Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

UFO w Starożytności i średniowieczu - obserwacje, załoganci, zjawiska.

Starożytni Kosmici Średniowiecze Starożytność Paleoastronautyka UFO

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

#41 Andrzej 58

Andrzej 58

  Homo Infranius Alfa

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1978 postów

Napisano 17 styczeń 2015 - 21:07

azor- Racja  :) ale tak się pytam skoro ci naziści podnosili żarówką kogoś i on fruwał, to i ok. 

Pamiętam ,że Twój żołnierz też Cię unosił , albo podnosił kobiecie chustkę.Napewno dobrze pamiętasz tego żołnierza , bo może okazać się ,że należał do czegoś w rodzaju SS :D#42 danut

danut

  Homo Infranius Alfa

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5157 postów

Napisano 17 styczeń 2015 - 21:18

Pamiętam ,że Twój żołnierz też Cię unosił , albo podnosił kobiecie chustkę.Napewno dobrze pamiętasz tego żołnierza , bo może okazać się ,że należał do czegoś w rodzaju SS :D

To miał być żart? - A bo jest nie na miejscu i nikogo nie śmieszy.

 

Andrzeju czas nadszedł, aby ludzie wybili sobie z głów te bajki w stylu latające talerze i dywany oraz czapki niewidki, peleryny i aluminiowe hełmy - nie tak to działa i nie ma nic ukrytego coby na jaw nie miało wyjść.#43 Andrzej 58

Andrzej 58

  Homo Infranius Alfa

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1978 postów

Napisano 17 styczeń 2015 - 22:30

To miał być żart? - A bo jest nie na miejscu i nikogo nie śmieszy.

 

Andrzeju czas nadszedł, aby ludzie wybili sobie z głów te bajki w stylu latające talerze i dywany oraz czapki niewidki, peleryny i aluminiowe hełmy - nie tak to działa i nie ma nic ukrytego coby na jaw nie miało wyjść.

A wiesz Danusiu ,że metody uzyskiwania niewidzialności i zwiększania ciężaru również zawierają teksty sanskrytu?.Powyżej zamieściłem link do strony gdzie wśród wielu przykładów malowideł jest ta o "okopywaniu marchwi".To kopia wykonana w 1430 roku przez Masolina da Panicale.Co skopiował- malowidło z Hagii Sofii w Konstantynopolu.Wtedy ta świątynia pełniła funkcję ówczesnego Watykanu.Obrazuje co się działo podczas pierwszego soboru w Nicei(Turcja).Konstantyn pod wpływem widowisk na niebie przez te spodki widoczne na malowidle stworzył jedną wersję Biblii.Nie przypadkowo po tych zdarzeniach wszyscy nie podporządkowujący się jednej wersji musieli przejść do podziemia.Takie pisma gnostyczne , jak te z Nag Hammadii zostały zakopane a można się z nich dowiedzieć ciekawych rzeczy.Wniosek jest prosty - religie chrześcijańskie oparte o wytyczne Konstantyna związane są nierozerwalnie ze zjawiskiem UFO.Znasz pewnie te relacje z tzw objawień ,gdy silne chłopy nie mogli ruszyć "widzącego boską istotę" .To właśnie opisuje sanskryt.Nie tylko Tobie takie numery robiono Danusiu.A teraz zakładam na głowę hełm , ponieważ spodziewam się kolejnego walenia mnie przez Ciebie po glacy  :D#44 danut

danut

  Homo Infranius Alfa

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5157 postów

Napisano 17 styczeń 2015 - 22:48

Widzący przeniesiony w inną rzeczywistość jest nietykalny, bo nie oddziałują wtedy na niego ziemskie siły :InLove:  Eksperymentowano z dziećmi z Fatimy no i ich oczy nie reagowały nie drgnęły. Ja nie opisałam tego w książce, ale szkoda, gdyż jest to dobra uwaga. Wpadłam kiedyś w szał przez te widzenia i rzuciłam się sama na siebie chcąc się okaleczyć - autentycznie chciałam sobie wybić oczy, miałam dość długie paznokcie - nie chciałam widzieć tego co inni nie widzą, wpadłam w szał, taka głupia reakcja buntownicza( a raz każdemu może się zdarzyć już jej nie oceniam, też nie oceniajcie), bo ważne jest to że pomimo wsadzenia tych paluchów w oba oczy nie poleciała mi nawet łza, nie zareagowały na ten manewr zupełnie i nic w nich nie uszkodziłam.- Czy to nie ciekawe??#45 Andrzej 58

Andrzej 58

  Homo Infranius Alfa

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1978 postów

Napisano 18 styczeń 2015 - 00:38

Żeby Danusiu więcej to się nie powtórzyło. A co powiecie na to:

"W 218 roku p.n.e. według rzymskiego źródła dostrzeżono ogromną flotę statków na niebie niedaleko Rzymu. Do podobnego zdarzenia doszło w 150 roku p.n.e., kiedy to dostrzeżono coś co przypominało fragment wielokolorowej u góry ceramiki. Obiekt ten wystrzeliwał promienie ognia, a następnie schował się w chmurach. Prawdopodobnie jest to pierwsza relacja UFO.

Tytus LiwiuszDzieje Rzymu o założenia miasta, XXI-XXII"#46 Pan.X

Pan.X

  Infrańczyk

 • Użytkownicy
 • PipPipPip
 • 111 postów

Napisano 18 styczeń 2015 - 01:11

Arek M. -  Z tego co czytałem ''szaraki'' też się niejako boją modlitwy czytałem gdzieś o takim zdarzeniu w Wietnamie podczas, którego żołnierz USA odganiał ''szarych'' przy pomocy Bilbii chyba w jednym z UFO był ten przypadek ?


Trochę nie rozumiem za bardzo tego Panie Arku. Tak jakby Pan się chciał czasem na siłę  przekonać, że całe zjawisko UFO ma związek ze sferą jednocześnie duchową i demoniczną samo jako w sobie złowrogą. Wynajdywanie spraw, które to niby potwierdzają to słabe argumenty. Wolałbym żeby również Pan przytaczał te, które temu przeczą. Nie chcę negować, żadnych spraw bo nie znamy prawdy czy coś się faktycznie wydarzyło. Więc musimy brać wszystko pod uwagę dopóki ktoś się nie przyzna, że było żartem czy coś tego typu. Branie UFO pod Pryzmat religii według mnie bardzo słaby punkt odniesienia. To tak jakby na siłę się przekonywać, że dana religia jest słuszna i żadne zjawiska jej nie są sprzeczne z pojmowaniem danej wiary. 
Przecież Betty Andreasson zmieniła wiarę z katoliczki, a na początku też się modliła, że są to aniołki, a tym bardziej jeszcze częściej przyłazili. 
Nie możemy patrzyć tylko przez jeden pryzmat. Ja wiem, że to kwestia indywidualna i własna opinia ... ale w ufologii nic nie można odrzucać łącząc elementy układanki - każdy na swój sposób. 

 

Ronin - Myślę, że skoro się bali i ich bolało to przeklinali, modlili się itd. ale to i tak nic nie dało. 

No w zasadzie według mnie cokolwiek by sobie robili daje podobne efekty i nie ma to znaczenia czy ktoś się modli czy jak mówiłem w tamtym innym dziale, że przeklina do tych istot (o ile ma taką możliwość), czy cokolwiek tam wyrabia. Większa ilość przypadków Bedroom visitors jeśli chodzi o odwiedziny przez "czarnych" - trwa do około pół minuty. Postać albo się gapi nic nie robiąc, płynie gdzieś w powietrzu i znika i nie ma tu filozofii. Czasem coś poddusi - co się zazwyczaj wydaje świadkowi. Jak i podrapie. Nie wiem od czego zależy paraliż bo właśnie duża część jest z paraliżem (tak jak ze wzięciami), ale druga nie - może zależy to od świadka, bo też odwiedziny przez "Obcych" nie zawsze przecież występuje paraliż. Wskazuje to na podobieństwo jednych i drugich.

 

Arek M. - A jeśli już mowa o napędach, po co im jakiś napęd skoro potrafią pojawiać się bez żadnych obiektów w mieszkaniach czy innych miejscach. Czy to nie celowe odwracanie uwagi abyśmy sądzili, że muszą mieć napęd a tym samym być strice techniczną cywilizacją, tak sobie pomyślałem

 

Nie upatrujmy, iż w każdym UFO siedzą ''kosmici'' bo to, że leci, zachowuje się inteligentnie nie koniecznie musi mieć w środku operatorów, może być jak hologram/projekcja, ale wchodząca w interakcje z otoczeniem ? Coś takiego np. zauważono kilka razy w byłym ZSRR czy USA.  Nie wiemy czym jest UFO a tym samym co jest w środku i nim kieruje, czy w ogóle kieruje  ?   Arku widziałeś takie urządzenia  ? Bo ja się nie natknąłem w literaturze na takie informacje ?  Czy zjawa/duch  itp. też potrzebuje urządzenia aby wnikać w nasz świat  ? Na ranczu Skinwalkera   dziwne kreatury pojawiały się znikąd lub wykorzystywały coś co ogólnie nazywamy ''bramą/portale''.  Nadal myślimy takimi czysto materalistycznymi kategoriami zapominając o roli naszej psychiki i świadomości ?

 

 

Nie po to coś, sobie coś tam zrobili, żeby było dla "ociemniania" jak dla mnie. Przecież nie bez przyczyny mają tam stoły wewnątrz i inne śmieszne aparatury. Nie chcę tu przywoływać Roswell. Ale jest także Kalahari i pełno innych katastrof, już nie wspominając o Bobie Lazarze i innych mająca kontakt z pojazdami jak i przybyszami w tajnych jednostkach.

 

W każdym może nie.. bo wiadomo, widywano choćby kule "światła", co jest czymś raczej nie kierowanym przez istoty. Ale przypomina mi się incydent z wysp kanaryjskich - (o tych dwóch wielkich czerwonych istotach w szklanej bani). Tak czy siak, jeden czy dwa przypadki nie potwierdzają niczego.

Kierować kierują, nawet było widać przez świadków w różnych regionach świata nawet w Afryce. Już nie mówiąc o rozbitach z katastrof UFO (Nie mówie o Roswell)
Richard Hall nawet napisał artykuł o właśnie - dwuoosobowe pojazdach zwiadowczych. Było to w magazynie UFO. 

Tu daje do pobrania, dość krótki artykuł.

Załączony plik  Pojazdy zwiadowcze - Richard Hall.pdf   91,88 KB   7 Ilość pobrań


Po prostu chciałbym, żeby Pan Arku, brał te jak inne rzeczy pod uwagę jeśli chcemy brać wszystko, a nie tylko poszczególne, które jakoby miały potwierdzać poglądy czy założenia.
 

Danut - bajki w stylu latające talerze... aluminiowe hełmy..."

Nie widzę tu żartu u mnie.

_____________


Jak wiadomo, życie w najstarszych cywilizacjach jednak mówiono, o boskich posłańcach i różnych takich. Jak nawet, że są oni siewcami, a my jako stworzeni nawet na podobieństwo tych bogów. Przylatywali do nas od pokoleń #47 danut

danut

  Homo Infranius Alfa

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5157 postów

Napisano 18 styczeń 2015 - 02:02

Żeby Danusiu więcej to się nie powtórzyło. A co powiecie na to:

"W 218 roku p.n.e. według rzymskiego źródła dostrzeżono ogromną flotę statków na niebie niedaleko Rzymu. Do podobnego zdarzenia doszło w 150 roku p.n.e., kiedy to dostrzeżono coś co przypominało fragment wielokolorowej u góry ceramiki. Obiekt ten wystrzeliwał promienie ognia, a następnie schował się w chmurach. Prawdopodobnie jest to pierwsza relacja UFO.

Tytus LiwiuszDzieje Rzymu o założenia miasta, XXI-XXII"

 

A nie dziwi Ciebie, że 218 r.p.n.e  to początek wojny z Kartaginą ( słynna flota kartagińska :) plus Hannibal przeprawiał się przez Alpy- no tak prawie zszedł z nieba. Dodać należy jeszcze zjawisko fatamorgany i wszystko staje się mniej ufokowe.#48 Ciekawski Jasiu

Ciekawski Jasiu

  Zaangażowany Infranin

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPip
 • 344 postów

Napisano 18 styczeń 2015 - 02:12

Widzę, że latawka nam się marzy............ :D

 

Ogólna wizja tego jest znana ale jak tym sterować? Jak kontrolować?#49 arek

arek

  WETERAN

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2946 postów

Napisano 18 styczeń 2015 - 11:37

Dołączona grafika

 

https://www.facebook...6541989/?type=1

 

Jakies podobieństwa ? a kilka tysięcy lat różnicy.

  Z reguły fizycy porównują  znikanie miedzywymiarowe do obserwacji Płaszczaka ,hipotetycznej istoty dwuwymiarowej ,przechodzącej przez jego hobitat kuli trzy wymiarowej, przy czym mówia wówczas że, dla niego byl by to okrąg pojawiajacy sie ,powiekszajacy ,zmniejszający i znikający. Ale tak naprawdę Plaszczak widziałby odcinek, pojawiajacy sie ,zmieniajacy wielkość i znikajacy, Tyle kula ale, jak by w takiej rzeczywistosci wygladałby czlowiek ? Mniej więcej tak jak na tomografii w sumie tylko odcinki pojawiajace sie łaczące się ze sobą i znikajace. Czy na podstawie takiej obserwacji pan Płaszczak mogłby cos wiedziec o prawdziwym kształcie obiektu ? na pewno nie jesli będzie myslał tylko dwuwymiarowo.#50 azor

azor

  King of Podkarpacie

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3083 postów

Napisano 18 styczeń 2015 - 11:56

Andrzej o jakich Ty żołnierzach SS mówisz co to  za  bzdury jakieś ?  Panie X to Pan tak odnosi, że na siłę kogoś chcę przekonać, ja po prostu tylko mam swoje zdanie to wszystko a swoje zdanie mam w oparciu o własne badania nie tylko z literatury.

 

Panie X większych bzdur nie słyszałem mierzysz stoperem czas w przypadku Bedroom visitors.  Skąd Ty takie rzeczy wymyślasz ? Ja mam przypadek, który trwał kilkanaście minut znam inne podobne bardzo długie. A skąd wiesz, że nic nie robi - tak sądzisz bo świadek z reguły traci świadomość i zasypia jakby był kontrolowany przez tą siłę. Nie wiadomo wówczas co taka istota robi ?

 

Litości Panie X  poważnie w te UFO katastrofy wierzysz  w dodatku  bajki jakie rozpowszechniał Lazar i inni  ? Trzeba być naiwnym aby to brać jako pewny dowód ;)  Tak pojazdy zwiadowcze a może pojazdy szturmowe ;)  Czy nie lepiej do ''zwiadu'' stosować np. ''ufo sondy'' ?  R. Hall był fanem teorii ETH i wszystko wiązał w przypadku z UFO z kosmitami latającymi sobie w stateczkach jak turyści.#51 Przemekkk666

Przemekkk666

  Weteran Infranin

 • Moderatorzy globalni
 • 1418 postów

Napisano 18 styczeń 2015 - 12:32

Mam pewien dysonans, ponieważ jednocześnie przemawia do mnie to, co mówi Arek i to, co mówi PanX w kwestii oczywiście rozważania każdej opcji, bez względu na to, jak niedorzecznie by ona dla nas brzmiała. Co do rzekomych katastrof UFO to faktycznie jest to dość kontrowersyjne i nie możemy tego zweryfikować, natomiast jeśli chodzi o jakiegoś rodzaju zwiad czy nawet "wycieczki", to idąc tropem ETH, nie możemy uważam przekreślać nawet tzw. wycieczek (choć do mnie też to do końca nie przemawia), z uwagi na to, że jeśli faktycznie istnieją gdzieś dużo bardziej od nas rozwinięte, to nie można wykluczyć, że mogą sobie pozwolić na takie eskapady - jeśli ich technika na to pozwala, to nie widzę przeszkód. To nawet byłoby zgodne z teorią Wilka i Bzowskiego, którzy sądzili, iż obiekty UFO mogą przenosić się w przestrzeni kosmicznej w formie informacji, a dopiero nad samą ziemią ulegać materializacji ;) Piszę to, bo choć w większym stopniu uważam za zjawisko ziemskie, to teorii ETH nie mogę wykluczyć, nawet w sytuacji, kiedy zdaje się ona być mało racjonalna z naszego punktu widzenia.

 

Andrzeju, Danut, ja proponuję, abyście stworzyli swój własny wątek, bo jak dobrze wiecie jest on bardzo zagmatwany i często przynajmniej z pozoru zdaje się nie mieć związku z tematem UFO i jego załogantami. Tak tutaj wyglądają niektóre wpisy, jak np. te o żołnierzach ss itp., co osobom nie wtajemniczonym raczej nie ułatwia w pojęciu UFO ;)#52 Andrzej 58

Andrzej 58

  Homo Infranius Alfa

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1978 postów

Napisano 18 styczeń 2015 - 14:01

Andrzej o jakich Ty żołnierzach SS mówisz co to  za  bzdury jakieś ? 

Przeczytaj Arku dokładnie co napisałem zanim zaczniesz wyrażać opinię .To był żart.Jak chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tajemniczych ludziach , związanych z Riese i tym co się tam działo to poszukaj relacji syna żołnierza Konkowa.Z tą historią jest związany rzeczywiście pewien SSman i co zrobił ,żeby prawda wyszła kiedyś na wierzch..Jest na forum pewna osoba , która zna przebieg zdarzeń i co ukrył.

 

Przemku tych wątków to jak mrówków.Staram się trzymać tematu .To ślady ufo w historii.Co nie pasuje związek pism sanskryckich z tematyką związaną przy pracach w Riese.Nawet ta wspomniana historia z Książa, też ma z tym związek.Zdarzenia zrelacjonowane przez Danusię , też się z tym wiążą.Jeśli mówię o zjawiskach mikrofalowych , to oprócz efektów oddziaływania mechanicznego jak podnoszenie , czy wysychanie (np Danusia czy dzieci w Fatimie) ma to ze sobą związek.Azor czepił się Pana X.Mierzy czas stoperem.Tu na Infrze jest relacja chłopaka , który przypadkowo spojrzał na zegarek i po ocknięciu okazało się ,że znikła mu i nie tylko jemu godzina z życiorysu.Ile można kluczyć wokół takich samych relacji.Czasem mam wrażenie ,że to badanie sprowadza się do podważenia wiarygodności świadka czy materiału przez niego dostarczonego.Czy ja mam podpowiadać badaczom , jak sprawdzić czy i w jakiej fazie był obecny księżyc na niebie.Czy ja mam wskazywać na różnice temperatur zarejestrowanych w podczerwieni.Wszystko to przerabialiśmy w trakcie dyskusji.Na takie proste sprawy nie zwracacie uwagi a one stanowią podstawę do rozwiązania pewnych kwestii.Ile trzeba wykonać rejestracji prawdziwych i lipnych ,żeby dojść do wniosku , że rejestracje dokonywali ludzie od niepamiętnych czasów i są tego przykłady w różnej formie.#53 arek

arek

  WETERAN

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2946 postów

Napisano 18 styczeń 2015 - 17:05

Przeczytaj Arku dokładnie co napisałem zanim zaczniesz wyrażać opinię .To był żart.Jak chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tajemniczych ludziach , związanych z Riese i tym co się tam działo to poszukaj relacji syna żołnierza Konkowa.

 

 Bardzo proszę ,napisz o tym. lub bezposrednio podaj link. Chodzi o to , czy cytujesz "speca od Rise " i wtedy szkoda czasu czy faktycznie jest  to coś warte. Inaczej dojdziemy do tego że, bedziemy wszyscy pisać niedomówieniami, półżartami, żartami i wpółdomysłami. I zrobi sie gimbaza. A personalne zaczepki to raczej na shoutboxie.#54 Andrzej 58

Andrzej 58

  Homo Infranius Alfa

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1978 postów

Napisano 18 styczeń 2015 - 17:33

Kogo masz na myśli Arku K pisząc "spec od Riese"?.Ja odnoszę się do relacji dowódcy zwiadu , który jako pierwszy dotarł do Książa i co zastali na dziedzińcu zamkowym.Ta relacja Rosjanina zgodna jest z przekazem informacji dla mnie i odnosi się do terenu w najbliższej odległości od zamku.Ten teren znam od kołyski i wszystkie moje przypadki mają tu swoje źródło.Ten sam teren znajdziesz na archiwalnym zdjęciu , gdzie po przypatrzeniu się znajdziesz nola kuliste sondy i hologram z pewnymi osobami(dwoje dzieci i jeden dorosły).To jakby skrót informujący o wzięciu .Początek zdarzeń ma miejsce w XIV wieku od historii pewnego Waldensa .Potem Cystersii i sprowadzony przez nich z Belgii spec od budowy w cegle.Jego działalność związana jest z terenem ze zdjęcia.Do tego wyciągnięte od Niemców informacje na temat robót prowadzonych na masywie , gdzie mieszkam.Dodam ,że wszyscy tu pracujący przypłacili to życiem.To Arku tak w telegraficznym skrócie.#55 s_virus

s_virus

  Infrańczyk

 • Użytkownicy
 • PipPipPip
 • 164 postów

Napisano 18 styczeń 2015 - 18:03

Kolego X, chciałbym nawiązać do sprawy modlitwy-przekleństw jako metody obrony. Ja tak to sobie koncypuję; człowiek jest w stanie wytworzyć (włączyć?) tarczę energetyczną, której to nocni goście, tudzież duchy (opętania, pasozyty energetyczne), albo nie są w stanie przejść lub jest z tym za dużo zachodu w stosunku do ewentualnych korzyści. I teraz, pewne jednostki mają takie zdolności, nazwijmy to wrodzone, i nie są tego świadome, inne natomiast nabyły te umiejętności w trakcie treningu (np egzorcyści, uzdrawiacze, szamani etc). Sam jestem na etapie "budowy" takiej tarczy. Idąc tym tokiem myślenia zakładam, że zjawiska UFO jak i duchowe mają wspólny mianownik, ale moim zdaniem nie jest to to samo zjawisko. Uważam, że odpowiedzią jest tu teoria strun. To znaczy budulcem dla wszelkich wszechświatów są jednego rodzaju struny i podlegają one tym samym prawom. Przy czym, tak sobie dalej koncypuję, zjawiska duchowe od zjawisk UFO są na tyle rózne, że raczej "na co dzień"  urzędują w innych wszechświatach. Kwestia religii moim zdaniem nie ma znaczenia, chodzi jedynie o uruchomienie owej tarczy, do którego niezbędnym czynnikiem może być swego rodzaju trans. Dodam jeszcze, iż przemawia do mnie teoria, że wszelkie objawienia to typowe zjawisko UFO, a zabarwienie religijne jest tu jedynie czynnikiem dotarcia do odbiorcy zapewniającym przyjęcie przekazu bez oporu.#56 arek

arek

  WETERAN

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2946 postów

Napisano 19 styczeń 2015 - 00:00

Kogo masz na myśli Arku K pisząc "spec od Riese"?

 Jak widzisz ,o to mi chodzi jak proszę o pisanie jednoznaczeniowe. Ja akurat myslałem o D.Kwietniu. On dotarł do fajnych informacji niestety zapędził sie sam w kozi róg  , nie potrafił zinterpretować posiadanych informacji. A potem juz tak zaczął mieszać, wymysląc historyjki  że, nie wiadomo było co zmyslił a co było prawdą. Szkoda.

 Mnie  interesują doświadczenia z antygrawitacją, czym dysponowali Niemcy jakim sprzętem, jakiego prądu używali i inne drobne niuanse, typu obecnośc rtęci , kryształ górski, krzemionka , jakies ilości ołowiu . Co tam zwożono.#57 Andrzej 58

Andrzej 58

  Homo Infranius Alfa

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1978 postów

Napisano 19 styczeń 2015 - 01:24

Mówisz Arku ,że piszę niejednoznacznie.Jeśli w tym temacie wcześniej podaję teksty sanskryckie gdzie mowa jest o rtęci i podgrzewaniu.Podaję jaką relację czytałem odnośnie tego co inżynier budowlany zaobserwował w czasie pobytu i idealnie dwa teksty uzupełniają się wskazując na to czym był znany z dokumentów "Dzwon" to czy to jest nieczytelne?.No , ale o dzwonie głównie opowiada Igor Witkowski.Z tego elementu zrobili uwiązany na łańcuchach obiekt.To wynika z braku wiedzy w temacie lamp.Kwiecień opowiada różne głodne kawałki  bo przypadkiem pochodzi z Głuszycy a obok jest Sierpnica.Są relacje rosyjskie ,że tam była realizowana część projektu jądrowego.Kwiecień nigdzie nie poruszył elementu zbiorników wykopanych na zboczu wzgórza.Wiem bo są to zbiorniki mojego koła wędkarskiego.Wystarczy podejść kilka metrów wyżej ,żeby znaleźć się na terenie ewidentnie sztucznie spreparowanym.Pan Wołoszański kilka audycji poświęcił tematowi Książa.I co z tych gadek wynika?- nic.Pan Wołoszański omija temat ludzi , którzy tam pracowali jak Jan Weis.Ci co tam budowali nie rozpoznają tych miejsc .Opowiadają o olbrzymich halach jakie tam są.Badania w podczerwieni wykazały ,że Weis mówił prawdę.Co z tunelami , które znajdują się w górze zamkowej.Wiadomo gdzie są wejścia.W dwóch zakładach w Świebodzicach.Znane jest też miejsce zasypane gdzie mógł być wjazd dla pociągów.Czy słyszałeś od ludzi zajmujących się tym tematem ,żeby poruszali te elementy?.To zwykłe ściemy.Czy to naświetlanie tematu dla szerszej publiczności czy zmyłka.Powielanie takich metod przejmują tzw badacze.I to już jest pozamiatane.Wspomniałem wcześniej Konkowa.Na dziedzińcu zamkowym znaleźli dwanaście ciał dziwnych przebierańców udających więźniów.Z ich relacji Konkowa wynika ,że nie mieli oznak uszkodzeń ciała i wygląda ,że zostali otruci.Po latach odnaleziono te dwanaście ciał i pochowano na cmentarzu komunalnym.I tu niespodzianka - ponownie ich ekshumowano i ślad po nich zaginął.Gdy oglądam filmy dotyczące wyzwolenia Wałbrzycha to ogarnia mnie pusty śmiech.Mój niemiecki informator opowiadał ciekawe rzeczy.Wygląda ,że Ruski dogadał się z Niemiaszkami.Rosjanie pozwolili im się wycofać i to przed swoimi liniami.Co stanowiło cenę?.Mogę Arku jeszcze długo sygnalizować elementy głupio interpretowane albo pomijane.Profesor M Mołdawa jako pisarz obozowy w Gros Rosen mówił o projektach tam realizowanych.Oprócz broni chemicznej Niemcy pracowali na broniami wysokich częstotliwości.Jest relacja naukowca niemieckiego , który brał udział w montażu akceleratora w pewnej Wałbrzyskiej kopalni.Trzy dni spędził pod ziemią .Opowiadał ,że była tam telewizja przemysłowa.Czy wiesz ,że w tym samym masywie , o którym wspomniałem wcześniej moi koledzy w rumowisku po wysadzeniu znaleźli wiele kart do maszyn obliczeniowych.Mój ojciec opowiadał , jak kiedyś na polecenie dyrektora robił za przewodnika dla jakiegoś faceta z bronią.Po dotarciu na wskazane miejsce w w nieużywanej części kopalni , gość podziękował i kazał ojcu wracać.Dalej już wiedział co i jak.Te brednie ,że nie wiedzą co się gdzie znajduje to dla publiki i się podniecają relacjami specjalistów..Zobacz Arku tylko zaznaczam problem i tylko związane jest to z Riese .To trzeba by dokładnie spisać , tylko obawiam się wyszłaby z tego historia jak nas robiono i robi w konia.#58 Pan.X

Pan.X

  Infrańczyk

 • Użytkownicy
 • PipPipPip
 • 111 postów

Napisano 19 styczeń 2015 - 03:39

Panie X to Pan tak odnosi, że na siłę kogoś chcę przekonać, ja po prostu tylko mam swoje zdanie to wszystko a swoje zdanie mam w oparciu o własne badania nie tylko z literatury.

 

Pan Arku, nie przekonuje nikogo, tylko siebie chce przekonać,  że myśli w dobrym kierunku. Ja wiem, że to kwestia indywidualna ale jak już idziemy tym tropem, trzeba przyjmować wszystko co zostało przedstawione w literaturze, a nie tkwienie w jednym przekonaniu, że kosmici to demony z innych wymiarów, a wszystko co inne to odrzucać, bo nie pasuje to w ogóle o czym ma się na myśli.

Żadne badania nic nie podważają. W ogóle termin "badacz zjawiska ufo" jest czym nieźle śmiesznym. Co to za badanie jak się przejdzie po zbożu (niektórzy nawet po domu ) z licznikiem (albo z różdżką*) i powie, okej mamy w tym, miejscu tu, tu i tu radiacje czy jakieś pole magnetyczne. Było tu UFO. Czas zebrać świadków. No i co ... UFO było, zbadano ziemie, połamane krzaki, jakieś drobiny pozostałości, ale UFO nie zbadano bo niby czym, metrem. Już więcej mają do powiedzenia jeśli chodzi o "badania" od duchów i doświadczeń poza ciałem.

 

Panie X większych bzdur nie słyszałem mierzysz stoperem czas w przypadku Bedroom visitors.  Skąd Ty takie rzeczy wymyślasz ? Ja mam przypadek, który trwał kilkanaście minut znam inne podobne bardzo długie. A skąd wiesz, że nic nie robi - tak sądzisz bo świadek z reguły traci świadomość i zasypia jakby był kontrolowany przez tą siłę. Nie wiadomo wówczas co taka istota robi ?

 

Pewnie Pan kiedyś słyszał "większe" ;) Ja nic nie wymyślam, mówię to co czytam i oddaje swoje spostrzeżenia. Po pierwsze powiedziałem, że większa ilość, a nie wszystko...
 
Trwają to od kilku sekund do paru minut. Były nawet co świadek nie umiał się z tym uporać jak sam określił przez około pół godziny.

Przecież mówiłem. W czasie spotkania się gapi albo to i przelatuje (jak ktoś jest wybudzony) Przecież skąd ma osoba wiedzieć jak zemdleje, czy zaśnie, czy coś innego ta siła z nim wyprawia. Mówiłem też że były podrapania, jak i nakłucia.

Nie rozumiem o co za bardzo te przyczepki. Co one mają wyjaśnić?

___

 

Nikomu nie życzę, aby kogoś to spotkało, mam nadzieję, że mnie też to nie spotka. Przecież z rozumu można wyskoczyć. Chyba bym padł na zawał. Życiowo nie jestem jakoś strachliwy, ale obojętnie kto by to był w nocy bym się zląkł z przerażenia. Budzisz się w nocy, a tam powiedzmy żona stoi o 4 nad ranem w kącie po chwili się pytając co chcesz na śniadanie.. 

 

Litości Panie X  poważnie w te UFO katastrofy wierzysz  w dodatku  bajki jakie rozpowszechniał Lazar i inni  ? Trzeba być naiwnym aby to brać jako pewny dowód  ;)  Tak pojazdy zwiadowcze a może pojazdy szturmowe  ;)  Czy nie lepiej do ''zwiadu'' stosować np. ''ufo sondy'' ?  R. Hall był fanem teorii ETH i wszystko wiązał w przypadku z UFO z kosmitami latającymi sobie w stateczkach jak turyści.

Litości Panie Arku, wierzy pan w krasnoludki i inne potworki ? Trzeba być naiwnym aby to brać jako pewny dowód ;)

 

U mnie jest tak, że nie chcę niczego wykluczać, ani "waszych" krasnalków ogrodowych ani tajnych projektów rządowych. Może Pan nie wierzyć sobie kosmitów, uprowadzenia na inne planety, reptilian, Jezusa, Budde  i innych. Mówiłem, że jest to kwestia indywidualna i każdy sobie wierzy w co chce. Ja nie muszę nikomu zaś przytaczać setki przykładów, że to prawda. Pokazuje rzeczy z różnych środowisk. A to nie jest ani prawda ani fałsz. Bo jak mam coś oceniać jak nie widziałem, ani nie przeżyłem. A to, że coś przytaczam nie musi być to prawdą, ani się z tym zgadzać. 

 
Richard Hall i jak większość była jest i będzie za ETH = kwestia indywidualna ;)

 

Nasze wzajemne zaczepki, kto ma rację. nic zbyt nie wniosą.


Użytkownik Pan.X edytował ten post 19 styczeń 2015 - 03:44


#59 azor

azor

  King of Podkarpacie

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3083 postów

Napisano 19 styczeń 2015 - 09:39

Panie X ja jednak konsekwentnie będę stał po stronie przeciwników   kosmicznych turystów ponieważ nic nie wskazuje aby tak faktycznie było, z czym się możesz a nie musisz zgadzać Ty i inne osoby.   Zgadza się że termin badacz zjawiska ufo jest czasami śmieszny, ale nie generalizyjmy bo co innego gdy ktoś idzie do kręgu i robi fotki - uważając iż ''bada'' a co innego gdy jedzie z całym zapleczem urządzeń i wykonuje pomiary  jak np. Szymański to jest badanie, tak samo inne pomiary to nie jest już dokumentacja, ale badanie wartości fizycznych i tak powinno być nazywane. Już nie wspominam o badaniach   śladów po lądowaniach UFO. Co innego gdy jedziemy w teren dokumentować obserwację UFO nie badać lecz dokumentować.

 

Żadne przyczepki po prostu gdy ktoś tu pierwszy raz czyta o ''BV'' stwierdzi, że Pan X ma rację a tak nie jest. Dlatego wtrąciłem swoje uwagi. Nie wierzę w krasnoludki tak jak w UFO i spiski rządowe , kieruję się wiedzą to wszystko ?  Traktujesz to jako zaczepki, ale ja  po prostu odpowiadam na każdy argument swoim i to wszystko.#60 arek

arek

  WETERAN

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2946 postów

Napisano 19 styczeń 2015 - 10:02

A moze otworzymy nowy wątek o właśnie  Riese .To, czego nam sie nie mówi ,to co sie przeinacza .Masz Andrzeju bardzo ciekawe informacje . Kwiecien też miał mówił o fundamentach baraków ,których istnienie pomijano, o wspomnieniach autochtonów które przemilczano ,o dziadkach ze znamionami SS o których nikt nie pytał.

 Mnie konkretnie interesuje budowa napedu grawitacyjnego. I tak płatowiec budowano w Pradze, silniki ,prawdopodobnie  na Dolnym Śląsku , wg. Kwietnia ,na więźniach Gross Rosen testowano odporność czlowieka na niskie ciśnienie, stąd szklane hermetyczne trumny. Urzycie mikrofal uniemozliwialo użycie metalu stąd nowa wunderwaffe to latajacy spodek i bomba atomowa.  Wiem to interpretacja zdarzeń S-F. Ale tak to sie rysuje. Tylko taka broń nawet w 45 roku mogła odmienić losy wojny. A Gamlera nigdy nie odnaleziono. pozostającej do jego dyspozycji "latajacej ciężarówki" ,też.Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Starożytni Kosmici, Średniowiecze, Starożytność, Paleoastronautyka, UFO