Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Emerytowany naukowiec ujawnia "prawdę" o UFO

ufo area51 konspiracja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 RysiekINFRA

RysiekINFRA

Administrator Forum INFRA

• ROOT Admin
  • 4444 postów

Napisano 03 listopad 2014 - 19:11

Boyd Bushman - były inżynier w supertajnej bazie znanej jako Strefa 51, ujawnił w przedśmiertnym wywiadzie, co amerykański rząd wie o kosmitach i ich technologii. Jego zdaniem obcy nie tylko regularnie odwiedzają Ziemię, ale też współpracują z władzami USA. Poza tym Amerykanie mają współdziałać z Chińczykami i Rosjanami nad stworzeniem napędu antygrawitacyjnego. Wszystko to rozgrywa się z dala od ludzkich oczu…

#2 charlie2tango

charlie2tango

Zaangażowany Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 344 postów

Napisano 03 listopad 2014 - 23:06

Wygląda na kolejną wrzutkę, trudno powiedzieć czy mitomańską, czy wywiadowczą.

#3 Licent

Licent

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 04 listopad 2014 - 18:44

Kiedyś już czytałem o tym człowieku.

A tutaj coś z Wiki:

http://en.wikipedia....ki/Boyd_Bushman

#4 flying humanoid

flying humanoid

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisano 04 listopad 2014 - 22:33

noo niestety zdjęcia prezentowane przez tego Pana to ewidentny fake. Ten niby E.T. to łatwo dostępna zabawka

https://eternian.fil...oax-picture.jpg

https://eternian.wor...d-bushman-fake/

http://www.dailymail...technology.html

http://doubtfulnews....t-thing-you-do/

kolejny mitoman. Mimo że sam interesują się tą tematyką, nie dziwi mnie że inni ludzie śmieją się z tego. Właśnie przez takich "naukowców" jak Bushman

Użytkownik flying humanoid edytował ten post 04 listopad 2014 - 22:35

#5 Przemekkk666

Przemekkk666

Weteran Infranin

• Moderatorzy globalni
  • 1418 postów

Napisano 04 listopad 2014 - 23:29

Jak to czytałem, to miałem wrażenie niesamowitego deja vu. Prawdę mówiąc, bardzo niski poziom dezinformacji.

#6 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3642 postów

Napisano 05 listopad 2014 - 16:43

Niedawno czytałem o  innym informancie który miał być wojskowym i  miał wiele wiedzieć o tych konszachtach  z obcymi. Jeden z  autorów na podstawie jego informacji  napisał nawet całą książkę. Ale jak zawsze w takim przypadku  brak konkretnych dowodów, dokumenty , ostre zdjęcia, dokładnie tak jak w art. powyżej:

, jako "uwierzytelnienie" swoich słów pokazał zbiór niewyraźnych zdjęć,

"Raport Armstronga" to też była opowieść  o podziemnych bazach współpracy  z obcymi, wielkich spodkach wiszących nad bazami  zakamuflowanych jako chmury , 

Może tak być jak piszesz Czakra.,  ale  z  drugiej strony to właśnie takie osoby  , takie artykuły podtrzymują wyznawców na duchu którzy potem organizują  spotkania gdzie zapraszają właśnie takich " koronnych świadków" i cała banda jest jeszcze bardziej przekonana że tak było a potem internet jest zalany tego typu informacjami i grono wyznawców rośnie.

Kiedyś członek MUFON-CES wrzucił  do  sieci prywatne nagranie  z USA  z spotkania z człowiekiem który ma kontakt z obcymi, co  bardzo uderza w oczy to fakt że brak jakichkolwiek krytycznych pytań, wszyscy tam łykają co im się powie, szok  naprawdę.

#7 danut

danut

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5157 postów

Napisano 05 listopad 2014 - 17:07

Amerykanie uwielbiają show i wypuszczanie holiłudzkich teorii w obieg.. :) Racja, wszystko zaczęło się od Roswell i od tej pory zainteresowanie kosmitami i UFO obejmowało stopniowo cały świat. Ciekawi mnie jedno, kto pierwszy rzucił to hasło pozaziemskich technologii i cywilizacji? Czemu służy i dla czego jest przykrywką? Dlaczego rozprawianie i śledzenie faktów nie idzie w kierunku nieudanego eksperymentu ludzkiego, czyżby było to mniej realne? Dla mnie jest przecież bardziej wiarygodne, tak jak i te pogłoski o projekcie Wunderwaffe  i przejęciu przez Amerykanów jednego z tych pojazdów lub samodzielna próba konstrukcji takiego. Nie zapominajcie mamy rok 1947, rok po zrzuceniu bomby atomowej na Hiroszimę i Nagasaki. A  bomba atomowa jakby urodziła nowy kierunek militarny i rozpoczęła wyścig zbrojeń. Dlaczego obcy a nie my? Czy chociażby przypisać technologie ludzkiej przyszłości nie byłoby bardziej logicznym gdybaniem od tego, że jacyś obcy nie wiadomo skąd mają się akurat u nas chować pod ziemią- z jakiego powodu i czy jest to logiczne w ogóle??

#8 charlie2tango

charlie2tango

Zaangażowany Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 344 postów

Napisano 05 listopad 2014 - 20:00

Ciekawi mnie jedno, kto pierwszy rzucił to hasło pozaziemskich technologii i cywilizacji?

Welles w "Wojnie światów"?

Czemu służy i dla czego jest przykrywką? Dlaczego rozprawianie i śledzenie faktów nie idzie w kierunku nieudanego eksperymentu ludzkiego, czyżby było to mniej realne? Dla mnie jest przecież bardziej wiarygodne, tak jak i te pogłoski o projekcie Wunderwaffe  i przejęciu przez Amerykanów jednego z tych pojazdów lub samodzielna próba konstrukcji takiego. Nie zapominajcie mamy rok 1947, rok po zrzuceniu bomby atomowej na Hiroszimę i Nagasaki. A  bomba atomowa jakby urodziła nowy kierunek militarny i rozpoczęła wyścig zbrojeń. Dlaczego obcy a nie my?

Mimo wielu lat po wojnie, my wciąż latamy odrzutowcami. My stoimu tu gdzie Boeingi, oni tam gdzie stoi UFO ;)

Czy chociażby przypisać technologie ludzkiej przyszłości nie byłoby bardziej logicznym gdybaniem od tego, że jacyś obcy nie wiadomo skąd mają się akurat u nas chować pod ziemią- z jakiego powodu i czy jest to logiczne w ogóle??

To się zazębia z rozmaitymi indiańskimi, i chyba nie tylko, legendami, wierzeniami.

#9 danut

danut

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 5157 postów

Napisano 05 listopad 2014 - 20:17

Welles w "Wojnie światów"?

Mimo wielu lat po wojnie, my wciąż latamy odrzutowcami. My stoimu tu gdzie Boeingi, oni tam gdzie stoi UFO ;)

To się zazębia z rozmaitymi indiańskimi, i chyba nie tylko, legendami, wierzeniami.

A tak, o tym już wspomniałam wcześniej, ktoś chce chyba wprowadzić unowocześniona nową wiarę, ale z zamiarem bycia na szczycie i przejęciem władzy dzięki niej.. :InLove:

#10 Zbyszek

Zbyszek

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 1541 postów

Napisano 05 listopad 2014 - 21:38

Mnie wpadl w oko opis rozmowy telepatycznejz ufolami, ze niby jak jest taki w pokoju i sie cos pyta, to my odpowiadamy nawet nie wiedzac kiedy i slyszymy pytania ufola naszym glosem. To moze ja tez gadam z ufolami. Hm, nie zapomne jak do znajomych wlazl goscio przez sciane, mowie goscio bo mial niewyrazne nogi i korpus jakos po ludzku. I dawaj mnie na spytki. Odpowiadalem sprawnie do czasu az rozmowa nabrala zbyt duzej predkosci, wtedy sie polapalem iz koles sam ciagnie ze mnie odpowiedzi. Troche poczulem sie bezradny, bo mnie znacznie przewyzszal umiejetnosciami gadackimi. Na poczatku przywitalismy sie podaniem reki, a na pozegnanie nawet nie spojrzal na mnie i tak z gruchy poszedl sobie przez sciane. Az mnie zatkalo, co za koles. NA szczescie kolezanka tez nie od parady i go widziala. Zaastanawialismy sie potem co za kontrola to byla. Telepatia to porozumiewanie sie w ciele mentalnym, zwykly standart!!!!
<p>. MAmy ja na stale po smierci, jesli wzbijemy sie w gorne poziomy wieloswiata. Co ciekawe? Jezeli ufole za zycia opanowali ta umiejetnosc, mozna smialo powiedziec, iz ich mozgoczaszka umozliwia im dostrojenie sie w ciele fizycznym nawet do planu mentalnego, ba a moze i wyzej. Sama telepatia to zdolnosc duchowa a nie ze technika nie wiadomo jaka. </p>
<p>Ciekaw sa pewnie ich wnioski , dotyczyce istnienia i budowy wielsowiata:))))) I to szybkie przestrajanie ich partnerow rozmowy, czyli nas ludzi. W obe widac cos jak przelewanie energii, ktora potrafi budzic ludzi w roznych planach wieloswiata.</p>

Użytkownik Zbyszek edytował ten post 05 listopad 2014 - 22:17

#11 danut

danut

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 5157 postów

Napisano 05 listopad 2014 - 21:57

Synchroniczność nastąpiła. :) Właśnie żałowałam, że nie dopisałam w poście wyżej o bardzo modnej w twierdzeniach, w tych spotkaniach niby z ufokami telepatii. Tylko nie wiem, czy zauważyliście, że czytając te relacje nasuwa się krytycznie jeden wniosek, że ta telepatia w ich wydaniu wygląda tak, jakby sami pytali i sami sobie odpowiadali w głowie według własnego, lub modnego pojmowania spraw, nic zaskakującego, nic nowego się od nich nie dowiesz, a zdania i tak są często kłamliwe np. zaprzeczone już przez naszą naukę, lub zdemaskowane fakty jakie z biegiem czasu wychodzą na jaw.. Tak, Zbyszku sama telepatia to zdolność duchowa, a co za tym idzie to także człowiek odbierający taki przekaz musiałby być na tyle rozwinięty duchowo, aby ją odczytać. A tego jakoś w przekazujących nam takie przesłania nie widać nie mówiąc już o niskiej doskonałości duchowej tych szaraków.. :)

Ps. A już zaniemówiłam parskając śmiechem, gdy ten naukowiec zaczął powoływać się na Meiera i Plejadianów.

Chyba, że każdy nie ruszy dalej i  rozmawia sobie tylko z takim według swojego poziomu? :) A gdyby tak było to znowu nie można mówić o większej wiedzy nawet technologicznej, takiej mającej dobre intencje podjętej dla dobra człowieka również tych kosmitów. możliwe jedynie o takiej, która doprowadziła do ich samozagłady, więc po co jej ktoś miałby tu słuchać, w tym samym celu??

Użytkownik danut edytował ten post 05 listopad 2014 - 23:14

#12 Zbyszek

Zbyszek

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 1541 postów

Napisano 05 listopad 2014 - 23:33

a co chcialabys , by kazdy spiewal niebiansko jak aniolek. Telepatia ciezka sprawka. W podrozach mentalnych zwraca sie szczegolnie uwage na interpretatota, taka czesc nas , ktora porownuje zaslyszane do tego co sie wie i zanim sie czlek polapie, to blokuje tlumaczenie pobocznymi skojarzeniami. Gdy ludzie nie rozumieja co sie do nich mowi , np,-o o skomplikowanej matmie , to wpadaja w panike i nie chca dalej otwarcie myslec, zaczynaja snic wlasne wersje zbyt trudnej  wypowiedzi.

Użytkownik Zbyszek edytował ten post 05 listopad 2014 - 23:38

#13 danut

danut

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 5157 postów

Napisano 05 listopad 2014 - 23:39

a co chcialabys , by kazdy spiewal niebiansko jak aniolek. Telepatia ciezka sprawka. W podrozach mentalnych zwraca sie szczegolnie uwage na interpretatota, taka czesc nas , ktora porownuje zaslyszane do tego co sie wie i zanim sie czlek polapie, to blokuje tlumaczenie pobocznymi skojarzeniami. Gdy ludzie nie rozumieja co sie do nich mowi , np,-o o matmie , to wpadaja w panike i ie chca dalej mowic, zaczynaja snic wlasne wersje wypowiedzi.

Czyli jak najbardziej dla mnie zrozumiałe :D Od mało rozgarniętych i mało rozsądnych nic wielkiego się nie dowiemy, tak jak napisałam wyżej, zresztą.

#14 Zbyszek

Zbyszek

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 1541 postów

Napisano 06 listopad 2014 - 00:07

Hm,-  oni robia najwiecej wrzasku. NA radiach dobrze to widac, kto daje gazu.  Pewnie za tym sie skyrwaja skromne sukcesy a wielgasne ambicje

Użytkownik Zbyszek edytował ten post 06 listopad 2014 - 00:10

#15 danut

danut

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 5157 postów

Napisano 06 listopad 2014 - 00:20

Hm,-  oni robia najwiecej wrzasku. NA radiach dobrze to widac, kto daje gazu.  Pewnie za tym sie skyrwaja skromne sukcesy a wielgasne ambicje

Tak. A co jeszcze ciekawe, to to kogo ten emerytowany naukowiec z tematu zastrzelił tam w podziemiach, a może co zniszczył i w jakiego cyborga strzelił, że aż poszło spięcie i łuk elektryczny? :) Przecież tak samo jak z przyswojeniem wiedzy i  jej interpretacją jest z widzeniem i sklejaniem obrazu według naszego pojmowania tego co już znamy i tego co nie znamy. O ile to wszystko nie było na zimno tylko wymyśloną bajką.

Użytkownik danut edytował ten post 06 listopad 2014 - 00:53

#16 Andrzej 58

Andrzej 58

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 1978 postów

Napisano 06 listopad 2014 - 16:39

"O ile to wszystko nie było na zimno tylko wymyśloną bajką."

A pewnie ,że to bajka.Już Boyda Bushmana można było raz obejrzeć na filmie jak ściemnia(jest temacie emilcińskim).Pokazać , to co elektrycy znają i nadać odpowiedni kierunek myślenia.Jest zjawisko , ale nie wiem jak to działa  :D .To oznacza ,że jest zjawisko fizyczne pozwalające unosić się przedmiotom i nauka się tym nie interesuje???.A może nie wolno się tym interesować, bo po kłębku do sedna i wielką tajemnicę szlag trafi.Danusiu  , to ufo , które kiedyś opisałaś to nie było przywidzenie.Możesz być pewna , że to jeden z elementów Twoich osobistych doświadczeń.

#17 danut

danut

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 5157 postów

Napisano 06 listopad 2014 - 17:10

"O ile to wszystko nie było na zimno tylko wymyśloną bajką."

A pewnie ,że to bajka.Już Boyda Bushmana można było raz obejrzeć na filmie jak ściemnia(jest temacie emilcińskim).Pokazać , to co elektrycy znają i nadać odpowiedni kierunek myślenia.Jest zjawisko , ale nie wiem jak to działa  :D .To oznacza ,że jest zjawisko fizyczne pozwalające unosić się przedmiotom i nauka się tym nie interesuje???.A może nie wolno się tym interesować, bo po kłębku do sedna i wielką tajemnicę szlag trafi.Danusiu  , to ufo , które kiedyś opisałaś to nie było przywidzenie.Możesz być pewna , że to jeden z elementów Twoich osobistych doświadczeń.

Moje zdanie w tej sprawie jest takie, że jak najbardziej możliwe są kontakty z poza układu naszej rzeczywistości, ale zachodzące w zupełnie inny sposób jak mechaniczne frru i wylądowało u nas UFO jak samolot z biznesmenem i sobie pogadali, dogadali się i pracują wspólnie pod ziemią, bo takie podejście do sprawy naprawdę jest śmieszne :) ..

#18 Andrzej 58

Andrzej 58

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 1978 postów

Napisano 06 listopad 2014 - 18:06

Moje zdanie w tej sprawie jest takie, że jak najbardziej możliwe są kontakty z poza układu naszej rzeczywistości, ale zachodzące w zupełnie inny sposób jak mechaniczne frru i wylądowało u nas UFO jak samolot z biznesmenem i sobie pogadali, dogadali się i pracują wspólnie pod ziemią, bo takie podejście do sprawy naprawdę jest śmieszne :) ..

Pewnie ,że śmieszne.Zobacz jak o pewnych sprawach powstają relacje , które stanowią początek powstawania mitów.Relację z Gdyni o ufo w basenie portowym wszyscy znamy.Pełno tam pytań i dezinformacji.Trafiłem na taką relację osoby z Gdyni:

"…) Któregoś wieczoru przyszedł do nas sąsiad i jak to nie raz było rozmawialiśmy o różnych sprawach. Sąsiad miał około 40 lat. Tego wieczoru zaczął nieoczekiwanie opowiadać o katastrofie UFO w Gdyni. Byłam bardzo zdziwiona i nie bardzo mu wierzyłam w tę historię….Otóż zaczął mówić o tym, że coś wpadło do basenu portowego, a później na plażę wyszedł kosmita. Cała plaża w Gdyni została otoczona przez wojsko i milicję. Opowiadał jak wokół kosmity utworzono kordon żołnierzy i milicji trzymających się pod pachę, aby nikogo nie dopuścić w to miejsce, gdyż na plażę zbiegli się nie wiadomo skąd ludzie. Milicjanci wszystkich przegonili, jednak część siedziała na rosnących na skarpie drzewach lub stali oparci o te drzewa.

A jak wyglądał ten kosmita ? – zapytałam. Wyobrażałam go sobie jako śmiesznego małego ludzika, jak to ironicznie przedstawiają, od lat dziennikarze.

Sąsiad odpowiedział – no… normalny człowiek… człowiek – mówiąc to podno­sił ramiona, tak jakby chciał podkreślić sens słów. Dodał jeszcze – no mówili że to jest kosmita, że przyleciał z kosmosu.

Jak to człowiek ? Kosmita jest człowiekiem ? – zapytałam.

Odpowiedział – To był normalny człowiek – mówili że to jest kosmita."

No i to pokrywa się z moimi doświadczeniami.Ufami latają ludzie a nie żadne szaraki czy inne gady.Potem świadkowie doświadczają różnych zdarzeń żeby przerobić takie doświadczenia na różne pokrewne z paranormalnością triki.W przypadku tej relacjonującej był to głos nazareńczyka.

#19 Katarzyna_1

Katarzyna_1

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • 3243 postów

Napisano 07 listopad 2014 - 12:30

UFO :Cool: ? w Gdyni w 1959 r. związane prawdopodobnie z wyścigiem kosmicznym p/m ZSRR i USA. http://histmag.org/S...-od-startu-7135

Czytałam powyższą relację w całości. Nazarejczyk (głos) pojawił się u niej w 1990 r. Swoją drogą odważna kobieta, że publicznie występuje. 

Co do Boyd Bushmana  i innych ujawniających prawdę o UFO, to dziwi, że są to wywiady "przedśmiertne".

#20 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3642 postów

Napisano 07 listopad 2014 - 18:07

Normalnie policja powinna ich zamknąć gdy rozpowiadają tajemnice narodowe. Snowden i Assange rozpowiadają prawdę i mają na to dowody dlatego musieli uciekać . A takich się ignoruje, więc ile warte są ich informacje?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ufo, area51, konspiracja