Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Wykłady dr Andrei Moreiry „Leczenie i samouzdrawianie” wstęp wolny , Warszawa, Wrocław


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 jspirytysta

jspirytysta

  Początkujący

 • Użytkownicy
 • Pip
 • 3 postów

Napisano 10 marzec 2014 - 23:23

Zapraszamy na wyjątkowe wykłady Andreia Moreiry, brazylijskiego lekarza, autora książki „Leczenie i samouzdrawianie”. Wykłady organizowane są przez polskich spirytystów (PTSS)


Wykłady odbędą się w :

17.03.2014 (poniedziałek) Warszawa, godzina 18.00 do 20.00 , „Kuźnia zdrowia” ul. Rzymska 21 , wstęp wolny
18.03.2014 (wtorek) Wrocław, godzina 18.00 do 20.00 , ul. Rynek 35 (Centrum Europrofes, sala czerwona) , wstęp wolny

 

Tematem wykładu będzie „Leczenie i samouzdrawianie” – spojrzenie medycyny spirytystycznej, które mówi o wielkości człowieka, jako o dziecku Boga, dziecku które poszukuje swojej tożsamości i swojego Ojca, w sobie i wokół siebie. Dr. Moreiry omawia, czym jest zdrowie i choroba w świetle reinkarnacji, prawa przyczyny i skutku oraz prawa postępu. Z tej perspektywy zdrowie i choroba są etapami nauki w procesie ewolucyjnym, które odzwierciedlają stopień świadomości nieśmiertelnego ducha, stopień jego zanurzenia sie w miłość, będąca podsumowaniem Bożych praw.

 

ANDREI MOREIRA jest lekarzem, absolwentem Szkoły Medycznej na Uniwersytecie Federalnym Stanu Minas Gerais w Brazylii. Specjalizuje się w homeopatii. Jest przewodniczącym Stowarzyszenia Lekarzy-Spirytystów Stanu Minas Gerais od 2007 r. Wykładał integralne spojrzenie na zdrowie w Szkole Medycyny na Uniwersytecie w Alfenas (MG, Brazylia) w latach 2008-2012. Ukończył podyplomowy kurs dla lekarzy rodzinnych w Instytucie Berta Hellingera. Autor książek: Homoseksualizm z punktu widzenia nieśmiertelnego ducha, Świat papierowych lalek, Tajemniczy ogród oraz Miłość własna i inne siły duszy (ta ostatnia napisana razem z duchem Diasem da Cruz). Wszystkie opublikowano w wydawnictwie AMEEditora. Współautor książki Zdrowy człowiek – nowa wizja. Uczestniczy aktywnie w ruchu spirytystycznym w Brazylii i na świecie, prowadzi wykłady i seminaria. Jest członkiem grup opiekujących sie pacjentami i leczących ich z wykorzystaniem metodologii medycyny spirytystycznej.

 

więcej informacji na temat wykładów na stronie: http://www.portal.sp...oclaw-18-marca/

 

zapraszam#2 Katarzyna_1

Katarzyna_1

  Dobroczyńca

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3243 postów

Napisano 11 marzec 2014 - 15:30

Wstęp wolny - za darmo?

Nie ma we współczesnym świecie niczego za darmo. Za wszystko trzeba zapłacić....#3 jspirytysta

jspirytysta

  Początkujący

 • Użytkownicy
 • Pip
 • 3 postów

Napisano 11 marzec 2014 - 22:29

Jest wiele rzeczy którzy ludzie robią za darmo dla innych i to właśnie w dzisiejszym świecie , poczynając od darmowego oprogramowania, poprzez ideę wolontariatu, skończywszy na innych aspektach dobroczynności.

 

Tak , wykład jest za darmo

Dodaj odpowiedź