Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Naukowcy apelują o badanie zjawisk parapsychicznych


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yan Polskee

Yan Polskee

  Homo Infranius Alfa

 • ROOT Admin
 • 1530 postów

Napisano 16 styczeń 2014 - 17:55

Prof. Etzel Cardeña z Uniwersytetu w Lundzie opublikował apel, w którym wzywa do większego zaangażowania w badania nad zjawiskami parapsychicznymi. Poparło go 90 osobistości ze świata nauki. Wnioski są proste. Mimo, że badania nad fenomenami PSI stanowią tabu, brakuje na nie pieniędzy i nie da się ich wywoływać „na żądanie”, przez lata zgromadzono dowody pozwalające potwierdzić ich istnienie.

 

Czytaj całość...#2 danut

danut

  Homo Infranius Alfa

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5157 postów

Napisano 16 styczeń 2014 - 18:28

Oczywiście jestem "za".

Wspólne rozpatrywanie tych spraw, np. moich osobistych kontaktów z inną rzeczywistością podparte wiedzą naukową kobiety, z którą współpracuję dostarczają wielu cegiełek do wzbogocenia naszej wiedzy o rzeczywistości i świecie, w którym żyjemy.

Do tej pory nauka starała się izolować od tego, badać tylko część tej rzeczywistości i nad nią się skupiać, uznając wszystkie zjawiska wykraczające poza to co udawało się każdemu dotknąć, zmierzyć, zobaczyć za nieistniejące.

 

Spychanie w zacisze ludzkich dusz, odczuwane przez każdego a jednak uznawane za rzeczy do jakich wstyd jest się przyznać wspierało do tej pory tylko zasłonę za jaką zjawiska PSI i inne parapsychologiczne zepchnęła twarda, materialistyczna nauka.

Pora ją przerwać i wyjść na przeciw odczuciom ludzkim co do ich rzeczywistego istnienia.#3 Zbyszek

Zbyszek

  Homo Infranius Alfa

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1541 postów

Napisano 16 styczeń 2014 - 21:42

Ale dzisiejsza  noc  się nalatałem. Jakoś w snach odzyskałem świadomość, i  przypomniałem sobie, iż odwiedzałem przed chwila znajomych z którymi utrzymuje zażyle związki. Pamiętam oczy śpiących ludzi, którzy uśmiechali się do mnie. Oczywiście poszedłem znowu spać i zapomniałem kogo odwiedzałem. Dobrze pamiętam, iż zachowywałem się jak w dziennej świadomości. Prawie żadnej różnicy nie było w tych snach.  Nad ranem bylem jeszcze rozhuśtany i gdy zona postanowiła się pożegnać przed pójściem do pacy, kierujac kroki do sypialni, jeszcze badać na korytarzu, to ja zobaczyłem.  Cofnęło mnie s powrotem i obserwowałem już mentalna percepcja jak się zbliża. Mentalna percepcja jest mniej precyzyjna od astralnej, ale tez dobrze się rozpoznaje ruchy ludzi w naszym pobliżu. Nawet można dzięki niej widzieć przez ściany, gdyż te nie stanowią w niej przeszkody. Gdy chciał dać mi buziaka , to zrobiłem to znienacka wcześniej z  zamkniętymi oczyma . Ale będzie draka, gdy wyjdzie naukowo, ze ludzie maja ducha  i się szlalaja wszyscy po nocach, haha. Pewnie będzie euforia a potem szukanie winnego  za mącenie ))
Wiecie co zrobić by pamiętać sny i odzyskiwać w nich świadomość? Trzeba tego chcieć,ale by chcieć trzeba wiedzieć iż one są.  
Zmienne stany świadomości, od eterycznej do tych najwyższych, będą kiedyś chlebem powszednim. Raz załapałem się na audycje w radiu z przyszłości, – gadali naukowo o ciałkach niefizycznych, jak na uniwerku :))))


Użytkownik Zbyszek edytował ten post 16 styczeń 2014 - 21:44