Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Nietypowe „sypialniane odwiedziny” w Łodzi (2014)

bedroom visitors miazga

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#1 RysiekINFRA

RysiekINFRA

Administrator Forum INFRA

• ROOT Admin
  • 4444 postów

Napisano 11 luty 2014 - 13:53

Dołączona grafika

O sypialnianych gościach (ang. Bedroom visitors) słyszymy dziś rzadziej niż dawniej. Choć wielu badaczy uważa to za typowe przypadki hipnagogii, istnieją sprawy rzucające na to zjawisko nowe światło. Takim jest zdarzenie z 26 na 27 stycznia 2014 r., którego bohaterem był pewien mężczyzna z Łodzi. Budząc się w nocy zauważył on przy łóżku niewielką postać o bardzo nieprzyjemnym wyrazie twarzy, która dotknęła jego szyi czymś, co przypominało „strzykawkę”…

ARTYKUŁ ARKADIUSZA MIAZGI

#2 niedźwieć

niedźwieć

Homo Infranius

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 477 postów

Napisano 11 luty 2014 - 17:09

Gdzieś czytałem artykuł (może nawet i u nas) o znamionach w kształcie koła sterowego, były nawet zdjęcia ale więcej nie kojarzę. Komuś dzwoni coś więcej?

#3 Przemekkk666

Przemekkk666

Weteran Infranin

• Moderatorzy globalni
  • 1418 postów

Napisano 11 luty 2014 - 17:11

Bardzo ciekawe zdarzenie, bardzo egzotyczna sprawa w dzisiejszych czasach. Bardzo możliwe, że faktycznie to coś przybyło do tych chłopców, pytanie po co.

Druga sprawa, która nie daje mi spokoju to ten ślad - skojarzenie z kołem sterniczym dziwnie przypomina mi te fotki, które podsyłała tutaj pewna kobieta, wypisz, wymaluj koło sterowe, z tym, że wydawało się to mocno podejrzane, z resztą ona chyba nie współpracowała, jedynie załączyła zdjęcie i słuch po niej zaginął. Choć wydaje mi się, że nie należy wiązać tych spraw mimo podobieństwa w postaci znaku.

A czy ten Pan nie mógłby narysować tego śladu? Pewnie coś zapamiętał?

Acha, ta babka wrzucała swoje zdjęcie na jakieś jeszcze inne forum z tego co pamiętam., ale to tak na marginesie.

#4 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3083 postów

Napisano 11 luty 2014 - 17:23

Niestety, to chyba w zasadzie wszystko co można na temat tego zdarzenia powiedzieć, zdarzenia dość niepokojącego, o czym wspominałem w artykule choć to tylko moja prywatna opinia. Czy może ktoś wkleić ten ślad z forum ? Podeślę go świadkowi do porównania ? Ja tutaj nie stwierdzam typowej obdukcji, choć nie wykluczam tego z uwagi na utratę świadomości, ale zgadzam się, to zdarzenie jest jednym z ciekawszych jakie miałem okazję poznać. Przemku zapytam o ślad i jego dokładny wygląd.

#5 Przemekkk666

Przemekkk666

Weteran Infranin

• Moderatorzy globalni
  • 1418 postów

Napisano 11 luty 2014 - 17:30

Może trzeba spytać czy nic im się nie śniło. Arku ja to nie wiem, gdzie jest to zdjęcie, może ktoś inny pomoże.

A ten element w postaci kaptura jest conajmniej dziwny a na dodatek się powtarza.

#6 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 11 luty 2014 - 17:36

Pytałem o sny lub inne sprawy, matka pokazała dzieciom wydruk tej rekonstrukcji, chciała zobaczyć jak zareagują dzieci. Jedno przeszło do tego obojętnie, drugie mówiło coś o mikołaju i prezentach, przyznam odważny ''eksperyment'' ;) Jak wiadomo rok wcześniej podobna postać była widziana przez babcię, ale wtedy zostało to potraktowane jako przewidzenie. Kaptur to taki nieodłączny szczegół w BV, i jest potwierdzeniem w wielu relacjach

#7 Katarzyna_1

Katarzyna_1

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • 3243 postów

Napisano 11 luty 2014 - 17:44

http://paranormalne....na-ciele-szyja/

#8 Kowal

Kowal

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 luty 2014 - 17:48

Siemka

na goole trzeba poszukać :) http://nowaatlantyda...znaki-na-ciele/

#9 WALDECZEK

WALDECZEK

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 50 postów

Napisano 11 luty 2014 - 20:36

Wydaje mi się, że może tutaj niekoniecznie chodzić o rodzinę zamieszkującą w tej chwili tą kamienicę. Może być tak, że poprzedni lokator

< z wielką ulgą > przeniósł się do bardziej spokojnego lokum. 

Można by się pokusić o wywiad z poprzednim właścicielem.

#10 Adolf

Adolf

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 54 postów

Napisano 11 luty 2014 - 23:53

Obecnie mamy tylko relacje, że coś było. Liczę na dalsze badania. Wywiady z sąsiadami, babcią, byłymi mieszkańcami kamienicy. Ukryta kamerka czuwająca kiedy wszyscy śpią też była by mile widziana. 

#11 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3642 postów

Napisano 12 luty 2014 - 00:11

Mnie  wygląda opis  z artykułu i zamieszczone zdjęcie  identycznie.

Pamiętam inny przypadek , tam też był kaptur i podobno świadek-partner który leżąc w łóżku był na tyle sparaliżowany że nie mógł pomóc.

#12 Adolf

Adolf

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 54 postów

Napisano 12 luty 2014 - 01:23

Skoro świadek miał charakterystyczne znamię (pewnie nie zrobił mu zdjęcia), to coś było na rzeczy, nie był to paraliż. Najlepiej żeby kamerkę umieścił jeden z domowników nie mówiąc o niej pozostałym. 

#13 robertcb

robertcb

Zaangażowany Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 12 luty 2014 - 01:56

Szkoda że tego typu rzeczy zdarzają się sporadycznie, nieregularnie i najczęściej jednorazowo u danej osoby, bo może zainstalowanie monitoringu (kamery) nad łóżkiem definitywnie by rozstrzygnęło czy rzecz się dzieje w świecie fizycznym, czy jest czymś w rodzaju snu na jawie, oobe, snu świadomego czy innego stanu świadomości którego kamera nie uchwyci.

#14 Sea Flanker

Sea Flanker

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 12 luty 2014 - 15:34

Kiedyś taki program był na TVP nawet i któryś badacz pokazywał dzieciom wizerunki obcych i też mówiły, że to Mikołaj... Ale kaptur to nic, ciekawe że to miało w ręce jakieś urządzenie. Mnie przypomina to after - effect jakiejś abdukcji. Ludzie zwykle sobie takie co przypominali na początku. Może rodzina jest wplątana w całą sagę uprowadzeń???

Nie dziwi mnie to że dziecko odpowiedziało "mikołaj" ponieważ w domu stała pewnie jeszcze choinka i mogło mu się to skojarzyć. Ale ciekawe jest to że wiele dzieci mówi kiedy widzą wizerunek Szaraka 'batman" czy  "mikołaj"  i tym podobne. Rzeczywiście rodzina może być wplątana w sagę uprowadzeń może jest ich więcej ale nie były zapamiętane. 

#15 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 12 luty 2014 - 16:05

Nie w pokoju nie stała choinka, ponieważ mam kilka zdjęć tego pokoju, ale z uwagi na anonimowość świadków nie chcę ich publikować. Jeśli w tej sprawie pojawią się nowe okoliczności, oczywiście poinformuję.

#16 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3642 postów

Napisano 13 luty 2014 - 12:27

Ja też chciałem napisać że 6-cio latek na pewno odróżni. Ale w tym przypadku dzieci są niepełnosprawne (autyzm) i trudno powiedzieć w jakim stopniu postrzegają i kwalifikują co się dzieje wg. nich

#17 Ronin

Ronin

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 448 postów

Napisano 13 luty 2014 - 20:55

Przyjmując, że to wydarzenie miało faktycznie miejsce (na planie realnym) to wychodzi na to, że tajemnicza istota wykazywała zainteresowanie autystycznymi dziećmi (najpierw w pobliżu dzieci widziała coś prababcia, następnie ojciec zauważył istotę też stojącą obok dzieci, istota pojawiła się przy ojcu dopiero jak się przebudził i przemówił)... Ojciec został uśpiony niejako przy okazji, aby nie mógł w czymś przeszkodzić (badania, pobranie próbek) raczej on sam nie był ośrodkiem zainteresowania. Radziłbym obejrzeć dokładnie dzieci (chociaż w sumie to już trochę późno). Istnieje jeszcze taka  możliwość: paraliż plus sen plus odciśnięty na szyi np. guzik od poduszki. Tym bardziej, że bohater całej akcji ukłucie poczuł w okolicach prawego migdałka, a ślad był po lewej stronie szyi...

#18 Ronin

Ronin

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 448 postów

Napisano 13 luty 2014 - 21:18

Przez tyle lat nigdy nie słyszałem, żeby komuś odbił się guzik na szyi i było to widoczne... Nie wiem też, dlaczego istota miałaby bardziej się interesować dziećmi niż ojcem??

Ojciec zobaczył istoę stojącą tyłem do niego, obok łóżka na którym spały dzieci. Dopiero jak przemówił istota przemieściła się w jego kierunku i go uśpiła...

P.S. co do guzika to ja widziałem taki długo utrzymujący się odcisk,  nie pamiętam tylko, czy był to guzik od pościeli, czy od piżamy...

Użytkownik Ronin edytował ten post 13 luty 2014 - 21:36

#19 Katarzyna_1

Katarzyna_1

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • 3243 postów

Napisano 13 luty 2014 - 21:25

Wśród dzieciaków z autyzmem zdarzają się geniusze. Znana jest sprawa autystycznych genialnych  bliźniaków.

Może te bliźniaki z Łodzi, to też genialne dzieci, które swojemu ojcu zrobiły psikusa w zemście np. za to, że na nich krzyczał, a może i pasem przyłożył? :)

#20 Ronin

Ronin

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 448 postów

Napisano 13 luty 2014 - 21:51

Z tekstu wynika, że jest praktykującym katolikiem, ale nie widzę tu związku...

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bedroom, visitors, miazga