Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

UFO nad Izabelinem - okolice Mińska Maz.

ufo obserwacja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 fenix8874

fenix8874

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 02 listopad 2013 - 16:18

Witam jestem mieszkańcem wsi Szczytnik - 14 km od Mińska Mazowieckiego (województwo Mazowieckie).Chciałbym się podzielić moja obserwacją z końca października br,Otóż wieczorem wyruszyłem do sklepu do Jakubowa,żeby dojść do tej miejscowości musiałem przemierzyć Izabelin.Gdy dochodziłem do początku wsi zauważyłem wysoko nad sobą na niebie biały talerz,nie wykonywał żadnych ruchów,tylko wisiał,nie obserwowałem go długo,gdyż mi się śpieszyło.Szkoda,że nie miałem z sobą aparatu.

Dochodzą mnie słuchy,że w moim regionie ludzie mają do czynienia z doświadczeniami z UFO,ale są wyśmiewani lub kierowani do psychiatry.Ludzie nie podchodzą do nich poważnie.Myślę,że to forum to najlepsze miejsce,aby się podzielić takimi przeżyciami.Więc jeśli ktoś jest z moich okolic proszę pisać śmiało.

#2 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3083 postów

Napisano 02 listopad 2013 - 16:47

Skąd pewność, że to był ''talerz'' czy obserwowałeś go z boku od dołu, jak daleko obiekt był oddalony od Ciebie, jak wyglądały jego barwy/szczegóły, jego wielkość pozorna i jak znikł ?

#3 fenix8874

fenix8874

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 02 listopad 2013 - 17:17

Obserwowałem go od dołu,lekko spod skosu,był dość wysoko,barwa cała biała,wielkości nie potrafię określić.Nie wiem jak znikł,bo obserwowałem go przez chwilę,gdyż się śpieszyłem.

#4 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2946 postów

Napisano 02 listopad 2013 - 22:00

Czy to jest nieopodal Leoncina ?

#5 Hybrid

Hybrid

Zaangażowany Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 358 postów

Napisano 03 listopad 2013 - 00:00

Czy to jest nieopodal Leoncina ?

łoj ! do Leoncina jeszcze dobre z 80 kilosów - drogami , nie ten kierunek , Panie kolego .

Równie dobrze , mógł to być Mig-29 z lotniska w Barczącej , lecący w kierunku na obserwatora , stąd wrażenie , że stał w miejscu .

Użytkownik Hybrid edytował ten post 03 listopad 2013 - 00:04

#6 fenix8874

fenix8874

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 03 listopad 2013 - 13:28

łoj ! do Leoncina jeszcze dobre z 80 kilosów - drogami , nie ten kierunek , Panie kolego .

Równie dobrze , mógł to być Mig-29 z lotniska w Barczącej , lecący w kierunku na obserwatora , stąd wrażenie , że stał w miejscu .

Ja kojarzę jak wyglądają Mig-29,widuje je często,od dziecka widziałem je tysiące razy niemal na każdej wysokości nieba,to było zupełnie co innego.Z helikopterem też bym nie pomylił,a pełni wtedy nie było także księżyc to nie był,nawet kształtem go nie przypominał.To był cały bialutki talerz,nie wydawał żadnych dźwięków.

Użytkownik fenix8874 edytował ten post 03 listopad 2013 - 14:16

#7 Northwood

Northwood

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 03 listopad 2013 - 19:57

Może lampion? To by tłumaczyło pozorne "stanie w miejscu" oraz brak dźwięków.

#8 fenix8874

fenix8874

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 03 listopad 2013 - 20:29

Może lampion? To by tłumaczyło pozorne "stanie w miejscu" oraz brak dźwięków.

1.W tych okolicach nie puszczają lampionów

2.Całkowicie inaczej wyglądał

To był mniej więcej taki talerz(nie widziałem żadnych okien,ani wejścia od spodu)tylko cały biały:

Dołączona grafika

#9 Northwood

Northwood

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 03 listopad 2013 - 20:35

Czyli chcesz nam powiedzieć, że zobaczyłeś coś tak niezwykłego jak latający talerz, ale "śpieszyłeś się" więc obserwowałeś tylko przez chwilę? Wydaje się to dziwne. Co musiałbyś zobaczyć, żeby przykuło to Twoje zainteresowanie na dłużej? Latającego smoka?

#10 fenix8874

fenix8874

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 03 listopad 2013 - 21:04

Już nic nie mówię,nikt nie musi mi wierzyć,chodziło mi głównie o osoby z moich okolic,które mogły widzieć coś podobnego.Dziękuje.

#11 fenix8874

fenix8874

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 03 listopad 2013 - 21:51

Tak więc dosyć moich relacji.Czekam na innych,którzy mogli coś takiego widzieć,jak na razie wywołuje to w ludziach z moich okolic śmiech.

PS.kilka lat temu,w tej samej gminie w miejscowości Mistów,ok. 7 kilometrów od Izabelina pojawiły się w zbożu tajemnicze kręgi,oto artykuł: http://co-slychac.pl...resc.php?id=427

#12 robrep

robrep

Homo Infranius

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 00:30

W takiej sytuacji podstawą jest znalezienie niezależnego świadka. Fotka z aparatu też by się przydała, teraz już rzadko bez komórki człowiek wychodzi.

#13 fenix8874

fenix8874

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 00:34

Aparat w komórce,mam akurat popsuty.Zresztą jakby była fotka,to by powiedziano,że to to,że to tamto.Widzę,że szkoda mojego czasu,nikogo już nie mam zamiaru przekonywać.Mam to już w nosie.

#14 fenix8874

fenix8874

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 00:38

Człowieku,a wiesz co to jest przeszywający ból zęba??Człowiek gna do sklepu po prochy ile tchu w płucach

#15 fenix8874

fenix8874

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 00:46

Z początku pomyślałem sobie,że to taka chmura,ale później zacząłem analizować,że wszystkie chmury miały inny kolor,bo pora już była wieczorna.

#16 fenix8874

fenix8874

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 00:56

Wiesz,że nigdy wcześniej nie myślałem nad takimi szczegółami.Zresztą nie ma to już znaczenia.Niech to co widziałem zostanie tylko w mojej głowie.Tylko kpina i niedowierzanie,mam już tego serdecznie dość.

#17 Dodecahedron

Dodecahedron

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 23:17

Gdy zgłaszasz na tym forum relację, to najlepiej opisać jak najwięcej szczegółów, bo to o to tu chodzi, co widziałeś, porównaj do czegoś (już zrobiłeś) opowiedz wszystkie szczegóły jakie tylko pamiętasz.  :Speechless:

sądzę że raczej trudno pomylić kształt białego dysku z lampionem... Ale jeśli istotnie coś widziałeś, to jest jedna dla ciebie rada - intensywniej obserwuj niebo nad sobą, czy nocą czy w dzień. I choć mimo brzmi to dziwnie, to jeśli coś tam było raz to i pojawi się drugi i trzeci.

Rzec by można było - jest potencjał :kekeke:

#18 fenix8874

fenix8874

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 05 listopad 2013 - 10:15

Dziękuje za rady.Teraz będę wiedział żeby skupiać się na jak największej ilości szczegółów.Może faktycznie ponownie się pojawi.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ufo, obserwacja