Skocz do zawartości

Zdjęcie
* - - - - 2 głosy

2012: Co zrobicie, jak nic się nie stanie?

fenomen skała arizona usa koniec świata 2012 prawnik decyzja skok życie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

#1 Reaper

Reaper

Homo Infranius

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 400 postów

Napisano 11 lipca 2009 - 12:59

Witam wszystkich, w tym threadzie chciałem poruszyć moim zdaniem kapitalną kwestię. Mianowicie co zrobicie jak żadna z obecnych przepowiedni - nibiru/2012/new world order/kataklizmy/przebiegunowanie/10 gęstość/ etc etc nie sprawdzi się ? Co wtedy pomyślicie ? Czy będziecie nadal odwiedzać to forum ? Czy będziecie nadal czytać wiadomości o gęstościach i nibiru w roku np 2020 ? Czy może jednak niektórzy powiedzą - dobra udało się ! Nic się nie stało mogę zacząć żyć i robić coś innego lol (mniej więcej coś w tym stylu)

Fakt jeśli ktoś uzna to za prowokację to ... niech sobie wyleje żale i protesty i może nawet wymysły przynajmniej da upust złym emocjom które muszą gdzieś wychodzić.

Tak że ciekaw jestem kto z was kto oczekuje np nibiru albo czegoś z powyższych powie sobie że starczy tego i że od tej pory już nie będzie więcej czytać przepowiedni końca świata, kto zweryfikuje to w jakie rzeczy skłonił siebie do uwierzenia ? Kto stwierdzi że to było strasznie destrukcyjne z jego strony wplątać się w taką bzdurę ? A kto stwierdzi że , może nie dziś ale jutro napewno nadejdzie nibiru i spali naszą planetę a ziemia się przebiegunowywuje ;P czy coś tam.

Ja osobiście dla tych którzy może będą to czytać w 2012 i nic się nie stanie powiem "witajcie wśród żywych!!!" lol na serio strasznie chyba bym zmarnował swoje życie jakbym miał oczekiwać na coś zwłaszcza tak złego jak mówi się o 2012. Gęstości też nie zależą odemnie , co się stanie to się stanie

Użytkownik Reaper edytował ten post 11 lipca 2009 - 13:02

#2 PqE

PqE

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 11 lipca 2009 - 13:34

Według mnie w 2012r nic się nie wydarzy, chyba że kompromitacja Polski na Euro 2012 jak się zawalą stadiony.

#3 Niekwestionowany96

Niekwestionowany96

Full Active

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 505 postów
  • GG: 10161210

Napisano 11 lipca 2009 - 14:40

A ja jestem bardziej pewni niż nie że się coś stanie w tym 2012 roku. Coś oczywiście związanego z przepowiedniami. A jeśli się pomylę to zagram w Rosyjską ruletkę z pełnym magazynkiem w broni :D

#4 spacemaster92

spacemaster92

Homo Infranius Plus

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 720 postów

Napisano 11 lipca 2009 - 19:10

Tak że ciekaw jestem kto z was kto oczekuje np nibiru albo czegoś z powyższych

Ja się spodziewam wszystkiego po trochy ale jeżeli nic się nie stanie to powiem tylko "Co za idiota takie głupoty wymyślił"
Forum to oczywiście będe odwiedzał po wieczność nawet jeżeli wszystkie tajemnice paranormalne zostaną wyjaśnione. Ale tak jak napisałeś też bym pomyślał że jak nie dziś to jutro którz to wie.

PS: Czy to nie w tym roku powinno być widać żekomą nibiru?

#5 Guest_Orson_*

Guest_Orson_*
  • Goście

Napisano 15 lipca 2009 - 01:25

Stanie się.
Prorokuje tłumaczenia wszystkich mediów, wróżek, magików, wizjonerów, którzy zapowiadają rychły koniec świata:
1) ,, To się dopiero stało, to się zaczęło. Zobaczycie za kilka lat!"
2) ,,A kto tu mówił o końcu świata? Tu chodzi o duchowe przemiany."
3) ,, Jak to nic się nie stało? Zobaczcie ile osób głoduje w Afryce, umiera niesprawiedliwie w Chinach, zostaje zamordowanych w Birmie..."
4) ,, 2012? Ale o co chodzi?"

#6 M4K

M4K

M4K the Head Paladin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • GG: 8378425

Napisano 15 lipca 2009 - 08:29

Ja już dawno przestałem wierzyć, że coś się stanie, więc trzeba działać, a nie czekać na cud.

#7 hm0

hm0

Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 15 lipca 2009 - 09:52

Oczywiście, że nic się nie stanie. W powyższe "zagadnienia" wierzą zwykle dzieciaki w wieku 10-15 lat, które niewielkim wysiłkiem bezkrytycznie podnoszą poziom swojej adrenaliny lub osoby mające na celu zysk, czyli najczęściej twórcy takich bzdur. Tylko nie mając doświadczenia życiowego oraz wiedzy można uwierzyć w przejście w n-tą gęstość,w to, że leci w kierunku słońca tajemnicza, widziana tylko gołym okiem przez amatorów planeta albo w to, że ludzie przejdą przemianę duchową (jakby nie było do tego okazji w przeszłości :) ). Kiedyś były dzieci kwiaty a teraz są zwolennicy Nibiru rozszyfrujący znaczenie piktogramów. O tych pierwszych prawie nikt nie pamięta a o tych drugich, tzw. ludziach nowej ery wkrótce się zapomni, bo czas nie stoi w miejscu i za 10-15 lat sami będą się z tego śmiać. I nie ma najmniejszego sensu przekonywać zwolenników powyższych teorii, bo szkoda na to sił i czasu. Naiwniakiem przestaje się być jedynie na własne życzenie, aczkolwiek kto się nie lubi bać? ;)

#8 Reaper

Reaper

Homo Infranius

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 400 postów

Napisano 15 lipca 2009 - 10:11

Oczywiście, że nic się nie stanie. W powyższe "zagadnienia" wierzą zwykle dzieciaki w wieku 10-15 lat, które niewielkim wysiłkiem bezkrytycznie podnoszą poziom swojej adrenaliny lub osoby mające na celu zysk, czyli najczęściej twórcy takich bzdur. Tylko nie mając doświadczenia życiowego oraz wiedzy można uwierzyć w przejście w n-tą gęstość,w to, że leci w kierunku słońca tajemnicza, widziana tylko gołym okiem przez amatorów planeta albo w to, że ludzie przejdą przemianę duchową (jakby nie było do tego okazji w przeszłości :) ). Kiedyś były dzieci kwiaty a teraz są zwolennicy Nibiru rozszyfrujący znaczenie piktogramów. O tych pierwszych prawie nikt nie pamięta a o tych drugich, tzw. ludziach nowej ery wkrótce się zapomni, bo czas nie stoi w miejscu i za 10-15 lat sami będą się z tego śmiać. I nie ma najmniejszego sensu przekonywać zwolenników powyższych teorii, bo szkoda na to sił i czasu. Naiwniakiem przestaje się być jedynie na własne życzenie, aczkolwiek kto się nie lubi bać? ;)

hahahahahaah nie dało się tego określić lepiej.

A co do ludzi którzy wierzą - nikt wam nie karze tutaj udowadniać że istnieje. Pytanie było co zrobicie jak przepowiednie się nie spełnią ? Bo ja bym się czuł jak skończony idiota wtedy

#9 Niekwestionowany96

Niekwestionowany96

Full Active

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 505 postów

Napisano 15 lipca 2009 - 12:08

Reaper czyli wynika z tego że poprostu boisz się wyzwisk i negatywnych myśli o tobie ? Wiesz co ja to mam wyje.... na to co ktoś o mnie pomyśli a wasze tłumaczenia nie mają podstaw i dowodów na to że to się nie stanie. A jeśli chcecie zapytać jakie dowody mają ci co w to wierzą to porostu śmiech na sali z was. A teraz do hm0 - na jakiej podstawie jesteś przekonany o tym że teoria 2012 roku jest bujdą lub bajką ? Przecież nawet naukowcy udowadniali że np. przebiegunowanie ziemi miało miejsce kilkanaście razy jak nie więcej. To dlaczego niby nie miało by się to powtórzyć ? Może dlatego nie miało by się to znów wydarzyć bo ty tu jesteś ?

#10 Aelreda

Aelreda

Weteran Infranin

• Goście
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 163 postów

Napisano 15 lipca 2009 - 12:18

Co zrobię jak w 2012 nic się nie stanie?
Pójdę się upić jak nigdy xD

#11 specyfik

specyfik

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • GG: 3911257

Napisano 15 lipca 2009 - 13:07

Zrobie Seppuku, bo przecież miałem zginąc ;)

#12 Reaper

Reaper

Homo Infranius

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 400 postów

Napisano 15 lipca 2009 - 13:24

Reaper czyli wynika z tego że poprostu boisz się wyzwisk i negatywnych myśli o tobie ? Wiesz co ja to mam wyje.... na to co ktoś o mnie pomyśli a wasze tłumaczenia nie mają podstaw i dowodów na to że to się nie stanie. A jeśli chcecie zapytać jakie dowody mają ci co w to wierzą to porostu śmiech na sali z was. A teraz do hm0 - na jakiej podstawie jesteś przekonany o tym że teoria 2012 roku jest bujdą lub bajką ? Przecież nawet naukowcy udowadniali że np. przebiegunowanie ziemi miało miejsce kilkanaście razy jak nie więcej. To dlaczego niby nie miało by się to powtórzyć ? Może dlatego nie miało by się to znów wydarzyć bo ty tu jesteś ?

LOl ten fragment :lol: nie no no comment

Temat był postawiony jasno "co zrobisz jeśli nie" , ale ok wyżal sie nam ze swoich bólów skoro musisz ale nikt cię o zdanie na temat tego "czy 2012 i nibiru to prawda" tutaj nie pytał więc co z tego ? Ty nawracasz czy coś ? Więc nie ma potrzeby dyskutować o tym bo jest zylion tematów "czy w 2012 będzie katastrofa" ten jest jak jeszcze raz powtórzę "co zrobisz jeśli nie". Eh threadjackerzy...

Użytkownik Reaper edytował ten post 15 lipca 2009 - 13:30

#13 hm0

hm0

Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 15 lipca 2009 - 15:51

Tak, można pójść dalej i zastanowić się, jakie będą "usprawiedliwienia" w 2012 ludzi wierzących w ten cały hoax. Stawiam na takie:
- wibracje Ziemian są jeszcze zbyt niskie i zbyt potężne, wobec tego musimy poczekać kilkanaście/kilkadziesiąt lat przejście w nową, wspaniałą gęstość,
- kiedy nie dojdzie do przebiegunowania, to okaże się, że taki się nie stało na skutek ingerencji Konfederacji Międzygalaktycznej tj. dostaliśmy kolejną (ale tym razem naprawdę już ostatnią) szansę,
- nasza interpretacja kalendarza Majów była nieprecyzyjna, ponieważ Majowie byli wyżej od nas rozwinięci, mimo to nowa data końca będzie na pewno (wymyślona przez zwolenników starej), bo nikt się nie będzie chciał przyznać do własnej naiwności.
To kilka z opcji ale generalnie tendencja naiwniaków będzie taka, żeby usprawiedliwić brak "końca świata" błędem (odroczenie w czasie) w nieweryfikowalnych obliczeniach lub ingerencją nieweryfikowalnych sił (ziemskich lub pozaziemskich).
BTW, nikogo nie obrażając a wręcz przeciwnie ;), to czy oczekiwanie na koniec świata świadczy dobrze o stanie psychicznym danej osoby?

#14 Niekwestionowany96

Niekwestionowany96

Full Active

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 505 postów

Napisano 15 lipca 2009 - 15:53

hm0 cały czas czekam na odpowiedz w pytaniu zadanym do ciebie...

#15 asiatko31

asiatko31

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 939 postów

Napisano 15 lipca 2009 - 15:59

Co zrobię jak w 2012 nic się nie stanie?
Pójdę do lasu / w góry i zacznę tańczyć w śród mojej kochanej przyrody.Oczywiście zabierając moją kochana istotkę....

Nie sądzę aby nie które istotki pójdą skoczyć z mostu tylko dlatego ze nic się nie stało w 2012 r. Skaczą z mostu takie istotki które siada im psychika, które nie radzą sobie w życiu osobisty/prywatnym.

#16 Alyna

Alyna

Weteran Infranin

• Moderatorzy globalni
  • 1 161 postów
  • GG: 7528105

Napisano 15 lipca 2009 - 17:22

Nie sądzę aby nie które istotki pójdą skoczyć z mostu tylko dlatego ze nic się nie stało w 2012 r. Skaczą z mostu takie istotki które siada im psychika, które nie radzą sobie w życiu osobisty/prywatnym.

"niektóre" Asiu. "Nie" z przymiotnikami piszemy razem.

A co ja zrobię? Wejdę na forum i wyśmieję was wszystkich wierzących w 2012, jakieś tam gęstości, przelatujące obok nas planety, których nie ma, szare ludziki, jaszczurki inne takie. Nawet chyba nagram to na YouTube żeby wyśmiać też tych, którzy nie są zarejestrowani tutaj a również wierzą w 2012.

#17 Reaper

Reaper

Homo Infranius

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 400 postów

Napisano 15 lipca 2009 - 18:39

a ja ze zniecierpliwieniem będę czekał na kolejne doniesienia o nadbiegającym końcu świata. I będę przytaczał cytaty wszystkich looserów o nibiru , 2012 i innych bzdurach które się nie sprawdzą aby ich zdyskredytować kiedy będą próbowali cokolwiek nieracjonalnego powiedzieć iiiiiieeahahahahahahahahahh..............................................ahahah.
....................ahaahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahah !!!

A jak mi się to znudzi to dowiem się gdzie mieszkają i będę pisać dużą czcionką na ulicy "wiem co pisałeś na npn forum" i będą anonimowe telefony do babć i ich mam yeeeees !!!!

Użytkownik Reaper edytował ten post 15 lipca 2009 - 18:41

#18 Aelreda

Aelreda

Weteran Infranin

• Goście
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 163 postów

Napisano 15 lipca 2009 - 18:50

wiem co pisałeś na npn forum"

Jesteśmy na forum Infry, nie myl z NPN

#19 Niekwestionowany96

Niekwestionowany96

Full Active

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 505 postów

Napisano 15 lipca 2009 - 19:50

Reaper masz marzenia jak 15-sto latek !! :D

#20 Horror666

Horror666

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 197 postów

Napisano 15 lipca 2009 - 21:20

A co ja zrobię jak nic się nie stanie?

a nie zrobię nic :P Nie no....może będę robił to co robię obecnie: będę dalej studiował, pomagał innym, spotykał ze znajomymi, imprezował...a...i będę czekał na dalsze przepowiednie typu "koniec świata za dwa lata" :lol:

Użytkownik Konrad666 edytował ten post 15 lipca 2009 - 21:21

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fenomen, skała, arizona, usa, koniec świata, 2012, prawnik, decyzja, skok, życie