Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Latający trójkąt sfotografowany za dnia?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#41 flying humanoid

flying humanoid

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisano 23 kwiecień 2014 - 21:18

To zwykla smuga kompensacyjna ze zwykłego silnika turbowentylatorowego. 

nie mam w zwyczaju poprawiać, ale w tym przypadku pozwolę sobie zasugerować, że chyba chodziło o "smugę kondensacyjną" ;)

pzdr

#42 flying humanoid

flying humanoid

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisano 23 kwiecień 2014 - 23:07

Zastanawia mnie czy ten obiekt na ostatnim zdjęciu czynił jakiś hałas...

jeżeli chodzi o obiekt z mojego postu, autor zdjęcia w filmiku (w okolicach 1 minuty) wspomina że od obiektu nie dochodził, (przynajmniej on nie słyszał) żaden dźwięk.

#43 Przemekkk666

Przemekkk666

Weteran Infranin

• Moderatorzy globalni
  • 1418 postów

Napisano 24 kwiecień 2014 - 08:56

Ale raczej do tych relacji z Polski mi nie pasuje, bo zostawia smuge. 

Tak ale u nas te obserwacje to głównie dotyczyły obiektów na nie tak dużej wysokości, a wtedy o zostawianiu smugi nie ma mowy. Niemniej jednak nie wydaje mi się, aby za tymi głośniejszymi sprawami stał właśnie taki czy podobny obiekt.

#44 Ciekawski Jasiu

Ciekawski Jasiu

Zaangażowany Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 344 postów

Napisano 25 kwiecień 2014 - 19:02

nie mam w zwyczaju poprawiać, ale w tym przypadku pozwolę sobie zasugerować, że chyba chodziło o "smugę kondensacyjną" ;)

pzdr

Oczywiscie - kondensacja. Nie wiem co mi się ubzdurało :?

Ja nie mówię kategorycznie, że to fake. Tylko jakoś mi to dziwnie wygląda.  Jeśli zastosuje się konwencjonalny napęd do takiej konstrukcji to co się uzyska?? Co to miałby być za samolot, bombowiec, myśliwiec czy zwiadowczy??? Mają bombowca niewidocznego ale ma inny wygląd.......Mysliwcem to to raczej być nie może bo zwrotne to to nie będzie.....Zwiad?? konwencjonalny napęd to trochę mało żeby uciec przed rakietą.....?

NO i wychodzi mi,że to podpucha. Patrzcie ludziska, tr[color=#ff0000;]ó[/color]jkąty to zwykłe samoloty a to, że  widziliście tr[color=#ff0000;]ó[/color]jkaty wiszące nad ziemia to tylko świadczy, że coś z wami jest nie tak, idźcie do psychiatry albo okulisty.

#45 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3083 postów

Napisano 25 kwiecień 2014 - 19:37

Po pierwsze trójkąty pisze się przez ó ;)   żaden psychiatra czy okulista w tym nie pomoże a jeśli tak twierdzisz  przykro mi to pisać ale, o tym nie masz zielonego pojęcia, poczytaj a potem pisz  tylko mądrze . Skoro trójkąty dla Ciebie to zwykłe samoloty, to może faktycznie pozostań przy samolotach najlepiej modelach i dobrych okularach, bo te przydadzą ci się bardzo.

#46 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 25 kwiecień 2014 - 22:46

Ale ja nigdy nie kwestionowałem i nie kwestionuję tego, że takowe nie istnieją o czym pisałem na moim blogu ostatnio, ale wyjaśnianie każdego trójkąta/bumeranga dronami nie jest dobre w dodatku gdy te mają często spore gabaryty i technicznie przerastają marne drony. Niegdyś występowały masowo spodki i co zanikły choć czasami coś gdzieś się pojawi, ale to nie to co dawniej. Wówczas też mówiono, tajne projekty zatem gdzie się one podziały ? Tutaj na tym forum również pojawiały się osoby obserwujące takie obiekty, dlatego odsyłanie ich przez  jasia do psychiatry jest żałosną formą jego argumentacji, która co nieco mówi o dyskutancie.

#47 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3642 postów

Napisano 26 kwiecień 2014 - 00:13

Już nieraz  pisali ludzie na forum  o tym  że ufo  ewoluje, nie ma się co  łudzić po  spodkach przyszła era na trójkątne pojazdy. Takie relacje nadchodzą   z  całego świata. Jedynie to może kule pozostają  cały czas aktualne

#48 Katarzyna_1

Katarzyna_1

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • 3243 postów

Napisano 27 kwiecień 2014 - 12:02

Już nieraz  pisali ludzie na forum  o tym  że ufo  ewoluje, nie ma się co  łudzić po  spodkach przyszła era na trójkątne pojazdy. Takie relacje nadchodzą   z  całego świata. Jedynie to może kule pozostają  cały czas aktualne

http://www.fakt.pl/t...y,457895,1.html

? :Cool:

#49 Ciekawski Jasiu

Ciekawski Jasiu

Zaangażowany Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 344 postów

Napisano 29 kwiecień 2014 - 11:40

Po pierwsze trójkąty pisze się przez ó ;)   żaden psychiatra czy okulista w tym nie pomoże a jeśli tak twierdzisz  przykro mi to pisać ale, o tym nie masz zielonego pojęcia, poczytaj a potem pisz  tylko mądrze . Skoro trójkąty dla Ciebie to zwykłe samoloty, to może faktycznie pozostań przy samolotach najlepiej modelach i dobrych okularach, bo te przydadzą ci się bardzo.

Ale mnie poniosło, żeby trójkąty pisać przez u - niewybaczalne. Ktos to bardzo ładnie poprawił :Angel:

azor, nie zrozumiałes sarkazmu, przecież wyraźnie napisałem, że dla mnie to podpucha.

Pozdrowionka

#50 Andrzej 58

Andrzej 58

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 1978 postów

Napisano 29 kwiecień 2014 - 15:33

Ciekawe ,kto te Tr"u"jkąty poprawiał. bo b"ą"bowiec" To raczej przez -OM. :D .Przypominam koledzy ,że imiona i nazwiska pisze się z dużej litery.

#51 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3642 postów

Napisano 30 kwiecień 2014 - 15:12

http://www.fakt.pl/t...y,457895,1.html

Dołączona grafika

Cóżż Kasiu, ktoś powie że to słońce które przebija przez chmury, głęboko  wierzący  powie że to "Opatrzność" się pojawiła, a jakiś ufo-maniak powie że tam nad chmurą wisiało wielkie  ufo oświetlając okolicę :)

#52 Katarzyna_1

Katarzyna_1

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • 3243 postów

Napisano 30 kwiecień 2014 - 16:31

Cóżż Kasiu, ktoś powie że to słońce które przebija przez chmury, głęboko  wierzący  powie że to "Opatrzność" się pojawiła, a jakiś ufo-maniak powie że tam nad chmurą wisiało wielkie  ufo oświetlając okolicę :)

Arku masz rację. Nalezało by dopytać tego fotoreportera SE chyba Jarosz ma na nazwisko, czy te fotki spreparował, a jesli tak to po co? Czy fascynuje go "ufo"? A  może próbuje z kogoś zrobić "wała"? Powiem szczerze, że "ufo" mnie nie pasi. Nie mniej wkleiłam tę  fotkę i wiem,, że osoba, która tym sie zajmuje nie dała się w konia zrobić. A może? muszę sprawdzić. W każdym razie pozdrawiam tego "fascynata" od zakamuflowanych trójkątów i .niez.. pomimo wszystko!

#53 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • 2946 postów

Napisano 01 maj 2014 - 22:50

Mamy zgłoszenie latajacego trójkąta z naszego terenu, świadek wiarygodny, wielkośc trókąta ocenil na 150 m ,szczegóły od jutra tj.2-05 na naszym bloogu. Jeszcze gorące.

#54 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3642 postów

Napisano 02 maj 2014 - 01:13

Arku, zapodaj nam tutaj linka

#55 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • 2946 postów

Napisano 02 maj 2014 - 13:39

Link jest zawsze pod moim tekstem, niestety troche sie chyba nie wyrobie z dzisiejszym dniem ,normalnie pracuje, a plik jest w PDF którego nasz bloog nie przyjmuje, muszę konwertowac , ale po krótce, obserwacja z 26 - 06 , kształt  bumeranga , Gołdap ,Bogdan wykonał opis i grafike w porównaniu do samolotu rejsowego, nie byl widoczny na radarach ,sprawdzone.

Już jest, ale jak widzę można też przeczytac na stronie głównej infry ,fajnie ,na bloogu mamy tylko jeden obrazek więcej , porównanie do przelatujacego samolotu. Widac wyraźnie, że świadek z całą pewnościa nie pomylił sie.Dołączona grafika

#56 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3642 postów

Napisano 25 wrzesień 2014 - 16:13

Pewien zawodowy fotograf wraca wieczorem do  domu  a tu przed nim wielki  trójkąt o pomarańczowych światłach który  porusza się leniwie. W samochodzie leży torba pełna aparatów foto.  i jak tu  nie zrobić zdjęcia :)

http://www.earthfile...ory=Environment

#57 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 25 wrzesień 2014 - 19:57

Ciekawe tylko, które zdjęcia nie są poruszone bo obrazu trójkąta nie widać ?

#58 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3642 postów

Napisano 05 maj 2015 - 15:32

24  marca 2015r. nad Anglią znów pojawił się trójkątny UFO który wydawał bardzo głośny, dziwny i przerażające dźwięk. Już  w 2011r. doszło tam do kilku przelotów, niekiedy tak nisko że ludzie obawiali się kolizji. Co  ciekawe, według świadków UFO jakby chciało się maskować przypominało  wojskowe odrzutowce, jednak czerwone światła nie do końca znajdowały się w miejscach  jak  przy samolotach F 14. Następnym dziwadełkiem było  to  że chociaż  "odrzutowiec" wydawał  niesamowicie głośny dżwięk to jednak  świadek  nie widział dopalaczy, jego komentarz   " to tak jakby ten obiekt starał się wyglądać i wydawać dżwięki jak nasze samoloty, być może coś  się podszywa? ".......Więcej   w artykule pani  L. M. H.     https://www.earthfil...ory=Environment

#59 Przemekkk666

Przemekkk666

Weteran Infranin

• Moderatorzy globalni
  • 1418 postów

Napisano 07 maj 2015 - 18:03

Wygląda na to, że ten, jak i wiele innych takich obiektów rzeczywiście nie należy do ludzi, a do tej tajemniczej siły, prawdopodobnie nie z poza Ziemi. Przypomina to tę falę sterowców z przed lat, wiele z nich także wydawało różne dzwięki.

#60 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 3083 postów

Napisano 08 maj 2015 - 19:42

Po prostu ktoś nam mydli oczy i robi to bardzo konsekwetnie, choć obecnie zjawisko bardzo wyhamowało nie tylko ja nie otrzymuje nowych relacji, ale i inni moii koledzy ?