Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Książka "UFO nad Podkarpaciem" - Zamów już dziś!

ufo podkarpacie ksiazka miazga

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 RysiekINFRA

RysiekINFRA

Administrator Forum INFRA

• ROOT Admin
  • 4444 postów

Napisano 22 wrzesień 2013 - 09:32

Dołączona grafika

Z wielką radością informujemy, że już dostępna jest unikalna książka Arkadiusza Miazgi "UFO nad Podkarpciem, tom I". Zawiera ona liczne, w dużej mierze niepublikowane dotąd relacje i zdjęcia. Tom I to 216 stron poświęconych spotkaniom UFO z Rzeszowszczyzny oraz innych regionów Podkarpacia, w tym Bieszczad, Mielca, Sanoka, Jasła czy Przemyśla. Oprócz tego publikacja podejmuje tematykę śladów fizycznych pozostawianych przez NOL, piktogramów zbożowych oraz bliskich spotkań III stopnia.

Książka dostępna jest w wersji elektronicznej w formacie pliku PDF. Więcej informacji jak ją zamówić znaleźć można na blogu autora: -TUTAJ-

SPIS TREŚCI

JEDEN Z ROZDZIAŁÓW

Serwis INFRA jest jednym z patronów medialnych tej publikacji.

#2 Katarzyna_1

Katarzyna_1

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3243 postów

Napisano 23 wrzesień 2013 - 19:52

Azorze, podaj ile będzie Cię kosztowała przesyłka, to wtedy będziemy mniej więcej wiedzieli ile za książkę nalezy zapłacić. :InLove:

#3 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 23 wrzesień 2013 - 20:23

Suma wpłaty zależy od kupującego - każdy sam musi zdecydować ile chce poświęcić ? Sprawa Glinika będzie szeroko opisana plus fotki z wizji, ale nowego raczej nic nie będzie z uwagi na brak zgłoszeń z tego terenu. Możliwe, ze dodam jakieś rozmowy ze świadkami ? Co prawda nie zostały opisane dwa zdarzenia, ale były tak dziwne, że nie wiem czy jest sens o tym wspominać ?

Kasiu książka to ebook 216 stron wielkość 6 mb - przesyłka gratis meilem  ;) Pierwsi zainteresowani już nabyli książkę, myślę, że się ''spodoba'' ? Wszystkich oczywiście zapraszam do kupna, każda kwota jest ok, ważne aby Wam  się spodobała.

#4 Przemekkk666

Przemekkk666

Weteran Infranin

• Moderatorzy globalni
  • 1418 postów

Napisano 23 wrzesień 2013 - 21:17

Pozostaje mi czekać na wersję papierową, może kiedyś taka powstanie... :)

#5 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 23 wrzesień 2013 - 21:41

Dlaczego Ebook nie jest zły w czytaniu, tak samo jak i inne artykuły na portalach/blogach, też czytamy w ten sam sposób. Ebooki są tańsze w wydaniu  niż  książki w papierze dlatego wielu autorów wybiera to rozwiązanie. Ja przynajmniej wolałbym mieć Ebooka niż czekać ''lata'' na książkę w papierze, bo wydać około 10 -14 tysięcy złotych, za około 1000 sztuk gdzie tematyka ufologiczna nie należy do popularnych to ogromne ryzyko w dobie kryzysu. Drugą cześć na pewno wydam podobnie. Na razie nie widzę innej możliwości ?

#6 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • 2946 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 08:49

Oczywiście chętnie zamówię i przeczytam to co napisałeś. Po wypłacie oczywiście . Bo wiem ile to kosztuje .Ksiązki papierowe lubię, ale ich epoka powoli mija.

#7 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 16:33

Niestety Arku kto nie wydaje nie wie jakie to koszty - gdybym  książkę wydał w papierze to cena wyniosłaby około 70 zł za sztukę, to bardzo dużo, kto sobie dziś pozwoli na takie wydatki  ? Dlatego mój ebook jest dla wszystkich kto tylko chce i sam określa cenę. Też bardzo lubię książki w papierze, ale nie pogardzę żadnym ebookiem jaki ktoś na temat UFO napisze w Polsce ;)

#8 Katarzyna_1

Katarzyna_1

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • 3243 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 17:49

Właśnie wróciłam z poczty, dokonałam zamówienia i przelewu. Z wielką przyjemnością przeczytam, choć ufo to nie moje zainteresowania, ale przez ponad trzy lata to człowiek nawet w wirtualu się  zżywa z drugim jak w rodzinie. :InLove:   

Teraz czekam na debiut  Danut. :InLove:

A może jeszcze ktoś  ma zamiar wydać jakąs książkę?

#9 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 18:13

Wielkie dzięki Kasiu   ;) Na pewno dowiesz się z niej wielu ciekawych informacji a przed nami długie wieczory w sam raz na jakąś literaturę. Z tego co wiem Kasiu książkę pisze Damian Trele Legnicki badacz UFO - to będzie bardzo interesująca książka z uwagi na to że podobnie jak ja Damian nie wiąże piktogramów z UFO z przecieków wiem, że Piotr  również pisze z czego niezmiernie się cieszę ;)

#10 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3642 postów

Napisano 25 wrzesień 2013 - 08:30

A propo e-książek, Azor pamiętam że w naszej prywatnej korespondencji  wspomniałeś że dałeś Gröszelowi wskazówki o tych tajemniczych błyskach które on zarejestrował. W e-booku "Ufo  über Knittfeld" wspomniał  o tobie że mu nadesłałeś materiał tego  włoskiego  badacza

#11 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 25 wrzesień 2013 - 17:52

Chętnie to zobaczę we wrześniu Gerhard był w Hessdallen ze swoim mobilnym monitoringiem ;)

#12 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3642 postów

Napisano 26 wrzesień 2013 - 08:14

Dzisiaj sobie poczytam  co tam w Hessdallen zarejestrował.

Chciałem zapytać czy mogę zrobić reklamę na paranormalium, ale widzę  że Iv już zrobił :/

#13 Yan Polskee

Yan Polskee

Homo Infranius Alfa

• ROOT Admin
  • 1530 postów

Napisano 27 wrzesień 2013 - 19:31

Książka Arka to przede wszystkim fakty, z dodatkiem faktów i faktów. Innymi słowy, samo "mięso" dla pasjonatów tematu udowadniające, że Rzeszowszczyzna nie bez kozery nazywana jest polską stolicą UFO. Nie ma w tej książce komunałów, nie ma przypomnień o Roswell, Arnoldzie czy Janie Wolskim. Są za to przypadki, które warto nagłośnić, w tym sprawy, których świadkiem był pan Lubertowicz - kontroler lotów z Mielca. Mnie osobiście zainteresowały te sprawy o, jak to się mówi, "wysokim współczynniku dziwności", m.in. krąg z drzew, latające krzyże czy kwestia mini-UFO.

#14 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 27 wrzesień 2013 - 21:31

Cieszę się oczywiście będzie drugi tom i masa innych nie publikowanych materiałów m.in tekst napisany przed 2005 rokiem dla mojej książki przez Kazimierza Bzowskiego, który pozostawił swój wkład. 

#15 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 28 wrzesień 2013 - 09:50

Leśniakiewicz owszem pisał ''Projekt Tatry'', ale szczerze mówiąc była to słaba pozycja wymienił kilkanaście obserwacji, ale w późniejszym czasie zastąpił je innymi wyjaśnieniami tak jakby nie mógł od razu tego wykonać ?Po 1996 faktycznie nie ukazała się żadna książka poruszająca obserwacje z terenu Polski ja też takowej nie znam ? Zastanawiam się ponieważ tylu badaczy jeździło przez lata do Wylatowa, zgromadzili sporo obserwacji ( nasz wyjazd z 2003 zaowocował około 30 obserwacjami z różnych lat) ale nigdy nie powstała jakaś praca nawet jako ebook opisująca te najciekawsze zdarzenia z pominięciem opisów piktogramów.  Przecież tam dochodziło do naprawdę świetnych obserwacji Ce-1, C-2 czy Ce-3.

#16 artemius

artemius

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisano 29 wrzesień 2013 - 00:18

Jak autor, który szanuje siebie może nie sprostować swoich wcześniejszych przemyśleń jeśli wydają mu się błędne? W mojej opinii należy się szacunek autorowi, który ma odwagę przyznać, że się mylił w opublikowanych wcześniej materiałach. Zwłaszcza takiemu, który przyznaje się do błędów w wydrukowanej już książce! Zmienić zdanie i przemyśleć jeszcze raz co się napisało jest normalne. Publlicznie przyznanie się do błędu wymaga jednak odwagi, to w mojej opinii nie godzi w godność osobistą autora. Może jednak zniesmaczać ludzi "nieomylnych":)

#17 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3642 postów

Napisano 29 wrzesień 2013 - 00:51

Pana L. nigdy osobiście  nie poznałem więc wypowiadać się nie mogę zbyt wiele, nie wiem co  go  skłoniło  że swoje wypowiedzi zweryfikował (tak na marginesie życzyłbym sobie  parę godzin rozmowy  z nim bo  czytałem to co pisał).

Jeżeli  są jakieś  błędy w ustaleniach to jak najbardziej trzeba  je  poddać analizie, to  fakt!!!!, niestety bo także MUFON CES nie jest  wyjątkiem,  w jednym znanym mi przypadku  dali się nabrać w opowieść dwóch  chłopaków którzy rzekomo  widzieli Ufo,  dziadek  jednego   z nich  także uwierzył w ich  relację  i też nakręcał tą sprawę. MUFON CES opublikował to jako " Zdarzenie z Ufo" a  inna organizacja udowodniła że chłopaki do  swojego zdjęcia użyli  modelu  z pudełka  z zabawkami, niestety nikomu  z  MUFON CES nie zapaliły się ostrzegawcze lampki że do  " obserwacji" doszło  nazajutrz po  wyświetleniu w tv  filmu doku. o  ufo.......

i niestety jeszcze raz..........nikt z MUFON-u  na swojej stronie nie przyznał się  o błędzie,,,,,,,,,,, raport po prostu  wycofano....

A mnie jest smutno po prostu  dowiadywać się  o tym  nie  od MUFON-u ale od  innych  bardziej sceptycznych  organizacji.....chociaż ich stronę internetową też czytam :/

#18 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 29 wrzesień 2013 - 11:30

Tak wpadki, pomyłki w ufologii to niestety normalna sprawa nawet ja pisze w książce o pewnym zdjęciu UFO z Rzeszowa, które faktycznie wziąłem za UFO a był to refleks, ale do błędów trzeba się przyznać jednak  każdy badacz zanim coś napisze/opublikuje musi wcześniej wszystko dokładnie przeanalizować za i przeciw, skoro Pan RL w pięć minut potrafi wyjaśnić  moje czy innych fotki lub inne zdarzenia nie rozumiem jak przy pisaniu książki mógł pominąć tak oczywiste sprawy i prostować je po kilku latach ?  Zresztą miałem okazję dokumentować pod jego kierownictwem badanie piktogramu w Kielanówce jego raport był tak ''dokładny'' z raportem Rzepeckiego iż na prośbę Pana  Bronisława Rzepeckiego pojechałem raz jeszcze na miejsce i od Ad Z raz przeprowadziłem pomiary - niestety raport Pana RL był bardzo niedokładny co m.in wspomniałem w mojej książce. Skoro Pan RL wyjaśnia większość zdarzeń tajnymi testami lub wojskiem to dziw bierze, że wpadł na taki pomysł po latach ;) Arku Niemcy jak wiesz niechętnie lubią przyznawać się do błędów zanim to z własnej autopsji będąc w ich kraju ;)

#19 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 01 październik 2013 - 09:03

Białoruska grupa badań UFO informuje na swojej stronie o książce ''UFO nad Podkarpaciem'' ;)

http://www.ufo-com.n...ELEMENT_ID=6795

#20 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 01 listopad 2013 - 22:54

Zgłosili się świadkowie zdarzenia z 13 lipca 1984 roku przelotu tego srebrzystego NOL nad obszarem Podkarpacia, otrzymałem kilka obserwacji z Rzeszowa, Mielca, ale to zdarzenia nie związane z opisanymi obserwacjami z książki. Sądzę, że mój ebook nabywają osoby zainteresowane zjawiskiem UFO a nie zwykły Kowalski ;) Dziś np. otrzymałem obserwacje BOL z Ropczyc znad okolic cmentarza ustalam szczegóły tego zgłoszenia.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ufo, podkarpacie, ksiazka, miazga