Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

USA: Badacze UFO zaprezentują się przed komisją

ufo nol usa komisja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 RysiekINFRA

RysiekINFRA

Administrator Forum INFRA

• ROOT Admin
  • 4444 postów

Napisano 15 kwiecień 2013 - 21:26

Dołączona grafika

Na przełomie kwietnia i maja w National Press Club w Waszyngtonie odbędzie się spotkanie, na którym badacze UFO z całego świata złożą swoje oświadczenia przed komisją składającą się z byłych deputowanych do amerykańskiego parlamentu. Według organizatorów, ma być to krok w stronę zwrócenia uwagi społeczeństwa na wciąż niewyjaśniony problem spotkań z NOL...

WIĘCEJ W SERWISIE INFRA

#2 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2946 postów

Napisano 16 kwiecień 2013 - 20:53

Kluczowym słowem w tej informacji ,jest - " byli " oznacza ono ,że nic nie znaczący . Więc będzie to takie coś jak pokazane na filmie  "Bliskie spotkanie III stopnia"  .Czyli jacyś dziwni ludzie mówiący o ufo ,kilka fleszy i dalej kicha .Set Schostak z SETI powie o odleglościach międzygwiezdnych i popielniczce z ufo i sprawa sie zamknie.

Oczywiście punktem kulminacyjnym będzie wystapienie  jakiejś persony  której usunieto chip ,która ma przesłanie o ochronie Ziemi ,moze ktoś wspomni o wielkiej stopie i dalej bedzie śmiech.

#3 Przemekkk666

Przemekkk666

Weteran Infranin

• Moderatorzy globalni
  • 1418 postów

Napisano 16 kwiecień 2013 - 21:03

I o to tu chodzi

#4 flying humanoid

flying humanoid

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisano 16 kwiecień 2013 - 21:42

Kluczowym słowem w tej informacji ,jest - " byli " oznacza ono ,że nic nie znaczący .

dokładnie, dobry post! Właśnie ten fakt jest dla mnie najbardziej uderząjący. Info o tej konferencji krąży od kilku dni po necie i robi zamieszanie.

Koniec końców, wątpie jednak żeby konferencja miała jakąkolwiek siłę sprawczą i otworzyła oczy szerszej rzeszy ludzi.

Ogólnie, czasami mam dziwne odczucie, że zarówno dr. Steven Greer jak i cały "Disclosure Project" jest lekko podejrzany.

Niby wielkie nazwiska i wiarygodne relacje, dużo szumu ale jakoś nic z tego nie wynika. Być może to tylko moje zniechęcenie wynikajace z braku przełomu i prawdziwego odtajnienia w temacie UFO.

Głośno zrobiło się także o filmie "Sirius" którego premiera ma odbyć się niebawem. Znowu niby przełomowy film, ale jakoś nie chce mi sie już w to wierzyć. Czekałem na "Revelations of the Mayans 2012 and Beyond" i g...no z tego wyszło.

Strasznie irytują mnie kolejne tego typu sensacje

Użytkownik flying humanoid edytował ten post 16 kwiecień 2013 - 22:00

#5 sniegowa

sniegowa

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 56 postów

Napisano 17 kwiecień 2013 - 20:39

Nikt z urzędujących polityków nie pokusiłby się o uczestnictwo w czymś takim. Ale też nie wiadomo, jak miałoby wyglądać to "ujawnienie" i kto miałby ujawniać. Po drugie, przyznanie że obcy istnieją oznaczałoby dla Ameryki, że USAF musi stale monitorować przestrzeń powietrzną. Oni na pewno zbierają nadal jakieś raporty.
PS: Ciekawe kiedy nasi politycy dorosną do takiej tematyki...

#6 van

van

Zbanowany za kryptoreklamę i spam

• Zbanowany
  • 299 postów

Napisano 18 kwiecień 2013 - 02:09

Z podawanych tam nazwisk członków komisji kojarzę tylko Roscoe Bartletta. Facet od iluś tam lat walczy o to, żeby Amerykanie zrozumieli problematykę szczytu wydobycia ropy i nie oszukujmy się, mimo wagi przekazu nikogo z nieprzekonanych nie przekonał:

Moje poglądy są niezmienne: UFO to mit stworzony i podtrzymywany przez CIA i kontrwywiad armii. Efekty takich konferencji zawsze będą moim zdaniem takie same: CIA i armia zawsze zrobią wszystko, by zdyskredytować temat, ale drugą ręką zrobią nieznaczny gest, sugerujący, że coś jest na rzeczy :)

#7 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 18 kwiecień 2013 - 12:33

No i mamy ''wyjaśnienie'' UFO zjawiska w pięć minut :D :D oczywiście CIA te mity również tworzyło przed I, czy II wojną a nawet wcześniej. W takie bajki nawet dziś zwykły Kowalski nie uwierzy...Można rzecz, że to kolejna spiskowa teoria a nie próba wyjaśnienia zjawiska.

#8 Andrzej 58

Andrzej 58

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 1978 postów

Napisano 18 kwiecień 2013 - 17:45

Cyt Van-"Moje poglądy są niezmienne: UFO to mit stworzony i podtrzymywany przez CIA i kontrwywiad armii."

To tylko do pierwszego osobistego doświadczenia na żywo.

#9 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3642 postów

Napisano 18 kwiecień 2013 - 19:34

Wynika  z tego że nie będzie tam nikogo kto miałby chociaż trochę władzy,,,,,,,szkoda

Może  za to będzie  o jakiś ciekawych obserwacjach?, myślę że to  jedynie będzie ciekawe z całej dyskusji

#10 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3642 postów

Napisano 18 kwiecień 2013 - 21:59

A że tak zapytam. Co sądzicie  o tym co w następny poniedziałek ma zaprezentować dr. S. Greer?. Hmm, to nie pierwszy raz jak takie zdjęcia  i  opowieści pojawiały się. Ciekawe jest tym razem to że mają ocenić to fachowcy.

Copyright: Dr. Steven Greer, sirius.neverendinglight.com

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#11 flying humanoid

flying humanoid

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisano 18 kwiecień 2013 - 22:14

myśle że będzie dokładnie tak jak w przypadku "Revelations of the Mayans...", z dużej chmury mały deszcz...

Ważne że już możńa kupić pre-order za 9.99$ kasiorka leci ;)

mam nadzieję że się mylę.

Warto poczytać komentarze

"Someone provides alleged evidence of extraterrestrials... for money. Some people never learn."

Użytkownik flying humanoid edytował ten post 18 kwiecień 2013 - 22:17

#12 van

van

Zbanowany za kryptoreklamę i spam

• Zbanowany
  • 299 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 20:50

W wypadku dziwacznych zwłok badania DNA są rozstrzygającym argumentem. Bez tego nie ma co spekulować. Domyślam się, że w tym wypadku na wszelki wypadek DNA nie badano, bo inaczej już by było głośno, że mamy aliena :)

#13 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3642 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 22:08

Wiadomo, że chodzi o kasę i tyle

Przypadek  badań nad czaszką gwiezdnego dziecka pokazuje dobitnie co i ile kosztuje, i wcale się nie zdziwię jak Greer też za badanie będzie musiał zapłacić.

Pamiętaj że Stevenson którego mile wspominasz też bierze kasę za swoje książki :kekeke:

#14 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • 2946 postów

Napisano 20 kwiecień 2013 - 18:05

Ja mam 8 ,hmm ,naprawdę nie kłamię .( czy mam sie czuc kosmitą ,) pozatym zwróccie uwage na szwy czaszkowe ,wystepuja w ten sam sposób co u człowieka .tak też było czy jest z czaszka gwiezdnego dziecka .

#15 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3642 postów

Napisano 20 kwiecień 2013 - 22:29

Ja tam niczego nie wykluczam ani nie wyciągam żadnych wniosków  o podobności  do człowieka. Gdyby obcy mieli jedną głowę, parę oczu, dwie nogi i ręce to są do  nas podobni,,,,,, ok,,,,,, a gdyby mieli 3 ręce  i trzy nogi  to  i tak niczego  to nie wyklucza.

Jestem ciekawy co nam powiedzą fachowcy bo same znalezisko już od lat jeżdzi po świecie  i jest pokazywane na różnych konferencjach. Jak do tej pory to nikt nic na tych konferencjach nie powiedział coś  co miałoby jakieś znaczenie

#16 Yan Polskee

Yan Polskee

Homo Infranius Alfa

• ROOT Admin
  • 1530 postów

Napisano 30 kwiecień 2013 - 20:23

Konferencja ruszyła... i jest klops. Okazuje się, że miała być transmitowana na żywo, ale trzeba płacić :) Oczywiście Basset nic a nic się nie zmienił. Żałuję, że nazwałem go kiedyś w jakiejś wypowiedzi konkretnym gościem. Ale każdy chce zarobić i ma do tego prawo. Lepiej już jeśli organizuje konferencję niż ośmiesza ufologię jak Greer.

Jeśli ktoś byłby ciekawy, relację na żywo z konferencji prowadzi na FB Ed Komarek: Zobacz

#17 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3642 postów

Napisano 01 maj 2013 - 01:05

Hmm, myślę że Greer zrobił dobrze że badania oddał w ręce pana dr Ralpha Lachmana albo dr. Garry Nolana, wyniki są bardzo ciekawe. Jedynie co  może żle zrobił to wielką reklamę o istocie która jest (prawdopodobnie) nieziemską i tyle,  a że bierze kasę, no  cóżżż ,,,,wszystko kosztuje, nikt mu za darmo nie ustąpi pomieszczenia na  konferencję a za badania  też będzie musiał zapłacić

#18 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3642 postów

Napisano 02 maj 2013 - 05:44

W sobotę czytałem  o czym tam na konferencj rozprawiali  i na razie nie było nic ciekawego.

Myślałem że istotkę zrelacjonują jako coś normalnego z jakąś chorobą, a tutaj sami  ci powyżej byli zaskoczeni wszystkimi nienormalnościami, tak, jedynie co na razie na 100% wiadomo to to że  matką była kobieta żyjąca w tym rejonie....mulatka chyba nawet jak dobrze pamiętam?

#19 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3642 postów

Napisano 15 maj 2013 - 08:15

Widzę właśnie że Linda też tam była

http://www.earthfile...ory=Environment

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ufo, nol, usa, komisja