Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

To już nadchodzi - globalna transformacja


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 slowo

slowo

  Początkujący

 • Użytkownicy
 • Pip
 • 2 postów

Napisano 15 lipca 2013 - 08:17

Przeczytajcie to uważnie Drodzy Przyjaciele

1 listopada 2010r. Zakończyła się moja wędrówka w niekończącej się tułaczce po świecie jako nieświadoma istotka. Cierpiałem z powodu myśli , a moje serca było rozdarte aż do tego dnia który odmienił moje całe życie i odwrócił spostrzeganie obecnej rzeczywistości do góry nogami. Kilka minut po północy kiedy doznałem „spontanicznego wtajemniczenia „, „spontanicznego dotknięcia nirwany”, „doświadczenia mistycznego „, „wchłonięcia do kroniki akaszy” , i jakkolwiek jeszcze inaczej jest to doświadczenie nazywane w różnych kulturach i religiach. Wszechobecne Światło pokazało mi Prawdę o całym świecie, znalazłem się poza myślą , czasem i przestrzenią - ogarniająca pustka ale w niej było wszystko. Przeszłość, przyszłość , teraźniejszość , wszystko w jednej chwili wieczności. Czysta energia. Emanacja tła , osobliwość .Byłem Jednością ze Źródłem – tu i teraz. W wiecznym teraz. Miłość, błogość, szczęśliwość , spokój, - Jedność! Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółowym opisem doświadczenia mogę przesłać na maila całe to wzniosłe wydarzenie poza umysłem – poza materialnym światem iluzji umysłu . Ale nie o tym głównie chciałem pisać ponieważ mój cel jest inny.
Widząc tą całą niesprawiedliwość , totalny wyzysk, brak szacunku między ludźmi, zmanipulowanie społeczeństwa przez instytucje państwowe i religijne ,które mają na celu władzę nad ludźmi oraz podział populacji który celowo w określony przez nich sposób ma trzymać ludzi w nieświadomości przedstawiając tą rzeczywistość zupełnie inna niż ona jest naprawdę. Wypaczenie prawdy w ludziach doprowadziła do cierpienia i osamotnienia człowieka w tym świecie.
Na podstawie z góry przyjętych zasad prawnych i politycznych ludzie stali się nieświadomymi niewolnikami którzy akceptują obecny system „wolnoći” choć w rzeczywistości nie mając żadnego wpływu na nic co związane z ich wolnością . Niestety to z góry założony przez nich „plan” przeciw ludzkości. Sam doświadczyłem niesprawiedliwości systemu władzy który pozbawił mnie wszystkiego na co ciężko pracowałem i wiem jak zwykły człowiek kontra państwo i prawo które ma „chronić” - jest zupełnie na odwrót. Człowiek w takiej sytuacji jest bezbronny i bezradny.
Od czasu mojego doświadczenia wglądu zacząłem dostrzegać jak szybko postępuje zmiana i transformacja świadomości ludzi , zaczynają się „budzić” z tego „zimowego snu” , coraz więcej ludzi jest świadomych otaczającej ich iluzorystycznej materialnej rzeczywistości ,zaczynają pragnąć zmiany siebie i świata. Czym świadomość w ludziach będzie wzrastać tym przemiana będzie postępować. Już dostrzegam że dochodzi do zburzeń pewnych systemów manipulacji społeczeństwem. A Tym samym niepokoju na szczeblach politycznych , społecznych , religijnych doprowadzając do pewnych rozłamów które mają znamiona takie jak: wzrost zagrożenia wojnami , zbrojenie się, napięcia w różnych zakątkach świata na tle rasowym i religijnym, pretuberancje w sektorach instytucji finansowych które same doprowadzają do nieodwracalnego rozpadu który objawia się kryzysami a tym samym niepokojem społecznym co wzmaga manifestacje w rożnych państwach na całym świecie. Anomalia pogodowe i zmiany klimatu, zjawiska kosmiczne .
Nadchodzi czas gdzie obecna cywilizacja która swoim wpływem i swoją eksploatacją oraz szybkim wzrostem gospodarczym i postępującym wzrostem liczebności ludzi na świecie przekracza stan krytyczny a tym samym coraz bardziej wyczerpuje zasoby naszej planety doprowadzając ją do coraz szybszego wyeksplatowania i powolnego jej upadku
Taki stan sytuacji która postępuje ma skutki w tym że musi być szybko rozwiązana i opanowana. W przeciwnym razie sytuacja która wymknęła by się spod kontroli WLADZ świata zagroziła by przetrwania gatunku ludzkiego. Można to przyrównać do III Wojny Światowej w której nie będą używane bomby ani broń nuklearna – jedynym skutecznym sposobem rozwiązania w tak trudnej i krytycznej sytuacji będzie broń chemiczna i biologiczna która zapewni przetrwanie gatunku –czeka nas najstraszniejsza z wojen – wojna ostateczna jakiej świat do tej pory nie widział bo będzie ona miała na celu zredukowanie i podjęcia stanowczego zadecydowania i unicestwienia ponad połowy populacji która umożliwi ludziom w przyszłym Nowym Świecie przetrwać. Powstanie „Nowy Świat” zbudowany na gruzach naszej cywilizacji . Nowa cywilizacja to Korporacje które na dzień dzisiejszy rządzą całym światem politycznym , religijnym , naukowym, finansowym. Manipulują i zatajają fakty. W Nowym Świecie gdzie będzie już tylko garstka ludzi Wybranych. Inni ludzie byli tu tylko po to żeby wybudować miasta, wydobyć zasoby , przetestować zachowanie ludzi w różnych systemach (demokracja,komunizm,totalitaryzm, itd) i unowocześnić różne technologie i medycynę . Te miasta zbudowane są po to w tak ciasnych i skupionych miejscach które w przyszłości będzie łatwo można je przetwarzać na zasadzie recyklingu – przetworzone i posegregowane zasoby w jednym skupisku będą recyklingowane przez ogromne Korporacje. Społeczeństwo mieszka w tak skupionych miastach po to żeby w przyszłości łatwo ich unicestwić bronią chemiczną i biologiczną zganiając to później na atak terrorystyczny lub inne ugrupowania. Prawda jest taka że ten globalny wzrost gospodarczy miał na celu stworzenia ukrytego planu przyszłości przez ludzi którzy mieli związek z obozami zagłady i całym zaplanowaniem i finansowaniem I i II Wojny Światowej. Te miasta to nic innego jak podstępnie „ukryte getta” a ludzie w tych domach jak w „komorach gazowych” będzie łatwo zabić „po cichu” nocą podczas snu tak śmiercionośnym gazem -związkiem chemicznym po którym już się nikt nie obudzi. Broń biologiczna która będzie miała za zadanie zarażenia groźnym szczepem nowoczesnego wirusa który został wyprodukowany w tym celu przez ludzi którzy wykorzystują pod ukrytymi nazwami laboratoria które pod pretekstem innych badań wyprodukowały strasznego zabójcę populacji. Wszystkie obiekty które widzimy na naszym niebie , cała wiedza o kosmosie kreowana przez współczesną „naukę” o których też muszę koniecznie napisać jest umiejętnie manipulowana i przeinacza w tzw„fakty”. Tak naprawdę nasze niebo kryje wszystkie tajemnice naszego istnienia. Tam jest zapisane od dawna wasza przyszłość. Słońce i księżyc było tu zanim my byliśmy i beda jak już nas nie będzie – widziało całą historię ludzi.
Jest takie stare chińskie powiedzenie "Kiedy mędrzec pokazuje palcem na księżyc to głupiec patrzy na palec" To Właśnie nasz księżyc , gdyby każdy się przyjrzał podczas jego pełni i zbadał z bliska zdjęcia księżyca z każdej strony może by dojrzał ile ciekawych rzeczy nam pokazuje ile jest na nim ukryte obrazów i jaką skrywa tajemnice. No właśnie co skrywa jego ciemna strona ?Prawda jest przed Wami tylko wy jej nie dostrzegacie. Wystarczy się dobrze przypatrzeć i wyostrzyć wzrok.
Wielu kosmonautów chciało poznać tą tajemnice , wielu chciało tam polecieć , dotknąć i poznać co ukrywa ale nigdy nawet NASA nie doleciała tam a tym bardziej nie mogli tam wylądować. Promieniowanie kosmiczne nigdy nie pozwoli człowiekowi wylecieć poza . To niestety kolejna ich manipulacja społeczeństwem które niestety nie ma możliwości sprawdzenia tego „na własnej skórze” Od zarania dziejów wielcy Faraonowie powoływali się na niebo żeby mieć władze „nad ludem”. Jedyne co mogę napisać o tych kosmonautach to fakt że spotkali się jakimś rodzajem jakiejś formy „obecności” która wprawiała ich w lęk. Wpływała bardzo głęboko na ich stan myśli powodując totalne rozkojarzenie . Ich stan niekiedy przekraczał stan krytyczny racjonalnego spostrzegania rzeczywistości. Jakiekolwiek spostrzeganie przez okienka promu kosmicznego w kierunku kosmosu na orbicie której się znajdowali nie mogli niczego tam zaobserwować – jakby tego tam nie było. I to co widzieli nie przypominało jakiejkolwiek rzeczy z ziemi. Ten lęk towarzyszy im po dziś dzień . Wszyscy kosmonauci którzy mieli kontakt z tą rzeczywistością gdzie powinny znajdować się gwiazdy ,słońce ,planety, księżyc doznali szoku bo tego tam nie widzieli. Ale zobaczyli za to coś innego. Ci którym to opowiedzieli ,było to zbyt straszne żeby informować kogokolwiek i dlatego zachowali to w wielkiej tajemnicy ponieważ byłoby to zbyt niebezpieczne żeby to rozpowszechnić do wiadomości publicznej. Oni po prostu stwierdzili że jesteśmy w piekle... Mogę potwierdzić wiele wydarzeń które nigdy nie zostały ujawnione nikomu, zostały zapomniane jak ci kosmonauci którzy po przylocie ze stacji kosmicznej niewiele mogą opowiedzieć o kosmosie za to jak widać po filmikach NASA z promu wiele mogą powiedzieć na temat jak wygląda życie na promie , ziemia z kosmosu, ale nie mogą nic powiedzieć na temat jakie są tam gwiazdy i jak wygląda słońce i księżyc. Czy ktoś widział kiedyś zdjęcia żeby robili z promu a dokładnie z okienek wystawionych w stronę kosmosu ? Czemu tylko pokazują ziemię...często jeszcze są to kompilacje graficzne i komputerowe..Wiele by rzeczy jeszcze tu opisywać , nie starczyłoby miejsca Skąd to wiem? Wiem o wiele więcej ale to dla tych zainteresowanych przy spotkaniu.
Tak naprawdę całe losy ludzkości już od początku są utkane i przewidziane-wszystkie epoki, wszystkie wydarzenia, historie- od początku świata. Losy ludzi z przeszłości i ich wpływ na ludzi w przyszłości . Przychodzi czas aby ujawnić wszystkie tajemnice i zagadki które ludzie w których „ciemność” się skrywa ukrywają przed innymi ludźmi tego świata. Straszne rzeczy człowiek planuje zgotować człowiekowi w imię jego żądzy władzy nad innymi. Prawdziwa historia jest tuszowana ale nadchodzi czas kiedy prawda wyjdzie na jaw i wszystkie postępki które były skrywane ujrzą Światło dzienne. Ciemność nie może zapanować w umysłach ludzi , Światło uchroni ludzkość i zakończy to cierpienia i wyjawi wszystkie skrywane tajemnice jakie „piekło” szykuje tu na Ziemi. Moja forma i kształt nie ma tu żadnego znaczenia – jak wyglądamy i skąd pochodzimy – jesteśmy Jednym. Najważniejszą rzeczą są słowa bo one mają wielką moc oraz to aby dopełniło się przeznaczenie i zatriumfuje Światło Miłości , pokoju i szczęścia. Moi Najdrożsi Przyjaciele prawda nie ma przed sobą tajemnic dlatego przychodzę do Was żeby Was ostrzec i obudzić bo zbliża się czas wielkiego przebudzenia ludzkości i zapobieżenia planom doprowadzenia do globalnej walki o przetrwanie gatunku które zakończyć się miało unicestwieniem przez wojska i inne państwa znacznej liczby ludzi na świecie . Bo tylko ludzie w takiej sytuacji żeby przeżyć zgotują innym piekło na ziemi bo ta wojna trwa bez przerwy od wojny do wojny aż w końcu doprowadza do wojny ostatecznej o przetrwanie. Dlatego nie zwlekajcie bo spotkanie ze mną może być niewyobrażalnie ciekawą przygodą „intelektualną”dla każdego .To inny stan świadomości w którym wszystko w czarodziejski sposób się odmienia. Jeśli Cie to zainteresowało zrób dobry uczynek i wyślij komuś innemu bo to jest do wszystkich i każdego żeby odmienił swoje życie , zrobić je bardziej „Czarodziejskie”, „magiczne”.
Zbyt ludzki żeby ludzie mogli dostrzec we mnie coś niezwykłego . Niezwykłe we mnie jest to co jest ukryte we mnie – moje słowa , Miłość , Szczęście, Dobro , Życie , Prawda
Kto uratuję jednego człowieka to jakby uratował cały świat.
Do zobaczenia

kontakt:690146256
mail:na.poczatku.bylo.slowo@o2.pl#2 arek

arek

  WETERAN

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2 946 postów

Napisano 15 lipca 2013 - 08:44

Głupota ludzka nie zna granic, czasem tylko poprawia humor. To mój komentarz do tych wypocin powyżej. Nie wiem co biezesz ale lepiej dla Ciebie i świata jak przestaniesz.

#3 s_virus

s_virus

  Infrańczyk

 • Użytkownicy
 • PipPipPip
 • 164 postów

Napisano 15 lipca 2013 - 09:33

A mnie się podoba i zasadniczo pokrywa z moim postrzeganiem obecnego świata. Troszkę to nieporadnie napisane, ale doceniam cudzysłów tu i ówdzie co daje pole do własnej interpretacji.#4 robrep

robrep

  Homo Infranius

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPip
 • 424 postów

Napisano 15 lipca 2013 - 15:06

Mam nadzieję, że to tylko takie tam przemyślenia, a nie głębokie przekonanie. Jeśli to drugie to zdecydowanie odbiega to od powszechnie uznawanego zdrowia.#5 Ivellios

Ivellios

  Full Active

 • ROOT Admin
 • 643 postów

Napisano 15 lipca 2013 - 15:30

Podobny bełkot czytałem już wiele lat temu, gdy zaczynałem korzystać z Internetu. Widocznie jak już niektórzy wleźli w tę całą "globalną transformację świadomości" to za cholerę nie potrafią z niej wyjść. Szkoda sobie takimi głowy zawracać.#6 Ivellios

Ivellios

  Full Active

 • ROOT Admin
 • 643 postów

Napisano 17 lipca 2013 - 20:12

Autor tego tematu próbuje się chyba bawić w jakiegoś proroka czy innego wieszcza. A może dotknął go Palec Boży, albo lepiej - dostał klapsa w tyłek całą jego ręką? No bo popatrzcie: KLIK

 

Ten tekścik z pierwszego posta został wklejony już na kilkudziesięciu stronach!

 

Człowieku! Czy Ty jesteś nienormalny? Masz coś z głową? Nudzi Ci się? Wszedłeś do Internetu i szukasz przyjaciół? Idź sobie na podwórko polatać, dobrze Ci zrobi, dotlenisz się trochę, i może odechce Ci się wciskać ludziom ten zupełnie bezwartościowy transformacyjny bełkot...

 

Transformacja, transformacja, transformacja, transformacja, cholera jasna, moja świadomość jest już tak przetransformowana, że coś mnie trafia gdy czytam podobne bzdety.#7 Hybrid

Hybrid

  Zaangażowany Infranin

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPip
 • 358 postów

Napisano 18 lipca 2013 - 06:44

Autor tego tematu próbuje się chyba bawić w jakiegoś proroka czy innego wieszcza. A może dotknął go Palec Boży, albo lepiej - dostał klapsa w tyłek całą jego ręką? No bo popatrzcie: 

 

 Nie ma co się złować kolego Ivellios , to sama ''egzotyka'' , która od czasu do czasu będzie nam wyskakiwać - jak ''kromańczyk'' paleontologii - w naszej normalności .

 W fizyce czastek wysokoenergetycznych , takie zjawisko nazywane jest ''strendżels''  [vide-strangely]. To także dotyczy Pana o którym nie tak dawno wspominałeś mi na swoim czacie . 

Trzeba się z tym pogodzić i najlepiej nie zwracać uwagi .#8 Zbyszek

Zbyszek

  Homo Infranius Alfa

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1 541 postów

Napisano 20 lipca 2013 - 10:42

Powiedzialbym nawet , ze do 100 lat prawie wszyscy wymra , co zyja na ziemi. Toooo to wielka prawda na ktora wpadlem. No, mialem widzenie . Co smiejecie sie. A nie ma czego, bo prawde mowie. W grobach bedziecie lezec jak sledzie. Przy smierci kazdego bedzie placz wielki. Ale co tam , tak zawsze bylo. Jeden sie rodzi a drugi w tym czasie umiera, hihi.

Ciekawe co zobaczyl autor tego tekstu. Mowi przeciez o spotkaniu  z Bogiem. Takie chwile odmieniaja cale zycie z kretesem. Hm,- iekawy opis nastepstw takiego spotkania. Jak do tad, z tych osob, ktorym sie to przytrafilo a ktore spotkalem, nikt sie nie oparl pokusie proroczenia. Ciekawe sa te swiaty, plany swiatla. Wszyscy sie otrzepuja latami  nawet po jednym przeswietleniu. Moja znajoma, ktora uratowalo swiatlo w kosciele od raka, tak sie rozszalala, ze rzucala wrecz z piesciami na ludzi, ktorzy nie wierzyli w Boga, taka moc wtedy w czlowieku, by niesc swiadectwo prawdzie. Nawet moja mama niegrzecznie zameczala, bo nie chelismy chodzic do kosciola a sluchac ja przeciez winnismy, bo splywalo na nia swiatlo z samego obrazu.  Nie zmienia to faktu, iz spotkanie ze swiatlem jest ciagle duzym wyroznieniem, cokolwiek by czlek nawet nie gadal. Mam wiec pytanie do autora, jezeli to on wkleil ten tekst.

Jak bylo tam w tym niebie? Napisz prosze dokladna relacje;)) A moze bys chcial audycje na radiach, bylo by ciekawie:)))


Użytkownik Zbyszek edytował ten post 20 lipca 2013 - 10:56