Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Atmokineza - czy potrafię kontrolować pogodę?

Atmokineza telekineza ld kontrola

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#21 s_virus

s_virus

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisano 05 lipiec 2016 - 23:11

Najpierw skończ gimnazjum, a potem weź się za pogodę.

#22 Hybrid

Hybrid

Zaangażowany Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 358 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 20:37

Najpierw skończ gimnazjum, a potem weź się za pogodę.

A może to Ty musisz ukończyć to nieszczęsne gimnazjum .... a potem nauczyć się komentowania na Forum ... bo jak na razie to widzę , że starasz się hejtować wszelkie wypowiedzi userów , odstraszając ich od dalszego komentowania na naszym zacnym Forum ...  przemyśl to i włącz się do dyskusji ... a jak nie to zmykaj ... gdzie pieprzydło rośnie ... i nie przysrywaj ...

Użytkownik Hybrid edytował ten post 06 lipiec 2016 - 20:45

#23 Katarzyna_1

Katarzyna_1

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3243 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 22:09

A mnie się kiedyś niechcący i spontanicznie udało przegonić chmury. :Surprised: Malowałam farbą taką lepką chyba kauczukową  nowo założoną przez murarza pokrywę na szambie, kiedy to wielkie chmury deszczowe wisiały w powietrzu. Brat w tym czasie przyjechał kosić trawę. O kurcze.. chyba ja nie pomaluję do końca a ty bracie nie skosisz (kosiarka elektryczna). Poszłam do domu i spojrzałam w necie na sat24.

Eee wróciłam i mówię  do brata :Oh: chmury poszły się j...ć nad Bałkany malujemy i kosimy dalej. Po niespełna dwóch dniach ogłoszono klęskę żywiołową- wielkie powodzie na Bałkanach. No przypadek ale dziwny. Brat powiedział żebym więcej gębą nie chlapała..., a kiedy o tym i innych rzeczach w tamtym czasie pisałam z Andrzejm 58  to powiedział, że czarownica jestem :Oh:

Nie nie jestem to zbiegi okoliczności, które podobno nie istnieją. :InLove:

#24 danut

danut

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 5157 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 23:19

Jesteśmy częścią całej rzeczywistości, która nas otacza, tworzymy ją umysłem, duchem, mocnym przeżywaniem i oddziaływaniem na otoczenie, bo jesteśmy splecieni z tym wszystkim. Gdy ludzie żyli bliżej natury wiedzieli o tym doskonale, rozpalano wtedy ogniska i w  skupieniu proszono chmury by były one dla nich łaskawe. Gdy się to umie( rozmawiać z naturą w duszy), gdy się to jeszcze potrafi i ten kto to potrafi rzeczywiście może uczynić takie cuda i przyroda go wysłucha.

#25 Katarzyna_1

Katarzyna_1

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • 3243 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 23:36

Jesteśmy częścią całej rzeczywistości, która nas otacza, tworzymy ją umysłem, duchem, mocnym przeżywaniem i oddziaływaniem na otoczenie, bo jesteśmy splecieni z tym wszystkim. Gdy ludzie żyli bliżej natury wiedzieli o tym doskonale, rozpalano wtedy ogniska i w  skupieniu proszono chmury by były one dla nich łaskawe. Gdy się to umie( rozmawiać z naturą w duszy), gdy się to jeszcze potrafi i ten kto to potrafi rzeczywiście może uczynić takie cuda i przyroda go wysłucha.

A co Ty Danut? Mnie wtedy to sam diabeł wysłuchał bo przeklełam :":chmury poszły się j..ć .... :Oh:

#26 danut

danut

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 5157 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 00:33

Skoro tak myślisz - to nie miałaś w tym żadnego udziału. Ktoś jednak miał - bo niestety ludzie ściągają na swoje głowy i burzliwe, złowieszcze zjawiska pogody, to co wytworzymy grupowymi świadomościami - to jest! Im więcej zła jest w nas, tym więcej ujawnia się niszczycielskich sił na zewnątrz, im więcej buntu, wrogości, zarozumialstwa w świecie.

#27 Maria

Maria

TU I TERAZ NIE ISTNIEJE

• Użytkownicy
  • 1839 postów
  • GG: 11799180

Napisano 07 lipiec 2016 - 06:58

"ee wróciłam i mówię  do brata :Oh: chmury poszły się j...ć nad Bałkany malujemy i kosimy dalej. Po niespełna dwóch dniach ogłoszono klęskę żywiołową- wielkie powodzie na Bałkanach."

energia poszła widać taka --złośc Kasi " odbiła się nad Bałkany "

Brat ma racje -- nie kłap za duzo.

:Hay:

Użytkownik Maria edytował ten post 07 lipiec 2016 - 06:59

#28 s_virus

s_virus

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 18:18

A może to Ty musisz ukończyć to nieszczęsne gimnazjum .... a potem nauczyć się komentowania na Forum ... bo jak na razie to widzę , że starasz się hejtować wszelkie wypowiedzi userów , odstraszając ich od dalszego komentowania na naszym zacnym Forum ...  przemyśl to i włącz się do dyskusji ... a jak nie to zmykaj ... gdzie pieprzydło rośnie ... i nie przysrywaj ...

U la la sam miszcz mieszaniec mnie skarcił. Poczytuję to  sobię za "zaszczyt" i nurtują mnie jednocześnie pytania - co miszcza przełożonego skłoniło do zwrócenia uwagi na mą skromną osobę?? Czyżybym zgrabnie mieszał w szykach?? Czy mam się  teraz spodziewać wizyty "smutnych panów"??

Użytkownik s_virus edytował ten post 08 lipiec 2016 - 18:19

#29 Katarzyna_1

Katarzyna_1

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • 3243 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 20:46

"Czyżybym zgrabnie mieszał w szykach?? Czy mam się  teraz spodziewać wizyty "smutnych panów"??"

Smutny pan to ty. Najpierw milicja, później policja a teraz prohibicja. :)

#30 Hybrid

Hybrid

Zaangażowany Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 358 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 21:43

. Poczytuję to  sobię za "zaszczyt" ...

Dictum ...''Roma locuta causa finita'' ... rem tene ...

Ja nie poczytuję sobie za ''zaszczyt'' dyskusji z przysrywaczem ... a mieszańca poszukaj sobie w swoim rodzinnym ''kółeczku'' 

Użytkownik Hybrid edytował ten post 08 lipiec 2016 - 22:01

#31 s_virus

s_virus

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 22:29

...''Roma locuta causa finita''

Pocałuj mnie w krzyż i w dupe tyż.

PS. Muszę przyznać masz tupet tak  się obnażać.

#32 Hybrid

Hybrid

Zaangażowany Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 358 postów

Napisano 09 lipiec 2016 - 20:47

...''Roma locuta causa finita''

Pocałuj mnie w krzyż i w dupe tyż.

PS. Muszę przyznać masz tupet tak  się obnażać.

Ja jestem hetero ... to nie moje niestety klimaty o które zahaczyłeś ''nie chcący''   ... znajdź sobie jakąś starszą , stateczną ''ciotkę- chomika''  ... np. Mery z piórkiem między nogami ... powiedz , że jesteś gender ... i nie ma problemu , wycałuje ci to zafajdane dupsko ... jak masz taką orientację seksualną i wynikające z tego potrzeby ... jak będzie dobrze możecie się zawsze zamienić rolami .... gdzie dwóch takich samych się ''gniecie'' nie ma problemu by powstało trzecie ... przykro tylko bo + 500 niestety nie będzie . 

... w dupe ... pisze się przez ''e'' z ogonkiem u dołu ... czyli ''ę'' .... dokładnie   ... w  dupę .    ...  z ortografią też jesteś do tyłu ...

Użytkownik Hybrid edytował ten post 09 lipiec 2016 - 20:50

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Atmokineza, telekineza, ld, kontrola