Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Polak filmuje UFO nad Bochum? (Niemcy, 10 maja 2014)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yan Polskee

Yan Polskee

Homo Infranius Alfa

• ROOT Admin
  • 1530 postów

Napisano 23 maj 2014 - 14:07

UFO nad Bochum?

Relacja pochodzi z naszego konta na FB.

"Chciałabym podzielić się z wami dwoma filmikami, które nakręcił mój mąż 10 maja tego roku ok. 6 rano. Te dwa obiekty pojawiły się znikąd. Początkowo wisiały w powietrzu,a później zaczęły się powoli poruszać. Te obiekty z czasem zapaliły małe światełka, które migały najpierw na przedzie, a potem dookoła tych obiektów. To nie jest dym. Możecie mi wierzyć. Mój mąż był sceptykiem do momentu, gdy to zobaczył."

https://www.youtube....h?v=IL2ZWcvy580

https://www.youtube....h?v=TFQyyTd-VZo

Przedstawiliśmy autorom nasza opinię, ale gdyby okazała się dla nich niezadowalająca, otrzymają pod rozwagę także wasze głosy...

#2 Przemekkk666

Przemekkk666

Weteran Infranin

• Moderatorzy globalni
  • 1418 postów

Napisano 23 maj 2014 - 16:49

Dla nie zorientowanych (przede wszystkim autorów) tak właśnie wyglądają samoloty na wysokości przelotowej, pozostawiające za sobą smugę... :)

#3 Ivellios

Ivellios

Full Active

• ROOT Admin
  • 643 postów

Napisano 23 maj 2014 - 21:04

Również nie widzę tam nic paranormalnego, zwykłe smugi zostawione przez samoloty. Aczkolwiek wyszły dość "uficznie" ;)

#4 Przemekkk666

Przemekkk666

Weteran Infranin

• Moderatorzy globalni
  • 1418 postów

Napisano 23 maj 2014 - 21:29

Czasem zastanawiam się jak można pomylić samolot z NOL-em, to wygląda tak, jakby obserwator nigdy wcześniej nie widział na oczy samolotu na niebie...?

#5 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3083 postów

Napisano 23 maj 2014 - 21:44

Dziś miałem takie same zgłoszenie z Rzeszowa nawet z fotkami, ale to tylko dalekie samoloty ze smugą po zachodzie Słońca.

#6 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3642 postów

Napisano 24 maj 2014 - 00:09

Filmy nie pokazują dokładnie tego  co  pisze autor. Zgadzam się  z kolegami powyżej

#7 Froncek

Froncek

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 24 maj 2014 - 10:58

Dla mnie też ewidentnie zwykłe smugi kondensacyjne.

#8 -Pawel-

-Pawel-

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
  • GG: 49909006

Napisano 26 maj 2014 - 09:18

W sobotę nad ranem miałem identyczny widok w okolicach wschodzącego jeszcze słońca. Później smuga się wydłuża i samolot wygląda już normalnie ;-)

#9 Ronin

Ronin

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 448 postów

Napisano 27 maj 2014 - 12:40

Tak gdzieś z 1.5 roku temu byłem z kolegą na tzw. zachodzie.  Samolot powrotny mieliśmy rano z Brukseli, a hotel w którym spaliśmy znajdował się w Luksemburgu w związku z czym musieliśmy wyjechać skoro świt, aby zdążyć...  Pochmurne niebo (jesień), przelotne opady deszczu, my niewyspani, kolega za kierownicą wypożyczonego auta. Na kilka kilometrów przed lotniskiem zauważyłem ufo... migające światła, przebijające się przez niskie ciemne chmury, nie przypominało to zupełnie samolotu, śmigłowca itd. Ale niestety  był to samolot, samolot na niskim pułapie. Złudzenie, że światła stoją w miejscu dawał kąt pod jakim samolot wznosił się z pobliskiego lotniska (właściwie to kąt pod jakim ja go widziałem). Dodatkowo przed nami były jakieś wiadukty (czy coś podobnego), i pojedyncze niskie ciemne chmury, wszystko to sprawiało niesamowite wrażenie, a światła samolotu, plus rozświetlone wnętrze dość dobrze widoczne z tej odległości dawały wrażenie niesamowitości widoku... Wszystko się wyjaśniło, gdy samolot wleciał w szczelinę między chmurami i mogliśmy mu się dokładniej przyjrzeć.  Piszę o tym ku przestrodze, nie wszystko co wydaje nam się niesamowite i nie z tej ziemi, zaraz musi być ufo...

#10 niedźwieć

niedźwieć

Homo Infranius

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 477 postów

Napisano 27 maj 2014 - 19:40

Bezedury. Filmiki pokazują dwa przelatujące samoloty, a w opisie dwa mothershipy :)

#11 herayo

herayo

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 czerwiec 2014 - 16:13

Witam, jestem nowy na forum jako użytkownik, a od dawna interesuje się zjawiskami paranormalnymi. Jeśli chodzi o filmiki powyżej jestem pewien, że to nie są samoloty, gdyż w tym mniej więcej okresie sam widziałem z żoną i teściem na niebie dokładnie takie białe "cygaro" tylko jedno, przemieszczało się ono dość wolno i nie wydawało żadnych dźwięków, obserwuje samoloty od dawna jeżdzę też na pokazy lotnicze i nigdy nie widziałem samolotu w takiej postaci. Chciałem też zauważyć, że filmik trwa 1:21 i obiekty ledwie się przemieszczają nie zmniejszają się i nie powiększają, co wskazuje na brak oddalania lub przybliżania. Nawet szybowiec zdążyłby w tym czasie zniknąć z kadru. Nie wiem co, to było wiem tylko jedno, to nie samoloty.

Pozdrawiam.