-)

A wiesz, że aż z Los Angeles fotograf przyjechał do mnie, bo zaszczytem było dla niego udokumentowanie mojej działalności? Tak! Fotograf od Duchovnego! Tego od X-Files! Taki jestem znany! Te chochliki, co to tam po Internecie piszą, ich zazdrość zżera, bo ich nikt nigdy na ulicy nie rozpozna! A poza tym wiecie, w końcu polski Fox Mulder powinien mieć fotografów tylko z Hollywood'u. To są fakty.

Adam się mnie pytał o tego fotografa, więc uświadomiłem mu prosta prawdę: TO ON MA DO NAS DZWONIĆ, NIE MY DO NIEGO! MY MUSIMY TRZYMAĆ POZIOM!

Już się nie odezwał ten od Fox'a. Jego strata. Pan Andrzej na pewno nie będzie się tym przejmować.

Dziennikarki na mój temat piszą peany (wiecie, ja zawsze staram się wchodzić w interakcję z dziennikarkami, bo to jednak kobiety.. a im łatwo w głowach zakręcić! Trochę żelu na głowie, marynareczka, książeczka o sile perswazji i będą mi jadły z ręki!)

A co, nie wierzycie mi? To zobaczcie sobie na serwisie W24, jakie o mnie komentarze piszą!

Panie Andrzeju, jest Pan boski. Zakochałam się!

No widzicie? Który badacz nieznanego może się pochwalić byciem bożyszczem kobiet? Co, może ten zdrajca, ten prymitywny gnojek, ten Ryszard!? Jak raz go w autobusie zobaczyłem, to aż mi się go żal zrobiło, bo się skulił w kąciku i udawał, że mnie nie widzi! Bał się na mnie nawet spojrzeć! I tak ma być, bo ja jestem GIGANTEM i setki tysięcy ludzi mnie oglądają!

Jeden z moich bliskich współpracowników - Adam - coś mu te gnoje z BUNFRY namieszały. ON SIĘ Z NIMI KONTAKTUJE! Ależ się wściekłem! Szybko zasiadłem do Facebook'a i wysmarowałem do niego wiadomość. Kazałem mu się odnieść do faktu, że ma jednego z tych wypierdków w swoich znajomych! Napisałem mu o pierwszej w nocy, ale co z tego! Ja działam zawsze! Mija pół godziny... a odpowiedzi nie ma! TEGO JUŻ ZA WIELE! Miałem ochotę krzyknąć ''RYSIEEEK!'' i rzucić laptopem o ścianę.

Uff, na szczęście okazało się, że Adam jest po mojej stronie. Rysiek i ta jego skurwielska spółka nie wyprała mu mózgu. Wiecie, tak między nami mówiąc, to ja Adama potrzebuję. Człowiek języki zna, auto ma.. gadane w sumie też, no a ja mam wadę wymowy, przyznaję - ale nadrabiam to wszystko moim niebywałym intelektem! Wiecie, trochę się prawdę nagnie, ale to konieczne w walce o prawdę.. przecież nie mogę powiedzieć Adamowi, że portal internetowy Realna Polska coś mi płaci. Albo, że nie będzie mógł wystąpić w programie bo nie ma już miejsca nawet pomimo mojej interwencji. No dobra, potem i tak miejsce się znajdzie, ale już będzie za późno, żeby przyjechał, dzięki czemu nic mi nie będzie mógł zarzucić, a swoje i tak osiągnę. Jaki ja jestem mądry, hihihihih;) Zresztą Adam jest tak naprawdę przeze mnie olewany, byle tylko jak najwięcej od niego wydoić. To jest przyzwoitość. TO PEWNIE ON WYMYŚLIŁ TEN CAŁY CYRK Z CHUPACABRĄ W WARSZAWIE!

Nie to, co te gnoje, które zdolne są do wszystkiego, żeby zatruć mi życie! Siedzą nocami po Internecie, tworzą fikcyjne konta, raporty wysyłają, nawet NA POLITECHNIKĘ WARSZAWSKĄ COŚ WYSŁALI! Jednak wszyscy wiedzą, że ich zdanie nie ma znaczenia. Te podłe, nikczemne, e-maile w niczym nie przeszkodzą!:-)

Wszystko szło do przodu, ale coś mi znowu nie gra. Mam dziwne wrażenie, że Adam coś znowu kombinuje! Spotkałem się z nim w Empiku i gdy moja dziewczyna odeszła od rozmowy (no bo przecież niewiasta nie powinna być świadkiem męskich rozmów!), zapytałem się go wprost:

CZY MASZ KONTAKT Z RYSZARDEM!?

Powiedział w końcu, że ma.

CO JEST KURWA!;-) I ON SIĘ MNIE JESZCZE PYTAŁ O DOWODY NIKCZEMNOŚCI RYSZARDA, TE CO MAM NA KOMPUTERZE W PUŁAWACH!? A CO, MOJE SŁOWO TO KURWA ZA MAŁO DLA NIEGO JEST!? I JESZCZE MI RZUCIŁ JAKIMŚ NAZWISKIEM, JAKIEGOŚ TAM MARCINA.. I COŚ NA P DALEJ.. PRZECIEŻ JA NAWET NIE ZNAM TAKIEGO CZŁOWIEKA! MIAŁEM ZAMIAR WYCIĄGNĄĆ KOMÓRKĘ I ZAŁATWIĆ SPRAWĘ RAZ NA ZAWSZE - ALBO UDAĆ SIĘ DO TEGO NIKCZEMNIKA RYSZARDA.. ALE TEN TCHÓRZ BY WSZYSTKIEMU ZAPRZECZYŁ I WEZWAŁ POLICJĘ!;-) Z TAKIMI LUDŹMI SIĘ NIE ROZMAWIA - DO TAKICH LUDZI SIĘ STRZELA!

No ale ok. Każdy ma swoje momenty słabości. Uznaliśmy po prostu, że tej całej rozmowy w ogóle nie było. Jaki jesteś zdolny, Andrzeju! Ryszard analizuje każdy Twój wpis na Facebook'u:-) :-)

Ale tak w ogóle to ten Ryszard i ta cała BUNFRA to mi zwisa i powiewa. Pan Andrzej się pierdołami nie zajmuje. To jest poważny człowiek. Konkretny!;-)

O, właśnie. Tłumaczenia są potrzebne, inaczej serwis zmieniający świat stoi w miejscu. Napisałem do znajomych Adama, ale... ale za wolno tłumaczą! Przecież 3,500 słów to jest KRÓTKI TEKST! NO O CO IM DO KURWY NĘDZY CHODZI! NIECH TO ZROBIĄ! NIECH TO ZROBIĄ DLA ORGANIZACJI! Co prawda nie należą do niej, ale... MY WALCZYMY O PRAWDĘ!;-)

JA PIER... właśnie napisał do mnie jakiś psychol, że mu kasę za zdjęcia wiszę. Kiedy ten pajac wreszcie zrozumie, że PAN ANDRZEJ nie płaci za ŻADNE USŁUGI. Tyle! To jest przyzwoitość. Zaraz pokażę tego SMS-a Adamowi. Niech zobaczy, jacy psychole chodzą po tym świecie - kasy się od pana Andrzeja się domagają za wykonane usługi! :-)

Znowu do mnie dzwonił jakiś wojskowy. Ja o tym wiem, że agencje rządowe mnie obserwują. Jestem ważną postacią! Ale ci smutni panowie nie są w stanie przerwać moich planów. Wierzę w to!

Wszystko układało się dobrze, do momentu, aż pewnego dnia z mojej listy znajomych zniknął Adam. Wiedziałem już, co się święci. Nie było innego wyjścia, jak zablokować Adama wszystkimi moimi alter-kontami od prawdy szukania! Te psychole dopięły swego... wcześniej wyprali mózg jeszcze jednemu człowiekowi! Nakazałem mojemu działowi od PR-u skontaktować się z nim KONIECZNIE w celu uświadomienia mu, jak wielki błąd popełnił odwracając się od PANA Andrzeja.

To nie jest tak, że ktoś do mnie dołącza, a potem odchodzi.. WALKA O PRAWDĘ TRWA PO WIECZNE CZASY!:-) Nakazałem również mojemu zespołowi od agresywnego pozyskiwania nowych członków organizacji sporządzenie tekstu, w którym Adam zrozumie, że jest JUDASZEM. JUDASZEM, który zdradził mnie, ANDRZEJA, tak jak JUDASZ JEZUSA!

Oni jeszcze do mnie wszyscy wrócą. Ja to wiem. BO PRAWDA JEST JEDNA! W roku 2012 moja organizacja wyniesie się na wyżyny władzy i będzie o nas GŁOŚNO! A wtedy wszelkie Ryszardy i inne Judasze niech mają się na baczności... hihihihihihihihih ;-)

A póki co jadę autokarem do Wiednia na spotkanie z siłami mistycznymi. Ja języki znam bardzo dobrze, więc wszystko gra!:-) Będziemy razem z panią Justyną, moją nową 60-letnią przyjaciółką, magiczne rytuały w Pekaesie odprawiać. A potem wszystko wrzucę na mojego Facebook'a. Panie Andrzeju, Pan jest GIGANTEM!

Wiem! Hihihihihihihihi:-)

nadesłane do infra@epoczta.pl

#2 Ivellios

Ivellios

  Full Active

 • ROOT Admin
 • 643 postów

Napisano 01 maj 2012 - 18:31

wcześniej wyprali mózg jeszcze jednemu człowiekowi! Nakazałem mojemu działowi od PR-u skontaktować się z nim KONIECZNIE w celu uświadomienia mu, jak wielki błąd popełnił odwracając się od PANA Andrzeja

Proszę, ależ mnie zaszczycisko kopnęło, nawet o mnie jest wzmianka! :P

#3 2012

2012

  Infrzak

 • Użytkownicy
 • PipPip
 • 92 postów

Napisano 01 maj 2012 - 22:34

Prezentuję tekst wysłany na adres infra@epoczta.pl:

Nazywam się Andrzej Maciejewski. Jestem najbardziej znanym badaczem zjawisk niewyjaśnionych w Polsce.


Pierwsze słyszę to nazwisko. A myślałem, że to ja jestem nabardziej znanym badaszem i łfologiem :)

#4 Arek 1973

Arek 1973

  Homo Infranius Alfa

 • Moderatorzy globalni
 • 3642 postów

Napisano 02 maj 2012 - 06:13

I pomyśleć że są ludzie którym chce się coś takiego pisać :TotalShock:

#5 arek

arek

  WETERAN

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2946 postów

Napisano 02 maj 2012 - 07:32

Że tez ktoś, aż tak sie nudzi.Strach pomyśleć co będzie jak przyjdą deszcze.

#6 UFOWORLDNEWS

UFOWORLDNEWS

  Homo Infranius Alfa

 • Moderatorzy globalni
 • 1543 postów

Napisano 02 maj 2012 - 17:27

Tu raczej trzeba czytać między wierszami ]:-> :Cry: żeby odkryć prawdziwe przesłanie. :Angry:

#7 Arek 1973

Arek 1973

  Homo Infranius Alfa

 • Moderatorzy globalni
 • 3642 postów

Napisano 03 maj 2012 - 05:45

Ryszard będzie wiedział kto to bo jechał z nim w affftobusie xD