Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Gwizd w uszach i teleportacja?

teleportacja relacje infra

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#21 Extremis

Extremis

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 28 luty 2014 - 18:38

Tak, np.zakrzep  może nie dawać objawów, nawet do momentu w którym delikwent trafi w stanie terminalnym do szpitala, jeżeli już daje o sobie sygnały to są to najczęściej utrata, zmiany w świadomości, synestezja. I nie dotyczy to wyłącznie osób 60+ bo takie mamy czasy że nawet 15 latek może ciężko zachorować.

Jeżeli ktoś mówi że słyszy głosy, widzi duchy i cienie na ścianie to też nie będę wmawiał że jest opętany bo w taki sposób człowieka zaczynają toczyć choroby psychiczne.

#22 danut

danut

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5157 postów

Napisano 28 luty 2014 - 18:43

Bardzo mało wiesz na ten temat, choroby trzeba doświadczyć lub być bardzo dobrym lekarzem, aby na jej temat się wypowiadać.

Powtarzam raz jeszcze, żadnych tego typu dolegliwości jakie próbujesz mi wmówić wtedy nie miałam, nie było nawet cienia poszlak aby o nie posądzać.

#23 Extremis

Extremis

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 28 luty 2014 - 18:51

Danut nie mówię o tobie, mogłabyś nawet napisać że zostałaś teleportowana z Azji Środkowowschodniej, 10 - krotnie sklonowana i umieszczona jako 6 klon w Polsce ale ja  nie czytałem odpowiedzi w wątku tylko czytam między wierszami list gościa którego temat dotyczy i wyciągam najbardziej prawdopodobne wytłumaczenie całej afery.

Użytkownik Extremis edytował ten post 28 luty 2014 - 18:52

#24 danut

danut

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 5157 postów

Napisano 28 luty 2014 - 19:24

Jednak ja twierdzę, że między wierszami  napisanymi przez tego człowieka nie ma nic takiego aby wskazywało na Twoje wyczytanie, zwyczajnie bezpodstawnie osądzasz i tworzysz swoją teorie, ba nawet diagnozy mu wystawiasz.

To jest niesmaczne.

#25 danut

danut

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 5157 postów

Napisano 28 luty 2014 - 22:28

Oczywiście, że tak. Toż tłumaczę, o ile nie utraciłby całkowicie przytomności to byłby w częściowej nieświadomości choćby podobnej do niektórych ataków padaczkowych, letarg i brak kontaktu z otoczeniem, a nie zrobił zakupy, wrócił do domu, przyniósł je najprawdopodobniej i rozmawiał z mamą.

#26 Szczupak

Szczupak

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 90 postów

Napisano 01 marzec 2014 - 01:32

Z własnego doświadczenia wiem, że gdy na przykład nie spałem całej nocy, to na drugi dzień mam momenty w których tak jakby moja świadomość albo pamieć się wyłącza w pewnych sytacjach. Głównie są to sytuacje monotonne np. droga na uczelnię. Wtedy idąc nagle orientuje się, że nie pamiętam jak w danym miejscu się znalazłem. Mam na myśli to, że wiem że do danego miejsca doszedłem ale nie pamiętam co się działo podczas części drogi. Jest to zjawisko tzw. mikrosnu, bardzo groźne dla kierowców. Oczywiście nie wyjaśnia to, dlaczego matka świadka zdziwiła się, że tak szybko wrócił, więc jakaś fizyczna ingerencja musiała zajść jeżeli ta relacja jest prawdą.

Użytkownik Szczupak edytował ten post 01 marzec 2014 - 01:35

#27 robrep

robrep

Homo Infranius

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 01 marzec 2014 - 12:45

Nie rozśmieszajcie mnie. 1 km to się idzie 10-15 min. 30 min. to akurat tyle ile trzeba na przebycie tam i z powrotem i  5 min. za zakupy. 

#28 danut

danut

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 5157 postów

Napisano 01 marzec 2014 - 13:19

Ten kilometr i czas wytłumaczyłam w innym poście w tym temacie, ale zastanawia mnie co inne. Dlaczego zawsze gdy pojawia się taki temat budzi aż tyle kontrowersji i wręcz ataków na podejmujących go, przez ludzi niedopuszczających do siebie tej możliwości?

Tu jest sedno, bo wydaje mi się, że te reakcje spowodowane są tym, że może zachodzić w każdej chwili poza naszą percepcją oddziaływanie na nas, mieć nad nami kontrolę,  z czego podświadomie zdajecie sobie sprawę, lecz ludziom wydaje się tylko, że są panami siebie i  całego świata i próbują za wszelką cenę bronić tej ułudy, że nic nie może zachodzić poza ich kontrolą.. :InLove:

Napisałam wam prawie krok po kroku co wówczas zachodzi, chcecie wierzcie, nie no to nie i dalej snujcie swoje hipotezy.

Użytkownik danut edytował ten post 01 marzec 2014 - 13:23

#29 Szczupak

Szczupak

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 90 postów

Napisano 01 marzec 2014 - 15:40

Tu jest sedno, bo wydaje mi się, że te reakcje spowodowane są tym, że może zachodzić w każdej chwili poza naszą percepcją oddziaływanie na nas, mieć nad nami kontrolę,  z czego podświadomie zdajecie sobie sprawę, lecz ludziom wydaje się tylko, że są panami siebie i  całego świata i próbują za wszelką cenę bronić tej ułudy, że nic nie może zachodzić poza ich kontrolą..  :InLove:

Napisałam wam prawie krok po kroku co wówczas zachodzi, chcecie wierzcie, nie no to nie i dalej snujcie swoje hipotezy.

W czasie mojego życia, nie zdarzyła mi się nigdy sytuacja, przez która powątpiewał bym, że jestem panem samego siebie. No ale może jestem ograniczony :)

Dodatkowo nie rozumiem zdziwienia, rzeczy które Ty i Zbyszek opisujecie w swoich postach o swoich przygodach, doświadczeniach z nie wiadomo czym (bez urazy, może jestem za krótko na tym forum, by zrozumieć do końca o co w Waszych postach dokładnie chodzi), są na przykład dla mnie czymś trudnym do uwierzenia, bo nigdy w moim życiu nie zdarzyło mi się coś ponad naturalnego jeśli chodzi o doświadczenie rzeczywistości czy zmiany świadomości. Trochę zrozumienia, nie każdy doświadcza takich rzeczy, a skoro tego nie robi to ma od razu uwierzyć?

Użytkownik Szczupak edytował ten post 01 marzec 2014 - 15:47

#30 danut

danut

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 5157 postów

Napisano 01 marzec 2014 - 17:21

Szczupak, wcale nie trzeba doświadczać tych rzeczy, aby wiedzieć, że rzeczywistość nie jest tak twarda, pojęta w każdym calu jak uważasz.

Zobacz co napisałeś "... jestem panem samego siebie. " - przecież to jest ewidentna nadinterpretacja, kłamstwo, zauważ na ile rzeczy w tym życiu, w tej rzeczywistości nie masz żadnego wpływu, nie będzie ona układać się według twojego wymarzonego planu i tak jak Ty chcesz, nie znasz przyszłości i niczego nie jesteś pewien, zatem czy pisząc co napisałeś nie mogę posądzić Ciebie o zarozumialstwo?

#31 Szczupak

Szczupak

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 90 postów

Napisano 01 marzec 2014 - 18:19

Dlatego specjalnie napisałem, że jestem panem tylko samego siebie, a nie otaczającej mnie rzeczywistości, życia bo na to ewidentnie nie mam pełnego wpływu. Na swoje decyzje mam 100% wpływ i odpowiadam za samego siebie. Tak więc nie rozumiem Twojej argumentacji.

Szczupak, wcale nie trzeba doświadczać tych rzeczy, aby wiedzieć, że rzeczywistość nie jest tak twarda, pojęta w każdym calu jak uważasz.

Napewno nie jest, ale ciężko oczekiwać, że ktoś kto tego nie doświadczył na własnej skórze, nagle będzie wielbił Twoje posty i ciągle przytakiwał Twoim interpretacjom i teoriom. Nie chce by ten post miał negatywny w stosunku do Ciebie wydźwięk, po prostu znowu nawołuję o trochę zrozumienia.

Użytkownik Szczupak edytował ten post 01 marzec 2014 - 18:23

#32 danut

danut

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 5157 postów

Napisano 01 marzec 2014 - 23:11

Ej! Nie spinaj się tak, powiedziałby i Zbyszek :) Ja absolutnie nie oczekuje uwielbienia dla swoich postów, przedstawiłam  tylko swój sposób widzenia tej sprawy, dla mnie jest on logiczny i tłumaczy brak czasu i doświadczenie autora relacji. Jeśli masz inne zdanie, tak samo masz prawo je przedstawić, nikt nie zamyka Ci tej drogi, jednak argumentacja typu udar, czy inna choroba, nawet psychiczna nie ma tu podstaw i od tego zaczęliśmy.

Oczywiście każdy powinien mieć wpływ na własne decyzje, powinien siebie, swój sposób widzenia, swoje silne Ja posiadać, wykazywać, kierować swoim postępowaniem, tego ja nigdzie nie neguję, wbrew wszystkiemu nie wolno być : służalczym, poddanym manipulacjom, itp. nie posiadać własnej woli, być nikim - słuszne!!!

Tylko my nie piszemy o tym, piszemy o mechanizmie, prawidłowości rządzącej rzeczywistością, a na to nie masz wpływu, choćby dlatego, że nie wiesz kiedy przyjdzie umrzeć, wiesz tylko że to nieuniknione. No bo- sam odpowiedz sobie dlaczego...

Użytkownik danut edytował ten post 01 marzec 2014 - 23:14

#33 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3642 postów

Napisano 02 marzec 2014 - 02:23

mnie się wydaje, że wcale tutaj nie chodzi o rekordowe prędkości, zgodne z tym, że po przekroczeniu prędkości światła czas biegnąć ma w przeciwnym kierunku.

Nie, o przkeroczenie prędkości  światła nie ma mowy, nawet o spostrzeganie. Chodziło o  porównanie czasu  na zegarze,,,, że w tak krótkim  czasie samolot nie był  w stanie tyle km  przelecieć

#34 danut

danut

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 5157 postów

Napisano 02 marzec 2014 - 12:09

Nie, o przkeroczenie prędkości  światła nie ma mowy, nawet o spostrzeganie. Chodziło o  porównanie czasu  na zegarze,,,, że w tak krótkim  czasie samolot nie był  w stanie tyle km  przelecieć

Czytałam dawno o Eksperymencie Filadelfijskim, że okręt eksperymentalny zniknął  z Filadelfii i po kilku minutach pojawił się przy nabrzeżu w Norfolk, New port News, w rejonie Portsmouth. Miejsce to miało być zidentyfikowane bardzo dokładnie, byli świadkowie, a przecież podróż na te parę chwil i powrót  z powrotem do miejsca startowego była też nie możliwa do odbycia w tak krótkim czasie.

#35 danut

danut

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 5157 postów

Napisano 02 marzec 2014 - 14:05

http://www.wykop.pl/...wac-informacje/

#36 spacemaster92

spacemaster92

Homo Infranius Plus

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 720 postów

Napisano 02 marzec 2014 - 14:38

Co ma teleportacja informacji do teleportacji ciała fizycznego? Poza tym informacje same się nie teleportowały tylko trzebabyło do tego urządzeń i dużej ilości energii.

#37 danut

danut

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 5157 postów

Napisano 02 marzec 2014 - 14:43

spacemaster 92 - To ma wspólnego nie muszę szukac w necie, sami macie na tej stronie rozpatrywany ten temat :

http://paranormalne....ednak-hologram/

#38 robrep

robrep

Homo Infranius

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 02 marzec 2014 - 14:59

Ten kilometr i czas wytłumaczyłam w innym poście w tym temacie, ale zastanawia mnie co inne. Dlaczego zawsze gdy pojawia się taki temat budzi aż tyle kontrowersji i wręcz ataków na podejmujących go, przez ludzi niedopuszczających do siebie tej możliwości?

Tu jest sedno, bo wydaje mi się, że te reakcje spowodowane są tym, że może zachodzić w każdej chwili poza naszą percepcją oddziaływanie na nas, mieć nad nami kontrolę,  z czego podświadomie zdajecie sobie sprawę, lecz ludziom wydaje się tylko, że są panami siebie i  całego świata i próbują za wszelką cenę bronić tej ułudy, że nic nie może zachodzić poza ich kontrolą.. :InLove:

Gdybym to ja za każdym razem mówił że się teleportowałem gdy ktoś powiedział, że szybko wróciłem, to bym już dawno w psychiatryku siedział. Temat budzi kontrowersje, bo jak ktoś coś walnie od czapy bez żadnych konkretów, to budzi to sprzeciw. Jak ktoś walnie że ma chipa bo ma, to budzi to sprzeciw. Albo podchodzimy poważnie do sprawy, albo bawimy się w gimbusów, wymyślając coraz to nowe historyjki. 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: teleportacja, relacje, infra